מעבר לתוכן

הצלת כלב מקסים מבעלים אכזרי

• נושא נעול נושא זה נעול
7 replies to this topic

#1 אורח - אורח_קרן

אורח - אורח_קרן
  • אורחים

פורסם 29/09/2004 - 17:32

אני מתחננת לעזרה מכל מי שרק יכול. ליד הבית שלי יש שכן בהמתי שמתנהג אל בכלב שלו בצורה מחפירה. כל היום הכלב קשור בשלשלאות לעמוד בחוץ, לא טורחים לשים לו מים, הוא מלא קרציות באוזניים (שהוצאתי לו), ולהערכתי הוא גם מכה את הכלב. בכל הזדמנות בלילה שיש לי אני נותנת לו לאכול ולשתות, מנקה ומרססת אותו ונותנת לו אהבה. הבעלים שלו כבר הספיק לקלל אותי ולהתיז עלי עם צינור מים כי נתתי לכלב שלו לשתות. הכלב מפחד מהבעלים שלו ותמיד מעדיף לבוא אלי. האמת שהייתי לוקחת אותו אלי הביתה אם לא היו לי כבר שני כלבים וחתולה. אני מאוד מאוד רוצה פשוט לקחת את הכלב הזה מהבעלים שלו. אין לי שום בעיה שיבוא אלי בטענות כל עוד הכלב נמצא במשפחה טובה ואוהבת רחוק ממנו. הכלב גדול בצבע שחור וחום, בערך בן שנה וקצת, יפיפה אמיתי ונשמה טובה. לכל המעוניין (שלא גר בעיר גדרה), אנה צרו קשר עם קרן בפלאפון - 0523895893

#2 אורח - פומיקי עצובה

אורח - פומיקי עצובה
  • אורחים

פורסם 29/09/2004 - 17:57

אני מתחננת לעזרה מכל מי שרק יכול. ליד הבית שלי יש שכן בהמתי שמתנהג אל בכלב שלו בצורה מחפירה. כל היום הכלב קשור בשלשלאות לעמוד בחוץ, לא טורחים לשים לו מים, הוא מלא קרציות באוזניים (שהוצאתי לו), ולהערכתי הוא גם מכה את הכלב. בכל הזדמנות בלילה שיש לי אני נותנת לו לאכול ולשתות, מנקה ומרססת אותו ונותנת לו אהבה. הבעלים שלו כבר הספיק לקלל אותי ולהתיז עלי עם צינור מים כי נתתי לכלב שלו לשתות. הכלב מפחד מהבעלים שלו ותמיד מעדיף לבוא אלי. האמת שהייתי לוקחת אותו אלי הביתה אם לא היו לי כבר שני כלבים וחתולה. אני מאוד מאוד רוצה פשוט לקחת את הכלב הזה מהבעלים שלו. אין לי שום בעיה שיבוא אלי בטענות כל עוד הכלב נמצא במשפחה טובה ואוהבת רחוק ממנו. הכלב גדול בצבע שחור וחום, בערך בן שנה וקצת, יפיפה אמיתי ונשמה טובה. לכל המעוניין (שלא גר בעיר גדרה), אנה צרו קשר עם קרן בפלאפון - 0523895893

כל כך עצוב לי לקרוא את זה...עד כמה בעלים יכולים להיות רעים ומרושעים כאלה.

חבל לי על הכלב..
את לא יכולה בינתיים להתלונן עליו בינתיים עד שיגיבו לך פה?
:גרוע:

אני גם ככה עצובה עכשיו אז עכשיו עוד יותר :(

מקווה שיהיה לו סוף טוב

ובקשר לבעלים שלו...הגלגל מסתובב לו..והוא יקבל באת המגיע לו!

#3 אורח - מאיה

אורח - מאיה
  • אורחים

פורסם 29/09/2004 - 18:30

לא הבנתי את גרה בגדרה?
בכל מקרה יש כמה דברים שאפשר לעשות:

1) להתקשר למוקד העירוני ,ניתן לפנות באנונימיות, אני מתארת לעצמי שאין לו חיסון כלבת ולכן
במקרים שבהם יש חשש להתעללות או במקרים בהם קיים מפגע תברואתי הם יכולים לקחת את הכלב.
תדגישי את העיניין שהכלב מהווה מפגע (קרציות וכאלה) בדרך כלל זה מה שגורם להם להזיז את התחת.
2)תסתכלי פה :המשרד לאיכות הסביבה- אכיפת חוק צער בע"ח .תנסי במקביל לפנות למשטרה.

עבדתי במוקד עירוני ובכלל במציאות קיבלתי פניות קורעות לב התחננתי בפני מי שצריך לעזרה ובד"כ
הגורמים המטפלים מגיבים בזלזול ומוכנים להוציא כלב מבעליו רק במקרים של נשיכת כלב או תקיפה.

כבר כמה זמן שאני חושבת להריץ בפורום כמה רעיונות לשיפור. הלב פשוט נשבר מול חוסר האונים ,יש פה קהילה של אנשים שאוהבים בעלי חיים שאין להם יותר מידי מה לעשות במקרים כאלה .אולי יש מקום לחשוב ביחד על דרכי פתרון.
משרד איכות הסביבה ישמח לכל עזרה מהציבור ,צער בע"ח ב"ש עסוק בהשרדות יומיומית ואין לו יותר
מידי זמן לחשוב על רעיונות שדרוג. למשל ימי אימוץ , סיורי לימודים ,לפתח את ההתנדבות של צעירים שם
במסגרת מחויבות אישית. אילוף כלבים על מנת להקטין את כמות הכלבים החוזרים בסופו של דבר לצער בע"ח. תנו לחיות לחיות אם אני לא טועה מפעילה ניידת שאוספת בע"ח פצועים ומשוטטים אפשר לנסות לדבר עם כמה וטרינרים להפעלת ניידת כזאת בטיפול בחיות פצועות ועודוכמובן ימי עיקורים וסירוסים . זהו. אשמח אם מישהו ממנהלי הפורום יתייחס לנושא.

#4 r.e.l.

r.e.l.

כסף

• רשומים+
  • 5016 הודעות:

פורסם 29/09/2004 - 19:28

בד"כ הגורמים המטפלים מגיבים בזלזול ומוכנים להוציא כלב מבעליו רק במקרים של נשיכת כלב או תקיפה.

זו בעיה חמורה וידועה.

בדיוק כמו, להבדיל אלף אלפי הבדלות (וסליחה אם מישהו נפגע מההשוואה באיזושהי צורה, אבל זו לא הכוונה), שאם תודיעו שאתם שומעים צרחות ומכות מהבית של השכנים אף אחד לא יעשה כלום עד שמישהו ימות או לכל הפחות יפצע. זה במקרה של נשים מוכות, ילדים מוכים, או "סתם" התעללויות למיניהן. ואם בבני אדם הטיפול הוא כזה, יתכן ואסור לנו לצפות ליותר מדי מהרשויות בכל מה שקשור להתעללות בבעלי חיים.

ובכל זאת, אנשים אוהבי חיות אנחנו (אני מקווה). ולכן מה שאני מציע הוא לפנות לגב' אתי אלטמן מעמותת "תנו לחיות לחיות". אני פניתי אליה בעצמי פעם אחרי שראיתי דברים נוראיים שלא כדאי לכם לדעת עליהם, תאמינו לי.

כנראה שרק עמותה, שעושה דברים כאלה מתוך אהבה ואמונה ולא מתוך הכרח (כלומר, זאת לא העבודה שלהם. הם עושים את זה בכיף גדול מתוך אהבה אמיתי לחיות) יכולה לטפל בבעיות כאלה. אני לא יודע אם הם מטפלים בנושא בעצמם או שהם פונים עם זה לרשויות, אבל בכל מקרה, אני מניח שפניה שלהם לרשויות "שווה" יותר מפניה של אזרח מן השורה.

אפשר להשאיר הודעה לאנשי העמותה באתר: www.letlive.org.il (דרך הלינק "צור קשר").

בהצלחה, ו....תמהרי. שלא יהיה מאוחר.....
כלבים נובחים עלינו, הדלת סגורה
הבית שגדלנו בו עומד למכירה
ובמקומו יקום בניין
על כביש רועש בתוך עשן
תגיד לי מה שכחנו כאן

שנים הפכו היסטוריה, אל תביט לאחור
כל מי שכבר איננו כאן הלך בלי לחזור
ומי שמת עוד חי בך
לרגע לא עוזב אותך
תגיד לי מה יהיה איתך

#5 ifatco

ifatco

כסף

• רשומים+
  • 1128 הודעות:

פורסם 30/09/2004 - 12:08

הכנסי ללינק הבא:
http://www.bgu.co.il...showtopic=10451
יש שם מספרי טלפון שאפשר לפנות אליהם כאשר מדובר בהתעללות בבע"ח.
כמו שכבר אמרו, עדיף לעשות את זה בהקדם האפשרי...
בהצלחה
יפעת

#6 אורח - אורח_דנה_*

אורח - אורח_דנה_*
  • אורחים

פורסם 22/10/2004 - 12:51

<{POST_SNAPBACK}>

#7 אורח - אורח_דנה_*

אורח - אורח_דנה_*
  • אורחים

פורסם 22/10/2004 - 12:52

<{POST_SNAPBACK}>

היי קרן.
האם משהו נעשה כבר? תוכלי לעדכן אותנו?
דנה

#8 אורח - רררררר

אורח - רררררר
  • אורחים

פורסם 11/03/2015 - 18:33

איזה בהאס הלשמוע דברים כאלה. מצערא

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים