איך עושים את ההפרדה? - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

איך עושים את ההפרדה?

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 אורח - מתפשרת...

אורח - מתפשרת...
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 10:56

שלום לכולם!
אני קוראת פה דברים שאנשים כותבים ורואה שבאמת מנסים פה לעזור ובאמת שלקח לי די הרבה זמן להביא את עצמי לכתוב...
אני נמצאת כבר די הרבה זמן (שנים) לבד, ללא מערכת יחסים זוגית. אני מאד זקוקה לזה...
אני מאד רוצה מישהו שיחשוב עליי,יתגעגע אליי, ישקיע בי, יאהב אותי (רחמנה...).
אבל בינתיים זה לא קורה... :(
מה שכן ישמשום מה, זה המון בחורים שנמשכים אליי ורוצים קשרים בלתי מחייבים... רוצים סקס וזהו... (אני לא ממש מבינה למה בחורים אינם מעוניינים להכיר אותי לעומק, אני בחורה מעניינת עם הרבה מעבר למראה הפיזי...)
וגם לאחרונה נכנסתי לקשר כזה... קשר שמבוסס על סקס בלבד... הבעיה שאני פתאום רואה שאני די משקיעה בקשר ונותנת מעצמי יותר בעוד שאני לא מקבלת שום דבר בחזרה... כלום! נאדה! אולי מלבד סקס.
האם אני צריכה להפסיק את הקשר? אולי אני צריכה לנסות לדחות סיפוקים ולחפש את הדבר האמיתי - קשר מחייב ואמיתי.
אני מרגישה מעין ריקנות כזו לפגוש אותו ורק לשכב ואפילו לא לדעת אם יש המשכיות.
חשוב לציין שאני די מעוניינת בבחור איתו אני שוכבת - כנראה שזה די מסבך את העיניין. <_< להפסיק את הקשר איתו זה דבר קשה בפני עצמו, שכן, כנראה שכבר פיתחתי איזשהו רגש כלפיו...
אולי אני צריכה להפסיק להתפשר? אולי אני צריכה לחכות שיבוא בחור שכן יכבד אותי וכן ירצה אותי ויאהב אותי? (קשה לי אפילו לכתוב את זה) ואלי ככה אני אשאר לבד עוד הרבה מאד זמן?? :(

#2 ענבלוש

ענבלוש

I love to hate you

• רשומים+
  • 781 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 11:17

לפי דעתי, את צריכה לעשות שינוי בתפיסה שלך לגבי קשר עם בני המין השני.
עדיף לא להיות בקשר בכלל מאשר להיות בקשר המבוסס על סקס בלבד, מעטות הבנות שבאמת ובתמים מרוצות מקשר שכזה.
אנחנו הבנות ראויות ליותר מסקס וכדי שזה יקרה את צריכה להתחיל להתייחס לסקס ברצינות ולא בקלות הדעת המאפיינת את תפיסת הסקס בדור שלנו. הגוף שלך הוא בראש ובראשונה שלך! נסי לצאת עם בחורים על בסיס של עניין ולא סקס, אל תתני להם לחשוב שכל מה שאת מחפשת הוא סקס ונסי לסנן את אלו שרוצים רק סקס. תאמיני לי שיש כ"כ הרבה בחורים שמעוניינים בקשר רציני עם בחורות אבל יש להם איזה באג בראש שכל מה שחשוב זה הסקס ורק הסקס.
לדעתי יש באוניברסיטה המון בחורים נחמדים וכל מה שעלייך לעשות הוא לנסות להתבלט בשטח, להפגין אסרטיביות ולצאת כמה שיותר עם ידידים וחברות- בסוף האביר על הסוס יגיע- וגם אם יהיה זה סטודנט מרושש על חמור- בסוף תמצאי את האחד!
בהצלחה!!! ;)
ענבל, הו אני מבולבל, לא יכול להמשיך ככה הלאה...

#3 אורח - אות

אורח - אות
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 11:18

תשובה של גבר גבר:

אולי את מהכוסיות המעצבנות
אולי את לא באמת מעניינת
אולי את לא כוסית וסתם נוחה לזיון

תשובה שלי:

הבעיה אצלך. את מתייחסת לגברים באופן כללי. מיצאי מישהו שאת באמת רוצה, תגרמי לו לרצות אותך. וזהו.

#4 אורח - מתפשרת...

אורח - מתפשרת...
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 11:20

תשובה של גבר:

אולי את לא באמת מעניינת
תשובה שלי:

הבעיה אצלך. את מתייחסת לגברים באופן כללי. מיצאי מישהו שאת באמת רוצה, תגרמי לו לרצות אותך. וזהו.

ואיך אני גורמת לו לרצות אותי?

#5 אורח - אות

אורח - אות
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 11:25

בתור התחלה אולי תשני את השם המעפן שבחרת, הוא כבר מעצבן אותי.
יש מספר תכונות אופי רצויות, אל תשני לגמרי את עורך, רק תנסי להבליט אותן מעט.

אבל זה לא משנה. קודם תמצאי מישהו אחרי זה נדבר. עם ההוא שאת עכשיו שוכבת זה כבר אבוד. הוא מכיר אותך והוא לא מעוניין.

#6 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 11:43

כמו שאמרו כבר שכחי מהיזיז הנוכחי. לגרום לו לרצות אותך את לא תצליחי, מעטים הם קשרי יזיזות בהם גבר פתאום מחליט שאת אהבת חייו.

בשביל ההתחלה תמסרי לגבר-גבר שהכל נגמר ושלום. תכיני את עצמך להתקפי חרמנות ,לגעגוע ,לזכרונות לילות הסוערים והרבה בכי אולי. אנחנו לא תמיד קולטות כמה כבר נקשרנו.
קחי לעצמך קצת זמן לבד להתאושש.
להבא: אם את יודעת שהבחור מעניין אותך וכל מה שהוא מציע זה קשר לא מחייב של סקס בלבד , קחי את הרגליים שלך ותברחי. כי זה השלב בו אפשר לעשות את זה בלי יותר מדי כאב וקושי.
אנחנו לא חיות פרועות, אפשר לדחות סיפוקים, אפשר לשלוט ביצרים. נראה לי עדיף כבר סטוץ חד פעמי מאשר יזיזות מתמשכת. זה מרוקן, זו הנאה רגעית בלבד, זו בדידות כללית. זה פשוט גרוע!
אני מכירה רק בחורה אחת שבאמת מצליחה להחזיק מעמד יפה בקשרים כאלו, וזה כי היא באמת סתם מזדיינת איתם, או יותר נכון מזיינת אותם. אל תשאלי אותי איך היא מצליחה לשמור על קור רוח, אבל כנראה שזה האופי שלה.
יחד עם זאת, אני מכירה מיליון סיפורים על בחורות בוכות שהתאהבו ביזיז.

הסטטיסטיקה כאן היא נגדינו מסתבר.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#7 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 11:57

לפי דעתי, את צריכה לעשות שינוי בתפיסה שלך לגבי קשר עם בני המין השני.
עדיף לא להיות בקשר בכלל מאשר להיות בקשר המבוסס על סקס בלבד, מעטות הבנות שבאמת ובתמים מרוצות מקשר שכזה.
אנחנו הבנות ראויות ליותר מסקס וכדי שזה יקרה את צריכה להתחיל להתייחס לסקס ברצינות ולא בקלות הדעת המאפיינת את תפיסת הסקס בדור שלנו. הגוף שלך הוא בראש ובראשונה שלך! נסי לצאת עם בחורים על בסיס של עניין ולא סקס, אל תתני להם לחשוב שכל מה שאת מחפשת הוא סקס ונסי לסנן את אלו שרוצים רק סקס. תאמיני לי שיש כ"כ הרבה בחורים שמעוניינים בקשר רציני עם בחורות אבל יש להם איזה באג בראש שכל מה שחשוב זה הסקס ורק הסקס.
לדעתי יש באוניברסיטה המון בחורים נחמדים וכל מה שעלייך לעשות הוא לנסות להתבלט בשטח, להפגין אסרטיביות ולצאת כמה שיותר עם ידידים וחברות- בסוף האביר על הסוס יגיע- וגם אם יהיה זה סטודנט מרושש על חמור- בסוף תמצאי את האחד!
בהצלחה!!! ;)

תשובה של גבר גבר:

אולי את לא באמת מעניינת
תשובה שלי:

כמו שאמרו כבר שכחי מהיזיז הנוכחי. לגרום לו לרצות אותך את לא תצליחי, מעטים הם קשרי יזיזות בהם גבר פתאום מחליט שאת אהבת חייו.

בשביל ההתחלה תמסרי לגבר-גבר שהכל נגמר ושלום. תכיני את עצמך להתקפי חרמנות ,לגעגוע ,לזכרונות לילות הסוערים והרבה בכי אולי. אנחנו לא תמיד קולטות כמה כבר נקשרנו.
קחי לעצמך קצת זמן לבד להתאושש.
להבא: אם את יודעת שהבחור מעניין אותך וכל מה שהוא מציע זה קשר לא מחייב של סקס בלבד , קחי את הרגליים שלך ותברחי. כי זה השלב בו אפשר לעשות את זה בלי יותר מדי כאב וקושי.
אנחנו לא חיות פרועות, אפשר לדחות סיפוקים, אפשר לשלוט ביצרים. נראה לי עדיף כבר סטוץ חד פעמי מאשר יזיזות מתמשכת. זה מרוקן, זו הנאה רגעית בלבד, זו בדידות כללית. זה פשוט גרוע!
אני מכירה רק בחורה אחת שבאמת מצליחה להחזיק מעמד יפה בקשרים כאלו, וזה כי היא באמת סתם מזדיינת איתם, או יותר נכון מזיינת אותם. אל תשאלי אותי איך היא מצליחה לשמור על קור רוח, אבל כנראה שזה האופי שלה.
יחד עם זאת, אני מכירה מיליון סיפורים על בחורות בוכות שהתאהבו ביזיז.

הסטטיסטיקה כאן היא נגדינו מסתבר.

תודה על הכנות...( :( )
תודה על התגובות העינייניות.
כנראה שבאמת זה מה שאני צריכה לעשות.

#8 אורח - אני שוב

אורח - אני שוב
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 12:41

ככל שאני חושבת על זה יותר אני פשוט מאבדת את הדעת...
מה אני עושה? איך אני עושה? איך עושים את כל מה שאמרתם פה?
למה כל כך קשה לי להשתחרר ממנו?

#9 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 12:47

ככל שאני חושבת על זה יותר אני פשוט מאבדת את הדעת...
מה אני עושה? איך אני עושה? איך עושים את כל מה שאמרתם פה?
למה כל כך קשה לי להשתחרר ממנו?

מתקשרת ואומרת לו שנגמר( אני יודעת. זה מאווווווד קשה).
פשוט לוקחת את המכשיר הקטן הזה שנקרא סלולרי ומחייגת.
צריך החלטה.בלי ההחלטה שלך זה לא יעבוד. זה נורא טוב ויפה שאנחנו מיעצים, אבל עד שאת בעצמך לא תחליטי שאת חותכת שום דבר לא יעזור. הרבה כוח רצון ושיקול דעת רציונלי. כרגע זה נראה לך בלתי אפשרי. אבל תנסי בכל הכוחות להפעיל את המוח ולא רק את הלב.

למה קשה?
ממ..בואי נראה.
את הרבה שנים בלי חבר.
הוא גורם לך להנות.
הוא שוכב איתך ויוצר אשליה של "יש לי מישהו".
את משקיעה בקשר המטומטם הזה, יוצרת לעצמך אלשיה "יש לי מישהו".
את נקשרת.
אולי התאהבת.
את מפחדת שעכשיו יהיה קר בלילה.
יש לך יותר מדי זכרונות.

מספיק סיבות למה קשה?

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

#10 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 13:20

תאהבי את עצמך.
תשקיעי בעצמך.
אל תתפשרי. אל תהיי עם מישהו רק כי הוא הסכים/רצה/התעניין וכל זה...
אל תנסי לגרום לו לרצות אותך - פשוט תרצי את עצמך.

בנים ובנות עובדים שונה מאוד בעניין הזה.
לנו יש משום מה סרט בראש שאם היינו רק יותר משהו אז הוא היה רוצה אותנו. זה לא נכון. אי אפשר לתקן אותו. אי אפשר לגרום לו להשתנות. ולמרות שלכל אחת יש את החלום שהיא תשנה אותו ושבשבילה הוא יחרוג ממנהגו - זה לא קורה.

תאהבי קודם את עצמך. הבחור עוד יגיע...
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#11 s4623208

s4623208

משתמש באימונים

• רשומים
  • 51 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 13:42

שלום לכולם!
אני קוראת פה דברים שאנשים כותבים ורואה שבאמת מנסים פה לעזור ובאמת שלקח לי די הרבה זמן להביא את עצמי לכתוב...
אני נמצאת כבר די הרבה זמן (שנים) לבד, ללא מערכת יחסים זוגית. אני מאד זקוקה לזה...
אני מאד רוצה מישהו שיחשוב עליי,יתגעגע אליי, ישקיע בי, יאהב אותי (רחמנה...).
אבל בינתיים זה לא קורה... :(
מה שכן ישמשום מה, זה המון בחורים שנמשכים אליי ורוצים קשרים בלתי מחייבים... רוצים סקס וזהו... (אני לא ממש מבינה למה בחורים אינם מעוניינים להכיר אותי לעומק, אני בחורה מעניינת עם הרבה מעבר למראה הפיזי...)
וגם לאחרונה נכנסתי לקשר כזה... קשר שמבוסס על סקס בלבד... הבעיה שאני פתאום רואה שאני די משקיעה בקשר ונותנת מעצמי יותר בעוד שאני לא מקבלת שום דבר בחזרה... כלום! נאדה! אולי מלבד סקס.
האם אני צריכה להפסיק את הקשר? אולי אני צריכה לנסות לדחות סיפוקים ולחפש את הדבר האמיתי - קשר מחייב ואמיתי.
אני מרגישה מעין ריקנות כזו לפגוש אותו ורק לשכב ואפילו לא לדעת אם יש המשכיות.
חשוב לציין שאני די מעוניינת בבחור איתו אני שוכבת - כנראה שזה די מסבך את העיניין. <_< להפסיק את הקשר איתו זה דבר קשה בפני עצמו, שכן, כנראה שכבר פיתחתי איזשהו רגש כלפיו...
אולי אני צריכה להפסיק להתפשר? אולי אני צריכה לחכות שיבוא בחור שכן יכבד אותי וכן ירצה אותי ויאהב אותי? (קשה לי אפילו לכתוב את זה) ואלי ככה אני אשאר לבד עוד הרבה מאד זמן?? :(

קודם כל כדאי שתחליטי מה את רוצה...!!! אםבא לך קשר שמתבסס על מין זה בסדר...אבל אם את יודעת שאת רוצה יותר מיזה
ושאת רוצה בן זוג שיעשה עוד כמה דברים חוץ מלזיין...אז תחתכי את הקשר המיני הזה שנכנסת אליו
הייתי בדיוק באותו מצב כמוך... התחיל איתי מישהו ממש חמוד .. אבל ממש
ויצאנו כמה פעמיים.. ואז אחרי שבועיים הוא היה מתקשר אליי רק בלילות והיה רוצה שאני אקפוץ אליו אם אתם יודעים למה הוא התכוון , כאילו אני הזונה שלו ... כלומר בחורה שזה מתאים לה בכיף.. אבל זה ממש לא אני... חוץ מיזה שהוא היה כזה מקסים.. מסוג האנשים שיכולתי להתאהב בו מאוד מהר.. לכן החלטתי שעדיף לדבר איתו בגלוי ולהסביר לו שלא נראה לי שאנחנו באותו ראש
וזה בדיוק מה שעשיתי
אנחנו כבר לא בקשר היום- ומי שתהיה חברה שלו תזכה.. כי הוא מדהים
אבל הוא לא בקטע.. וזה בסדר
קיצר לפי דעתי תחתכי ותחפשי את הדבר האמיתי..
בהצלחה מותק
:punk:

#12 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 15:15

מתקשרת ואומרת לו שנגמר( אני יודעת. זה מאווווווד קשה).
פשוט לוקחת את המכשיר הקטן הזה שנקרא סלולרי ומחייגת.
צריך החלטה.בלי ההחלטה שלך זה לא יעבוד. זה נורא טוב ויפה שאנחנו מיעצים, אבל עד שאת בעצמך לא תחליטי שאת חותכת שום דבר לא יעזור. הרבה כוח רצון ושיקול דעת רציונלי. כרגע זה נראה לך בלתי אפשרי. אבל תנסי בכל הכוחות להפעיל את המוח ולא רק את הלב.

את צודקת ללא מהלך שלי ברור שזה לא יעבוד... ואני צריכה לעשות את זה... אני גם יודעת טוב שברגע שאני אגיד לו שנגמר הוא יגיד סבבה וזה עוד יותר יכאיב לי... הוא יהיה הכי בסדר עם זה שזה מאד מפחיד...
וזה נראה לי ממש קשה לחתוך ממישהו שרוצים..

#13 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 15:55

וזה נראה לי ממש קשה לחתוך ממישהו שרוצים..

...וכביכול מקבלים. <_<

ברור שהוא יגיד סבבה. אפילו אם הוא לא ירגיש שזה סבבה(רוב הסיכויים שכן), את לא תדעי.
יאללה, מתי את מתקשרת? :punk:

Carpe Diem

#14 אורח - אות

אורח - אות
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 16:34

אל תתקשרי, תני לו להתקשר ואז תגידי לו שאת לא מעונינת ותניחי לזה.

#15 אורח - בלו

אורח - בלו
  • אורחים

פורסם 22/11/2006 - 16:41

אל תתקשרי, תני לו להתקשר ואז תגידי לו שאת לא מעונינת ותניחי לזה.

בשביל מה למרוח את זה? מיותר לגמרי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים