מעבר לתוכן

נוזל ירוק מאיבר המין של הכלב

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 אורח - kate

אורח - kate
  • אורחים

פורסם 21/11/2006 - 00:19

שלום רב.
אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון,
לכלב שלי, גולדן בן 10 חודשים, יוצא נוזל ירוק מאיבר המין, ואותו הוא תמיד מלקק.
הוא לא הזדווג על כלבה ולא ידוע לי על סיבה אחרת שבגלל זה זה קורה.
האם למישהו יש הסבר? האם יש סיבה לדאגה?
תודה קייט

#2 לופיטל

לופיטל

progressive lightbulb

• רשומים+
  • 5773 הודעות:

פורסם 21/11/2006 - 00:46

שלום רב.
תודה קייט

:blink: :blink: :blink:

אולי זה סוג של מוגלה???

כמה זמן זה נמשך?

לדעתי כדאי שתתייעצי עם וטרינר, לפחות בטלפון, אם לא ביקור.

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 21/11/2006 - 02:13

שלום רב.
תודה קייט

לכלבים זכרים לא מסורסים יש הפרשה מאיבר המין על בסיס קבוע, יש לזה צבע צהבהב ירקרק, וכנראה זה מה שאת מתארת. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם וטרינר, לקחת את הכלב לבדיקה. בכל מקרה אם זה מה שנדמה לי, מומלץ מאוד לסרס ואז תוך חודש זה אמור להפסיק.

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 21/11/2006 - 02:48

לכלבים זכרים לא מסורסים יש הפרשה מאיבר המין על בסיס קבוע, יש לזה צבע צהבהב ירקרק, וכנראה זה מה שאת מתארת. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם וטרינר, לקחת את הכלב לבדיקה. בכל מקרה אם זה מה שנדמה לי, מומלץ מאוד לסרס ואז תוך חודש זה אמור להפסיק.

לא, הכלב אינו מסורס, ויכול שאם הנוזל הירוק הוא עקב חוסר סירוס אני מאמינה שלא צריכה להיות בעיה.
הכלב לא נראה סובל למרות שהוא כל הזמן מלקק את זה.
האם חובה לסרס את הכלב כדי שלא יהיה לו את הנוזל הירוק?
ואם זו דלקת תוכלו לרשום לי את שם המחלה?
תודה קייט

#5 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 21/11/2006 - 12:28

לא, הכלב אינו מסורס, ויכול שאם הנוזל הירוק הוא עקב חוסר סירוס אני מאמינה שלא צריכה להיות בעיה.
הכלב לא נראה סובל למרות שהוא כל הזמן מלקק את זה.
האם חובה לסרס את הכלב כדי שלא יהיה לו את הנוזל הירוק?
ואם זו דלקת תוכלו לרשום לי את שם המחלה?
תודה קייט

אם הנוזל הזה הוא אכן בגלל שהכלב לא מסורס, רק סירוס יפתור את הבעיה. מעבר לזה את צריכה להתייעץ עם וטרינר, אין לי מושג לגבי מחלה כזו, אם קיימת. אני ממליצה לך להתקשר לקליניקה וטרינרית כלשהי ולדבר עם וטרינר בטלפון להסביר לו את הבעיה. סביר להניח שאם מדובר במה שאמרתי אז לא ייקחו לך תשלום עבור בדיקה אלא רק עבור הסירוס.

#6 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 21/11/2006 - 12:42

שלום רב.
תודה קייט

:blink:

כבעל מקצוע אני מציע לך לטעום את ההפרשות ולדעת מה מקורן ... שמן גיר או נוזל בלמים

:tu:

ולעניין -- הפרשות רגילות של כלב ,, וכל הכלבים מלקקים אותם שזה כנראה החלק שהכי מדאיג אותך :הממ: -- ותפסיקי לקנא ,, לכלבים יש יתרון אחד ענק עלינו :lol:

נ.ב -- אני לא מבין למה למהר לסרס את המסכן -- לרוב הכלבים המדוברים מאד נעימים ורגועים ומסתדרים יופי עם כלבים אחרים
הסירוס נועד למנוע מהתנהגויות פרעיות ולתקיפות ומלחמות עם כלבים אחרים ..
כל עוד אין לך את הבעייה הזאת אני מאד ממליץ לך לא!! לסרס את הכלב שלך ,, זה משפיע הרבה יותר ממה שחושבים וגורם לבעל החיים להיות הרבה יותר אפתי ושקט..
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#7 אורח - קייט

אורח - קייט
  • אורחים

פורסם 21/11/2006 - 17:28

:blink:

כבעל מקצוע אני מציע לך לטעום את ההפרשות ולדעת מה מקורן ... שמן גיר או נוזל בלמים

:tu:

ולעניין -- הפרשות רגילות של כלב ,, וכל הכלבים מלקקים אותם שזה כנראה החלק שהכי מדאיג אותך :הממ: -- ותפסיקי לקנא ,, לכלבים יש יתרון אחד ענק עלינו :lol:

נ.ב -- אני לא מבין למה למהר לסרס את המסכן -- לרוב הכלבים המדוברים מאד נעימים ורגועים ומסתדרים יופי עם כלבים אחרים
כל עוד אין לך את הבעייה הזאת אני מאד ממליץ לך לא!! לסרס את הכלב שלך ,, זה משפיע הרבה יותר ממה שחושבים וגורם לבעל החיים להיות הרבה יותר אפתי ושקט..

אני גם חושבת כמוך, אני לא ממהרת לסרס את הכלב כיוון שחוץ מהיפראקטביות לכלב שלי אין שום התנהגויות שמביאות אותי להחליט לסרס אותו, אני אוהבת את הכלב שלי פורה :P
בכל מקרה, אני חושבת שאני אוותר על התענוג של לטעום את הנוזל, עד כמה שזה יכול להיות מקצועי, אבל אני אראה אם זה ממשיך להחמיר ואז אני אקח אותו לרופא, יכול להיות וזוהי באמת הפרשה ויכול להיות שזו דלקת, אחת מהשתיים כשאני אראה התנהגות שונה אצל הכלב אני אקח אותו לוטרינר (במיוחד כשפה בניו יורק הם לוקחים 75$ על בדיקה רגילה-מטורף)

#8 PinkCorpse

PinkCorpse

So let me poke u in ur eye

• רשומים+
  • 1921 הודעות:

פורסם 21/11/2006 - 19:21

אני גם חושבת כמוך, אני לא ממהרת לסרס את הכלב כיוון שחוץ מהיפראקטביות לכלב שלי אין שום התנהגויות שמביאות אותי להחליט לסרס אותו, אני אוהבת את הכלב שלי פורה :P
בכל מקרה, אני חושבת שאני אוותר על התענוג של לטעום את הנוזל, עד כמה שזה יכול להיות מקצועי, אבל אני אראה אם זה ממשיך להחמיר ואז אני אקח אותו לרופא, יכול להיות וזוהי באמת הפרשה ויכול להיות שזו דלקת, אחת מהשתיים כשאני אראה התנהגות שונה אצל הכלב אני אקח אותו לוטרינר (במיוחד כשפה בניו יורק הם לוקחים 75$ על בדיקה רגילה-מטורף)

גם לי יש גולדן
וגם לו יש את ההפרשות
הוטרינר שלנו אמר שזה נורמלי לחלוטין

כעיקרון, לפני שהוא אמר שזה נורמלי הוא בדק את החלק שמתחת לעור ... נדמה לי שהוא בדק אם הוא בצבע ורדרד והוא אכן היה כזה...
כנראה שאם יש שם דלקת הצבע ישתנה ויהיה אדום או משו כזה..

את יכולה לנסות לבדוק :S...

#9 ifatco

ifatco

כסף

• רשומים+
  • 1128 הודעות:

פורסם 24/11/2006 - 16:01

סיבות התנהגותיות הן רק חלק אחד מ"למה כדאי לסרס כלב" ושני החלקים האחרים הם:
א) מוסריים : אם הכלב מצליח לברוח אפילו פעם אחת ולזווג נקבה מיוחמת, זה אומר שגם לך וגם לו יש אחריות להמלטה של עוד גורים שכנראה יהיו חסרי בית. ונכון שאתם יכולים להגיד ש"צריך לעקר את הנקבה, כי אם זה לא הכלב שלי אז כלב אחר יזווג אותה" - אבל אז אתם לא תהיו אחראיים לכך אישית.
ב) רפואיים: לכלבים לא מסורסים יש סיכוי סטטיסטי גבוה יותר לחלות בסרטן הערמונית והאשכים. בנוסף, גם אם הכלב שלכם הוא רגוע ולא מחפש מריבות עם כלבים אחרים, ריח ההורמונים שלו עלול לגרות כלבים אחרים שהם כן תוקפניים לתקוף אותו, אפילו אם הוא לא יזם את המריבה.

#10 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 12:56

אני מסכים עם יפעת.
ההחלטה לסרס את סילייה הייתה מאוד קשה בעיניי.
חשבתי על זה שהיא לעולם לא תהיה אמא בגללי.
אבל אחרי שדנתי איתה קצת בנושא, סיכמנו ביננו שזה יהיה לטובת
הגורים העתידיים שלא אוכל להחזיק אותם ומי יודע אם אמצא להם בית טוב.
היא קצת כעסה בהתחלה אך בסוף הבינה.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#11 חני

חני

דובי שן

• רשומים+
  • 1260 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 16:37

אתה מתכוון לעקר... :)
sleep and let sleep"ובחזרה לשולחן השרטוט שלי..."

Now here I go again- I see a crystal vision
I keep my visions to myself
It's only me Who wants to wrap around your dream
and Have you any dreams you'd like to sell?
Dreams of loneliness
Like a heartbeat drives you mad
In the stillness of remembering
What you had
And what you lost...

קוצ- לנצח.

#12 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 16:57

אני מסכים עם יפעת.
חשבתי על זה שהיא לעולם לא תהיה אמא בגללי.
אבל אחרי שדנתי איתה קצת בנושא, סיכמנו ביננו שזה יהיה לטובת
הגורים העתידיים שלא אוכל להחזיק אותם ומי יודע אם אמצא להם בית טוב.
היא קצת כעסה בהתחלה אך בסוף הבינה.

:D
יופי של תגובה :וי:
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#13 אורח - אורח_הגר_*

אורח - אורח_הגר_*
  • אורחים

פורסם 25/11/2006 - 17:42

הכלב שלה בן 10 חודשים, עוד לא הגיע לשיא ההתפתחות המינית (סיום ההתפתחות בגיל שנה וחצי) ולכן עדיין לא רב עם כלבים.
לא הכרתי אף זכר לא מסורס שלא הסתבך במריבות בין זכרים. גם אם הכלב שלך אינו יוזם את התקיפה הוא מטרה לזכרים לא מסורסים אחרים (הכרתי גם כלבים שקיפחו את חייהם כתוצאה מתקיפה של כלב אחר כשהם לא יזמו את הריב).
זכרים לא מסורסים נוטים לברוח כשיש כלבות מיוחמות ולחזור פצועים או לא לחזור בכלל...
ועובדה מעניינית, הרבה פעמים בעלי כלבים לא מבחינים בשום בעיה התנהגותית (כי הכלב עוד לא סיים את התפתחותו) ומחכים עם הסירוס, כשכבר מתחילות הבעיות מחליטים לסרס אבל אז הסירוס כבר לא עוזר כי הבעיה "הושרשה" בהתנהגותו של הכלב.

#14 ifatco

ifatco

כסף

• רשומים+
  • 1128 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 18:15

זה מזכיר לי סיפור על זוג חברים שלי עם כלב פינצ'ר (אולי מעורב), די קטן. הוא כמובן לא היה מסורס, כי כאב להם הלב לסרס אותו.
הם היו צריכים לחיות עם סימוני שתן בבית (גם כלבים עושים את זה ולא רק חתולים), כלב מאוד מאוד תוקפני כלפי כלבים אחרים.
רק ביום שהוא החליט לנבוח על הכלב הלא נכון, שבתגובה תקף אותו ובמזל לא הרג אותו (הכלב השני היה לברדור גדול), הם החליטו לסרס אותו.
אבל אחרי שההלם עבר, הם "שכחו" מהעניין.

#15 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 21:40

אתה מתכוון לעקר... :)

התכוונתי לסרסר,
עם החתולים של השכונה.... :blink:
תוספת הכנסה לבית.
אה סליחה, מה פתאום לעקר? :lol:
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים