מעבר לתוכן

"אי המלצה" על וטרינר

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#16 אורח - ד"ר הילה מיקולשיק

אורח - ד"ר הילה מיקולשיק
  • אורחים

פורסם 23/12/2010 - 13:25

...

#17 אורח - ד"ר מיקולשיק הילה

אורח - ד"ר מיקולשיק הילה
  • אורחים

פורסם 23/12/2010 - 13:54

חבל שבעלי האתר לא מבקשים את תגובת האנשים המושמצים
לכל מטבע שני צדדים
קל להשמיץ רופא ולפגוע בכבודו אך קשה אחרי זה להשיב לו את כבודו כשמתבררים הדברים.

אנא קחו זאת לצומת ליבכם לפני שאתם מפרסמים

ד"ר מיקולשיק הילה
וטרינרית בעלת מרפאה בבאר שבע
ווטרינרית רשותית של מיתר

#18 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/04/2011 - 09:54

http://www.letlive.o...מיתר-למען-החיות

#19 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 21/04/2011 - 15:35

http://www.letlive.o...מיתר-למען-החיות

תודה וכל הכבוד על הפרסום.
תמונה מצורפת

#20 אורח - **********

אורח - **********
  • אורחים

פורסם 19/08/2011 - 17:06

...

ההודעה נערכה על ידי zivoosh: 21/08/2011 - 10:35
רוצים להשמיץ? תרשמו

#21 אורח - טייס לילה

אורח - טייס לילה
  • אורחים

פורסם 22/10/2011 - 03:46

קצת תמוה כל ה"לכלוכים" על ד"ר הילה כנראה מדובר באותו אדם! אני מכיר את הילה שנים ואת אהבתה לחיות ואת תודעת השרות המדהימה שיש לבחורה הזו. כל מה שנכתב כאן נשמע לי הזוי!! אין לכם מושג איזו מסירות ומקצועיות יש לד"ר הילה!! כל ההערות שנאמרו כאן מבוססים על הנחות של לקוחה לא מרוצה והסקת מסקנות חורצות דין מה שהינו עוול לגבי הילה שאת אהבתה לחיות ניתן רק לשאוף לאהבה כזו.

הילה תמשיכי להיות נפלאה כמו שאת ♥

#22 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 22:57

חבל שבעלי האתר לא מבקשים את תגובת האנשים המושמצים
לכל מטבע שני צדדים
קל להשמיץ רופא ולפגוע בכבודו אך קשה אחרי זה להשיב לו את כבודו כשמתבררים הדברים.

אנא קחו זאת לצומת ליבכם לפני שאתם מפרסמים

ד"ר מיקולשיק הילה
וטרינרית בעלת מרפאה בבאר שבע
ווטרינרית רשותית של מיתר

http://www.letlive.o...%99%D7%95%D7%AA

אולי תרצי להבהיר את המקרה שפורסם בתנו לחיות לחיות?
ואת שאר התלונות שמובאות באותו קישור?

קצת תמוה כל ה"לכלוכים" על ד"ר הילה כנראה מדובר באותו אדם! אני מכיר את הילה שנים ואת אהבתה לחיות ואת תודעת השרות המדהימה שיש לבחורה הזו. כל מה שנכתב כאן נשמע לי הזוי!! אין לכם מושג איזו מסירות ומקצועיות יש לד"ר הילה!! כל ההערות שנאמרו כאן מבוססים על הנחות של לקוחה לא מרוצה והסקת מסקנות חורצות דין מה שהינו עוול לגבי הילה שאת אהבתה לחיות ניתן רק לשאוף לאהבה כזו.

הילה תמשיכי להיות נפלאה כמו שאת ♥

אני לא מכירה את הוטרינרית הזו, אבל יותר מידי התנסויות מאוד לא טובות מפורסמות באינטרנט, וזה מתחיל להראות משונה. אז או שהמון אנשים מתנכלים לה או שאכן יש משהו מסריח...

Posted Image

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#23 אורח - אבנר כהן

אורח - אבנר כהן
  • אורחים

פורסם 20/03/2013 - 13:26

יש תיקווה נגד הילה מיקולשיק

http://www.moag.gov....eterinarian.htm

#24 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 05/02/2015 - 18:42

תסלחו לי מראש,זה קצת ארוך,אבל נראה לי ששווה לקרוא.האמת שכבר הרבה זמן אני רוצה לכתוב הודעה דומה של אי המלצה על וטרינרית, וההודעה הזאת דירבנה אותי. בדרך כלל,אני מאוד בעד לתת הזדמנות, ולכן בדרך כלל לא הייתי כותבת את ההודעה הזאת, מתוך החשיבה שגם אם מישהו טעה איתי, זה לא בהכרח אומר שהוא גרוע, אבל במקרה הזה-היא פשוט עברה על כל חוקי האתיקה וסיכנה את החיים של החתולה שלי. זה התחיל לפני חצי שנה כשלחתולה התפשטו פצעים על כל הגוף והפנים(מזעזע). בגלל שהחתולה מאוד פחדנית חיפשתי מישהו שמוכן(במחיר סביר) לבוא הבייתה והיא הייתה היחידה. קוראים לה הילה מיקולשיק ובמבט ראשון היא נראיתה מאוד נחמדה ואפילו מקצועית. היא לקחה מהחתולה דגימות: בעיה ראשונה-החתולה הייתה היסטרית אז היא ויתרה על ממש לקחת דגימות עור ומאחר והפצעים מטבעם מתקלפים ונופלים היא לקחה דגימה מהרצפה. כל מי שלמד דקה וחצי על תרביות יודע כמה שזה לא הגיוני-הרי העניין זה העור עצמו ולא כל החידקים והלכלוך שיכולים להיות על הרצפה. בעצם ברגע שזה לא מהחיה עצמה-זה לא ממש רלוונטי.אבל חשבתי שהיא יודעת מה היא עושה יותר ממני אז לא אמרתי כלום,במקביל נתנה לחתולה אנטיביוטיקה לעשרה ימים.קבענו לדבר לאחר עשרה ימים.בעיה שנייה-עקרונית מדובר בחתולה מאוד בעייתית(כשהילה הגיעה היא ממש זרקה את עצמה על הקירות) והילה אמרה שעקרונית באנטיביוטיקה רצוי לבוא למעכב(שלא עולה כסף) אבל שהיא מבינה שעם החתולה הזאת אי אפשר להוציא אותה למרפאה אז מילא. בעיני זה היה מאוד לא מוסרי ומאוד לא מקצועי-נכון שזו טרחה להגיע ללקוח, וזה לא מובן מאליו,אבל מודבר פה בחתולה בעייתית, ואני הזמנתי את הילה כל פעם ושילמתי בלי בעיה מחיר די גבוה, והיא ידעה את זה. הדבר המקצועי לדעתי היה להגיד שכשהיא תהייה בסביבה (אני גרה לא רחוק מהמרפאה שלה) היא תקפוץ לביקור.הוטרינר שלי מהמרכז בוודאות היה עושה את זה.
הימים עברו ולא רק שלא היה שיפור, המצב החמיר. הילה דיברה איתי בטלפון,בנתיים התרביות לא העלו שום פטריה או בעיה והילה אמרה שזה כנראה אקנה חתולים וכשאמרתי לה שהמצב מחמיר היא אמרה להמשיך עוד 10 ימים עם האנטיביוטיקה והוסיפה כדורים למערכת החיסון, בחשיבה שאולי הבעיה היא במערכת חיסון לקויה, ולכן האנטיביוטיקה לא מצליחה. בנקודה זו,כאמור, לא היה לה מושג מה קורה(אבל זה עוד בסדר,זה לפעמים ככה עם רפואת חיות, לא ממש יודעים מה קורה ופשוט מנסים לפתור את הבעיה הפשוטה ביותר,ואם זה נכשל ממשיכים הלאה). לאחר 20 יום עדיין לא היה שום שיפור ולי זה כבר הרגיש מגוחך להעמיס אותה בכ"כ הרבה כדורים שלא מועילים בכלל. הילה דיברה איתי ואמרה שמאחר והכדורים לא עוזרים והתרבית לא הועילה, כדאי להרדים את החתולה ולעשות לה ביופסיה, תהליך הכרוך במקרה זה בהרדמה מלאה ולכן בסיכון. היא אמרה שהיא תצטרך את החתולה ליומיים ושזה דחוף. קבענו למחרת ב8 בבוקר וב9 הילה עדיין לא הגיעה. התקשרתי אליה והיא טענה שהיא "ניסתה להשיג אותי"(כמובן שהייתי זמינה גם בפלפון,אליו היא התקשרה בעבר,וגם בבית) והשאירה הודעה(שמעולם לא התקבלה) שהיא נתקעה ולא תגיע. הניתוח יצטרך להדחות ביומיים. פתאום משהו שרק אתמול היה דחוף לבוקר למחרת(אני רציתי תחילת שבוע הבא כדי לתת לה עוד הזדמנות להבריא לבד והילה אמרה שהניתוח ממש דחוף) נדחה. זה היה נראה לי ממש לא מקצועי, על גבול החוצפה והזלזול בלקוח,שלא נדבר לע מסוכן לחתולה אבל קבעתי איתה. כאן יש לציין, שבפעם הראשונה שהילה הייתה אצלי היא ראתה שק ענק של אוכל חתולים מאיכות מאוד גבוה ואמרה שעדיף לא להחזיק שקים גדולים כי זה פחות הרמטי,ואני ציינתי שבדיוק עברתי עם החתולה לאוכל הזה לפני חודשיים. אחרי שהילה דחתה את הביופסיה, חשבתי קצת והתקשרתי לוטרינר שלי במרכז וסיפרתי לו את כל הסיפור, ושאלתי אם יכול להיות שזו אלרגיה למזון החדש, הוטרינר אמר שזה מאוד הגיוני ושבכל מקרה אם החתולה בריאה(פרט לפצעים היא התנהגה באנרגיה ובנורמאליות אופיינית,מה שאמרתי להילה לא פעם)אז הביופסיה בטוח לא דחופה. שאלתי אם לא עדיף להחליף קודם אוכל ורק אז ביופסיה והוא אמר שבוודאי כי ביופסיה זה מסוכן. התקשרתי להילה, ושאלתי אם לא יכול להיות שזו אלרגיה, והיא אמרה שבוודאי שכן(יופי.פשוט את הוטרינרית ואת אמורה להציע הסברים, לא אני) ושאלתי אם לא עדיף קודם להחליף אוכל ואחכ ביופסיה והיא אמרה שכן,זה רעיון לא רע. סיכום ביניים-היא כמעט הכניסה את החתולה שלי להרדמה מלאה(מצב שאף פעם לא בטוח במאה אחוז) בלי שום צורך ממשי, ואת הפתרון הכי פשוט היא לא הציעה. גם לא את הגורם.
החלטנו שהחתולה עוברת לאוכל היפואלרגני והילה אמרה לי לבוא אליה למחרת לרכוש אותו. הגעתי,והזדעזעתי. ה"קליניקה" שלה פיצית, מלוכלכת, ומלאה בזבל. החדר קבלה שבו לקוחות משלמים מלא בצעצועים ובגדים של ילדים, והכל שם מבולגן. אם הייתי רואה את זה מראש-לעולם לא הייתי באה אליה. קניתי את האוכל והחלטתי שמה שלא קורה-אליה אני לא חוזרת.
אבל כל זה עוד מילא,מה שקרה אחכ שיגע אותי. כשקניתי את האוכל שאלתי אותה פעמיים אם זה אוכל היפואלרגני, והיא אמרה שכן. האוכל באמת עזר לחתולה והפצעים עברו, וכשהאוכל נגמר רציתי לקנות אותו שוב. קצת הדאיג אותי שלא היה רשום עליו שהוא היפואלרגני,אבל לא האמנתי שמישהו ישקר על משהו כזה, אבל כשהתקשרתי להזמין אותו,המוכר אמר לי שזה לא היפואלרגני,שזה אוכל רגיל,פרמיום,ברמה גבוהה,אבל ממש לא היפואלרגני. הייתי בהלם. התקשרתי לייצרן (באמת לא האמנתי שוטרינרית תעשה דבר כזה) שאמר שזה לא אוכל היפואלרגני. אז במקרה הזה,יצא בסדר, החתולה הייתה אלרגית ספציפית לאוכל הקודם שהיה לה(או שבאמת נכנס משהו לאוכל,איזה חיידק או משהו) והיא לא הייתה צריכה אוכל היפואלרגני.אבל בואו נגיד שכן, הוטרינרית שלי מכרה לי אוכל רגיל בטענה שזה היפואלרגני??זה כמו שרופא יביא לי סוכרזית ויגיד לי שזה אנטיביוטיקה. מה אם זה באמת היה מצב של אלרגיה חמורה?מה אם היה יכול לקרות משהו לחתולה??
בקיצור,זה זעזע אותי לגמרי, כי מעבר לחוסר המקצועיות המובהק,פה מדובר בהטעיה. אבא שלי אפילו הציע לתבוע אותה,אבל זה כבר היה גדול עלי.מה שכן,לא הייתי סומכת עליה עם עציץ, ובטח ובטח שלא עם החיה שלי!

קבצים מצורפים

#25 אורח - יפה

אורח - יפה
  • אורחים

פורסם 01/12/2015 - 08:38

שלום. לי קרה מקרה עם ד"ר מיקולשיק הילה שגרם לי להבין שפשוט לא ממש אכפת לה מבעלי חיים , מה שמעניין אותה זה כנראה להרוויח את המשכורת שלה וזהו.
לכלבה שלי היה התקף והקאות באמצע הלילה. התקשרתי אליה כדי לשאול אותה כמה עולה ביקור בלילה, היא אמרה לי ש 200 ש"ח. אז אמרתי לה שאני אראה אם המצב של הכלבה לא ישתפר אני אבוא אליה. כשראיתי שהמצב של הכלבה לא משתפר לאחר כשעה התקשרתי אליה ולא קיבלתי מענה. זה היה ברור שהיא יודעת מי יכול להתקשר אבל לא ענתה. כשאמרתי לה בפירוש שדאגתי לחיים של הכלבה שלי. היא הייתה במצב נוראי ולא זזה במשך שעה.
ואיכשהו גם לגבי רמת המקצועיות שלה לא הייתי כל כך בטוחה. לגבי המרפםאה שלה גם אני שמתי לב ללכלוך ולחוסר סר. לדעתי זהכן חשוב איך המרפאה נראת. היו אצלה כלובים של בעלי חיים מלוכלים עם כל הפיפי והקקי שלהם. ואף אחד כנראה לא טרח לנקות אותם. חשבתי שאם מישהי מחזיקה במצב כזה בעלי חיים אז היא לא יכולה להיות אשת מקצוע טובה ואכפתית.

זו השמצה נוראית. ד"ר מיקולשיק הילה היא וטרינרית בחסד!!! הצילה מאוד חיות ויש לה מרפאה מדהימה מודרנית ומאובזרת שלא תבייש בית חולים. לי אישית היא הצילה את הכלבה שלי ממות בטוח!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים