מעבר לתוכן

תמונה

שאלות לגבי גורי כלבים

• Please log in to reply
107 replies to this topic

#31 הרוקח השקט

הרוקח השקט

a man who makes potions in a travelling show

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 06/09/2007 - 23:08

שלום כולם,
והרי עדכון חדשות יולי: יולי עברה היום עיקור ועכשיו היא ילדה גדולה :)
התפרים פנימיים אז אין לה צווארון מעיק ותכל'ס הווטרינר אמר שהיא כבר יכולה לתפקד כרגיל.
בפועל יולי שוכבת מעולפת, לא מפסיקה לרעוד ומפעם לפעם קמה בשביל להקיא (הוטרינר אמר שזה נורמלי) או להשתין (נראה לנו שגם זה נורמלי :P ).
היא שותה הרבה, זה חשוב בשביל שיהיה מה להקיא - כי היא לא אוכלת (גם נורמלי לטענת הוטרינר).
זהו, רק רצינו לעדכן, נקווה שהמצב ישתפר בקרוב כי כרגע היא נראית נורא מסכנה ואומללה :(
שתהיה שנה טובה ומוצלחת לכולם :)
לאור ריבוי המקרים אני מצהיר בזאת : אוטיזם מצחיק! (ולפעמים גם זה לא)...
צוף: אבל אמא אני אאחר לבית הספר...
עכשיו כולם יודעים:

זהו נראה לי שמצאתי את הבחור שהכי מפחיד אותי בפורום, וזה לא דרקול וגם לא ברק
הרוקח...

#32 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 07/09/2007 - 07:54

אני יכולה לספר לך שהחתולה שלי שלושה ימים לא דיברה איתנו אחרי העיקור. אחרי שהיא הצליחה לקום, מסוממת כולה ומאוד משעשעת (אבל מסכנה) היא נכנסה מתחת למיטה ולא הסכימה לצאת. אחרי עוד כמה זמן היא קצת יצאה, ליטפתי אותה, והיא אכלה לי מהיד איזה גרגר או שניים של אוכל חתולים. אחרי עוד יום היא כבר דידתה לאוכל שלה, ואז זהו. חזרה להיות המופרעת שהיא. לא לדאוג, היא תהיה בסדר ;)

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#33 הרוקח השקט

הרוקח השקט

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 10/09/2007 - 12:49

עידכון :)
יום אחרי העיקור (כלומר יום שישי) יולי כבר תיפקדה כמעט כרגיל. היא כבר לא הקיאה, ואכלה את כל האוכל שלה בתיאבון, ושיחקה איתנו וירדה למטה לצרכים והכל סבבה.
מצד שני, חלה רגרסיה בכל הקשור לצרכים שלה. אם קודם היא הייתה יכולה להתאפק 4 שעות, אז עכשיו היא מבקשת לרדת כל שעתיים, כולל להעיר אותנו בלילה (או ב-6 בבוקר)... ואם עוזבים אותה קצת זמן לבד בבית אז היא עושה את הצרכים שלה (קקי ופיפי) ולא מתאפקת כמו בעבר...
בנוסף ישנה עוד תופעה שהתחילה אחרי העיקור: יולי התחילה להשתין בחלקים, כלומר יוצאים פעם בשעתיים ואז היא עושה המון פיפי, ואז הולכים עוד קצת ואז היא עושה עוד קצת פיפי. זה לא היה קודם...
זהו, זה היה הדו"ח מצב בכל הקשור ליולי,
שתהיה שנה טובה ומתוקה לכולם :)
עכשיו כולם יודעים:

הרוקח...

#34 -dana-

-dana-

צוברת הודעות בשרשור החתונות

• רשומים+
  • 385 הודעות:

פורסם 11/09/2007 - 12:04

החלמה מהירה ליולי היפה - מקווה שתחזור לעצמה לגמרי בזמן הקרוב!
מונה.... את טובה!!!!! טובה!!!!!!!!!!!!

#35 הרוקח השקט

הרוקח השקט

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 13/09/2007 - 00:38

החלמה מהירה ליולי היפה - מקווה שתחזור לעצמה לגמרי בזמן הקרוב!

תודה תודה, בהצלחה עם ליצ'י היפיפיה במציאת שורשיה, ושנה טובה :)
עכשיו כולם יודעים:

הרוקח...

#36 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 13/09/2007 - 08:52

בובה של כלבה :)

שאלה לי אליכם ולמגדלי הכלבים באשר הם -

אם יש לי דירה (הדגש הוא על דירה, לא בית פרטי עם גינה סגורה... לא על כך שאני אחיינו האובד של גאידמק)

ואני לא בבית כ-ל היום (נניח יוצא בשבע חוזר בערב המאוחר, שמונה בערך),

יש מה לדבר על לגדל גור ? כלומר, מה הוא יעשה בבית כל השעות האלו לבד, חוץ מלהחריב לי את החדר, להיכנס למאניה דפרסיה מהבדידות, ולחשוב על מר גורלו מול טעמה המתוק של הספה?

תודה.

no more
listen to bands that don't even exist

#37 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 14/09/2007 - 11:52

בובה של כלבה :)

שאלה לי אליכם ולמגדלי הכלבים באשר הם -

אם יש לי דירה (הדגש הוא על דירה, לא בית פרטי עם גינה סגורה... לא על כך שאני אחיינו האובד של גאידמק)

ואני לא בבית כ-ל היום (נניח יוצא בשבע חוזר בערב המאוחר, שמונה בערך),

יש מה לדבר על לגדל גור ? כלומר, מה הוא יעשה בבית כל השעות האלו לבד, חוץ מלהחריב לי את החדר, להיכנס למאניה דפרסיה מהבדידות, ולחשוב על מר גורלו מול טעמה המתוק של הספה?

תודה.

יש מה לדבר, אבל מכיוון שדוד ארקדי לא ישמח לממן לך דוג-סיטר הייתי מוותרת על אימוץ גור ושוקלת לאמץ כלב בוגר, שלא זקוק לטיולים תכופים, ומפנה מראש זמנים לטיולים ארוכים בערב וטיול בבוקר.
אם יש לך אפשרות לשלם למישהו שיוציא את הגור כל 4-6 שעות לטיול קצר ויתייחס אליו במשך 12 השעות שאתה לא בבית, אולי אפשרי.

אגב, נראה לי שכלב גדול ובוגר יתאים לך יותר, סתם מתוך ההיכרות.
שנה טובה!
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#38 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 16/09/2007 - 17:54

יש מה לדבר, אבל מכיוון שדוד ארקדי לא ישמח לממן לך דוג-סיטר הייתי מוותרת על אימוץ גור ושוקלת לאמץ כלב בוגר, שלא זקוק לטיולים תכופים, ומפנה מראש זמנים לטיולים ארוכים בערב וטיול בבוקר.
אם יש לך אפשרות לשלם למישהו שיוציא את הגור כל 4-6 שעות לטיול קצר ויתייחס אליו במשך 12 השעות שאתה לא בבית, אולי אפשרי.

אגב, נראה לי שכלב גדול ובוגר יתאים לך יותר, סתם מתוך ההיכרות.
שנה טובה!

אחלה רעיון, תודה :)

אגב, לגבי השורה האחרונה - לא ה'שנה טובה' אלא זאת שלפניה, ושנה טובה גם לך - אני לא יודע אם להיות מוחמא או להעלב, אז את מוזמנת להכין את שלל התירוצים למפגש הבא.

no more
listen to bands that don't even exist

#39 הרוקח השקט

הרוקח השקט

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 17/09/2007 - 22:00

אהלן כולם :)
א. קקטוס סיפרה לי שבחוברת אימון שלהם לטרייסי כתוב שאחרי השעה 18:00 הם מרימים לה את המים עד שהם קמים בבוקר למחרת (היות ובכל מקרה אלה השעות בהן היא פחות פעילה), מאידך הוטרינר שלנו אומר לנו לתת ליולי מים באופן חופשי ולא להגביל את זה. מה נכון יותר לדעתכם?
הבעיה עלתה היות ויולי מעירה אותנו כל בוקר ב5:00-6:00 ורק אחרי שמורידים אותה היא חוזרת לישון (דרך אגב, לפני העיקור המצב היה טוב יותר, היא הייתה קמה, היינו מלטפים אותה קצת והיא הייתה חוזרת לישון. אבל מהעיקור עברו שבועיים...)

נ.ב.
מחר (18/9 יולי בת 5 חודשים :D )
עכשיו כולם יודעים:

הרוקח...

#40 orenkulu

orenkulu

האומנם?

• רשומים+
  • 1065 הודעות:

פורסם 07/10/2007 - 01:19

אהלן כולם :)
א. קקטוס סיפרה לי שבחוברת אימון שלהם לטרייסי כתוב שאחרי השעה 18:00 הם מרימים לה את המים עד שהם קמים בבוקר למחרת (היות ובכל מקרה אלה השעות בהן היא פחות פעילה), מאידך הוטרינר שלנו אומר לנו לתת ליולי מים באופן חופשי ולא להגביל את זה. מה נכון יותר לדעתכם?
הבעיה עלתה היות ויולי מעירה אותנו כל בוקר ב5:00-6:00 ורק אחרי שמורידים אותה היא חוזרת לישון (דרך אגב, לפני העיקור המצב היה טוב יותר, היא הייתה קמה, היינו מלטפים אותה קצת והיא הייתה חוזרת לישון. אבל מהעיקור עברו שבועיים...)

נ.ב.
מחר (18/9 יולי בת 5 חודשים :D )

מה מצבה כיום?
עדין לא השתקמה לגמרי מהעיקור?
יש לנו גורה שאמורה לעבור עיקור בעוד חודשיים. הרבה זמן אבל הוא עובר מהר.
רמ"ד ייחוף
אורן פרלסמן

#41 lalaland

lalaland

כסף

• רשומים+
  • 1843 הודעות:

פורסם 07/10/2007 - 14:22

מה מצבה כיום?

השתקמה לגמרי לגמרי, וכבר מצליחה להתאפק 9 שעות.

בת כמה הגורה שלכם?

#42 orenkulu

orenkulu

האומנם?

• רשומים+
  • 1065 הודעות:

פורסם 08/10/2007 - 00:38

השתקמה לגמרי לגמרי, וכבר מצליחה להתאפק 9 שעות.

בת כמה הגורה שלכם?

קצת יותר מ3 חודשים.
זאבונת שחרחרה העונה לשם במבה.
רמ"ד ייחוף
אורן פרלסמן

#43 lalaland

lalaland

כסף

• רשומים+
  • 1843 הודעות:

פורסם 08/10/2007 - 00:48

קצת יותר מ3 חודשים.
זאבונת שחרחרה העונה לשם במבה.

אפשר תמונות? :מסמיק:

#44 הרוקח השקט

הרוקח השקט

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 09/10/2007 - 14:10

מה מצבה כיום?

אל חשש.
לפני העיקור חששנו שיולי תצטרך להסתובב חודשיים עם הצווארון המעיק הזה ולא תוכל לשחק / לרוץ / להתרחץ במשך כל הזמן שהיא איתו.
בפועל, התפרים של יולי היו תפרים פנימיים - כלומר כאלה שהיא לא יכולה לפרום ולכן אין צורך בצווארון, וזה הופך את העניין לקל הרבה יותר.
ביום של העיקור עצמו יולי הייתה על הפנים, היא בקושי זזה מהמקום שלה וגם זה רק בכדי לעשות את צרכיה ולהקיא (ולהקיא ולהקיא ואז עוד קצת להקיא),
אם אני לא טועה ביום שלאחר מכן היא כבר הפסיקה להקיא אבל דאגנו להוריד אותה כל שעתיים למטה לעשות את צרכיה.
אם לפני העיקור יולי הייתה יכולה להתאפק 4 שעות, אז אחרי העיקור חלה רגרסיה רצינית וחזרנו לכל שעתיים, אבל חוץ מהעניין הזה היא חזרה לתפקד ממש מהר (היום כאמור היא יכולה להתאפק 9 שעות ואפילו יותר -וזה מצחיק בעיקר היות והיא עשתה זינוק של 4 שעות התאפקות ביום אחד - מ4 שעות התאפקות ל-8).
אני זוכר שאפילו הוטרינר שעשה לנו את העיקור אמר בעצמו שהתפרים יצאו יפייפים, והיום בקושי ניתן לראות משהו עליה (מלבד קו הגילוח של הניתוח ;) )

כל מה שצריך למצוא זה וטרינר שסומכים עליו (אנחנו הלכנו לוטרינר שלנו בראשון) ולהחזיק אצבעות... אין ספק שהתהליך לא נעים לשום צד בעניין...
עכשיו כולם יודעים:

הרוקח...

#45 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 23/10/2007 - 19:22

מצטרף לשרשור, תודה לכל מי שנתן עצות עד עכשיו.
אז קצת לשאלות שלי:
הגיל של פאנטה שלנו (מסוג שוקי) לא ממש ברור. ב-yad2 מי שפרסם כתב 7 שבועות, אבל היום בעמותה בדקו את השיניים שלה ואמרו שהיא בת 3 חודשים, לפי ההתנהגות היא נראית יותר לכיוון ה-3 חודשים אז נצא מנקודת הנחה שזה הגיל שלה.
עוד 10 ימים נתחיל בתהליך החיסונים וכו', אני מניח שעד אז הבית שלי יהפוך לעיסת פיפי-קקי. מה שכן, שמעתי כאלה שמציעים לקחת אותה לטיול בחוץ על הידיים, שתכיר קצת את הסביבה ואת העולם האמיתי, אנשים וחיות אחרות. השאלה היא האם יש טעם לנסות לגרום לה לעשות פיפי ו/או קקי בחוץ או שפשוט להסתפק בלעשות לא את הטיול הזה, והאם לדעתכם יש טעם אמיתי בטיול שכזה.
תודה
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים