מעבר לתוכן

תמונה

מרפאות וטרינריות בב"ש ובסביבה

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 הרוקח השקט

הרוקח השקט

a man who makes potions in a travelling show

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 20:31

האמת, שאלתי את עצמי היום למה אין שירשור כזה נעוץ בפורום, הרי בטח כל כך הרבה שירשורים נפתחו עם המון חוות דעת על כל הוטרינרים בסביבה, נראה לי הגיוני שיהיה שירשור נעוץ שיכיל את כל המרפאות הוטרינריות באיזור עם הכתובות ומספרי הטלפון שלהן מחד אבל גם עם חוות דעת עליהן מאידך.

לא שווה נעיצה? :)

אולי אני אתחיל:
אחנו הולכים עם יולי למרפארינריה. הוטרינרית הראשית שם היא דוברת שהיא מאוד נחמדה אבל לא כל כך זולה. כמו כן קרה לנו פעם שהלכנו למרפאה הזאת עם יולי בגלל איזו בעיית גירוד שלא ידענו את מקורה, והייתה שם וטרינרית מחליפה (במקום דוברת) שלא הצליחה לברר את מקור הגירוד, אבל דרשה וקיבלה 130 ש"ח על הביקור...
כיום אנחנו עדיין הולכים למרפאה הזאת, בעיקר היות ולא מצאנו תחלופה הולמת וכי דוברת באמת נחמדה :)

עכשיו תורכם... מרפאות, חוות דעת, בגזרתכם, אש!
לאור ריבוי המקרים אני מצהיר בזאת : אוטיזם מצחיק! (ולפעמים גם זה לא)...
צוף: אבל אמא אני אאחר לבית הספר...
עכשיו כולם יודעים:

זהו נראה לי שמצאתי את הבחור שהכי מפחיד אותי בפורום, וזה לא דרקול וגם לא ברק
הרוקח...

#2 דראקולה

דראקולה

כסף

• רשומים+
  • 1507 הודעות:

פורסם 15/11/2007 - 21:41

טוב..
לאור ההתנסות שלנו בימים האחרונים עם בה"ח הוטרינרי, וגם באופן כללי 13 שנים של שירות מצויין, אני שמחה להמליץ עליהם.
מלבד העובדה שנקי ויעיל שם, הם הפגינו הגינות עצומה בכמה מקרים וגרמו לנו להרגיש שמיקה הכלבה שלנו (ואסתריקה החתולה בזמנה) באמת חשובות להם. הרופאים נחמדים לחיה ומתייעצים אחד עם השני. לדוגמא - התלבטנו האם לעשות למיקה ניתוח פתיחת בטן כדי לגלות מה יש לה שם, הליך יקר וכואב, והם התייעצו בינהם והחליטו שזה יהיה חבל והמליצו לנו להמנע. כל הזמן טובת החיה וגם הבעלים מול העיניים. הוטרינרית מרגנית התקשרה אלינו ביום שישי ב-2 בצהריים כדי לשכנע אותנו שלא כדאי. בדיעבד - היא צדקה לאורך כל הדרך.
וגם היום, בסיטואציה קשה של להרדים את מיקה, היה חשוב לה איך נזכור את הכלבה שלנו (מה תהיה התמונה האחרונה שלנו בראש ממנה), ואיפה אנחנו רוצים לקבור אותה באופן הומני. היא היתה כל כך עדינה ולמרות שמדובר ברגע כואב וקשה, כשחזרנו הביתה הסכמנו שהיא היתה פשוט נהדרת וצודקת.

במהלך השנים עברנו שם הרבה וטרינרים (לואי, אוולין, טלי ומרגנית ואלו רק שאני זוכרת) ולא היה אחד שלא הותיר רושם מקצועי ואדיב. לא סתם יש שם איזה מליון תמונות של כלבים עם הקדשות בחדר המתנה! זה אולי רחוק לנסוע ואולי יקר (למרות שלא השוויתי מחירים) אבל כשכלב הוא חלק מהמשפחה רוצים שהוא יקבל טיפול מהסוג הזה. אני ממליצה בחום וחוזרת אליהם עם החיה הבאה שאאמץ:)

טלפון -
08-6460514 במהלך השבוע משמונה וחצי עד 6, ימי שישי עד 12. בסופ"ש יש תורן.
הגלרייה שלי :
http://neomiad.deviantart.com/gallery/

כולם מוזמנים להעיף מבט!

#3 me myself & i

me myself & i

משתמש טרי

• רשומים
  • 11 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 03:10

את החתולות החדשות לקחנו דווקא למרפאה של צער בעלי חיים, וזאת לאחר בדיקה טלפונית של מחירי חיסונים בכמה מקומות.
שילמנו 112 ש"ח על כל חיסון (לא זוכרת איך קוראים להם- משולש? משושה?, שני חיסונים לכל חתולה), כולל בדיקה ותילוע. הצוות בשני הביקורים היה חביב מאד, במיוחד נשות הצוות, אשר הסבירו וענו על כל שאלה. לא צריך לקבוע תור מראש ועוד לא יצא לי לחכות בתור.
אגב, גם אמרו לנו שיש מבצע של עיקורים עד סוף השנה - עיקור ב - 150 ש"ח בלבד.

#4 הרוקח השקט

הרוקח השקט

a man who makes potions in a travelling show

• רשומים+
  • 6753 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 08:30

טוב..
לאור ההתנסות שלנו בימים האחרונים עם בה"ח הוטרינרי, וגם באופן כללי 13 שנים של שירות מצויין, אני שמחה להמליץ עליהם.

האמת שבדיוק יצא לנו להיות שם לפני כמה ימים,
יולי התחילה לפתח אלרגיה עם בצקות והתנפחויות באמצע הלילה והיינו צריכים למצוא מישהו לטפל בה ומצאנו את הטלפון של בית החולים.
אמנם בהתחלה הרופא שדיברנו איתו ניסה לשכנע אותנו שאין צורך להגיע - כנראה מני שהוא לא רצה להתעורר - אבל כשהוא השתכנע הטיפול היה מצויין ואדיב, אז סך הכל יצאנו מרוצים :)
לאור ריבוי המקרים אני מצהיר בזאת : אוטיזם מצחיק! (ולפעמים גם זה לא)...
צוף: אבל אמא אני אאחר לבית הספר...
עכשיו כולם יודעים:

זהו נראה לי שמצאתי את הבחור שהכי מפחיד אותי בפורום, וזה לא דרקול וגם לא ברק
הרוקח...

#5 Loisy

Loisy

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 321 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 15:42

אני ממליצה על מרפאת ברנע - שכונה ה', רח' משעול גירית 2.
מרפאה פשוט מעולה, עם כל הציוד, עם 5 רופאים [הכי ממליצה על דר' שאנה!] ואלוהים יודע כמה סייעות, עם אשפוז. שילוב מנצח של מקצועיות ולב רחב ורגישות, הבנה שהם מטפלים לא רק בחיה חולה, אלא גם בהורה שלה שחוטף התקף לב מזה שהבונבון שלו לא מרגיש טוב =)
החתולה פני שלי [זכרונה לברכה] חלתה לפני קצת יותר משנה באי-ספיקת כליות כרונית וקיבלנו טיפול מלכותי באמת, לפי הצרכים שלה, וגם לפי הצרכים שלי [כלומר, קיבלתי המון הנחות כי הבינו שאני סטודנטית ומדובר בטיפול יקר לכל החיים ולמרות שאני אעשה הכל כדי להשיג את הכסף, זה לא קל]. למשל, הבינו שפני מעדיפה את דר' שאנה, אז את כל הטורים קבעו לנו אליה; הבינו שהיא עצבנית במרפאה, אז הרחיקו ממנה כל כלב שבא, ודרשו שקט בחדר טיפולים כשהיא קיבלה עירוי, אסור להכנס אליו ומדברים בלחש. הכירו אותה מקרוב על כל הקפריזות שלה. וכשבאמת הגענו למצב הזה שזהו, אין מה לעשות יותר וצריך להפרד, טיפלו גם בה וגם בנו בעדינות מירבית. נתנו להפרד, נתנו זמן, מקום, אופציות לקבורה/שריפת גופה... היה מאוד קשה להפרד מהאהובה שלנו והם עזרו מאוד.
החתולה ג'ינג'ר שלנו בריאה מאוד [טפו טפו טפו] ומחוסנת, אבל ברור לנו שאם קורה משהו, אז רק לברנע, וכל חתול שנאמץ בנוסף לג'ינג'ר, גם ילך לברנע לחיסונים ועיקור והכל.

Lois

Keep passing open windows
- John Irving

#6 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 17:13

מרפאה פשוט מעולה, עם כל הציוד, עם 5 רופאים [הכי ממליצה על דר' שאנה!] ואלוהים יודע כמה סייעות, עם אשפוז. שילוב מנצח של מקצועיות ולב רחב ורגישות, הבנה שהם מטפלים לא רק בחיה חולה, אלא גם בהורה שלה שחוטף התקף לב מזה שהבונבון שלו לא מרגיש טוב =)

אני מצטרפת להמלצה על ד"ר שאנה, צריך לזכור שעם חתולים הצרכים הם שונים והיא אחת מהיחידות שהבינו את זה ואותי, ביחס לאנג'ל כשהיה חולה.
אין לי דברים רעים להגיד על היחס של דברת (מרפרינריה) לחתולים שלי, אבל כן קצת ביקורת לגבי ההתיחסות שלה לעיקור חתולי רחוב, ולכן אני מעדיפה שלא להגיע אליה לטיפולים.
היחס העדין והסבלני לחיה ולבעלים, הגמישות הטיפולית והכלכלית כלפי הבעלים (כמו למשל לתת לאנג'ל טיפולים זולים יותר, אבל כאלו שיש לי נסיון במתן עצמאי שלהם, במקום אחרים) שראיתי אצל שאנה והצוות במרפאה של ברנע נתנו לי הרגשה טובה מאוד, והנכונות להתייעץ ולשוחח עם הוטרינרים של אנג'ל בצפון (הוא חלה ממש בסוף השנה שעברה) בקשר להמשך הטיפול היו ראויים להערכה רבה.

מילה אחת על הוטרינר שמגיע לב"ש לעקר דרך ב"ש אוהבת חיות- ראיתי לא מעט עיקורים וסיורוסים בחיי, אבל הוא בהחלט הטוב, היעיל והזריז ביותר שראיתי. ההתאוששות של המטופלים שלו אחרי התהליך היה מרשים ביותר, וכלכלית, הוא מצדיק אפילו יותר את ההמלצה. ובלי קשר, הוא איש מגניב לאללה, יעקנלה הזה :)
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#7 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 23:17

אני מצטרפת להמלצה על ד"ר שאנה, צריך לזכור שעם חתולים הצרכים הם שונים והיא אחת מהיחידות שהבינו את זה ואותי, ביחס לאנג'ל כשהיה חולה.
אין לי דברים רעים להגיד על היחס של דברת (מרפרינריה) לחתולים שלי, אבל כן קצת ביקורת לגבי ההתיחסות שלה לעיקור חתולי רחוב, ולכן אני מעדיפה שלא להגיע אליה לטיפולים.
היחס העדין והסבלני לחיה ולבעלים, הגמישות הטיפולית והכלכלית כלפי הבעלים (כמו למשל לתת לאנג'ל טיפולים זולים יותר, אבל כאלו שיש לי נסיון במתן עצמאי שלהם, במקום אחרים) שראיתי אצל שאנה והצוות במרפאה של ברנע נתנו לי הרגשה טובה מאוד, והנכונות להתייעץ ולשוחח עם הוטרינרים של אנג'ל בצפון (הוא חלה ממש בסוף השנה שעברה) בקשר להמשך הטיפול היו ראויים להערכה רבה.

מילה אחת על הוטרינר שמגיע לב"ש לעקר דרך ב"ש אוהבת חיות- ראיתי לא מעט עיקורים וסיורוסים בחיי, אבל הוא בהחלט הטוב, היעיל והזריז ביותר שראיתי. ההתאוששות של המטופלים שלו אחרי התהליך היה מרשים ביותר, וכלכלית, הוא מצדיק אפילו יותר את ההמלצה. ובלי קשר, הוא איש מגניב לאללה, יעקנלה הזה :)

מה היחס של דברת לעיקור חתולי רחוב?
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#8 ~קוצי~

~קוצי~

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 17/11/2007 - 03:49

מה היחס של דברת לעיקור חתולי רחוב?

היא מציעה עסקה לעיקור קבוצות של חתולי רחוב במחירים לא הגיוניים ובתנאים לא הגיוניים.
נקבה על כל שלושה זכרים, שתי נקבות על כל 4 זכרים, שלוש נקבות על שבעה וכו', במחיר של כ-200 ש"ח לכל חתול (לא זוכרת את המחירים המדוייקים, משהו באזור, נראה לי שיותר מ-200). כל חריגה מהגבלה זו (נניח, שלוש נקבות ו-4 זכרים) גורר תשלום מלא על העיקור (כ-300 ש"ח ויותר).
בידיעה שסירוס חתול לא דורש כלום פרט לטישטוש מקומי וקצת חומר חיטוי, ובמקרה הגרוע 5 דקות עבודה, והוא עולה לוטרינר כ-40 ש"ח, ובידיעה שקשה לדעת מראש מה מין החתול או לשלוט בכזה דיוק בחתולים שנתפסים או לא, ושחתולי רחוב הם ממש לא חתולי בית, היא שוחטת במחיר ולא מתחשבת במאכילים שמטרתם לעזור לחתולים ולמנוע מהם סבל.

יענקל'ה עיקר וחיסן חתולים בכ-100 ש"ח.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#9 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 17/11/2007 - 10:14

אני נפגשתי עם השרמנים בנאות לון שהיו מדהימים לדעתי כשהבאתי חתולת רחוב שנדרסה. לא לקחו תשלום עבור הטיפול ולא על ההרדמה שלצערי הייתה
הכרחית. חברים שהיו אצלם בעקבות עצתי גם לא התאכזבו.
כשהמכשפה הייתה קטנה הסענו אותה לנווה זאב לסרגיי שגם היה נחמד ואכפתי. הוא התקשר לשאול מה שלומה אחרי טיפולים וגם להזכיר לי שנה אחרי זה שצריך לחסן אותה.
חבר שמטפל בכלבה שלו אצל סרגיי נאלץ להתקשר אליו בשישי בערב ובשבת בבוקר בגלל מקרה חירום וסרגיי ענה, היה סבלני מאוד ופתח את המרפאה בשבילו בשבת.
ולבסוף למי שגר במיתר, נאווה המדהימה שעשתה את העיקור לסיליה, התקשרה למחרת ואחרי שבוע לשאול מה שלומה (ואף שלחה לסיליה כרטיס ברכה בדואר :מתגלגל: )
די זולה, מאוד סבלנית ואיכפתית.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#10 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 17/11/2007 - 23:21

היא מציעה עסקה לעיקור קבוצות של חתולי רחוב במחירים לא הגיוניים ובתנאים לא הגיוניים.
נקבה על כל שלושה זכרים, שתי נקבות על כל 4 זכרים, שלוש נקבות על שבעה וכו', במחיר של כ-200 ש"ח לכל חתול (לא זוכרת את המחירים המדוייקים, משהו באזור, נראה לי שיותר מ-200). כל חריגה מהגבלה זו (נניח, שלוש נקבות ו-4 זכרים) גורר תשלום מלא על העיקור (כ-300 ש"ח ויותר).
בידיעה שסירוס חתול לא דורש כלום פרט לטישטוש מקומי וקצת חומר חיטוי, ובמקרה הגרוע 5 דקות עבודה, והוא עולה לוטרינר כ-40 ש"ח, ובידיעה שקשה לדעת מראש מה מין החתול או לשלוט בכזה דיוק בחתולים שנתפסים או לא, ושחתולי רחוב הם ממש לא חתולי בית, היא שוחטת במחיר ולא מתחשבת במאכילים שמטרתם לעזור לחתולים ולמנוע מהם סבל.

יענקל'ה עיקר וחיסן חתולים בכ-100 ש"ח.

היא משתמשת בחומרים יקרים יותר.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#11 באפי

באפי

כסף

• רשומים+
  • 3118 הודעות:

פורסם 18/11/2007 - 12:23

מרפאה פשוט מעולה, עם כל הציוד, עם 5 רופאים [הכי ממליצה על דר' שאנה!]

אני מצטרפת להמלצה על ד"ר שאנה

גם אני רוצה להמליץ על ד"ר שאנה.
היא מקצועית, מבינה את הבעלים הלחוצים של החתולים, ופשוט נחמדה.
אה, ובנוסף, גם אדם טוב- היא אוספת חתלתולים מהרחוב ומטפלת בהם עד שהיא מוצאת להם בתים חמים.
כך, אנחנו קיבלנו את המקסימים שלנו (יד ראשונה מוטרינר ;) ).
דוקטורנטית בפסיכולוגיה קוגניטיבית (מחקרית), מתרגלת לשעבר במבוא לסטטיסטיקה, הסקה סטטיסטית ופסיכולוגיה ניסויית
מעבירה שיעוריים פרטיים במקצועות אלו ובתוכנות סטטיסטיות (SPSS, STATISTICA ו-SAS)
לפרטים: 050-9008703

#12 ~קוצי~

~קוצי~

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 18/11/2007 - 19:37

היא משתמשת בחומרים יקרים יותר.

בחתולי רחוב, כדי לחסוך בעלויות למאכילים, משתמשים בחומרים זולים יותר או מרוויחים פחות.
אני מכירה כמה וטרינרים שמעקרים חתולי רחוב במחיר החומרים בלבד (כ-70 ש"ח) מתוך מודעות למצוקת המאכילים ומצוקת החתולים שאינם מעוקרים.
לקחת 200 ש"ח לעיקור זה להרוויח בין 50 ל-100 ש"ח לעיקור.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#13 jacobit

jacobit
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 19/11/2007 - 14:49

למי כדאי לפנות כדי לעקר חתולת רחוב במחיר סביר?

#14 ~קוצי~

~קוצי~

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 19/11/2007 - 15:24

למי כדאי לפנות כדי לעקר חתולת רחוב במחיר סביר?

לב"ש אוהבת חיות, הם מארגנים וטרינר שמגיע לפה ומעקר במחיר הכי זול שתמצא בב"ש.
בהצלחה וכל הכבוד!
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#15 shirligabay

shirligabay

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 368 הודעות:

פורסם 19/11/2007 - 20:22

בחתולי רחוב, כדי לחסוך בעלויות למאכילים, משתמשים בחומרים זולים יותר או מרוויחים פחות.
אני מכירה כמה וטרינרים שמעקרים חתולי רחוב במחיר החומרים בלבד (כ-70 ש"ח) מתוך מודעות למצוקת המאכילים ומצוקת החתולים שאינם מעוקרים.
לקחת 200 ש"ח לעיקור זה להרוויח בין 50 ל-100 ש"ח לעיקור.

סתם לידיעה,
היום יצא לי במקרה לדבר עם דברת (היא הוטרינרית של דודי) ויצא לי לדבר איתה על הקטע של ניידות סירוס ועיקור חתולי רחוב והיא אמרה לי שהם אכן משתמשים בחומרים יותר זולים וגם, בעיקר, שהם לא משתמשים או לא דואגים עד הסוף למשכחי כאבים שהם נורא יקרים.
היא אמרה לי שאין לה בעיה לא להרוויח על זה אבל שהיא לא מסוגלת לנתח חיה בלי לדעת שעניין משכחי הכאבים מטופל היטב.

רק להבהרה - לא דיברתי איתה על האופציה לטפל אצלה בחתולי רחוב. דיברתי על הנושא באופן כללי.
סתם רציתי להביא הנה את הדברים הללו כי אני מרגישה שיוצא לה קצת שם של רודפת בצע או משהו כזה ואני דווקא מאד אוהבת אותה ואת הטיפול שלה בבע"ח.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים