מעבר לתוכן

תמונה

כלביית גבע

• Please log in to reply
87 replies to this topic

#1 PinkCorpse

PinkCorpse

So let me poke u in ur eye

• רשומים+
  • 1921 הודעות:

פורסם 15/06/2008 - 17:56

עברתי עכשיו על מודעות ביד 2 וראיתי שם מודעה של כלביית גבע שהם אוספים כלבים, מאלפים אותם ומוצאים להם בית, השאלה האם זה באמת טוב כמו שזה נשמע או שיש איזה קאטש בעניין?

למישהו יש מושג?

#2 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/06/2008 - 18:38

עברתי עכשיו על מודעות ביד 2 וראיתי שם מודעה של כלביית גבע שהם אוספים כלבים, מאלפים אותם ומוצאים להם בית, השאלה האם זה באמת טוב כמו שזה נשמע או שיש איזה קאטש בעניין?

למישהו יש מושג?

כן, הם מאלפים, לתקיפה ושמירה. הם גם מייצרים כאלה משלהם, בלי תעודות. גבע צין הוא אחד מהמפלצות שבהם. לא ליצור איתו קשר בשום אופן!!!
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#3 PinkCorpse

PinkCorpse

So let me poke u in ur eye

• רשומים+
  • 1921 הודעות:

פורסם 17/06/2008 - 19:36

נראה שכבר הבנתי את טיב המקום, חבל, זה נראה מבטיח לכמה דקות....

#4 אורח - Guest_גבע צין_*

אורח - Guest_גבע צין_*
  • אורחים

פורסם 07/08/2008 - 02:30

שלום לכלם,

שמי גבע צין (31) והנני הבעלים של כלביית גבע. אני קולט כלבים מעורבים וגזעיים צעירים וקשישים,מאלף ומוצא להם בתים חדשים. בא עד ביתכם לקחת את הכלב. הכלב לא מורדם ולא מומת! לא משנה כמה זמן הוא נשאר בכלבייה.

הכלבים לא נמצאים בכלובים! אלא כבל של 70 מ' לרוץ ולהשתולל מים טריים ע"י שוקת מים אוטומטית, "אוכל בייתי" בשפע: אורז, בשר, פאסטה, עוף וכו' (לא מזון יבש ולא טעים). מלונה מפלסטיק מצופה עץ. עדיפות לכלבים בוגרים ושומרים! אפילו תוקפניים כאלה שאין להם סיכוי למצוא בית ומזרק המוות מרחף מעל ראשם! אני יכשיר אותם. כמעט כל כלב מתקבל כמובן לפי שיקול דעתי.

מי שלא מבין מה הרעיון, זה בתשלום! כך הכלב מרוויח צאנ'ס וחיים חדשים, בעל הכלב יודע בדיוק לאן הכלב יגיע והכלבייה מרוויחה כסף בקיצור כולם מרוצים!

חפשו אותנו בגוגל.....

להת'
גבע

קבצים מצורפים

#5 chen_yogev

chen_yogev

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 135 הודעות:

פורסם 07/08/2008 - 02:46

טעים). מלונה מפלסטיק מצופה עץ. עדיפות לכלבים בוגרים ושומרים! אפילו תוקפניים כאלה שאין להם סיכוי למצוא בית ומזרק המוות מרחף מעל ראשם! אני יכשיר אותם. כמעט

במקרה הטוב, אתה תכשיר אותם - כשהדגש הוא על "אני אכשיר אותם" ולא "אני יכשיר אותם"

לגבי כל השאר, אני לא כלב - אבל זה בהחלט נשמע יותר כיף מתקופת המבחנים הקרובה - החבל שלי בטוח קצר מ-70 מטר

#6 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 07/08/2008 - 02:54

שלום לכלם,

שמי גבע צין (31) והנני הבעלים של כלביית גבע. אני קולט כלבים מעורבים וגזעיים צעירים וקשישים,מאלף ומוצא להם בתים חדשים. בא עד ביתכם לקחת את הכלב. הכלב לא מורדם ולא מומת! לא משנה כמה זמן הוא נשאר בכלבייה.

הכלבים לא נמצאים בכלובים! אלא כבל של 70 מ' לרוץ ולהשתולל מים טריים ע"י שוקת מים אוטומטית, "אוכל בייתי" בשפע: אורז, בשר, פאסטה, עוף וכו' (לא מזון יבש ולא טעים). מלונה מפלסטיק מצופה עץ. עדיפות לכלבים בוגרים ושומרים! אפילו תוקפניים כאלה שאין להם סיכוי למצוא בית ומזרק המוות מרחף מעל ראשם! אני יכשיר אותם. כמעט כל כלב מתקבל כמובן לפי שיקול דעתי.

מי שלא מבין מה הרעיון, זה בתשלום! כך הכלב מרוויח צאנ'ס וחיים חדשים, בעל הכלב יודע בדיוק לאן הכלב יגיע והכלבייה מרוויחה כסף בקיצור כולם מרוצים!

חפשו אותנו בגוגל.....

להת'
גבע

גבע, כולם כבר יודעים בדיוק מי אתה, ולמי שלא יודע - לא למסור לו אפילו נעל בית!!!
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#7 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 07/08/2008 - 10:31

אני לא יודעת מי הבחור בתמונה עם הכלב, אבל הוא ללא ספק נראה מפחיד....
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#8 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 07/08/2008 - 20:21

אני לא יודעת מי הבחור בתמונה עם הכלב, אבל הוא ללא ספק נראה מפחיד....

ממש כמו הכיתוב "אילוף כלבים לכל המטרות".
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#9 אורח - Guest_גבע צין_*

אורח - Guest_גבע צין_*
  • אורחים

פורסם 19/08/2008 - 00:34

בכל אופן יש לי עשרות כלבים תוקפניים ונבחניים מי שיכול לעזור לי לאתר בעלים חדשים(חוות חקלאיות, משקים, קיבוצים, מושבים). הכלב ימסר תמורת תשלום ותינתן תקופת הסתגלות של חודש ימים. במידה והכלב לא התאקלם ניתן להחזיר ומקבלים את הכסף בחזרה!!!

כמו כן יש הרבה גורים מעורבים שנזרקו ליד הכלבייה ומחפשים בתים.. חלק יהיו גדולים וחלק קטנים ואפילו זעירים.

ניתן למצוא את האתר שלי בגוגל כיתבו גבע צין או כלביית גבע

#10 חני

חני

דובי שן

• רשומים+
  • 1260 הודעות:

פורסם 19/08/2008 - 12:51

בכל אופן יש לי עשרות כלבים תוקפניים ונבחניים מי שיכול לעזור לי לאתר בעלים חדשים(חוות חקלאיות, משקים, קיבוצים, מושבים). הכלב ימסר תמורת תשלום ותינתן תקופת הסתגלות של חודש ימים. במידה והכלב לא התאקלם ניתן להחזיר ומקבלים את הכסף בחזרה!!!

כמו כן יש הרבה גורים מעורבים שנזרקו ליד הכלבייה ומחפשים בתים.. חלק יהיו גדולים וחלק קטנים ואפילו זעירים.

ניתן למצוא את האתר שלי בגוגל כיתבו גבע צין או כלביית גבע

למה שמישהו ירצה לאמץ כלב תוקפן - אם הכלב תוקפן לאנשים - זה תקף מן הסתם גם על הבעלים שלו, לא?
sleep and let sleep"ובחזרה לשולחן השרטוט שלי..."

Now here I go again- I see a crystal vision
I keep my visions to myself
It's only me Who wants to wrap around your dream
and Have you any dreams you'd like to sell?
Dreams of loneliness
Like a heartbeat drives you mad
In the stillness of remembering
What you had
And what you lost...

קוצ- לנצח.

#11 a.k

a.k

ברונזה

• מנהלי פורום
  • 633 הודעות:

פורסם 19/08/2008 - 13:30

למה שמישהו ירצה לאמץ כלב תוקפן - אם הכלב תוקפן לאנשים - זה תקף מן הסתם גם על הבעלים שלו, לא?

לשמירה. שיעמדו וינבחו על כל מה/מי שעובר מולם כל חייהם

#12 חני

חני

דובי שן

• רשומים+
  • 1260 הודעות:

פורסם 19/08/2008 - 14:52

לשמירה. שיעמדו וינבחו על כל מה/מי שעובר מולם כל חייהם

אוקי - לשמירה- הבנתי..

אבל מישהו צריך להתקרב לכלב כדי להאכיל אותו, לתת לו לשתות ואפילו רחמנא לצלן ללטף אותו ולארח לו לחברה, לא?
sleep and let sleep"ובחזרה לשולחן השרטוט שלי..."

Now here I go again- I see a crystal vision
I keep my visions to myself
It's only me Who wants to wrap around your dream
and Have you any dreams you'd like to sell?
Dreams of loneliness
Like a heartbeat drives you mad
In the stillness of remembering
What you had
And what you lost...

קוצ- לנצח.

#13 אורח - נאור

אורח - נאור
  • אורחים

פורסם 19/08/2008 - 16:01

גבע, כולם כבר יודעים בדיוק מי אתה, ולמי שלא יודע - לא למסור לו אפילו נעל בית!!!

מחזק!!!!

#14 אורח - גבע צין כלביית גבע

אורח - גבע צין כלביית גבע
  • אורחים

פורסם 05/09/2008 - 04:24

חלק מהכלבים מאוד תוקפניים ולכן נמסרו לכלבייה שלי, כי הבעלים לא יכולים לגדל ואף אחד לא מוכן לקבל אותם. חלק מהכלבים נבחניים מאוד ולכן נמסרו כי השכנים מתלוננים והבעלים החליטו למסור. בקיצור אני קולט כלבים שאין להם ממש סיכוי למצוא בית משקם אותם התנהגותית או לא נתון לשיקול דעתי ומוצא להם בתים או מקומות הזקוקים לכלבים ברמות שמירה שונות. זיכרו לכל סיר יש מכסה.... בדיוק כמו שבחורה שלא נראת כל כך טוב ולא ממש חכמה יכולה למצוא בן זוג ולהפך...

#15 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 05/09/2008 - 16:51

חלק מהכלבים מאוד תוקפניים ולכן נמסרו לכלבייה שלי, כי הבעלים לא יכולים לגדל ואף אחד לא מוכן לקבל אותם. חלק מהכלבים נבחניים מאוד ולכן נמסרו כי השכנים מתלוננים והבעלים החליטו למסור. בקיצור אני קולט כלבים שאין להם ממש סיכוי למצוא בית משקם אותם התנהגותית או לא נתון לשיקול דעתי ומוצא להם בתים או מקומות הזקוקים לכלבים ברמות שמירה שונות. זיכרו לכל סיר יש מכסה.... בדיוק כמו שבחורה שלא נראת כל כך טוב ולא ממש חכמה יכולה למצוא בן זוג ולהפך...

זה מה שסיפרת לחברה שלך? :מתגלגל:

אם אתה באמת קולט רק כלבים תוקפניים ורק אותם מוסר לשמירה, למה אתה מפרסם ביד2 "יש לך כלב ואין לך זמן לטפל בו? הבא אותו אלי!" או "מצאת ברחוב כלב עצוב? אנחנו נרחץ אותו ונמצא לו בית!". מה בעצם עושים אצלך הגורים שחיים בחרא של עצמם?
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים