מעבר לתוכן

עזרה בפירוש חלום

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 07/02/2010 - 09:25

היי לכולם,

אני לא ממש יודעת את מי לשאול ומצאתי את הפורום הזה באינטרנט, אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי.

היה לי חלום בלילה האחרון שפשוט יושב לי חזק מאוד בראש...
בחלום, ישבתי באירוע של המחלקה שאני עובדת בה, ישבתי לבד בשולחן פינתי - האירוע היה בחוץ במקום ירוק ויפה.

פתאום ראיתי את דוד שלי, שנהרג לפני יותר מ10 שנים בלבנון, דוד שלי מסמן לי לבוא אחריו, ואני באתי אליו וחשבתי שהוא היה גבוה יותר ממה שאני זוכרת ופתאום הוא נהיה גבוה יותר , דוד שלי לקח אותי לכיוון שני אנשים עומדים- אחד מהם לא זיהיתי והשני היה סבא שלי- שנפטר שנה אחרי שדוד שלי נהרג, דוד שלי כיוון אותי אליו, כאילו שאני צריכה לעמוד לידו.

התעוררתי בבהלה באותו רגע... האם החלום הזה מבשר רעות? למה אני צריכה לעמוד ליד הסבא המת שלי...?
חיפשתי בכל מקום ולא הצלחתי למצוא פירוש לחלום שבוא מת קורא לך... אבל מההיגיון אני מבינה דברים מאוד לא טובים והאמתי שקצת מפחדת...

אף פעם לא בדקתי את הפירושים לחלומות שלי, אבל הפעם אני טיפה נלחצת...

יש לציין שדיברתי עם סבתא שלי ביום שלפני החלום- וגם שמו של דוד שלי עלה בנושא הנצחה כלשהו....

אני נמצאת כרגע מאוד רחוק מהבית (כמה שעות טובות של טיסה...) ואני לא יודעת למי לפנות עם הדבר הזה שמפריע לי להרדם שוב....

אשמח לעזרתכם\פירושכם, האם אני צריכה להלחץ?

המון תודה מראש

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 07/02/2010 - 11:34

היי לכולם,

אני לא ממש יודעת את מי לשאול ומצאתי את הפורום הזה באינטרנט, אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי.

היה לי חלום בלילה האחרון שפשוט יושב לי חזק מאוד בראש...
בחלום, ישבתי באירוע של המחלקה שאני עובדת בה, ישבתי לבד בשולחן פינתי - האירוע היה בחוץ במקום ירוק ויפה.

פתאום ראיתי את דוד שלי, שנהרג לפני יותר מ10 שנים בלבנון, דוד שלי מסמן לי לבוא אחריו, ואני באתי אליו וחשבתי שהוא היה גבוה יותר ממה שאני זוכרת ופתאום הוא נהיה גבוה יותר , דוד שלי לקח אותי לכיוון שני אנשים עומדים- אחד מהם לא זיהיתי והשני היה סבא שלי- שנפטר שנה אחרי שדוד שלי נהרג, דוד שלי כיוון אותי אליו, כאילו שאני צריכה לעמוד לידו.

התעוררתי בבהלה באותו רגע... האם החלום הזה מבשר רעות? למה אני צריכה לעמוד ליד הסבא המת שלי...?
חיפשתי בכל מקום ולא הצלחתי למצוא פירוש לחלום שבוא מת קורא לך... אבל מההיגיון אני מבינה דברים מאוד לא טובים והאמתי שקצת מפחדת...

אף פעם לא בדקתי את הפירושים לחלומות שלי, אבל הפעם אני טיפה נלחצת...

יש לציין שדיברתי עם סבתא שלי ביום שלפני החלום- וגם שמו של דוד שלי עלה בנושא הנצחה כלשהו....

אני נמצאת כרגע מאוד רחוק מהבית (כמה שעות טובות של טיסה...) ואני לא יודעת למי לפנות עם הדבר הזה שמפריע לי להרדם שוב....

אשמח לעזרתכם\פירושכם, האם אני צריכה להלחץ?

המון תודה מראש

שלום רב,

קודם כל - אני שמחה שפנית לכאן, הסירי דאגה מלבך. אין לך ממה להילחץ. איני יודעת באיזה שלב של השינה חלמת את החלום (לפנות בוקר,בוקר,צהריים,לילה) והדבר קובע האם ניסו להעביר לך מסר או שחלומך הושפע מהשיחה הקודמת שלך עם סבתך.
לפי החלום, את התעוררת בדיוק כשהיית בדרך לעמוד ליד סבא שלך, ובכן - האם נגעת בנפטר בחלום ? או רק עמדת לידו ?. בכל מקרה, הדבר מסמל שמירה והגנה - וברכת חיים ארוכים ובריאים. עלייך לקרוא פרקי תהילים ולהקדיש אותם לעילוי נשמתם של הנפטרים שאיתם חלמת. אם את לא יכולה/לא רוצה מאיזושהי סיבה לקרוא מספר פרקי תהילים, אז לפחות תקראי פעמיים את פרק לב - לאחר הקריאה הראשונה - תגידי בקול שאת מקדישה את פרק זה לעילוי נשמתו של ____ בן _____ (שם הסבא, שם האמא שלו. ז"ל). ולאחר הקריאה השנייה של פרק לב בתהילים - תגידי בקול שאת מקדישה את פרק זה לעילוי נשמתו של _______ בן _______ (שם הדוד, שם האמא שלו. ז"ל).
לאחר שאת מסיימת לקרוא, את לוקחת צדקה (כפי יכולתך, זה יכול להיות אפילו 20 אגורות/2 שקלים וכו') ומסובבת את זה סביב הראש שלך ואומרת : "צדקה תציל ממוות, צדקה תבטל גזרות רעות וקשות, צדקה תבטל דברים רעים". ואז תניחי את המטבעות בתוך קופת צדקה על שם צדיק כלשהו (אם אין לך קופת צדקה בבית, את יכולה לחפש מקומות שיש בהם קופת צדקה - כמו חנויות או בית כנסת וכו' ואם את לא מוצאת קופת צדקה, את יכולה לתת את הכסף הזה לעני ברחוב).

למקרה ואין ברשותך כרגע ספר תהילים, צרפתי לך לכאן את פרק לב :
לפני קריאת פרק לב, עלייך לקרוא את הפסוק הזה :
לכו נרננה ליהוה נריעה לצור ישענו: נקדמה פניו בתודה בזמירות נריעה לו: כי אל גדול יהוה ומלך גדול על כל אלהים:

פרק לב :
(א) לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי-פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:

(ב) אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:

(ג) כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל-הַיּוֹם:

(ד) כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבנֵי קַיִץ סֶלָה:

(ה) חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא-כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:

(ו) עַל-זאת יִתְפַּלֵּל כָּל-חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:

(ז) אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:

(ח) אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ-זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:

(ט) אַל-תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרוֹב אֵלֶיךָ:

(י) רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:

(יא) שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל-יִשְׁרֵי-לֵב:

בברכה,

מנהלת פורום מיסטיקה תמונה מצורפת
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#3 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 07/02/2010 - 18:24

המון תודה...:)

#4 אורח - אנונימי

אורח - אנונימי
  • אורחים

פורסם 11/03/2015 - 22:59

שלום רב
חלמתי חלום שקצת מבהיל אותי עם זה לטוב או לרע ..
סבא שלי נפטר לפני כארבעה חודשים בערך וחלמתי חלום עליו לפני חודש חודש וחצי ועדיין לא פירשתי את החלום ..
חלמתי שטנחנו בחדר גדול ולבן עם ספה קצרה וספה ארוכה שאני הייתי אמא שלי ואחותה וכבר ידענו שסבא נפטר ואז פתאום סבא שלי נכנס בפתאומיות גבוה ברמות שאי אפשר להסביר ממש עד לתקרה ואנחנו היינו ממש קטנות התחלנו לבכות ולהבהל והוא היה עם עוד שני אנשים שאני לא זוכרת את הפנים שלהם ובקיצור התחלנו להיבהל ואז הוא התיישב על הספה והתחיל לדבר ואנחנו א התקרבנו אליו כי נבהלנו ובכינו כי התרגשנו לראות אותו והייתי רוצה את עזרתכם למה סבא שלי היה כל כך גבוה בחלום ?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים