מעבר לתוכן

תמונה

מרפאות וטרינריות בב"ש ובסביבה

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#16 Loisy

Loisy

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 321 הודעות:

פורסם 08/12/2007 - 16:36

לב"ש אוהבת חיות, הם מארגנים וטרינר שמגיע לפה ומעקר במחיר הכי זול שתמצא בב"ש.
בהצלחה וכל הכבוד!

איך ניתן ליצור קשר?
בנזוגי ואני מאכילים דרך קבע כמה חתולי רחוב, ואחת, טוכעס, ממש גרה אצלינו בחצר. היא חייבת עיקור - ואנחנו גם בטוחים שנתפוס אותה כי היא הכי חברותית שיש - ובנוסף, אנחנו חושדים שהיא בהריון, אז כנראה שזו תהיה עיקור+הפלה. יש גם את ערק, שהוא צריך סירוס, וגם הוא די חברותי וניתן לתפוס אותו.

Lois

Keep passing open windows
- John Irving

#17 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 10/12/2007 - 12:47

איך ניתן ליצור קשר?
בנזוגי ואני מאכילים דרך קבע כמה חתולי רחוב, ואחת, טוכעס, ממש גרה אצלינו בחצר. היא חייבת עיקור - ואנחנו גם בטוחים שנתפוס אותה כי היא הכי חברותית שיש - ובנוסף, אנחנו חושדים שהיא בהריון, אז כנראה שזו תהיה עיקור+הפלה. יש גם את ערק, שהוא צריך סירוס, וגם הוא די חברותי וניתן לתפוס אותו.

פני למשתמש "באר שבע אוהבת חיות", ובהצלחה!
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#18 Buba

Buba

משתמש חדש

• רשומים
  • 33 הודעות:

פורסם 12/12/2007 - 10:38

אני לא יודעת להגיד לכם בוודאות האם שם הוטרינריתאותה ביקרתי עם הכלבה שלי במרפרינריה הוא דוברת או לא. הכלבה שלנו כבר עברה ניתוח להסרת גידולב פיטמה במרפאה, וכאשר הופיע גידול דומה שוב - פניתי אליהם. קיבלתי יחס קר כקרח. במרפאה הסתובב כלב ענק שהכלבה שלי ממש פחדה ממנו. גם כך היא הייתה לחוצה מעצם הביקור והכלב ממש לא עזר. ביקשתי לקשור את הכלב - לא התייחסה לבקשתי. בקושי בדקה את הכלבה וקבעה שיש לה את הסרטן האלים ביותר, "חבל על הטיפול, נצטרך לפתוח לה את הבטן, לא תעמוד בהרדמה, פשוט תרדימי". כל זה בטון הכי מנוכר וקר שאי-פעם שמעתי. ולמה אני מספרת כל זאת? לקחתי את הכלבה לווטרינר אחר, עשה לכלבה ביופסיה עם מזרק, הליך ממש לא כואב, שלח למעבדה - לא סרטן ולא נעליים. הכלבה מלאת חיים, בריאה (למרות שהיום כבר זקנה מאוד). מה היה קורה אם הייתי מקשיבה לה? אני אליה לא חוזרת לעולם וגם לכם לא ממליצה.

#19 Loisy

Loisy

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 321 הודעות:

פורסם 23/12/2007 - 15:33

פני למשתמש "באר שבע אוהבת חיות", ובהצלחה!

תודה ובהחלט אזוכר לעתיד! בנתיים טוכעס החתולה נלקחה לברנע, קיבלה גאלח בבטן והתגלה שכנראה כבר עוקרה בעבר, כי קיימת צלקת אופיינית לניתוח זה. אז אחרי שעבר לה הכעס עלינו על הטיול לוטרינר והשפלת הגאלח, היא ממשיכה לגור בחצר ולהשמין מהאוכל שמקבלת =)

Lois

Keep passing open windows
- John Irving

#20 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 25/12/2007 - 18:49

יש לי וטרינרית מקסימה שעלתה מרומניה לא מזמן.
בנתיים היא נותנת שירות בבית של הלקוח, באמת שירות מסור ומכל הלב, והמחירים ממש זולים.
היא עומדת גם לפתוח מרפאה עם בעלה בעיר העתיקה.
קוראים לה סבינה:
050-7668189

#21 אורח - שמיל

אורח - שמיל
  • אורחים

פורסם 10/02/2008 - 15:19

היי,
יש לי חתול, והייתי מטופל אצל דוברת במרפרינריה במשך שנה.
בהתחלה הכל היה נראה בסדר, היחס היה טוב והמחירים היו סבירים.
עם הזמן החלו הבעיות, פתאום על ביקור היא החלה לגבות המון כסף (170 ש"ח) ללא כל אבחנה, משטחי אוזניים 70 ש"ח אשר היא התעקשה לבצע ללא כל צורך מבחינת החתול (לא גירד והאוזניים נראו נקיות). בפעם האחרונה שהייתי שם היא ביקשה על תרופה מסויימת 120 ש"ח, זה נראה לי מוזר, ואז כאשר ביררתי במקום אחר, על אותה תרופה לקחו 47 ש"ח !!!
כל זה מילא, אבל היחס שלה פשוט נהייה נורא.
החתול שלי מאוד לחוץ כאשר הוא שם ולא נהנה להיות שם בלשון המעטה, לא מזמן הייתי איתו שם לקבל את החיסון השנתי, היא שמה אותו בכלוב לחיצה וביקשה שאחזיק אותו, במקום לחסן אותו מייד היא התחילה לדבר עם אנשים בחוץ וכשביקשתי שתחסן אותו כבר היא פשוט התעלמה. החתול סבל מאוד, הכלוב הזה מיועד לחתולי רחוב תוקפניים במיוחד, והוא שהה שם זמן רב יחסית רק כדי לקבל חיסון... , אין לי בעיה עם זה שהיא מדברת שעות עם אנשים, אבל שתעשה את זה לא בזמן טיפול בחיה, במיוחד אם היא רואה שהוא סובל.
בסוף החיסון השפריץ לכל עבר חוץ מלתוך החתול עצמו, כמובן שמבחינתה זה היה בסדר והיא חייבה על הטיפול כרגיל.
לשמחתי כיום יש לי רכב, כך שאני לא מוגבל ללכת ספציפית אליה, וכמובן שרגלי לא דורכת במרפאה שלה.

#22 אורח - אורח_אורחת_*

אורח - אורח_אורחת_*
  • אורחים

פורסם 10/02/2008 - 16:56

הייתי רוצה להמליץ לכם על מרפאת שרמן החביבים והמקסימים אליהם הגעתי אחרי שאימצתי חתולה.
הסיבה לאימוץ החתלתולה הקטנה היתה שהחתולה הקודמת האהובה והנסיכה מתה לאחר ניתוח עיקור אצל דברת.
התירוצים וההסברים היו מאוד לא הגיוניים כמו היא הייתה שמנה (2.5 קילו לחתולה אתלטית בת 7 חודשים זה שמן???),
או כאלה שקשה להוכיח איתם רשלנות רפואית לדוגמה היא הייתה אלרגית להרדמה וכו'..
המלצתי היא כזו... נכון שדברת חביבה ונחמדה והכי חשוב ממוקמת במקום אסטרטגי מבחינת הסטודנטים, אבל מי מרוצה שחיית המחמד האהובה
שלו תמשיך לבלות איתו עדיף להשקיע עוד קצת על מונית (גם ככה אנחנו משקיעים בהם..בייחוד בסכומים שדברת לוקחת) או לבקש מחבר
עם רכב שייקפיץ אתכם (זה מה שאני עושה)....

תחשבו על זה...

#23 Buba

Buba

משתמש חדש

• רשומים
  • 33 הודעות:

פורסם 24/02/2008 - 14:45

בנתיים היא נותנת שירות בבית של הלקוח, באמת שירות מסור ומכל הלב, והמחירים ממש זולים.
קוראים לה סבינה:
050-7668189

קודם כל - מסכימה עם כל מילה, בעקבות ההמלצה הגעתי אליה עם הכלבה שלנו. יחס מאוד חם, איכפתי ומכל הלב.
שנית - כבר נפתחה המרפאה בעיר העתיקה, והמחירים עדיין סבבה.

#24 אורח - בעל כלב חדש לגמרי

אורח - בעל כלב חדש לגמרי
  • אורחים

פורסם 05/03/2008 - 03:04

סתם לידיעה,
היום יצא לי במקרה לדבר עם דברת (היא הוטרינרית של דודי) ויצא לי לדבר איתה על הקטע של ניידות סירוס ועיקור חתולי רחוב והיא אמרה לי שהם אכן משתמשים בחומרים יותר זולים וגם, בעיקר, שהם לא משתמשים או לא דואגים עד הסוף למשכחי כאבים שהם נורא יקרים.
היא אמרה לי שאין לה בעיה לא להרוויח על זה אבל שהיא לא מסוגלת לנתח חיה בלי לדעת שעניין משכחי הכאבים מטופל היטב.

רק להבהרה - לא דיברתי איתה על האופציה לטפל אצלה בחתולי רחוב. דיברתי על הנושא באופן כללי.
סתם רציתי להביא הנה את הדברים הללו כי אני מרגישה שיוצא לה קצת שם של רודפת בצע או משהו כזה ואני דווקא מאד אוהבת אותה ואת הטיפול שלה בבע"ח.

היא נשמעת לי כמו אשת מכירות ממולחת ומנוסה הדברת הזאת - התשובה הזאת שלה נשמעת רע רק לי?

#25 אורח - אורח_שירי_*

אורח - אורח_שירי_*
  • אורחים

פורסם 17/03/2008 - 18:40

קוראים לה סבינה והיא מקסימה!
החתול שלי לחוץ רצח מוטרינרים...
היא הגיעה הביתה שיחקה איתו ראתה את סביבת המגורים שלו, ובגלל שהוא לא נתן לה לבדוק אותו לא לקחה מחיר מלא על הביקור.
מבדיקה והשוואת מחירים: עלות ביקור הבית שלה יותר זולה מביקור במרפאות אחרות.
ואפילו התקשרה למחרת לשאול מה שלומו :וי:
בקיצור, אמנם ההתרשמות היא מביקור אחד, אבל בהחלט מומלץ.

#26 ליבית22

ליבית22

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 238 הודעות:

פורסם 08/04/2008 - 23:46

אני רוצה להודות ולהמליץ בעת ובעונה אחת על מרפאתו של ד"ר איתן ברנע במשעול גירית 2 בב"ש.
הגענו לשם היום אחרי שמצאנו כלב פודל שהותקף ע"י הכלב של השכנים, והיה מוטל בכניסה לבניין שלנו ללא ניע. הוא לא הוציא קול , לא היה מסוגל ללכת והיה בשוק מוחלט.
לקחנו מונית אל המרפאה, ולמרות שהם היו לפני סגירה, קיבלו אותנו יפה ובסבלנות. ד"ר שאנה המדהימה (שהוזכרה פה בעבר ע"י אחרים) טיפלה בו באנושיות מופלאה...הוא היה במצב כל כך גרוע ובטראומה (היא מצאה שן של הכלב התוקף על הפרווה שלו) ,היא נתנה לו אינפוזיה וזריקת אנטיביוטיקה, והאכילה אותו. ולבסוף ציינה שד"ר ברנע ביקש ממנה לא לגבות תשלום על הביקור....
לא האמנו שיש בעולם עוד אנשים טובים כמו אלו שקיבלו אותנו היום במרפאה (הם הודו לנו שהבאנו אותו אליהם!!)....
אבל מסתבר שיש....
תודה.

טלפון של המרפאה:
08-6421848
ישוחרר גלעד שליט לאלתר

#27 אורח - Guest_נועה_*

אורח - Guest_נועה_*
  • אורחים

פורסם 28/04/2008 - 17:14

קוראים לה סבינה:
050-7668189

אני מצטרפת להמלצה! היא פשוט מקסימה, אכפתית והמחירים אצלה יותר זולים ממה שנתקלתי בו עד עכשיו.

#28 hilda

hilda
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 09/05/2008 - 22:50

יש לי שכנה חדשה (אני גרה בעיר העתיקה) שהיא ובעלה וטרינרים. בגלל המיקום הקרוב שלה לביתי החלטתי להחליף את הוטרינרית הקודמת אליה.
אז קודם כל היא זולה יותר מהקודמת ב80 ש"ח (יש לה הנחות לסטודנטים) ובנוסף היא פשוט תותחית. גם מקצועית וגם הכי חשוב דואגת לכלבה שלי ממש.
(היא בקטע של פחות 20 שקל או יותר לא משנה העיקר שהכלבה תבריא- ולכלבה שלי יש אלרגיה לפרעושים אז זה סיוט כל פעם מחדש).
מומלצת בחום קוראים לה סבינה 050 7668189 היא ממוקמת ברח' האבות 60 (פינת רח' ההגנה 29) כן זה בעיר העתיקה.
ואני מקווה שלא תצרכו לבקר אותה יותר מדי

#29 אורח - וטרינר נרעש

אורח - וטרינר נרעש
  • אורחים

פורסם 16/07/2008 - 12:36

בחתולי רחוב, כדי לחסוך בעלויות למאכילים, משתמשים בחומרים זולים יותר או מרוויחים פחות.
אני מכירה כמה וטרינרים שמעקרים חתולי רחוב במחיר החומרים בלבד (כ-70 ש"ח) מתוך מודעות למצוקת המאכילים ומצוקת החתולים שאינם מעוקרים.
לקחת 200 ש"ח לעיקור זה להרוויח בין 50 ל-100 ש"ח לעיקור.

פוצי מוצי וקוצי

כמה דברים נרעשים יש לי לומר לך אז ככה

רשית אני מבין שעבורך להרוויח הינה מילה גסה!! מה בדיוק את לומדת שם??ראיית חשבון? האם תבצעי מזאן במחיר הנייר והעט? אולי ערכת דין? האם תחתמי את שמך על חוזה במחיר הדפסתו ממאגר המסמכים במחשב 1.7שח?

אז למה תמיד הוטרינר צריך לתת את זמנו היקר בחינם?את הידע שלו?

עכשיו לשיעור בהרדמה להדיוט המצוי באנטרנט
לסרוס חתול לא מספיק רק טשטוש!!טשטוש זה כמו שיכור הוא מרגיש הכל אולי את היית רוצה שיכתכו לך את הביצים או משהו אחר רק עם טשטוש??

בכדי לבצע ניתוח (יואו סרוס זה ממש ניתוח?? דאאאאא) צריך טשטוש אך הרדמה ומשכך כאבים! להשתמש בקצת חומר הרדמה משתק בו החתול ישן (את תביני למה לא אזכיר שמות נכון) זה אכן עולה כפי שציינת הבעיה היא שהחתול משותק כואב לו והוא אפילו לא יכול להגיב (איזה אנושיות רבה מצידך לצדד בסרוס שכזה)

אהה שכחתי (בעצם אני לא את שכחת) בניתוח צריך כלים ס-ט-ר-י-ל-י-י-ם !!! וזה שבה לבית מסופקני שמשתמש בכלים סטרילים לכל החתולים

וואי יש עוד משהו שהוטרינר אמור לתרום-- את האנטיביוטיקה שאחרי
ומה עם השגחה לאחר הניתוח? חתול בית מקבל השגחה מבעליו אבל חתול רחוב שמסורס ומשוחרר חזרה עדיין מטושטש במקרה שיהיה דימום (דבר שקורה בניתוחים) ימות בוודאי זרוק ברחוב כי פשוט היה זול לסרס אותו

איזה נשמה טובה את מוצי קוצי סרסת חתול בזול האם גם כשתלדי(להבדיל אלפי הבדלות) בניתוח הקיסרי תחפשי מחיר זול ללא שיכוך כאבים ורופא שלא מספיק טוב לעבוד במרפאה נורמלית ומתאמן כרגע על חיות רחוב??

#30 אורח - וטרניר נרעש

אורח - וטרניר נרעש
  • אורחים

פורסם 16/07/2008 - 12:39

פוצי מוצי וקוצי

כמה דברים נרעשים יש לי לומר לך אז ככה

רשית אני מבין שעבורך להרוויח הינה מילה גסה!! מה בדיוק את לומדת שם??ראיית חשבון? האם תבצעי מזאן במחיר הנייר והעט? אולי ערכת דין? האם תחתמי את שמך על חוזה במחיר הדפסתו ממאגר המסמכים במחשב 1.7שח?

אז למה תמיד הוטרינר צריך לתת את זמנו היקר בחינם?את הידע שלו?

עכשיו לשיעור בהרדמה להדיוט המצוי באנטרנט
לסרוס חתול לא מספיק רק טשטוש!!טשטוש זה כמו שיכור הוא מרגיש הכל אולי את היית רוצה שיכתכו לך את הביצים או משהו אחר רק עם טשטוש??

בכדי לבצע ניתוח (יואו סרוס זה ממש ניתוח?? דאאאאא) צריך טשטוש אך הרדמה ומשכך כאבים! להשתמש בקצת חומר הרדמה משתק בו החתול ישן (את תביני למה לא אזכיר שמות נכון) זה אכן עולה כפי שציינת הבעיה היא שהחתול משותק כואב לו והוא אפילו לא יכול להגיב (איזה אנושיות רבה מצידך לצדד בסרוס שכזה)

אהה שכחתי (בעצם אני לא את שכחת) בניתוח צריך כלים ס-ט-ר-י-ל-י-י-ם !!! וזה שבה לבית מסופקני שמשתמש בכלים סטרילים לכל החתולים

וואי יש עוד משהו שהוטרינר אמור לתרום-- את האנטיביוטיקה שאחרי
ומה עם השגחה לאחר הניתוח? חתול בית מקבל השגחה מבעליו אבל חתול רחוב שמסורס ומשוחרר חזרה עדיין מטושטש במקרה שיהיה דימום (דבר שקורה בניתוחים) ימות בוודאי זרוק ברחוב כי פשוט היה זול לסרס אותו

איזה נשמה טובה את מוצי קוצי סרסת חתול בזול האם גם כשתלדי(להבדיל אלפי הבדלות) בניתוח הקיסרי תחפשי מחיר זול ללא שיכוך כאבים ורופא שלא מספיק טוב לעבוד במרפאה נורמלית ומתאמן כרגע על חיות רחוב??

סליחה על הטעויות אני עולה חדש וכתבתי מהר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים