הו ברצלונה ברצלונה... - ספורט - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

הו ברצלונה ברצלונה...

• Please log in to reply
2049 replies to this topic

#1 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 26/10/2008 - 00:38

עושה רושם שהשנה יש שם קבוצה מהסרטים, פשוט מתעללת בכל מי שנקרה בדרכה, כרגע עם כל הכבוד למנצ'סטר, צ'לסי, ריאל, אני לא רואה מי עוצרת אותם השנה...

אני מבטיח לא לבקר בברצלונה השנה כי פעם אחרונה שעשיתי את זה הבאתי להם מנחוס מטורף (שרק דיווידס הוריד כשבא... ;) )

אז מה אתם אומרים, הם הולכים לדרוס גם את ריאל????

#2 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 26/10/2008 - 00:56

סתם, יחלוק איתכם, למה לא......
גועל נפש, לא סובל את המועדון הזה.........אומנם לא מתעורר בי הרצון להקיא, הכבוד הזה שמור לקבוצות אנגליות,
אבל אין לי הרבה אהבה לברצלונה......גם לא לדבר הלבן הזה ממדריד, ריאל.....ולנסיה מועדון נחמד דווקא
אמרתי, סתם עוד אוהד.....כל אחד זכאי לדעות משלו
אבל הם באמת חזקים העונה, לא רואה מישהו שיעצור אותם....( אחחחח, זכרון מתוק! מרסלו זאלאייטה מבקיע
בתוספת הזמן בקאמפ-נואו אחרי הגבהה של בירינדלי [או פסוטו, לא זוכר, אחד מהם] ומשאיר אותי שבוע ללא קול.....שמעו
את הצעקות שלי ברדיוס של קילומטר....מי יודע, את ריאל כבר ניצחנו, למרות שהקבוצה שלי די חלשה העונה, חייבים חיזוק משמעותי בינואר )
9.7.2006

#3 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 26/10/2008 - 03:22

סתם, יחלוק איתכם, למה לא......
גועל נפש, לא סובל את המועדון הזה.........אומנם לא מתעורר בי הרצון להקיא, הכבוד הזה שמור לקבוצות אנגליות,
אבל אין לי הרבה אהבה לברצלונה......גם לא לדבר הלבן הזה ממדריד, ריאל.....ולנסיה מועדון נחמד דווקא
אמרתי, סתם עוד אוהד.....כל אחד זכאי לדעות משלו
אבל הם באמת חזקים העונה, לא רואה מישהו שיעצור אותם....( אחחחח, זכרון מתוק! מרסלו זאלאייטה מבקיע
בתוספת הזמן בקאמפ-נואו אחרי הגבהה של בירינדלי [או פסוטו, לא זוכר, אחד מהם] ומשאיר אותי שבוע ללא קול.....שמעו
את הצעקות שלי ברדיוס של קילומטר....מי יודע, את ריאל כבר ניצחנו, למרות שהקבוצה שלי די חלשה העונה, חייבים חיזוק משמעותי בינואר )

אני יודע שיש אנשים שלא סובלים את דרך הנעת הכדור שלהם וכו'. אבל השנה יש רגעים שזה מגיע לשלמות.

הבזקים כאלה של שלמות של כדורגל לא ראיתי מאז ריאל מדריד של זידאן (בעונה שלקחה את ליגת האלופות ועונה אח"כ)

בכלל מעט קבוצות מגיעות לפיק כזה, לברצלונה יש שילוב מדהים, אתה רואה את מסי או אטו ברחבה עם הכדור ואתה יודע שההגנה של היריב היא פשוט לא פקטור. תוסיפו לזה את אינייסטה המדהים, צ'אבי שהוא פשוט אומן הנעת כדור, הנרי שעדין תורם לא מעט.

והיום גם דני אלבס התחבר סופסוף...

#4 coocoola

coocoola

מוכרת לי מפעם...

• רשומים+
  • 2267 הודעות:

פורסם 26/10/2008 - 15:36

אני יודע שיש אנשים שלא סובלים את דרך הנעת הכדור שלהם וכו'. אבל השנה יש רגעים שזה מגיע לשלמות.

הבזקים כאלה של שלמות של כדורגל לא ראיתי מאז ריאל מדריד של זידאן (בעונה שלקחה את ליגת האלופות ועונה אח"כ)

בכלל מעט קבוצות מגיעות לפיק כזה, לברצלונה יש שילוב מדהים, אתה רואה את מסי או אטו ברחבה עם הכדור ואתה יודע שההגנה של היריב היא פשוט לא פקטור. תוסיפו לזה את אינייסטה המדהים, צ'אבי שהוא פשוט אומן הנעת כדור, הנרי שעדין תורם לא מעט.

היה פשוט תענוג לראות את זה אתמול. פשוט כיף מהסרטים!
"...I woke up and I had a big idea
To buy a new soul at the start of every year
I paid up and it cost me pretty dear
"Here's a hymn to those that disappear
buying new soul/porcupine tree

"...כל יום מביטים אל המראה
ושונאים את מה שיש שם,
אבל הגוף רק סוחב ת'נשמה
אז נעזוב אותו בשקט... "

#5 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 07:16

נראה שהוא שחקן סוציומט, עצבני, וכסחן.
הוא והאיטיות של הנרי הורסים את ההצגה מלהיות שמחה(אלבס) ושוטפת (הנרי).
לדעתי הם יכלו להשיג שחקנים יותר יעילים ויותר נחמדים במקום שני אלה.
וכמובן- איפה רונלדיניו והחיוך???
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#6 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 09:26

אוי...ברצלונה נראת כ"כ טוב עכשיו שזה עצוב :(
למה עצוב? כי כבר עכשיו קבוצות מתחילות להתגונן,כן גם אלו שפעם עוד היו חושובות
לנסות לשחק שקול,מה שיביא למשחקים יותר קשים, ובטח בליגת האלופות בהצלבה,
והרי ידוע שפבראר בפתח (מישהו אמר מנחוס?) וכמה אפשר להציג יכולת כזו טובה?
הלוואי ואני טועה.

בעניין הסגל:
חלב וקייטה מאכזבים לדעתי.
אלבס מתנער מהשוק
הנרי כנראה עוזב בחלון העברות (שוב מוצא את עצמו באגף ולא כ"כ אוהב את זה)
יא יא טורה רוצה לעזוב ליובה, וברסה כבר שנים רוצה את טרזגה.
שמועות טוענות שסלומון קאלו מצ'לסי חתם כבר ויגיע בינואר.

אבל לדעתי השינוי הכי גדול הוא ברוטציה.
פפ לא נותן לשחקנים להישחק. אין אף שחקן חוץ מואלדז (ואולי גם זה יישבר בגביע...כמעט בוודאות לאור מסורות
הגביע שבהם השוער השני לרוב עומד בשער) ששיחק (לא פתח, אלא שיחק) בכל המשחקים (אפילו לא מסי).
זה משדר ביטחון לקבוצה שלכל שחקן יש תחליף, משדר לצעירים (שמעוררים התפאלות!!!! חח לפפ) שיש להם
זמן משחק אם הם יוכיחו שהם שווים את זה :)

אהבתי את השינוי, גם אם השנה זה ייסתיים רק בזירה המקומית לדעתי שנה הבאה
יהיו התאמות אחרונות של פפ בדרך לקבוצה חלומית מס 3 :)

Legen....wait for it...dary
forum high five

אני לא רוצה לקבל החלטות,לקחת אחריות להתחשב בנסיבות,לדעת מה אמרו אתמול בחדשות,אנשים קטנים עם בעיות גדולות

אני לא רוצה להתבגר,להשלים להסתגל.לקבל את זה ולוותר,אני לא רוצה להתבגר.

#7 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 27/10/2008 - 13:28

גם ארסנל שנה שעברה ניצחה בקביעות 5-0 בתחילת העונה ובסוף סיימה בלי תואר אחד, לא שזו נבואת זעם אבל לא צריך למהר להיסחף נראה אם הם יתמידו.

#8 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 14:58

אני מבין למה אוהד של בארסה יהנה מהחמישיות האלה.....אבל ככה סתם, לראות משחק

שאין לו שום ערך ספורטיבי אני לא רואה את התענוג שבדבר......זה כמו המחזור המטורף עם 36 שערים באלופות...

משום מה (לפי תקשורת הספורט בארץ) זה נפלא וטוב וכדורגל מדהים, אבל האמת עצובה הרבה יותר, אם זה ימשך....אני מקווה שזה היה רק חד-פעמי כי

מתי כבר מלר יבין שאין שום קשר בין כמות גולים לבין כדורגל טוב או רע! אני לא נהנה מתוצאות כגון 5-0 (אלא אם כן יובה מנצחת בתוצאה את אינטר /מילאן/טורינו/קבוצה אנגלית/ספרדית).....

ההנאה היא כאשר הקבוצה שלך מנצחת יריבה שקולה ולא קורעת את הצורה לכל מה שזז......
9.7.2006

#9 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 15:39

המשחק היה מהנה ביותר - עד דקה 35+-
חוץ מזה שזה מרענן לראות שחקני כדורגל שמשחקים עם מחוייבות גם במצב של 5-0 מול יריבה נחותה שנשארה ב10 שחקנים.
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#10 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 16:23

אני מבין למה אוהד של בארסה יהנה מהחמישיות האלה.....אבל ככה סתם, לראות משחק

שאין לו שום ערך ספורטיבי אני לא רואה את התענוג שבדבר......זה כמו המחזור המטורף עם 36 שערים באלופות...

משום מה (לפי תקשורת הספורט בארץ) זה נפלא וטוב וכדורגל מדהים, אבל האמת עצובה הרבה יותר, אם זה ימשך....אני מקווה שזה היה רק חד-פעמי כי

מתי כבר מלר יבין שאין שום קשר בין כמות גולים לבין כדורגל טוב או רע! אני לא נהנה מתוצאות כגון 5-0 (אלא אם כן יובה מנצחת בתוצאה את אינטר /מילאן/טורינו/קבוצה אנגלית/ספרדית).....

ההנאה היא כאשר הקבוצה שלך מנצחת יריבה שקולה ולא קורעת את הצורה לכל מה שזז......

אז אתה סתם בחור שרוצה להיות אנטי לכל דבר כדי הדברים שלו ישמעו
כל עוד כמובן שזה לא נוגע ליובה שלך <_<

גולים זה טוב! אין מה לעשות. לפני כמה שים הליגה בגרמניה דישדשה
בלי גולים ומעט אוהדים. הקבוצות עשו שינוי ועם השינוי ראו גם את הקהל במגרשים!
תראה קבוצה כמו אופנהים, משחק התקפי לא מפחדת וזו הסיבה שהיא מטריפה את הליגה וגם את האוהדים.
אתה רק יודע לתת משפטים חלולים כגון "אבל האמת עצובה אם זה ימשך ככה" אך בלי תוכן מעשי.
שים לב שבארסה לא באה להשפיל קבוצות (אלא אם ריאל הייתה עומדת מולה,וגם לגבי זה אני לא בטוח) אלא פשוט להבטיח את הנימחון.
זה נגמר ב-5, אבל זה היה יכול גם להישאר על 3. תסתכל במשק האחרון במחצית השנייה,בקושי ניסו להתקרב לשער של היריבה.

forum high five

אני לא רוצה לקבל החלטות,לקחת אחריות להתחשב בנסיבות,לדעת מה אמרו אתמול בחדשות,אנשים קטנים עם בעיות גדולות

#11 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 17:31

סבבה....
גולים אתם רוצים? לדעתכם כדורגל של 5-5 . 6-1 , 4-0 ,7-5 הוא כדורגל שתהנו לראות? אחרי השער ה-5 כבר לא תתרגשו מגול!
זה העניין בכדורגל ! גול זה כמו מצרך נדיר וטעים...אך כאשר יש לך סטוקים מהחומר בבית אתה כבר לא כל כך משתוקק לזה..
אבל כל אחד ומה שעושה לו את זה....

לא אמרתי שום דבר על להשפיל......פשוט כאשר אין ערך תחרותי למשחק והבדלי הרמות כל כך משמעותים אז אני כבר לא נהנה...
ויובה לא יוצאת מהכלל.......זה נחמד שקבוצה שלך מנצחת 4-0 כל משחק אבל אחרי זמן תתחיל לאבד עניין......

אתם לא מסכימים איתי?? לדעתכם גולים הם מדד לאיכות?
אל תשכחו שגולים זה גם עניין של מזל, קורה פה וקורה שם....נבדל שנשרק
ופנדל שלא נשרק....כדור שעבר לשוער בין הרגליים או לא......משחק יכול להסתיים ב 0-0 ואותו המשחק
בדיוק יכול גם להסתיים ב2-2 דרמטי, ההבדלים לפעמים הם על חוט השערה. כמו גם הפרשנות בין משחק שומם ומשעמם
לבין מדהים......
9.7.2006

#12 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 18:47

סבבה....
גולים אתם רוצים? לדעתכם כדורגל של 5-5 . 6-1 , 4-0 ,7-5 הוא כדורגל שתהנו לראות? אחרי השער ה-5 כבר לא תתרגשו מגול!
זה העניין בכדורגל ! גול זה כמו מצרך נדיר וטעים...אך כאשר יש לך סטוקים מהחומר בבית אתה כבר לא כל כך משתוקק לזה..
אבל כל אחד ומה שעושה לו את זה....

לא אמרתי שום דבר על להשפיל......פשוט כאשר אין ערך תחרותי למשחק והבדלי הרמות כל כך משמעותים אז אני כבר לא נהנה...
ויובה לא יוצאת מהכלל.......זה נחמד שקבוצה שלך מנצחת 4-0 כל משחק אבל אחרי זמן תתחיל לאבד עניין......

אתם לא מסכימים איתי?? לדעתכם גולים הם מדד לאיכות?
אל תשכחו שגולים זה גם עניין של מזל, קורה פה וקורה שם....נבדל שנשרק
ופנדל שלא נשרק....כדור שעבר לשוער בין הרגליים או לא......משחק יכול להסתיים ב 0-0 ואותו המשחק
בדיוק יכול גם להסתיים ב2-2 דרמטי, ההבדלים לפעמים הם על חוט השערה. כמו גם הפרשנות בין משחק שומם ומשעמם
לבין מדהים......

אף אחד לא אמר שמשחק לא יכול להסתיים ב- 0:0 אבל שיהיו מצבים! לא כמו אצלנו או בליגה האיטלקית שיש 2-3 מצבים במשחק,
זה משפיל לכדורגל.

ההנאה מבארסה היא לא מהגולים, אלא מהמשחק ומהצורה.
גם אם היו מסיימים ב-1 קטן עדיין זה היה מרשים.

וכן, זה כיף לראות 4:4 כמו של אתלטיקו אתמול ו 3:2 של ריאל

forum high five

#13 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 19:23

אתה טועה....
רק שתדע, ממוצע שערים בליגה האיטלקית היה יותר גבוה מבאנגליה לפני שנתיים וכמדומני גם בשנה החולפת.
וכמה משחקים מהסריה א ראית שאתה עושה את הקביעה הזאת? תתוודה....שלא מספיק
בתור אחד שעוקב איזה 10 שנים אחרי הסריה א אני יגיד לך שזה פשוט סטיגמה מטומטמת מבית היוצר של ערץ הספורט
האנגלופילי....אני לא מאמין שיש אנשים מבוגרים שחושבים ככה....
תאמין לי שלא חסר גולים באיטליה.....זה שאבי מלר חי בעולם משלו ואין אף אחד במונופול הזה שיתקן אותו ואנשים כמוהו
וכמו נדב יעקבי יכולים להגיד כל מה שרק רוצים ולהיות הכי לא אוביקטיבים בעולם ביחס לעבודה שלהם באמת עצוב....
קאלצ'יו בשבילי.....לא יודע מה הייתי עושה ללא הסריה א'...
9.7.2006

#14 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 19:53

תיקון קטן וכמה נתונים:
ממוצע שערים לעונת 2005/2006 : איטליה-2.61 אנגליה-2.48 ספרד-2.46
ממוצע שערים לעונת 2006/2007 : איטליה-2.55 אנגליה-2.45 ספרד-2.48
ממוצע שערים לעונת 2007/2008 : איטליה-2.55 אנגליה-2.64 ספרד-2.68

כמו שאתה רואה זה מה שנקרה סטיגמה, שבאיטליה אין גולים.....במשך שתי עונות היה שם ממוצע גבוה יותר מאנגליה ומספרד...
9.7.2006

#15 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 20:38

מאיפה ההברת את הנתונים האלו?

forum high five

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים