מעבר לתוכן

הכלב שלי הורס לי את הבית!

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 25/12/2007 - 22:05

ביררת עלי? :מסמיק:

לא, למעשה, מאוד ביקשתי ממנה (אני רוצה לקוות שיש לנו רק מכרה אחת משותפת... ) שלא תגיד לי איך קוראים לך, אבל התפלק לה.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#32 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 25/12/2007 - 22:51

אני אנסה לחזור קצת לתלם השרשור.
היום מזה שבועיים פאנטה נשארה לבד בבית שעות ארוכות, פרט לגיחה של החברה בשעות הצהריים לסיבוב קצר. כל היום היא היתה סגורה בחדר עבודה (6-7 מ"ר) עם הכלוב טיסה שהיא אוהבת לישון בו ופוף חדש שהיא אימצה לחיקה ואנחנו הענקנו בשמחה.
לא היה ממש בכי כשהכנסתי אותה לשם, לא היו יבבות היסטריות כשמישהו חזר הביתה, ועושה הרושם שהיא די נחה שם, רק התפלק לה פעמיים פיפי אבל אין מה לעשות עם זה, תכלס היא התאפקה כי כל פעם שיצאו איתה היא עשתה דאבל.
והכי חשוב - מעבר ליסורי מצפון קלים במשך כל שעות היום, לא סבלתי מחרדה משך כל שעות מה צפוי לי כשאחזור, וקיבלתי כאלה קפיצות שמחה כשנכנסתי שהזכירו לי למה כל כך רציתי כלב :wub:
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#33 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 26/12/2007 - 01:24

לא, למעשה, מאוד ביקשתי ממנה (אני רוצה לקוות שיש לנו רק מכרה אחת משותפת... ) שלא תגיד לי איך קוראים לך, אבל התפלק לה.

:yawn:
והיית חייבת להזכיר את זה, כי?
או בקיצור:
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#34 Shirsha

Shirsha

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 170 הודעות:

פורסם 26/12/2007 - 01:49

אני אנסה לחזור קצת לתלם השרשור.
היום מזה שבועיים פאנטה נשארה לבד בבית שעות ארוכות, פרט לגיחה של החברה בשעות הצהריים לסיבוב קצר. כל היום היא היתה סגורה בחדר עבודה (6-7 מ"ר) עם הכלוב טיסה שהיא אוהבת לישון בו ופוף חדש שהיא אימצה לחיקה ואנחנו הענקנו בשמחה.
לא היה ממש בכי כשהכנסתי אותה לשם, לא היו יבבות היסטריות כשמישהו חזר הביתה, ועושה הרושם שהיא די נחה שם, רק התפלק לה פעמיים פיפי אבל אין מה לעשות עם זה, תכלס היא התאפקה כי כל פעם שיצאו איתה היא עשתה דאבל.
והכי חשוב - מעבר ליסורי מצפון קלים במשך כל שעות היום, לא סבלתי מחרדה משך כל שעות מה צפוי לי כשאחזור, וקיבלתי כאלה קפיצות שמחה כשנכנסתי שהזכירו לי למה כל כך רציתי כלב :wub:

נהדר לשמוע! נשמע שהיא מרגישה שם די בנוח, וזה הכי חשוב.

רציתי להבהיר רק נקודה קטנה שאני כבר לא זוכרת למי לייחס אותה מרוב התגובות בשרשור הזה: גם הכלבה שלי הבינה מעולה שהיא עשתה משהו ממש רע בכל הפעמים שהיא הרסה לי דברים. הייתי מגיעה הביתה, היא הייתה עמוק עמוק מתחת למיטה ולא מוכנה לצאת... אז אכן, הכלבה הבינה מצוין שהיא התנהגה לא בסדר. מה שלא מנע ממנה בכלל להמשיך לעשות את זה בכל פעם שיצאתי מהבית, אפילו רק כדי להוציא את הזבל... או במילים אחרות, לפעמים זה לא מספיק שהכלב יקשר, אנחנו גם רוצים שהוא יימנע מההתנהגות, ואת זה אי אפשר לעשות כשאנחנו לא נמצאים פיזית לידו, ובגלל זה התיחום הוא פתרון טוב.
"...כולנו תקועים בזבל, אבל חלק מאיתנו מביטים לכוכבים..." (אוסקר ווילד)
* * *

:Oh hell, let's do the Homer lines anyway

!Operator, give me the number for nine-one-one
!It's like David and Goliath, only this time David won
!Hey, just because I don't care doesn't mean I don't understand
.Marge, it takes two to lie. One to lie and one to listen
!In this house, we obey the laws of thermodynamics
.You don't win friends with salad
.You can't keep blaming yourself. Just blame yourself once, and move on
.Why get out of the house? We're just gonna end up back here anyway
.Trying is the first step towards failure
?They have the Internet on computers now
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer
.Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try
!Bart, with $10,000, we'd be millionaires! We could buy all kinds of useful things like...love
!Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true
?Do I know what rhetorical means

#35 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 26/12/2007 - 01:52

והיית חייבת להזכיר את זה, כי?
או בקיצור:

בקרב בני אדם תרבותיים נהוג לענות כאשר שואלים אותך (את שאלת).
יש לציין שבאותה השיחה לא אני הזכרתי אותך, היא פשוט אמרה לה שX אמרה ככה וככה ואני שאלתי אותה מי זאת X...
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#36 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 26/12/2007 - 01:54

נהדר לשמוע! נשמע שהיא מרגישה שם די בנוח, וזה הכי חשוב.

רציתי להבהיר רק נקודה קטנה שאני כבר לא זוכרת למי לייחס אותה מרוב התגובות בשרשור הזה: גם הכלבה שלי הבינה מעולה שהיא עשתה משהו ממש רע בכל הפעמים שהיא הרסה לי דברים. הייתי מגיעה הביתה, היא הייתה עמוק עמוק מתחת למיטה ולא מוכנה לצאת... אז אכן, הכלבה הבינה מצוין שהיא התנהגה לא בסדר. מה שלא מנע ממנה בכלל להמשיך לעשות את זה בכל פעם שיצאתי מהבית, אפילו רק כדי להוציא את הזבל... או במילים אחרות, לפעמים זה לא מספיק שהכלב יקשר, אנחנו גם רוצים שהוא יימנע מההתנהגות, ואת זה אי אפשר לעשות כשאנחנו לא נמצאים פיזית לידו, ובגלל זה התיחום הוא פתרון טוב.

שלא יובן לא נכון, אין לי מילה נגד תיחום. כלובי טיסה עוזרים מאוד לכלבים חרדים ונותנים להם תחושת בטחון בהרבה מקרים (כאשר עובדים איתם נכון, כמובן). ההתייחסות שלי הייתה לאמירה ש"אין טעם כי הוא לא יבין".
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#37 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 26/12/2007 - 10:18

הייתי מאמינה שאת פיקטיבית, לצערי כי רב אני יודעת שאת לא (ועוד קוראים לך כמו לאמא שלי :אוי: ). טוב נו, הייתי צריכה לסייג, כל אדם אינטליגנטי שגידל כלב יודע שאלו שטויות במיץ.
eh? מה לקחת?
לא שלחתי ה"פ מאיים לאף אחד אף פעם, ובטח ובטח שלא התיישרתי.

אף אחד לא ביקש ממך להסיט בנקודה זו את הדיון מכלבים להתנצחות בין בני אדם.
את עשית את זה לגמרי בעצמך, כמו שאת עושה בכל פעם כשאין לך משהו רלוונטי לתרום לדיון (כמו שאת כל כך אוהבת להעיר לאחרים) או תגובה אינטטיליגנטית- את מבטלת את האדם שלא מסכים איתך.

אגב, אם כבר העלית את זה, כשמקללים אותי בגסות ובוטות, בצורה הכי ישירה שאפשר ומאחלים לי דברים נוראיים בהודעות פרטיות, זה מאיים.
אני ואת לא היחידות שראו את ההודעה המלבבת ששלחת, אז אל תנסי להתמם.

אולי את חושבת שאני לא אינטיליגנטית, אבל אני חושבת שאת מופרעת.

ועוד קוראים לי כמו לאמא שלך! :אוי:
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#38 אורח - קססה

אורח - קססה
  • אורחים

פורסם 27/04/2010 - 19:58

כשמדובר במקום שהיא חוזרת אליו להשתין הבנתי שנהוג לנקות בחומץ - זה אמור לנטרל את הריח שאליו היא חוזרת. לא שמעתי על שימוש בחומר דוחה על הרצפה, וגם לא נראה לי שזה רעיון טוב - מילא אם יש רהיט שאתה רוצה שהיא תתרחק ממנו, אבל מהרצפה...? (גם ככה הם מרוחים עליה כל היום, לקחת מהם גם את זה? P-:)

אני ניסיתי את השיטה עם החומץ וזה לא עבד. הקפדנו מההתחלה לצאת עם הכלב שלנו (עכשיו בן 8 חוד') משהו כמו 6-8 פעמים ביום ולאט לאט הוא הפסיק מעצמו להשתין בבית. כמו כן, הבנתי מאשה אחת שנפגשה עם מאלף כלבים שהוא אמר לה לשמור כמות קטנה מהשתן של עצמה(!) ולמרוח טיפה על המקום הקבוע בו הכלב שלה נהג להשתין בבית וזה אמור להרתיע אותו מ"לסמן" את המקום שובה כי מישהו "השתלט" על הטריטוריה. סך הכל מדובר בכך שהכלב מסמן את הטריטוריה בה הוא גר והוא כל הזמן מנסה להראות (גם לבעלים שלו) שהוא הדומיננטי בלהקה (במשפחה לצורך העניין) ברגע שמבהירים לו שהבעלים הם הדומיננטים הוא לא חוזר לאותה ההתנהגות.

#39 אורח - Noa

אורח - Noa
  • אורחים

פורסם 27/06/2015 - 11:45

היי לכולם, יש לי כלבה בת 10 חודשים עם חרדה מאוד גדולה. נבחנית, תוקפנית

#40 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/06/2015 - 11:49

היי, אשמח לייעוץ
יש לי כלבה בת 10 חודשים, חרדתית עם בעיות התנהגות קשות ממש. היא נוסחת רוב היום, תוקפת כלבים , חתולים ובני אדם. היא נמצאת האילוף בחודש וחצי האחרונים של חיזוק חיובי שלא נראה שעוזר. תמיד היא הייתה הורסת דברים פה ושם, שלטים, מגבות וכאלה אבל לאחרונה היא אכלה לנו חצי ספה, אוכלת כל יום את הכלי פלסטיק שלה של המים ועשתה לנו פיפי על המיטה בזמן שידעתי. אנחנו מתלבטים אם להפסיק את האילוף הנוכחי ולעבור לאיחוד בכלוב הטסה.
אשמח לטיפים אם מישהו נתקל בסיטואציה דומה ויודע פיסות מידע שיכולות לעזור לי.
תודה :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים