מעבר לתוכן

המרת נגטיב 35 מ"מ לדיגיטלי

• נושא נעול נושא זה נעול
5 replies to this topic

#1 אורח - אורח_דני_*

אורח - אורח_דני_*
  • אורחים

פורסם 11/12/2007 - 21:18

שלום.

יש לי משהו כמו 20 סרטי נגטיב מהחתונה שלי ואני רוצה להעביר את התמונות לפורמט דיגיטלי.

המטרה היא העברת התמונות באיכות טובה מאוד כך שאני אוכל להדפיס הגדלות לפחות של 30X45 ושמי שלא יודע שמדובר בהעתק לא ישים לב להבדל - לא שאני ארוץ להגדיל ככה אבל זה מעין מדד.

אני זוכר שלפני כמה שנים חבר שלי שלח פילם להעברה לדיגיטלי והתמונות נראו ממש אומללות ונראו כמו 'צילום של תמונה' - כלומר לא חדות וברזולוציה די נמוכה של אולי חצי מגהפיקסל וצבעים לא אמינים בהשוואה למקור - זה ממש לא מה שאני רוצה...

ובקיצור - שאחרי סריקת הנגטיב אני אקבל קבצים גדולים ושההדפסות ייראו כאילו צולמו מלכתחילה בSLR דיגיטלית ללא זכר לעבר המפוקפק שלהם :-)

אם למישהו יש ניסיון בנושא אשמח לשמוע את דעתו המלומדת.

תודה!

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/12/2007 - 21:20

שכחתי לציין - אם מישהו מכיר מקום טוב אז שישאיר בבקשה פרטים על המקום - טלפון, מחירון וכו'.

#3 PdLrAaTgIoNnUM

PdLrAaTgIoNnUM

אני פה כי השכן שלי לא ישן...

• רשומים+
  • 5732 הודעות:

פורסם 12/12/2007 - 01:13

שלום.

יש לי משהו כמו 20 סרטי נגטיב מהחתונה שלי ואני רוצה להעביר את התמונות לפורמט דיגיטלי.

המטרה היא העברת התמונות באיכות טובה מאוד כך שאני אוכל להדפיס הגדלות לפחות של 30X45 ושמי שלא יודע שמדובר בהעתק לא ישים לב להבדל - לא שאני ארוץ להגדיל ככה אבל זה מעין מדד.

אני זוכר שלפני כמה שנים חבר שלי שלח פילם להעברה לדיגיטלי והתמונות נראו ממש אומללות ונראו כמו 'צילום של תמונה' - כלומר לא חדות וברזולוציה די נמוכה של אולי חצי מגהפיקסל וצבעים לא אמינים בהשוואה למקור - זה ממש לא מה שאני רוצה...

ובקיצור - שאחרי סריקת הנגטיב אני אקבל קבצים גדולים ושההדפסות ייראו כאילו צולמו מלכתחילה בSLR דיגיטלית ללא זכר לעבר המפוקפק שלהם :-)

אם למישהו יש ניסיון בנושא אשמח לשמוע את דעתו המלומדת.

תודה!

תסתכל בשירשור קישורים. יש שם כמה המלצות לחנויות צילום מקצועיות שיעשו את זה ברמה טובה
כמו כן הרשה לי להמליץ לך על פוטו ז'ק בשדרות ירושלים ביפו.
סקירת הופעות בתמונות
Music Through Your Eyes

המדריך השלם לצלם המתחיל
כל מה שאי פעם רצית לדעת על צילום, ולא העזת לשאול, בעברית!

פורטפוליו אישי:
www.omerzohar.com

מדריך למטייל בדרום אמריקה:

www.omerzohar.com/guide

#4 chukud

chukud

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 127 הודעות:

פורסם 12/12/2007 - 23:14

רק אל תעשה באוניברסיטה, בחנות למטה.
שמעתי שהם על הפנים, בכלל.

#5 אלי12

אלי12
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 23/05/2012 - 13:36

רק אל תעשה באוניברסיטה, בחנות למטה.
שמעתי שהם על הפנים, בכלל.

הי,
לא יודע אם זה רלוונטי עדיין, עבר קצת זמן בכל זאת...
אבל במידה ואתם מחפשים המרת נגטיב לדיגיטלי , יש חברה בשם זכרון צילומי שמספקת שירותים כאלו ואחרים.
מומלץ!
זיכרון הוא לא דבר שצריך לדהות...
שירותי סריקת תמונות, סריקת שקופיות, סריקת נגטיבים והמרת קלטות וידאו למדיה דיגיטלית

#6 אורח - נדב

אורח - נדב
  • אורחים

פורסם 26/07/2012 - 11:09

נסב בWWW.FB-HAMAROT.COM

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים