מעבר לתוכן

תמונה

טלקינזיס - נא להכיר.

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 08/01/2010 - 00:54

בחרתי להביא לכאן מאמר על תחום מאוד מעניין הנקרא "טלקינזיס" - גם למי שיודע במה מדובר - יכול להפיק תועלת מקריאת המאמר - נמצא בתוכו מדריך שיעזור לכם לנסות ולפתח את היכולת המגניבה הזאת. אך דעו לכם שזה די קשה ולא מומלץ כי זה גוזל כוחות נפש. לכן מומלץ לקרוא את זה לידע כללי. תהנו תמונה מצורפת

הכל על טלקינזיס :
טלקינזיס (מיוונית: "טלה"- רחוק, ו-"קינזיס"- תנועה) הוא תחום בפאראפסיכולוגיה העוסק בהשפעה מנטלית על התנהגותו של החומר, כאשר בדרך כלל הכוונה היא ליכולת להניע גופים ממרחק. המונח המודרני בפאראפסיכולוגיה לטלקינזיס הוא פסיכוקינזיס (או בקיצור PK).
מבחינת ההגדרה הקלאסית, הניחן ביכולת טלקינטית מסוגל להזיז עצמים בכוח מחשבתו בלבד. בשנים האחרונות גם השפעה מרחוק על מערכות ביולוגיות (אנשים, חיות, צמחים ותאים) נכללת בהגדרת המונח. בעל היכולת הטלקינטית יכול לכאורה לגרום לשינוי ביולוגי, חיובי או שלילי על המערכת הביולוגית עליה הוא מפעיל את יכולתו. לדוגמה, אדם בעל יכולת טלקינטית יכול לכאורה להשפיע על רגשותיו של אדם אחר על ידי התרכזות בעצם השינוי בלבד.

למרות טענות רבות, מעולם לא הוכח קיומו של טלקינזיס, והתחום נחשב לפסבדו-מדע. רבים מהאפקטים הטלקינטיים לכאורה ניתנים לביצוע באמצעים קונוונציונליים, כמו פעלולי קוסמים. במבחנים מדעיים מאורגנים היטב, נכשלו טענות לטלקינזיס.

טלקינזיס/פסיכוקינזיס

מיומנות זו, הידועה בשמות טלקינזיס או פסיכוקינזיס, היא היכולת להזיז חפצים ללא מגע. בשיטה זו האנרגיה פועלת בצורה ממוקדת למטרה כדי שתשפיע ישירות במישור החומרי. צורת השפעה זו יכולה להתבטא גם כהזזת חפצים ממקומם וגם בשינוי צורתו של החפץ (עיוות).
יכולת זו מתפתחת לאט ודורשת אימון מרובה, כי השפעה ישירה ומדויקת על המציאות היא דבר קשה, לעיתים רק אחרי מספר חודשים מתחילים לראות תוצאות. כל אחד יכול לפתח יכולת זו, אך זה דורש השקעה רבה, סבלנות והתמדה. היכולות לא זהות בין אנשים שונים, והקצב של ההתפתחות שונה בין אדם למשנהו, כך שאי הצלחה של אדם מסוים נובעת מצורך באימון נוסף.

ישנן שתי שיטות פופולאריות לביצוע טלקינזיס. האחת מכונה שיטת "העין השלישית" והשנייה מכונה "שיטת כוח הרצון". מאמר זה יעסוק בשתיהן, ובשיטות הכנה בסיסיות.

בחירת המקום:
את הטלקינזיס יש לבצע במקום שקט, מבודד, ושאינו מועד להפרעות חיצוניות. נתקו טלפונים, כבו מוזיקה, או כל גורם חיצוני המפריע לכם או עלול להפריע לכם. שבו בנוחות, ובצורה רגועה ולא מאומצת במקום נוח. התמקמו אל מול החפץ, כך שהוא יהיה במרחק של 30 – 80 ס"מ מעיניכם. כאשר אתם נינוחים לגמרי ואין מה שיפריע לכם, תוכלו למקד את כל תודעתכם בחפץ ולא להיות מוסחים על-ידי שום גורם אחר, מה שישבש את האימון.

החפצים ובחירתם:
מומלץ להתחיל מחפצים קטנים ככל האפשר, ורק לאחר שיפור המיומנות להגדילם. חשוב כי לפחות לפני שמושגת שליטה במיומנות (כלומר שבכל ניסיון אתם מצליחים להזיז את החפץ וכבר מדובר בחפצים כמו עיפרון, מפתח (לא תלוי) וכו'....) שהחפצים יהיו נייחים.
נהוג להתחיל מכדור נייר קטנטן, הקשור בחוט תפירה. זהו דבר קל ביותר להזזה, אך מכיוון שהוא כה קל במשקלו, הוא נוטה לזוז מכל משב רוח קטן. לכן, סגירת החלון והדלת אינם מספיקים דיו. כדי לפתור את הבעיה יש להדביק את קצהו השני של החוט (לא הקצה אליו קשור כדור הנייר) לתחתית פקק של בקבוק, להכניס לתוך הבקבוק את הנייר, ולסגור את הפקק. במצב זה הנייר מוגן מפני השפעות האוויר בחוץ. רבים מתלוננים על כך שהבקבוק מפריע להם, אך חשוב להתאמן גם בצורה זו כי זה תורם לשיפור המיומנות בעתיד, וכי זו הדרך היחידה להתאמן על דברים קטני משקל.
עם השתפרותכם, תוכלו להגדיל בהדרגה את גודל כדור הנייר. בסופו של דבר ניתן לוותר על הכדור ולשים חפצים קלים (אך מעט יותר כבדים מנייר), או לעבור לחפצים שאינם תלויים על חוט.
נהוג שהראשונה מבין החפצים הלא תלויים היא הגולה. גולת זכוכית, המונחת על משטח מאוזן וחלק, היא חפץ הבסיסי, שיחסית קל להתמקד בו, והיא נעה די בקלות, אך לא מכל משב רוח קל כמו הנייר. עם שיפור המיומנות ניתן בהדרגה לעבור לחפצים לא עגולים ומעט יותר כבדים. ברגע שתרגישו שאתם מוכנים (וזה לוקח זמן רב, אז נא לא לקפוץ קדימה ללא סיבה), תוכלו להתאמן גם על חפצים ניידים, כגון חרק, עלים הנעים ברוח, צעצוע ממונע וכו'.... אך זה דבר יותר קשה כי יש הסחה למיקוד.

תרגיל ריכוז חיוני (לשתי השיטות):
שבו במקום שקט, נישמו עמוק מספר פעמים והרגיעו את עצמכם, מומלץ לבצע תרגילי הרפיה. מומלצת גם מדיטציה על מנת למקד את המחשבות ולשפר את הריכוז, שהוא הכרחי לביצוע טלקינזיס.
לאחר מכן, ביחרו אובייקט מסוים (נקודה על הקיר, בובה, ספר או כל דבר אחר), והתמקדו בו במשך חמש דקות. בזמן הזה נסו לרוקן את כל ראשכם ממחשבות. התמקדו אך ורק באובייקט שבחרתם. אל תחשבו על שום דבר אחר חוץ ממנו, אל תהיו מודעים לשום דבר מלבדו, ומקדו את כל תודעתכם באובייקט. ככל שרמת המיקוד באובייקט הנבחר תעלה, והשליטה בתרגיל זה תשתפר, תוכלו לשפר את יעילות התרגיל ע"י הארכת משך התרגיל, ובשלב יותר מאוחר, ניתן גם לנסות ולהתמקד בחפצים נעים (חרק, עלים הנעים ברוח, צעצוע ממונע וכו'....).
כאשר אתם מגיעים לרמה בה אתם מסוגלים להתמקד בחפץ הנבחר ובו בלבד, וכל תודעתכם ריקה מלבדו, כאשר אף מחשבה אחרת לא תעבור בראשכם, תדעו כי אתם שולטים בתרגיל (לפחות באופן בסיסי). ככל שההצלחה שלכם בביצוע התרגיל משתפרת והקשתם את התרגיל יותר, כך תדעו כי יכולת ההתמקדות שלכם טובה יותר, ולכן סיכויי ההצלחה שלכם בטלקינזיס גבוהים יותר.
יש להקפיד על תרגול זה לפחות ברמה בסיסית לפני שניגשים לטלקינזיס, על מנת שעבודתכם תהיה יעילה, למרות הפיתוי לדלג עליו ולעבור ישר לניסיונות ולמרות הקושי הרב הטמון בתרגיל.
* הערה – כשמתמקדים בחפץ יש לכוון את המודעות אליו, אך לא לכווץ את השרירים בריכוז מאומץ ומזויף. המיקוד הוא תודעתי, ומתיחות בשרירים לא מועילה, לכן יש להישאר נינוחים.

השיטות
שיטת "העין השלישית":
עקרונית, בשיטה זו עליכם לשלוח "קרן" או "פולס" של אנרגיה אל החפץ, אותו פולס אנרגטי מתפקד כמעין מכה המעיפה (בהקצנה) את החפץ. הפולס הוא בעצם קרן אנרגיה ממוקדת, חזקה ומהירה, אותה אתם שולחים בבת אחת לעבר החפץ (ולא שליחה הדרגתית וממושכת של אנרגיה).
שיטה זו מכונה "שיטת העין השלישית" משום שנהוג לשלוח את אותו פולס של אנרגיה מצ'אקרת העין השלישית. עקרונית ניתן לשלוח מכל מקום אחר את האנרגיה, אך התוצאה תהיה פחות יעילה. צ'אקרת העין השלישית נבחרה בשל מספר סיבות:
1) בתור צ'אקרה היא מרכז אנרגטי חשוב, ולכן נעשית בה תנועה אנרגטית רבה, וקל לשלוח ממנה אנרגיה.

2) צ'אקרת העין השלישית ממוקמת במרכז המצח (קצת מעל המרווח בין העיניים). מכאן שאנו רואים במדויק את החפץ, ולכן אנו יכולים לשלוח את האנרגיה אליו בבהירות, ובצורה ישירה (בלי שהאנרגיה תעבור דרך דברים אחרים). העיניים גם ממקדות אותנו והצ'אקרה הרי נמצאת ביניהן.

3) הצ'אקרה מקושרת לכוח הרצון, הריכוז, והכוח השכלי שהם הבסיס לטלקינזיס. גם אחריותה על האינטואיציה תרמה לבחירתה.

רצוי לפתוח את הצ'קרה ולהביאה לידי איזון. כל שיטה שאתם מכירים תוכל לעזור, אך הנה הצעה אישית:
שכבו על הגב, והניחו אבן אמטיסט מטוהרת על העין השלישית, בצעו תרגילי הרפיה.
לאחר מכן, דמיינו אור סגלגל עובר מכפות רגליכם כלפי מעלה לאורך כל הגוף, מרגיע אותו, וממלא אותו באנרגיה. כאשר האור מגיע לאזור העין השלישית הוא מקבל צבע סגול/אינדיגו (הצבע המקושר לצ'אקרה) ויוצר מעין כדור על הצ'אקרה. הרגישו כי הכדור הזה הוא הצ'אקרה שלכם. עצבו אותו לצורה של עין עצומה (סגורה) או ניצן של פרח. עכשיו, דמיינו קרן של אנרגיה בצבע סגול יורדת מהשמיים אל הצ'אקרה ופותחת אותה. הרגישו את הניצן פורח או את העין נפקחת, ואנרגיה גועשת בה.
עכשיו, תוכלו מדי פעם רק להניח את האמטיסט על הצ'אקרה ולדמיין קרן של אנרגיה מחזקת אותה ומעצימה את כוחה, בכל פעם שאתם חשים כי עליכם לרענן את פתיחתה (תמיד גם תוכלו לחזור על התהליך של העין העצומה).

עכשיו, תוכלו לעברו לחלק הפרקטי:
שבו אל מול החפץ, והירגעו. מומלץ לבצע תרגיל של שאיבת אנרגיה פשוטה (כמו מדיטציית שורשים), מכיוון שאימון בטלקינזיס עלול לסחוט מבחינה אנרגטית. לאחר מכן, בצעו את תרגיל הריכוז שהבאתי בהתחלה. כאשר אתם מרגישים שאתם ממוקדים רק בחפץ, דמיינו את צ'אקרת העין השלישית שלכם סגורה (עין עצומה היא השיטה המועדפת כאן) ואנרגיה סגולה וזוהרת רבה רוחשת בתוכה. חושו את האנרגיה הזו. דמיינו הרגישו איך בבת אחת העין נפקחת ומשלחת "פולס" או קרן של אנרגיה בבת אחת אל החפץ. דמיינו והרגישו את העוצמה הזו ואת שליחת האנרגיה בבת אחת הלאה מכם. הרגישו שה"פולס" מוציא מכם אנרגיה ופוגע בחפץ.

שיטת "כוח הרצון":
שיטה זו אינה עובדת בצורה ישירה של שליחת אנרגיה, אלא בשילוב בין הרצון והדמיון. בתורתה היא דומה יותר לביצוע טקס (כישוף). היתרון של השיטה הזו היא שיותר נוח לעבוד איתה בכיוונים שונים. בניגוד לשיטה של העין השלישית, כאן אתם לא רק מזיזים את החפץ ממכם והלאה, אלא בכל צורה שתנסו (למרות שהכי פשוט זה ממכם והלאה). שיטה זו דורשת כוח רצון חזק, דמיון והרבה אמונה בהצלחתכם, כל פקפוק מזיק.
תרגילים בנושא דמיון (ויזואליזציה) יש רבים, ואמונה היא דבר אישי (למרות שעליכם לעבוד על עצמכם פסיכולוגית כדי לחזק את ביטחונכם העצמי ולהאמין בעצמכם וביכולתכם). אך לשם חיזוק כוח הרצון, ברצוני להביא שני תרגילים (גם התרגילים בפני עצמם יכולים לגרום תזוזת החפץ לאחר אימון רב):

1) הניחו חפץ כלשהו (בתרגיל זה לא משנה גודלו של החפץ) לפניכם (מומלץ במרחק של בין 30 – 80 ס"מ). כעת שילחו את ידכם אל עבר החפץ ודיחפו אותו. הרגישו עד כמה אתם רוצים לדחוף את החפץ ולראות אותו זז. כעת, החזירו אותו למקומו. בצעו דחיפה זו מספר פעמים והתמקדו באותה תחושה של רצון בהזזת החפץ. כעת, השאירו את ידכם במקומה, אך נסו שוב לדחוף את החפץ. דמיינו את אותה תחושה של רצון עז, הרגישו אותה. הרגישו עד כמה אתם משתוקקים שהחפץ ינוע. תרצו בתזוזת החפץ, אך הימנעו מלהזיז אותו. ככל שתוכלו להרגיש בצורה חדה יותר את כוח הרצון – כך תשתפר מיומנותכם.

2) ביחרו חפץ כלשהו, הנע כתוצאה מגורם חיצוני אשר לא בשליטתכם, כגון: שבשבת, עלים שנעים ברוח, מטוטלת, חפצים הצפים במים וכו'... כעת, עליכם להתמקד ברצון לשנות את כיוון תנועת החפץ. עדיף לכיוון ההפוך לכיוון תנועתו הנוכחית – אם החפץ נע לכיוונכם, תרצו שהוא ידחף הלאה מכם, אם הוא נע ימינה, תרצו שהוא ינוע שמאלה.... אם החפץ מחליף את כיוונו, אז החליפו גם אתם את הכיוון בו אתם מתמקדים ורוצים שהחפץ ינוע. הרגישו את הרצון העז שלכם בכך שהחפץ ינוע. הרגישו את התסכול שנובע מהכישלון ומכך שהחפץ לא נע לאן שאתם רוצים, ונסו להתעלם ממנו ולהעלים את התחושה. הבינו שהתסכול הוא רק עניין של זמן ואין לו מקום בחייכם, כי יש ביכולתכם לעשות זאת, רק חסרה לכם מיומנות ולכן התסכול הוא שקרי. השתוקקו בכל מאודכם לכך שהחפץ ישנה את כיוונו. ההתמדה בכך תחזק את רצונכם ואת היכרותכם עימו, ותעזור לכם להתמקד ביתר קלות.

לאחר שהתאמנתם על חיזוק ושליטה ברצון שלכם, תעברו לשלב הפרקטי:
שבו אל מול החפץ, והירגעו. מומלץ לבצע תרגיל של שאיבת אנרגיה פשוטה (כמו מדיטציית שורשים), מכיוון שלפעמים אימון בטלקינזיס עלול לסחוט מבחינה אנרגטית. לאחר מכן, בצעו את תרגיל הריכוז שהבאתי בהתחלה. כעת, כאשר אתם ממוקדים בחפץ, דמיינו איך אתם רוצים שהוא יזוז (לא עד כמה אתם רוצים, אלא לאן הוא ינוע). דמיינו שהדבר קורה, התמקדו אך ורק בחפץ ובאופן בוא הוא אמור לנוע, ורצו בכל מאודכם שזה יקרה. אך חשוב מכל זה הביטחון העצמי והאמונה במטרה. עליכם לפעול מתוף גישה של "החפץ ינוע", ולא לחשוב על "יווווו אני מה זה רוצה שהוא יזוז כבר". אתם לא מבקשים שהוא יזוז. אתם סמוכים ובטוחים שהחפץ יזוז, כי זהו רצונכם (גם אם בפועל זה עדיין לא קורה). אף מחשבה לא צריכה לחלוף בראשכם מלבד תנועת החפץ והרצון שלכם בכך. העניין של הגישה הוא מאוד עקרוני. רק ביטחן מוחלט בהצלחה וגישה של "אני רוצה ומתרכז במטרה – אז זה יקרה" יקדמו אתכם בצורה הטובה ביותר. אין להרגיש כאן את אותו תסכול שהרגשתם באימון, ואפילו לא לחשוב עליו – אין יותר מקום לקיומו בקרבכם.

חשוב להדגיש – האימון לוקח זמן רב, וכדי שתצליחו דרוש תרגול, תרגול ועוד קצת תרגול. אל תנסו לקפוץ קדימה אם אתם לא מוכנים – אתם לא בתחרות עם אף אחד, והקפיצה רק תזיק לפיתוח המיומנות. אל תתייאשו או תתאכזבו אם אתם עדיין לא רואים תוצאות, זה יבוא עם הזמן.

טלקינזיס בתרבות - פרסום התופעה טלקינזיס :
*בסדרת הסרטים מלחמת הכוכבים אבירי הג'די מסוגלים להזיז חפצים באמצעות כוח המחשבה על ידי שימוש בכוח.
*בסרט פנומן בכיכובו של ג'ון טרבולטה מגלה המכונאי ג'ורג' שהוא בעל יכולת להזיז חפצים, ממברג ועד קורות עץ גדולות.
*בסדרה האמריקאית גיבורים, מוצגת דמות הרשע סיילר כשולט בטלקינזיס, לאחר שלקח את הכוח מבריאן דיוויס. גם הגיבור פיטר פטרלי שולט בטלקינזיס.
*בסדרת הקומיקס אקס מן, הדמות ג'ין גריי היא אישה בעלת שליטה חזקה בטלקינזיס, שכאשר היא מתפרצת, היא הופכת ל"פניקס" וכוחה הטלקינטי גובר. הסדרה נהפכה לאחר מכן גם לסדרת טלוויזיה מצוירת, ולאחר מכן לטרילוגיית סרטים מצליחה.
*ואפילו בסרטים מצויירים תוכלו למצוא היום עיסוק בטלקינזיס.

[קרדיט לשאזא"ם ולויקיפדיה].

בברכה,

מנהלת פורום מיסטיקה :)
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#2 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 08/01/2010 - 06:34

למרות טענות רבות, מעולם לא הוכח קיומו של טלקינזיס, והתחום נחשב לפסבדו-מדע. רבים מהאפקטים הטלקינטיים לכאורה ניתנים לביצוע באמצעים קונוונציונליים, כמו פעלולי קוסמים.
במבחנים מדעיים מאורגנים היטב, נכשלו טענות לטלקינזיס.

יכולת זו מתפתחת לאט ודורשת אימון מרובה, כי השפעה ישירה ומדויקת על המציאות היא דבר קשה, לעיתים רק אחרי מספר חודשים מתחילים לראות תוצאות. כל אחד יכול לפתח יכולת זו, אך זה דורש השקעה רבה, סבלנות והתמדה. היכולות לא זהות בין אנשים שונים, והקצב של ההתפתחות שונה בין אדם למשנהו, כך שאי הצלחה של אדם מסוים נובעת מצורך באימון נוסף.

אני לא רוצה להיות נגטיבי - אבל איך מסתדרות 2 הפיסקאות האלו אחת עם השנייה ?

#3 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 08/01/2010 - 12:35

אני לא רוצה להיות נגטיבי - אבל איך מסתדרות 2 הפיסקאות האלו אחת עם השנייה ?

הפיסקה הראשונה מדברת על כך שהוא לא הוכח מדעית (גם התיאוריה של פרויד אגב לא הוכחה מעולם כמדעית, אך עדיין משתמשים בה). והפיסקה השנייה מדברת על הטלקינזיס עצמו, על יכולת הפיתוח שלו. סוג של היבט אובייקטיבי על הטלקינזיס. ואיזה כיף שאתה פעיל בפורום הזה יקירי תמונה מצורפת
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#4 Bann

Bann

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 291 הודעות:

פורסם 12/01/2010 - 02:13

שיטת "כוח הרצון":
שיטה זו אינה עובדת בצורה ישירה של שליחת אנרגיה, אלא בשילוב בין הרצון והדמיון. בתורתה היא דומה יותר לביצוע טקס (כישוף). היתרון של השיטה הזו היא שיותר נוח לעבוד איתה בכיוונים שונים. בניגוד לשיטה של העין השלישית, כאן אתם לא רק מזיזים את החפץ ממכם והלאה, אלא בכל צורה שתנסו (למרות שהכי פשוט זה ממכם והלאה). שיטה זו דורשת כוח רצון חזק, דמיון והרבה אמונה בהצלחתכם, כל פקפוק מזיק.
תרגילים בנושא דמיון (ויזואליזציה) יש רבים, ואמונה היא דבר אישי (למרות שעליכם לעבוד על עצמכם פסיכולוגית כדי לחזק את ביטחונכם העצמי ולהאמין בעצמכם וביכולתכם). אך לשם חיזוק כוח הרצון, ברצוני להביא שני תרגילים (גם התרגילים בפני עצמם יכולים לגרום תזוזת החפץ לאחר אימון רב):

1) הניחו חפץ כלשהו (בתרגיל זה לא משנה גודלו של החפץ) לפניכם (מומלץ במרחק של בין 30 – 80 ס"מ). כעת שילחו את ידכם אל עבר החפץ ודיחפו אותו. הרגישו עד כמה אתם רוצים לדחוף את החפץ ולראות אותו זז. כעת, החזירו אותו למקומו. בצעו דחיפה זו מספר פעמים והתמקדו באותה תחושה של רצון בהזזת החפץ. כעת, השאירו את ידכם במקומה, אך נסו שוב לדחוף את החפץ. דמיינו את אותה תחושה של רצון עז, הרגישו אותה. הרגישו עד כמה אתם משתוקקים שהחפץ ינוע. תרצו בתזוזת החפץ, אך הימנעו מלהזיז אותו. ככל שתוכלו להרגיש בצורה חדה יותר את כוח הרצון – כך תשתפר מיומנותכם.

2) ביחרו חפץ כלשהו, הנע כתוצאה מגורם חיצוני אשר לא בשליטתכם, כגון: שבשבת, עלים שנעים ברוח, מטוטלת, חפצים הצפים במים וכו'... כעת, עליכם להתמקד ברצון לשנות את כיוון תנועת החפץ. עדיף לכיוון ההפוך לכיוון תנועתו הנוכחית – אם החפץ נע לכיוונכם, תרצו שהוא ידחף הלאה מכם, אם הוא נע ימינה, תרצו שהוא ינוע שמאלה.... אם החפץ מחליף את כיוונו, אז החליפו גם אתם את הכיוון בו אתם מתמקדים ורוצים שהחפץ ינוע. הרגישו את הרצון העז שלכם בכך שהחפץ ינוע. הרגישו את התסכול שנובע מהכישלון ומכך שהחפץ לא נע לאן שאתם רוצים, ונסו להתעלם ממנו ולהעלים את התחושה. הבינו שהתסכול הוא רק עניין של זמן ואין לו מקום בחייכם, כי יש ביכולתכם לעשות זאת, רק חסרה לכם מיומנות ולכן התסכול הוא שקרי. השתוקקו בכל מאודכם לכך שהחפץ ישנה את כיוונו. ההתמדה בכך תחזק את רצונכם ואת היכרותכם עימו, ותעזור לכם להתמקד ביתר קלות.

לאחר שהתאמנתם על חיזוק ושליטה ברצון שלכם, תעברו לשלב הפרקטי:
שבו אל מול החפץ, והירגעו. מומלץ לבצע תרגיל של שאיבת אנרגיה פשוטה (כמו מדיטציית שורשים), מכיוון שלפעמים אימון בטלקינזיס עלול לסחוט מבחינה אנרגטית. לאחר מכן, בצעו את תרגיל הריכוז שהבאתי בהתחלה. כעת, כאשר אתם ממוקדים בחפץ, דמיינו איך אתם רוצים שהוא יזוז (לא עד כמה אתם רוצים, אלא לאן הוא ינוע). דמיינו שהדבר קורה, התמקדו אך ורק בחפץ ובאופן בוא הוא אמור לנוע, ורצו בכל מאודכם שזה יקרה. אך חשוב מכל זה הביטחון העצמי והאמונה במטרה. עליכם לפעול מתוף גישה של "החפץ ינוע", ולא לחשוב על "יווווו אני מה זה רוצה שהוא יזוז כבר". אתם לא מבקשים שהוא יזוז. אתם סמוכים ובטוחים שהחפץ יזוז, כי זהו רצונכם (גם אם בפועל זה עדיין לא קורה). אף מחשבה לא צריכה לחלוף בראשכם מלבד תנועת החפץ והרצון שלכם בכך. העניין של הגישה הוא מאוד עקרוני. רק ביטחן מוחלט בהצלחה וגישה של "אני רוצה ומתרכז במטרה – אז זה יקרה" יקדמו אתכם בצורה הטובה ביותר. אין להרגיש כאן את אותו תסכול שהרגשתם באימון, ואפילו לא לחשוב עליו – אין יותר מקום לקיומו בקרבכם.

חשוב להדגיש – האימון לוקח זמן רב, וכדי שתצליחו דרוש תרגול, תרגול ועוד קצת תרגול. אל תנסו לקפוץ קדימה אם אתם לא מוכנים – אתם לא בתחרות עם אף אחד, והקפיצה רק תזיק לפיתוח המיומנות. אל תתייאשו או תתאכזבו אם אתם עדיין לא רואים תוצאות, זה יבוא עם הזמן.

כאילו, זה נשמע כמו משהו שהיתי מוכנה להשקיע בו משאבים, אבל היתי מעדיפה שמישהו אחר יבזבז מזמנו
קודם ויגיד אם זה עבד.

מישהו?
תמונה מצורפת

#5 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 17/02/2010 - 06:53

הפיסקה הראשונה מדברת על כך שהוא לא הוכח מדעית (גם התיאוריה של פרויד אגב לא הוכחה מעולם כמדעית, אך עדיין משתמשים בה). והפיסקה השנייה מדברת על הטלקינזיס עצמו, על יכולת הפיתוח שלו. סוג של היבט אובייקטיבי על הטלקינזיס. ואיזה כיף שאתה פעיל בפורום הזה יקירי תמונה מצורפת

אממ..מקבל את האמירה על פרויד, אבל הטיעון שלו הוא מעגלי - ז"א אין איך להפריך אותו.

בעוד שטלקניזיס -
"אני יכול להזיז דברים בעזרת המחשבה"

טוב, תזיז

"לא מסתדר לי כרגע, תחזור מחר"

טוב- אולי משהו קטן יותר

"אין בעייה ! תראה זה זז!"

ואם אני לוקח ממך את המגנט?

"זה עזר מנטלי!"

סבבה, רוצה לבדוק את זה באוניברסיטה?

"בכיף!"

עכשיו זה לא עובד

"התנאים המבוקרים שלכם הורסים לי את הקארמה"

עם זה אני לא יכול להתווכח

וכך נראים כל הניסויים המבוקרים של טלקינזיס, קל להפריך.

#6 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 17/02/2010 - 11:20

אממ..מקבל את האמירה על פרויד, אבל הטיעון שלו הוא מעגלי - ז"א אין איך להפריך אותו.

בעוד שטלקניזיס -
"אני יכול להזיז דברים בעזרת המחשבה"

טוב, תזיז

"לא מסתדר לי כרגע, תחזור מחר"

טוב- אולי משהו קטן יותר

"אין בעייה ! תראה זה זז!"

ואם אני לוקח ממך את המגנט?

"זה עזר מנטלי!"

סבבה, רוצה לבדוק את זה באוניברסיטה?

"בכיף!"

עכשיו זה לא עובד

"התנאים המבוקרים שלכם הורסים לי את הקארמה"

עם זה אני לא יכול להתווכח

וכך נראים כל הניסויים המבוקרים של טלקינזיס, קל להפריך.

+1
אגב לא כותבת כינוי
את עוד חייבת לנו תגובה בשרשור על הנשמות
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#7 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 17/02/2010 - 15:38

+1
אגב לא כותבת כינוי
את עוד חייבת לנו תגובה בשרשור על הנשמות

בשמחה, אני מניחה שאם אמרתי שאכתוב תגובה זה אומר שאין לי זמן להקדיש לתגובה מאוד ארוכה (תקופת מבחנים). בקשר למה האמת שאני לא כ"כ זוכרת, אבל אשמח לבדוק :)

#8 אSף

אSף

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 103 הודעות:

פורסם 03/03/2010 - 19:51

ניסיתי את שיטת העין השלישית. לא עבד. אני עייף. מחר אנסה את שיטת כוח הרצון.

#9 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 04/03/2010 - 15:51

ניסיתי את שיטת העין השלישית. לא עבד. אני עייף. מחר אנסה את שיטת כוח הרצון.

אומרים שצריך לנסות את זה לפחות לתקופה כדי שזה יעבוד, אני לא ניסיתי בכל אופן זה מה שאומרים תמונה מצורפת

#10 אורח - .ץ.ץץ

אורח - .ץ.ץץ
  • אורחים

פורסם 17/06/2011 - 16:34

וטוטוט

#11 אורח - יגאל

אורח - יגאל
  • אורחים

פורסם 30/07/2011 - 11:49

מעניין מאוד המאמר. אני אישית מאוד מעוניין שזה יהיה אמיתי, אבל חושב להיות מציאותיים לכן אני שואל את כותבת המאמר, האם את הצלחת בזה?
סתומרת, שאת אומרת שהתרגול לוקח מספר חודשים ואז רואים תוצאות זה מנסיון אישי? אודה לך על התשובה

#12 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 30/07/2011 - 21:06

מעניין מאוד המאמר. אני אישית מאוד מעוניין שזה יהיה אמיתי, אבל חושב להיות מציאותיים לכן אני שואל את כותבת המאמר, האם את הצלחת בזה?
סתומרת, שאת אומרת שהתרגול לוקח מספר חודשים ואז רואים תוצאות זה מנסיון אישי? אודה לך על התשובה

שלום רב,

פרסמתי כאן את המאמר, אך לא כתבתי אותו. הוא נלקח מהאינטרנט (ראה קרדיט בסוף המאמר). לשאלתך, לא ניסיתי את התרגול (הוא המלצה של אותם מומחים) אך יש מספר אנשים בארץ ובעולם שטוענים שיש להם את היכולת הזאת (ביניהם, אורי גלר המפורסם).

בברכה,

מנהלת פורום מיסטיקה.

#13 אורח - אנונימי

אורח - אנונימי
  • אורחים

פורסם 13/08/2012 - 23:28

מדהים!!!!!
ניסיתי בשיטת כוח הרצון, ואחרי שלושה ימים קשים של נסיונות הצלחתי להניע מעט את הכדור שתלוי על חוט בתוך צנצנת זכוכית. אחרי שבוע כבר הצלחתי לגרום לו לעשות תזוזות גדולות שרואים.
עכשיו מנסה עם כדור גדול יותר. תודה רבה על המדריך המושקע והמעולה הזה!!!!! :)

#14 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 14/08/2012 - 01:15

מדהים!!!!!
ניסיתי בשיטת כוח הרצון, ואחרי שלושה ימים קשים של נסיונות הצלחתי להניע מעט את הכדור שתלוי על חוט בתוך צנצנת זכוכית. אחרי שבוע כבר הצלחתי לגרום לו לעשות תזוזות גדולות שרואים.
עכשיו מנסה עם כדור גדול יותר. תודה רבה על המדריך המושקע והמעולה הזה!!!!! :)

אחרי שניות קשות של חוסר איכפתיות, הצלחת להזיז לי את הביצה השמאלית.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#15 אורח - אנונימי

אורח - אנונימי
  • אורחים

פורסם 15/08/2012 - 10:24

אחרי שניות קשות של חוסר איכפתיות, הצלחת להזיז לי את הביצה השמאלית.

קפוץ לי, מפגר.
לי זה עבד, ורק רציתי להחמיא למי שהעלה אותו.
לא מאמין לי? אתה מוזמן לנסות בעצמך.(רק כנראה שלך זה ייקח לפחות שנה, כי כתוב שלאנשים עם שכל בגודל של זית קשה מאוד לבצע טלקניזיס)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים