מעבר לתוכן

תמונה

משפחות אומנה

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 orenkulu

orenkulu

האומנם?

• רשומים+
  • 1065 הודעות:

פורסם 14/11/2007 - 20:43

רעיון שעלה במוחנו היום.
לחלקנו כבר יש בעל חיים וחלקנו לא יכולים להרשות לעצמם להחזיק אחד על בסיס קבוע בעל חיים.
בצער בעלי חיים ושאר גורמי סיוע ישנם כלבים וחתולים רבים ששוהים זמן רב במכלאות, חלקם מפתחים עקב כך מחלות.
הרעיון היה לשמש כבית אומנה למספר ימים עד שיאמצו את בעלי החיים.

זהו שרשור משפחות האומנה.
כל מי שיכול ורוצה מוזמן להרשם והגופים המתאימים יפנו אליו.

ולראיה באנו על האימוץ:
משפחת מרכז
052-3639815
רמ"ד ייחוף
אורן פרלסמן

#2 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 14/11/2007 - 23:18

רעיון שעלה במוחנו היום.
לחלקנו כבר יש בעל חיים וחלקנו לא יכולים להרשות לעצמם להחזיק אחד על בסיס קבוע בעל חיים.
בצער בעלי חיים ושאר גורמי סיוע ישנם כלבים וחתולים רבים ששוהים זמן רב במכלאות, חלקם מפתחים עקב כך מחלות.
הרעיון היה לשמש כבית אומנה למספר ימים עד שיאמצו את בעלי החיים.

זהו שרשור משפחות האומנה.
כל מי שיכול ורוצה מוזמן להרשם והגופים המתאימים יפנו אליו.
ולראיה באנו על האימוץ:
משפחת מרכז
052-3619815

לא הבנתי, מי אתם ואיזה גופים? יש בעיר הזאת עוד מישהו שמתעסק עם זה חוץ ממני? ;-)

אני לא בטוחה שהבנתי, אתם מעוניינים לשמש משפחה אומנת או שואלים מי מעוניין לשמש?
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#3 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 01:28

לך ולאלוהים יש מונופול בעניין החיים.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#4 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 02:18

לך ולאלוהים יש מונופול בעניין החיים.

מה עקץ אותך בטוסיק? אני יותר מאשמח לדעת על איזה גופים מדובר. אם לא מדובר בגופים של ממש אלא בסתם רעיון של בן אדם אחד/כמה, יותר מאשמח לצרף אלי. האמת היא שכרגע אני דווקא מחפשת חברי עמותה פוטנציאליים, שלא לדבר על בסיס של משפחות אומנות (יש רעיון מסויים, אבל אם יהיה טעם להוציא אותו אל הפועל זה מאוד תלוי במישהו ספציפי שאני בונה עליו מגדלים אבל עדיין לא דיברתי איתו על זה :מתגלגל: ).

ועוד דבר - רק שיהיה ברור (למקרה שמישהו חשב) - צער בעלי חיים לא עובדת (כרגע) עם משפחות אומנות. הכלבים שאני מוציאה משם לאומנה הם לא כלבים שימסרו אח"כ דרך צער בעלי חיים. כאשר אנחנו מוציאים אנחנו עושים העברת בעלות על שם של מישהו אחר (הכרחי שלא יהיה תושב ב"ש, לכן זו אף פעם לא אני) וממלאים טופס אימוץ כמו כל אימוץ אחר מהעמותה. ההבדל הוא כמובן בכסף, אותי מכירים שם ולכן אני יכולה להוציא בחינם (או בעלות חיסון כלבת+שבב, אם אין לכלב). אבל מי שהמנהל לא מכיר אותו - אי אפשר יהיה להוציא לו לאומנה, אפילו אם אומרים שדיברתם איתי. כי זה כאילו נתנו לכם לאמץ בחינם...

אני מקווה שבבוא העת, אם וכאשר ייצא לי להפגש ולדבר כמו שצריך עם המנכ"ל, צב"ח עצמה תחזיק משפחות אומנות ואז המסירה תהיה כרוכה בסל אימוץ של צב"ח. אבל בינתיים - אתם לא יכולים להגיע ולהגיד שאתם רוצים לעשות אומנה, זו לא פונקציה קיימת שם.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#5 orenkulu

orenkulu

האומנם?

• רשומים+
  • 1065 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 02:22

אני לא בטוחה שהבנתי, אתם מעוניינים לשמש משפחה אומנת או שואלים מי מעוניין לשמש?

נראה לי שרק את לא הבנת.
אנחנו פתחנו שירשור של אנשים שמוכנים לשמש כמשפחות אומנה!
רמ"ד ייחוף
אורן פרלסמן

#6 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 02:25

נראה לי שרק את לא הבנת.
אנחנו פתחנו שירשור של אנשים שמוכנים לשמש כמשפחות אומנה!

אבל כתבת שגופים מסויימים יפנו. מי? (אני באמת לא הבנתי!)

אני מבינה שאתה מעוניין לשמש משפחת אומנה כפותח השרשור. אני מבינה גם שיש לך כלב. האם זה כלב או כלבה? מסתדר עם...? מסורס/מעוקרת? חשוב לי לדעת בשביל שאוכל לנייד אליך משהו שיתאים (וכרגע יש לי גם איזה שליש שק אוכל לתת, אם יהיה צורך אדאג להביא עוד).
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#7 britishgirl

britishgirl

...welcome pain

• רשומים+
  • 1204 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 09:49

קבלו נעיצה :P

ובבקשה נסו לשמור על מטרת השרשור. אני חושבת שהרעיון באמת יפה.

There was a little girl
who had a little curl
right in the middle of her forhead
And when she was good
she was very, very good
But when she was bad
!she was horrid

הפרצוף האמיתי של ניסויים בבעלי חיים

Posted Image

#8 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 19:19

קבלו נעיצה :P

ובבקשה נסו לשמור על מטרת השרשור. אני חושבת שהרעיון באמת יפה.

מעולה. חשוב להחזיק שרשור כזה נעוץ.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#9 orenkulu

orenkulu

האומנם?

• רשומים+
  • 1065 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 22:58

והנה כבקר קיבלנו את הראשונה.
מציע פורמט אחיד למצטרפים:

שם:
האם מחזיק בע"ח כרגע (כן, לא , פרטים...):
יש חצר?
דרוש סיוע במזון או בדברים אחרים?

כל רעיון נוסף יתקבל בברכה.
רמ"ד ייחוף
אורן פרלסמן

#10 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 01:16

והנה כבקר קיבלנו את הראשונה.
מציע פורמט אחיד למצטרפים:
שם:
האם מחזיק בע"ח כרגע (כן, לא , פרטים...):
יש חצר?
דרוש סיוע במזון או בדברים אחרים?

כל רעיון נוסף יתקבל בברכה.

בגדול, אני תמיד שואלת אנשים אם יוצא לי להתקל במישהו שמעוניין לשמש אומנה אם לו עצמו יש העדפות. יש כאלה שיעדיפו דווקא גורים, וכאלה שיעדיפו בוגר, ויש כאלה שמחונך לצרכים זה תנאי (ואז אותם עדיף להשאיר על הולד - ולא צריך יותר מדי זמן הולד - כחירום עד שמוצאים כלב רחוב - מנסיוני, הם מחונכים לצרכים).
עוד דבר שחשוב מאוד לשאול הוא - לכמה זמן. האם זה עד אשר ימצא לכלב בית (גם אם זה יקח כמה חודשים, ובהחלט היו דברים מעולם. השיא שלי בינתיים עומד על 3 חודשים, בקרוב נראה לי שהוא ישבר עם בארט... ), או לתקופת זמן מוגבלת מראש - חודש, חודשיים, שבוע, שבועיים, יומיים - וכן, גם יומיים וגם שבוע זה דבר שמאוד עוזר כשצריך. הייתה כבר כלבה שהוצאתי מצב"ח שלאחר שהות של יומיים בבית אומן מצאה בית חם ביום אימוץ (וזכיתי לקבל, ממש במקרה, עדכון כיפי על כמה טוב לה וטוב להם). שבוע זה מה שהציל גור שזרקו ליד הבית שלי ממסירה לצב"ח, שבוע גם עזר לי עם פינצ'ר צעיר וזעיר שגם זרקו ליד הבית שלי (רב תודות) כאשר לא הייתה לי אפשרות לאסוף אותו (לאחר השבוע לקחתי אותו, ואחרי עוד שבוע איתי הוא עבר לאומנה של SOS ומשם תוך שבוע מצא בית).

ועכשיו, קצת מידע למשוגעים המתחילים :)
חיסונים - לגבי משושה יש את החצי מחיר שאפשר לקבל עם טופס של ב"ש אוהבת חיות בבי"ח הוטרינרי (ואז זה יוצא 85 ש"ח). מעבר לזה, יש וטרינרים שיתנו הנחות טובות יותר לאנשים שהם מכירים (החומר עצמו עולה 15 ש"ח...). לגבי כלבת - האפשרות הזולה והנוחה ביותר היא לעשות ביום אימוץ של SOS בשבת בעלות של 40 ש"ח, ואז גם לא צריך לשים שבב. בב"ש, בכל מקום, יחייבו אתכם לשים שבב (ואם אתם תושבי ב"ש אז גם באגרה לעיריה) כאשר החיסון, הכי זול, עולה 65 ש"ח.

עיקורים/סירוסים - אם מדובר בכלב שיש לו שבב על שמכם (נגיד, כלב שהוצא מצב"ח) אז הכי זול בצער בעלי חיים וכרגע, בימי המבצע, לא עובר את ה200 ש"ח (הכי הרבה - עיקור כלבה מעל 10 קילו - 190). מעבר לזה יש את ספיי ברחובות שהעיקור/סירוס עצמו עולה 150 ש"ח (ואגב, הם גם נותנים משושה ב50 ש"ח) אבל כמובן שיש עלות גם לנסיעה... יש אפשרות לעקר/לסרס בחינם (כלומר, בעלות הנסיעה...) במרפאה של תנו לחיות לחיות, הם מכירים אותי כנציגה דרומית ואז אם יש כמה שמעוניינים לעקר/לסרס אז אפשר לעשות נסיעה ולהתחלק בדלק. אני כרגע מחכה שהם יקבעו לי תור עבור כלב שאני מחזיקה בפנסיון בברור חיל.

מסירות לאימוץ - הפלטפורמה שהכי עובדת היא זו של ימי אימוץ של SOS (אני מעוניינת להקים אחת כזו גם באזור, וככל שיהיו יותר אנשים המעוניינים לשמש משפחות אומנה ככה זה יהיה קל יותר), יש ביום שישי במשרד שלהם - מביאים את הכלב, הולכים, חוזרים לקחת אותו אם הוא לא נמסר (ואז צריך לתאם יומיים מראש), ובשבת - נמצאים במתחם שלהם ליד שדה התעופה בכפר שמריהו ומתייבשים שם 4 שעות (או עד שמאמצים את הכלב). העניין הוא שכאשר מוסרים כלב דרך SOS - לא רואים שקל חזרה (ואם הם לא מכירים אתכם אז צריך גם לתת להם תרומה של 50 שקל אם הכלב נמסר) - הסכום שנגבה מהמאמצים (350 בלי סירוס/עיקור, 450 עם) הולך לעמותה עצמה.
ניתן להשאיר לי את עבודת הפרסום והסינון (אם אני הבאתי לכם בע"ח אז זו גם ברירת המחדל), ובכל מקרה כדאי לשלוח לי תמונות עם פרטים על מנת שאוכל להעלות - לפי התור והדחיפות - למדור אימוץ של ynet (תחת באר שבע אוהבת חיות). ניתן גם לעשות את מלאכת הפרסום וההקפצות באתרים השונים בעצמכם (yad2,winwin,homeless,mezia,havhav,petking,tapuz,dog,dogs4u) אבל להשאיר שם את השם והטלפון שלי ככה שיתקשרו אלי (אבל לא לעשות את זה בלי ששלחתם לי אימייל עם הפרטים שלכם ושל הכלב, מן הסתם). אפשר גם שאני אכתוב נוסח מודעה ואתם תדאגו לפרסום ולהקפצות בלוחות. נועה - 052-8665513. nlioness@012.net.il
למי שמעוניין לעשות את זה בעצמו, אני מצרפת פה קובץ שדנה, שיש לה די נסיון בעניין, כתבה. כמובן שהוא בגדר המלצה וכל אחד יקח ממנו מה שהוא רוצה ויפעל לפי שיקול דעתו.

אני הולכת לפי מפתח מחירים אחיד - 150 ש"ח עבור כלב שעבר טיפול ראשוני (בדיקה, תילוע וכו')+חיסון ראשון, 250 לכלב שיש לו כבר חיסון כלבת (ולפחות משושה אחד), 400 למעוקרת/מסורס. אני ממליצה מאוד בחום לכולם לאמץ את המפתח. עדיף להמנע ממסירות בחינם, אבל כמובן שכשאין ברירה אז אין ברירה, ובכלל אם מזדמן אליכם מישהו שנראה לכם כמו בית ממש טוב לכלב שמצאתם אז אין סיבה לגרום לו לחכות עד שתלכו לוטרינר תעשו חיסון ואז לתת לכם החזר. תסבירו לאנשים מה הם מקבלים בעד הסכום, הם בכל מקרה יוצאים מורווחים, לבד זה היה עולה להם יותר.

מקווה שתהיה הענות גבוהה כמה שניתן
נועה

קבצים מצורפים

עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#11 אורח - אורח_יוסי_*

אורח - אורח_יוסי_*
  • אורחים

פורסם 20/02/2008 - 17:07

בגדול, אני תמיד שואלת אנשים אם יוצא לי להתקל במישהו שמעוניין לשמש אומנה אם לו עצמו יש העדפות. יש כאלה שיעדיפו דווקא גורים, וכאלה שיעדיפו בוגר, ויש כאלה שמחונך לצרכים זה תנאי (ואז אותם עדיף להשאיר על הולד - ולא צריך יותר מדי זמן הולד - כחירום עד שמוצאים כלב רחוב - מנסיוני, הם מחונכים לצרכים).
עוד דבר שחשוב מאוד לשאול הוא - לכמה זמן. האם זה עד אשר ימצא לכלב בית (גם אם זה יקח כמה חודשים, ובהחלט היו דברים מעולם. השיא שלי בינתיים עומד על 3 חודשים, בקרוב נראה לי שהוא ישבר עם בארט... ), או לתקופת זמן מוגבלת מראש - חודש, חודשיים, שבוע, שבועיים, יומיים - וכן, גם יומיים וגם שבוע זה דבר שמאוד עוזר כשצריך. הייתה כבר כלבה שהוצאתי מצב"ח שלאחר שהות של יומיים בבית אומן מצאה בית חם ביום אימוץ (וזכיתי לקבל, ממש במקרה, עדכון כיפי על כמה טוב לה וטוב להם). שבוע זה מה שהציל גור שזרקו ליד הבית שלי ממסירה לצב"ח, שבוע גם עזר לי עם פינצ'ר צעיר וזעיר שגם זרקו ליד הבית שלי (רב תודות) כאשר לא הייתה לי אפשרות לאסוף אותו (לאחר השבוע לקחתי אותו, ואחרי עוד שבוע איתי הוא עבר לאומנה של SOS ומשם תוך שבוע מצא בית).

ועכשיו, קצת מידע למשוגעים המתחילים :)
חיסונים - לגבי משושה יש את החצי מחיר שאפשר לקבל עם טופס של ב"ש אוהבת חיות בבי"ח הוטרינרי (ואז זה יוצא 85 ש"ח). מעבר לזה, יש וטרינרים שיתנו הנחות טובות יותר לאנשים שהם מכירים (החומר עצמו עולה 15 ש"ח...). לגבי כלבת - האפשרות הזולה והנוחה ביותר היא לעשות ביום אימוץ של SOS בשבת בעלות של 40 ש"ח, ואז גם לא צריך לשים שבב. בב"ש, בכל מקום, יחייבו אתכם לשים שבב (ואם אתם תושבי ב"ש אז גם באגרה לעיריה) כאשר החיסון, הכי זול, עולה 65 ש"ח.

עיקורים/סירוסים - אם מדובר בכלב שיש לו שבב על שמכם (נגיד, כלב שהוצא מצב"ח) אז הכי זול בצער בעלי חיים וכרגע, בימי המבצע, לא עובר את ה200 ש"ח (הכי הרבה - עיקור כלבה מעל 10 קילו - 190). מעבר לזה יש את ספיי ברחובות שהעיקור/סירוס עצמו עולה 150 ש"ח (ואגב, הם גם נותנים משושה ב50 ש"ח) אבל כמובן שיש עלות גם לנסיעה... יש אפשרות לעקר/לסרס בחינם (כלומר, בעלות הנסיעה...) במרפאה של תנו לחיות לחיות, הם מכירים אותי כנציגה דרומית ואז אם יש כמה שמעוניינים לעקר/לסרס אז אפשר לעשות נסיעה ולהתחלק בדלק. אני כרגע מחכה שהם יקבעו לי תור עבור כלב שאני מחזיקה בפנסיון בברור חיל.

מסירות לאימוץ - הפלטפורמה שהכי עובדת היא זו של ימי אימוץ של SOS (אני מעוניינת להקים אחת כזו גם באזור, וככל שיהיו יותר אנשים המעוניינים לשמש משפחות אומנה ככה זה יהיה קל יותר), יש ביום שישי במשרד שלהם - מביאים את הכלב, הולכים, חוזרים לקחת אותו אם הוא לא נמסר (ואז צריך לתאם יומיים מראש), ובשבת - נמצאים במתחם שלהם ליד שדה התעופה בכפר שמריהו ומתייבשים שם 4 שעות (או עד שמאמצים את הכלב). העניין הוא שכאשר מוסרים כלב דרך SOS - לא רואים שקל חזרה (ואם הם לא מכירים אתכם אז צריך גם לתת להם תרומה של 50 שקל אם הכלב נמסר) - הסכום שנגבה מהמאמצים (350 בלי סירוס/עיקור, 450 עם) הולך לעמותה עצמה.
ניתן להשאיר לי את עבודת הפרסום והסינון (אם אני הבאתי לכם בע"ח אז זו גם ברירת המחדל), ובכל מקרה כדאי לשלוח לי תמונות עם פרטים על מנת שאוכל להעלות - לפי התור והדחיפות - למדור אימוץ של ynet (תחת באר שבע אוהבת חיות). ניתן גם לעשות את מלאכת הפרסום וההקפצות באתרים השונים בעצמכם (yad2,winwin,homeless,mezia,havhav,petking,tapuz,dog,dogs4u) אבל להשאיר שם את השם והטלפון שלי ככה שיתקשרו אלי (אבל לא לעשות את זה בלי ששלחתם לי אימייל עם הפרטים שלכם ושל הכלב, מן הסתם). אפשר גם שאני אכתוב נוסח מודעה ואתם תדאגו לפרסום ולהקפצות בלוחות. נועה - 052-8665513. nlioness@012.net.il
למי שמעוניין לעשות את זה בעצמו, אני מצרפת פה קובץ שדנה, שיש לה די נסיון בעניין, כתבה. כמובן שהוא בגדר המלצה וכל אחד יקח ממנו מה שהוא רוצה ויפעל לפי שיקול דעתו.

אני הולכת לפי מפתח מחירים אחיד - 150 ש"ח עבור כלב שעבר טיפול ראשוני (בדיקה, תילוע וכו')+חיסון ראשון, 250 לכלב שיש לו כבר חיסון כלבת (ולפחות משושה אחד), 400 למעוקרת/מסורס. אני ממליצה מאוד בחום לכולם לאמץ את המפתח. עדיף להמנע ממסירות בחינם, אבל כמובן שכשאין ברירה אז אין ברירה, ובכלל אם מזדמן אליכם מישהו שנראה לכם כמו בית ממש טוב לכלב שמצאתם אז אין סיבה לגרום לו לחכות עד שתלכו לוטרינר תעשו חיסון ואז לתת לכם החזר. תסבירו לאנשים מה הם מקבלים בעד הסכום, הם בכל מקרה יוצאים מורווחים, לבד זה היה עולה להם יותר.

מקווה שתהיה הענות גבוהה כמה שניתן
נועה

נועה שלום!!!

רציתי לשאול אותך
1. אם אפשר את הכתובת של ספיי ברחובות או טלפון....אין לי מושג איפה הם נמצאים.
2. איך מקבלים טופס מב"ש אוהבת חיות ?ואיפה מקבלים אותו?(אני מדבר על טופס שבו אני יוכל לעשות משושה בזול יותר)

ותיקון קטן לטעות שיש לך...הכי זול לכלבת במידה והכלב באמת מעוקר או מסורס זה 40 שקל וזה בעיירית ב"ש, זה בעמק שרה....פשוט וזול(בהנחה שיש שבב כמובן).

יוסי.

#12 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 20/02/2008 - 20:14

נועה שלום!!!

רציתי לשאול אותך
2. איך מקבלים טופס מב"ש אוהבת חיות ?ואיפה מקבלים אותו?(אני מדבר על טופס שבו אני יוכל לעשות משושה בזול יותר)

ותיקון קטן לטעות שיש לך...הכי זול לכלבת במידה והכלב באמת מעוקר או מסורס זה 40 שקל וזה בעיירית ב"ש, זה בעמק שרה....פשוט וזול(בהנחה שיש שבב כמובן).

יוסי.

שבב עולה כסף (שלא לומר עיקור וסירוס)... חוצמזה שלעירית ב"ש אני לא אקח כלב אפילו לא לחיסון. אם אתה באמת מתכוון לנסוע לספיי, אז אין טעם שתעשה משושה כאן כי שם הם עושים ב50 ש"ח. היה לי את הטלפון של אדלה מספיי אבל הוא נמחק כאשר החלפתי פלאפון, דבר עם הגר ב054-6814885.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#13 אורח - אורח_יוסי_*

אורח - אורח_יוסי_*
  • אורחים

פורסם 20/02/2008 - 21:59

שבב עולה כסף (שלא לומר עיקור וסירוס)... חוצמזה שלעירית ב"ש אני לא אקח כלב אפילו לא לחיסון. אם אתה באמת מתכוון לנסוע לספיי, אז אין טעם שתעשה משושה כאן כי שם הם עושים ב50 ש"ח. היה לי את הטלפון של אדלה מספיי אבל הוא נמחק כאשר החלפתי פלאפון, דבר עם הגר ב054-6814885.

כן נכון, שבב עולה 15 ש"ח,
חיסון כלבת במידה ומעוקר 40,
חיסון כלבת במידה ולא מעוקר עולה 120, אז עושים עיקור/סירוס, ואחרי זה מחזירים את ההשקעה....לא כל כך נורא...
ודווקא הרופאים שם לא כאלה נוראיים.....בסך הכל זריקה קטנה והביתה.....זה הכל........
וגם מה נורא כל כך בשבב?15 ש"ח עולה לך וזה לא שבב"ש יש פקחים שנותנים לך דוחות על חרא...כמו בחולון למשל...אבל שיקול שלך....זה לא כזה נורא אבל גם לא כל כך הכרחי.

ותגידי איפה נמצאים הספיי האלה ברחובות?את יודעת בערך?
וכאופציה שניה במידה ואני לא יסע לספיי, איך אני משיג אישור שיתן לי חצי מחיר לחסן?(משושה)

תודה מראש, אני ישמח לדעת על האישור הזה והכתובת של ספיי.

#14 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 20/02/2008 - 22:34

כן נכון, שבב עולה 15 ש"ח,
חיסון כלבת במידה ומעוקר 40,
חיסון כלבת במידה ולא מעוקר עולה 120, אז עושים עיקור/סירוס, ואחרי זה מחזירים את ההשקעה....לא כל כך נורא...
ודווקא הרופאים שם לא כאלה נוראיים.....בסך הכל זריקה קטנה והביתה.....זה הכל........
וגם מה נורא כל כך בשבב?15 ש"ח עולה לך וזה לא שבב"ש יש פקחים שנותנים לך דוחות על חרא...כמו בחולון למשל...אבל שיקול שלך....זה לא כזה נורא אבל גם לא כל כך הכרחי.

ותגידי איפה נמצאים הספיי האלה ברחובות?את יודעת בערך?
וכאופציה שניה במידה ואני לא יסע לספיי, איך אני משיג אישור שיתן לי חצי מחיר לחסן?(משושה)

תודה מראש, אני ישמח לדעת על האישור הזה והכתובת של ספיי.

תדבר עם הגר לגבי הפרטים. לגבי העיריה - אם תלך ותעשה שם חיסון כלבת לכלב שמצאת זה יעלה לך 185 ש"ח על החיסון, השבב והאגרה שהם יגבו ממך. שום דבר לא נורא בשבב, שבב חיוני במקרה שכלב הולך לאיבוד, אבל את זה אני מעדיפה להשאיר לבעלים כי גם ככה יש די הוצאות. וכן, הרופאים שם כן כאלה נוראיים, כששחררתי כלב מההסגר הרופא ממש פצע אותו כשהכניס לו שבב...
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#15 osnati1956

osnati1956
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 30/04/2008 - 21:41

קישור לאתר של ספיי ישראל

נועה שלום!!!

רציתי לשאול אותך

יוסי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים