מעבר לתוכן

תמונה

מרפאות וטרינריות בב"ש ובסביבה

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#31 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 16/07/2008 - 13:50

פוצי מוצי וקוצי

כמה דברים נרעשים יש לי לומר לך אז ככה

רשית אני מבין שעבורך להרוויח הינה מילה גסה!! מה בדיוק את לומדת שם??ראיית חשבון? האם תבצעי מזאן במחיר הנייר והעט? אולי ערכת דין? האם תחתמי את שמך על חוזה במחיר הדפסתו ממאגר המסמכים במחשב 1.7שח?

אז למה תמיד הוטרינר צריך לתת את זמנו היקר בחינם?את הידע שלו?

עכשיו לשיעור בהרדמה להדיוט המצוי באנטרנט
לסרוס חתול לא מספיק רק טשטוש!!טשטוש זה כמו שיכור הוא מרגיש הכל אולי את היית רוצה שיכתכו לך את הביצים או משהו אחר רק עם טשטוש??

בכדי לבצע ניתוח (יואו סרוס זה ממש ניתוח?? דאאאאא) צריך טשטוש אך הרדמה ומשכך כאבים! להשתמש בקצת חומר הרדמה משתק בו החתול ישן (את תביני למה לא אזכיר שמות נכון) זה אכן עולה כפי שציינת הבעיה היא שהחתול משותק כואב לו והוא אפילו לא יכול להגיב (איזה אנושיות רבה מצידך לצדד בסרוס שכזה)

אהה שכחתי (בעצם אני לא את שכחת) בניתוח צריך כלים ס-ט-ר-י-ל-י-י-ם !!! וזה שבה לבית מסופקני שמשתמש בכלים סטרילים לכל החתולים

וואי יש עוד משהו שהוטרינר אמור לתרום-- את האנטיביוטיקה שאחרי
ומה עם השגחה לאחר הניתוח? חתול בית מקבל השגחה מבעליו אבל חתול רחוב שמסורס ומשוחרר חזרה עדיין מטושטש במקרה שיהיה דימום (דבר שקורה בניתוחים) ימות בוודאי זרוק ברחוב כי פשוט היה זול לסרס אותו

איזה נשמה טובה את מוצי קוצי סרסת חתול בזול האם גם כשתלדי(להבדיל אלפי הבדלות) בניתוח הקיסרי תחפשי מחיר זול ללא שיכוך כאבים ורופא שלא מספיק טוב לעבוד במרפאה נורמלית ומתאמן כרגע על חיות רחוב??

"וטרינר" נרעש ופחדן (תזדהה בשמך לפחות), שום דבר מהדברים שכתבת פה אינו רלוונטי לנושא.
נעים לך באגו לקלל אותי? יצאת גבר-גבר, אין ספק שזה מוכיח כמה שאתה צודק.

פרט חומרים ומחירים ונדון בעלויות הסירוס.
כתבתי שוטרינר צריך להרוויח, לא כפיתי על אף אחד לבצע טיפולים במחירים עלות, ציינתי שישנה אפשרות לחסוך למינימום הנדרש וישנם וטרינרים שמוכנים לעשות זאת, וכאלו שלא.
חתולי הבית המפונקים שלי, שמטופלים במרפאה מהטובות בארץ, לא קיבלו אינטיביוטיקה או השגחה של יותר משלוש שעות אחרי הסירוס, אולי האפשרות שאתה עובד כמו קצב מצריכה מתן אנטיביוטיקה אחרי סירוס.
לא יודעת מה האינטרס שלך לקפוץ פתאום ולהעלות שירשור ישן כזה, להשתמש באנלוגיות מיותרות (הלידה העתידית שלי לא קשורה לסירוס חתול רחוב, היא כלי גברי וכוחני להשפיל אדם אחר בדיון) ובעלבונות עלובים (זה פורום אינטרנטי, אנשים משתמשים פה בכינויים, עברנו את גיל הגן ואין צורך לקרוא בשמות).

בקיצור, לא נראה לי שיש לי מה להשקיע יותר מזה בתשובה לאדם שאין לו כוונה לדון אלא רק להעליב ולפגוע, כנראה כדי לחפות על מחסור בטיעונים של ממש או הבנה מינימלית במקצוע שלכאורה אימץ לעצמו.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#32 באפי

באפי

כסף

• רשומים+
  • 3118 הודעות:

פורסם 16/07/2008 - 14:22

פוצי מוצי וקוצי
כמה דברים נרעשים יש לי לומר לך אז ככה

אורח פורח נוגח,
קוצי לא אמרה שהוטרינרים צריכים לעבוד בחינם או במחיר העלויות, אלא ציינה שקיים פער גדול בין העלויות לבין המחיר הנגבה בפועל
על טיפול שניתן לחתולי רחוב, שמעצם הגדרתם אינם שייכים לאיש, גם לא לאנשים טובי הלב שהביאו אותם למרפאה
ומוכנים לשלם מכיסם את עלויות הטיפול.
אבל לא נורא, אתה עולה חדש וכנראה בגלל זה לא הבנת נכון את הדברים שנכתבו בשרשור.
בפעם הבאה תבקש תרגום.
דוקטורנטית בפסיכולוגיה קוגניטיבית (מחקרית), מתרגלת לשעבר במבוא לסטטיסטיקה, הסקה סטטיסטית ופסיכולוגיה ניסויית
מעבירה שיעוריים פרטיים במקצועות אלו ובתוכנות סטטיסטיות (SPSS, STATISTICA ו-SAS)
לפרטים: 050-9008703

#33 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 20/07/2008 - 01:16

הבאתי את מיה בהמלצת שוקו לוטרינרית מקסימה. היחס שהיא נתנה למיה בזמן הקצר שהיה לה (באתי בלי תור) פשוט מחמם את הלב.

שמה של הוטרינרית הוא ד"ר מיקולשיק הילה, והיא רופאה וטרינרית כירורגית. השם של המרפאה הוא אהבת החי, והכתובת היא רח' דוד גוייטן 21, באר שבע. מספר הטלפון הוא 08-6100696, ופלאפון 052-3354609.
שעות הקבלה הן ימים א'-ה' 8:30-21:00, ימי שישי 8:30 עד 15:00.

היא גם עושה ביקורי בית וחירום 24 שעות ביממה.

כל המידע הזה הוא לפי כרטיס הביקור שלה.

#34 lirangesua

lirangesua
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 20/07/2008 - 22:33

שלום, מישהו יכול להמליץ על מספרת כלבים טובה, לא יותר מדיי פדיקור, מסאג'ים, תספורות חתונה וכיו"צ... רק להוריד שיער (והרבה!)

#35 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 20/07/2008 - 23:06

שלום, מישהו יכול להמליץ על מספרת כלבים טובה, לא יותר מדיי פדיקור, מסאג'ים, תספורות חתונה וכיו"צ... רק להוריד שיער (והרבה!)

סיפרתי את החתול שלי (אבל קיבלתי המלצות מבעלי כלבים) אצל סנאית ובן זוגה המקסימים, המנוסים, הסבלניים והזריזים, שבאו אלי הביתה ועשו עבודה מצויינת, כולל רחיצה של החתול בסוף (מה שלא עשו בשום מספרה עד עכשיו).
054-5403705
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#36 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 22/07/2008 - 14:07

סיפרתי את החתול שלי ... אצל סנאית ...

זה טיפשי, אבל זה קרע אותי מצחוק :)

#37 אורח - assafi

אורח - assafi
  • אורחים

פורסם 26/08/2008 - 11:21

כמו רבים אחרים גם אנחנו לקחנו את הגור שלנו לדוברת, בעיקר בשל הקירבה למקום מגורינו. למיטב ידיעתי היא היחידה שנמצאת מרחק הליכה מאוניברסיטה, ומה לא עושים בשביל לחסוך כמה שקלים שעולה האוטובוס/ מונית למרפאות האחרות. אני חייב לציין שבמהלך מספר החודשים שביקרנו במרפאתה לא תמיד היינו מרוצים. מחכים המון בתור, היחס קצת מתנשא וגם המחירים קצת יקרים. ביום שבת אחד ניסה כלבנו הקטן לחצות לבדו את רחוב רגר ונדרס. עשרה טלפונים רצופים למספר החירום של דוברת לא הועילו, רק המשיבון ענה. בזמן שלקח לנו למצוא וטרינרית אחרת ולהביא אותו אליה הוא נפטר מפצעיו. לדעתי גם אם הוא היה מגיע אל שולחן הטיפולים אצל דוברת 10 דקות לאחר התאונה הוא לא היה שורד, אבל את זה לעולם לא נדע. מי שכן ענתה לנו באותה שבת היתה ד"ר הילה מיקולשיק. כשהגענו אליה הכלב כבר היה ללא רוח חיים, בו היא לא יכלה לטפל אבל עבורנו עשתה את כל מה שיכלה. היחס החם שלה באותו היום הוביל לכך שבכלבה הנוכחית שלנו אנחנו מטפלים אצלה ומאוד מרוצים.

אתר מרפאת אהבת החי - http://www.hilavet.co.il

#38 אורח - assafi

אורח - assafi
  • אורחים

פורסם 26/08/2008 - 11:26

שכחתי לציין שארבעה חודשים לאחר שכלבנו נדרס, התקשרה אלינו דוברת ושאלה מדוע הכלב לא הגיע לסירוס שנקבע לו מראש. כנראה שעשר שיחות שלא נענו במספר החירום שלה לא גורמות לה להתקשר, אבל כשמופיעה במחשב הכנסה פוטנציאלית היא לא תפספס אותה...

#39 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 01/09/2008 - 18:52

כמו רבים אחרים גם אנחנו לקחנו את הגור שלנו לדוברת, בעיקר בשל הקירבה למקום מגורינו. למיטב ידיעתי היא היחידה שנמצאת מרחק הליכה מאוניברסיטה, ומה לא עושים בשביל לחסוך כמה שקלים שעולה האוטובוס/ מונית למרפאות האחרות. אני חייב לציין שבמהלך מספר החודשים שביקרנו במרפאתה לא תמיד היינו מרוצים. מחכים המון בתור, היחס קצת מתנשא וגם המחירים קצת יקרים. ביום שבת אחד ניסה כלבנו הקטן לחצות לבדו את רחוב רגר ונדרס. עשרה טלפונים רצופים למספר החירום של דוברת לא הועילו, רק המשיבון ענה. בזמן שלקח לנו למצוא וטרינרית אחרת ולהביא אותו אליה הוא נפטר מפצעיו. לדעתי גם אם הוא היה מגיע אל שולחן הטיפולים אצל דוברת 10 דקות לאחר התאונה הוא לא היה שורד, אבל את זה לעולם לא נדע. מי שכן ענתה לנו באותה שבת היתה ד"ר הילה מיקולשיק. כשהגענו אליה הכלב כבר היה ללא רוח חיים, בו היא לא יכלה לטפל אבל עבורנו עשתה את כל מה שיכלה. היחס החם שלה באותו היום הוביל לכך שבכלבה הנוכחית שלנו אנחנו מטפלים אצלה ומאוד מרוצים.

אתר מרפאת אהבת החי - http://www.hilavet.co.il

הילה אכן וטרינרית טובה, אך יקרה. אתמול הבאתי למרפאת ברנע גורת חתולים ג'ינג'ית (קוטג'), נתנו לה טיפול נגד תולעים ובדיקה כללית. זה לא עלה לי כלום. טיפול דומה שעשיתי למיה אצל הילה לפני כחודש עלה לי כ150 ש"ח.

#40 אורח - Guest_עדית_*

אורח - Guest_עדית_*
  • אורחים

פורסם 02/09/2008 - 20:00

אני הייתי רוצה להמליץ על ד"ר שאנה ממרפאת ברנע.
היא רופאה מדהימה עם לב ענק,
היא מאוד רגישה לחיות ולבעלים שלהם.
יש לי שתי כלבות שעברו אצלה עיקורים מוצלחים מאוד.
אחת מהכלבות שלי הייתה חולנית בהתחלה וד"ר שאנה פשוט הייתה סבלנית ומדהימה לשתינו.
אני אישית ממליצה עליה בחום.
מרפאת ברנע משעול גירית 2 שכ' ה'. 086421848

#41 אורח - Guest_יעל_*

אורח - Guest_יעל_*
  • אורחים

פורסם 15/10/2008 - 15:20

אנחנו לקחנו את הכלב שלנו לדברת וממש לא היינו מרוצים.
ההרגשה היא שהטיפול לא מקצועי ושדברת באמת רודפת בצע.
זה נראה כאילו היא מנסה בכוח לקחת כסף על כל דבר ולא מחליקה על דברים שהיא יכולה.

נכון להיום אנחנו מטפלים בכלב שלנו אצל דורון שנמצא בבית חולים הוטרינרי והוא פשוט מעולה
מצחיק, מתחשב וסוג של דוקטור דוליטל.
עצה שלי
אל תסתפקו בדברת כי היא מה שקרוב. גם אנחנו עשינו את הטעות הזו ובאמת שאין סיבה
בב"ש יש לא מעט וטרינרים טובים אז למה ללכת למישהי שלא..
תחשבו על זה

#42 morpheus

morpheus

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 226 הודעות:

פורסם 15/10/2008 - 21:07

אחרי שקראתי את השרשור הלכתי עם הגור החדש שלי לסאבינה הוטרינרית המקסימה שהמרפאה שלה נמצאת ברחוב האבות 60 או ההגנה 29 , בית פינתי ורוד. השירות מכל הלב,היא הרגיעה את החמוד בלי שום בעיות טיפלה בו מאוד יפה ובכלל נתנה הרגשה של איכפתיות. המחירים מיותר לציין לא יקרים בכלל ויחסית למה ששמעתי בכלל וקראתי גם כאן , מדובר בוטרינרית יוצאת מהכלל.
למי שרוצה לקבוע תור בנייד או להתקשר גם בלילה במקרה הצורך

050-7668189
לחיות זה נדיר,רוב האנשים פשוט קיימים....

#43 חגית ו.

חגית ו.

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 21:33

היום קיבלנו מכתב מפתיע מאד בדואר - המרפרינריה נמכרה לביה"ח הוטרינרי!
בית החולים יפעיל את המרפאה בשעות הבוקר ואחה"צ-ערב. אני מניחה שכל התיקים של "הלקוחות" של מרפרינריה עוברים אוטומטית אליהם.
דוברת ציינה במכתב שהיא עוזבת את אזור הדרום, וזה קצת עצוב לי כי אנחנו היינו מאד מרוצים אצלה. נכון שלפעמים חיכינו זמן רב בתור, אבל גם במרפאת שיניים בבן יאיר מחכים הרבה זמן (ולמעשה בכל סניף של הכללית זה ככה...).
ולגבי המחירים שלה - השוונו עם מחירים שאנשים העלו כאן לפורום - וזה היה פחות או יותר אותו דבר.

בכל אופן בשורה התחתונה - המרפרינריה נסגרה ובמקומה נפתח סניף של ביה"ח הוטרינרי והצוות שלהם יעבוד שם.

#44 אורח - אסנת

אורח - אסנת
  • אורחים

פורסם 24/10/2008 - 03:25

אני רוצה להודות ולהמליץ בעת ובעונה אחת על מרפאתו של ד"ר איתן ברנע במשעול גירית 2 בב"ש.
הגענו לשם היום אחרי שמצאנו כלב פודל שהותקף ע"י הכלב של השכנים, והיה מוטל בכניסה לבניין שלנו ללא ניע. הוא לא הוציא קול , לא היה מסוגל ללכת והיה בשוק מוחלט.
לקחנו מונית אל המרפאה, ולמרות שהם היו לפני סגירה, קיבלו אותנו יפה ובסבלנות. ד"ר שאנה המדהימה (שהוזכרה פה בעבר ע"י אחרים) טיפלה בו באנושיות מופלאה...הוא היה במצב כל כך גרוע ובטראומה (היא מצאה שן של הכלב התוקף על הפרווה שלו) ,היא נתנה לו אינפוזיה וזריקת אנטיביוטיקה, והאכילה אותו. ולבסוף ציינה שד"ר ברנע ביקש ממנה לא לגבות תשלום על הביקור....
לא האמנו שיש בעולם עוד אנשים טובים כמו אלו שקיבלו אותנו היום במרפאה (הם הודו לנו שהבאנו אותו אליהם!!)....
אבל מסתבר שיש....
תודה.

טלפון של המרפאה:
08-6421848

אני מצטרפת להמלצות על המרפאה של ד"ר ברנע. על המקצועיות, על היחס, הכל.
הגור שבתמונה, קוקר מעורב, טופל במרפאה במסירות ויעילות , ועדיין מחפש בית.

קבצים מצורפים

#45 Arrow

Arrow

משתמש חדש

• רשומים
  • 38 הודעות:

פורסם 30/10/2008 - 18:17

אחרי שקראתי את השרשור הלכתי עם הגור החדש שלי לסאבינה הוטרינרית המקסימה שהמרפאה שלה נמצאת ברחוב האבות 60 או ההגנה 29 , בית פינתי ורוד. השירות מכל הלב,היא הרגיעה את החמוד בלי שום בעיות טיפלה בו מאוד יפה ובכלל נתנה הרגשה של איכפתיות. המחירים מיותר לציין לא יקרים בכלל ויחסית למה ששמעתי בכלל וקראתי גם כאן , מדובר בוטרינרית יוצאת מהכלל.
למי שרוצה לקבוע תור בנייד או להתקשר גם בלילה במקרה הצורך

050-7668189

כשגידלנו כלב נחיה הלכנו איתו למרפאה של ברנע (ב"הוראת" המרכז לכלבי נחיה) הם דחפו לו אנטיביוטיקה בכמות היסטרית על כל דבר ולתאם תור ככה שלא יעלה על הלימודים היה קשה...
אבל אני מצטרף להמלצה על דר' סבינה הובר.
לפני שבוע היא סירסה את הכלבלב האהוב שלנו, תוך יום הוא היה על הרגליים כמו חדש (בלי הקונוס המעצבן כי הוא לא ממש ניסה לגרד את התפרים) וגם היינו איתה בקשר מלפני חודשיים כשלקחנו אותו מצער בע"ח עם שעלת המכלאות ותולעים (כנראה שקיבלנו את חבילת ה premium שלהם).
בקיצור לדעתי היא וטרינרית מעולה, המחירים שלה נמוכים (למרות שזהו לא השיקול העיקרי בבחירת וטרינר אבל זה עוזר) והיא ממש נחמדה, פשוט רואים שהיא עושה את זה עם המון אהבה לבע"ח, והיא באה עד הבית.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים