מעבר לתוכן

תמונה

כלביית גבע

• Please log in to reply
87 replies to this topic

#31 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 25/10/2009 - 17:37

לגבע היקר!!!!!!!!

מקלי המקסימה נאלצנו להיפרד בלב כבד לאחר שהבנו שאין ביכולתנו לטפל בה כמו שצריך ולתת לה את תשומת הלב לה היא ראויה,
לאחר חיפושים נרחבים החלטנו להיעזר בך, הגענו לכלבייה ומיד החלטנו להיעזר בשירותך, ומסתבר שזוהי הייתה החלטה נבונה.

במהלך השהות של קלי בכלביה התקשרנו לשאול לשלומה ותמיד ענית לנו בסבלנות ועל זה אני רוצה לומר תודה!!!!!!

לאחר זמן מה קיבלנו את שיחת הטלפון ממך שהגיעה משפחה בהרכב מלא והחליטו לאמץ את קלי, מיד ציינת שזו משפחה עם ילדים והם אנשים מאוד חמים,אוהבים ורציניים לגבי האימוץ, סיפרת שהם גרים במושב – הייתי בעננים, זה בעצם כל מה שרציתי עבורה

לאחר שקישרת בינינו הבנתי שעשינו את הבחירה הנכונה- המשפחה המאמצת מאוד אוהבים ומפנקים את קלי ואנחנו יודעים שהיא נמצאת בידיים טובות, מתרוצצת במושב ואפילו ישנה במיטה עם הילדה של הבעלים

גבע- תודה תודה תודה .........

מש' בן טובים

קבצים מצורפים

#32 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 25/10/2009 - 17:48

יום שבת 27 ביוני 2009

לגבע מכלביית גבע שלום
אני כותב לך מכתב זה ואני מתרגש. היות ואנו ,המשפחה, היינו בהתלבטות מאוד גדולה כאשר נתקבלה בנו ההחלטה למסור את "צ'אי " ,כלבתנו הכנענית, למסגרת שתהיה יותר מתאימה לה. לסביבה שבה תוכל למצות את תכונותיה הטבעיות ולא בית פרטי בשטח מצומצם..
לאחר בדיקה עם מספר משפחות שרצו לאמץ כלב לביתם או למסור את כלבם רובן המליצו לי לפנות רק דרך "כלבית גבע " וכמובן לפנות אליך ישירות ולהתייעץ אתך. זה מה שעשיתי וכבר בשיחה הראשונה ששוחחתי אתך הבהרת לנו שהיא תהיה בידיים טובות – מהרגע שהסברתי לך את שיקולינו קבלנו ממך חיזוקים ,תמיכה והבנה לכן כבר באותו יום הבאנו לך אותה לכלבייה.
בימים הראשונים לשהותה של "צאי " הבטחת שתקבל טיפול טוב וכך היה ,אוכל בריא ,טיולים ,וכו'... ואנו מודים לך וגם לצוות שאתך ,המטפל בכלבים, על היחס ,החום והטיפול האישי שהענקתם לצ'אי ושאתם מעניקים לכל כלב בכלביה .
הייתי מתקשר אליך בכל יום להתעניין ,ותמיד גילית סבלנות לשאלותיי והתייחסת אליהם במלוא תשומת הלב.
תמיד אמרת לי שלא תמסור את "צאי" למשפחה אחרת עד שלא תהיה בטוח שהיא תתאים לאותה משפחה. והנה לאחר כחודש התקשרת אליי והודעת לי שנמצא לה בית חדש - מסגרת חמה ואוהבת בסביבה כפרית עם המון מרחב . מידי פעם אנו מתעדכנים במצבה של צ'אי בזכות זה שקישרת בינינו לבין המשפחה המאמצת.
אני רוצה להגיד לך דבר חשוב - לא היה קל להיפרד מכלבה לאחר שאתה נקשר אליה , אך הצעד שעשינו, שמסרנו אותה אליך לכלביה, הבהיר והמחיש לנו שלכל מילה והבטחה שנתת לנו היה כיסוי . למרות הקושי שבפרידה , נראה שזה היה שווה את זה .
מעריך ומודה לך בשמי ובשם כל המשפחה ,
שמואל אברהם , להבים .

קבצים מצורפים

• קובץ מצורף  י.doc   50K   237 מספר הורדות

#33 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 25/10/2009 - 17:51

יום שני 15 יוני 2009

לגבע שלום,

למי תודה למי ברכה
את טופי הכלבה הפינצרית המתוקה קיבלתי לביתי בגיל חודשיים
לאחר נדנוד אין סופי של הילדים ולאחר הסכם עימם שהם ידאגו
לה ויורידו אותה וכו'.... כמו בכל בית גם לילדיי היה קשה לעמוד
בהסכם והוויכוחים לא אחרו להגיע.

עד גיל שנתיים סחבתי ככל שיכולתי ולמרות אהבתנו הגדולה
לטופי הגיע רגע האמת והיה צריך להפרד.

את גבע הכרתי מתוכנית משפחה חורגת וידעתי שאליו אני אפנה
ברגע כואב וקורע כזה.

מיד כשהתקשרתי אליו ותוך כדי שאלותיו למידע על הכלבה
הרגשתי שאנו ביידים טובות.

גבע המקסים והחייכן הסכים לקבל את טופי לחזקתו ולמצוא לה
בית חם שיתאים לה ולצרכייה.

רגע הפרידה הגיעה ומסרתי את טופי לגבע בבכי קורע לב
שלא פסק שלושה ימים .לא ידעתי מה זה לאהוב כלב קודם לכן.

גבע המקסים גילה איפוק וסבלנות גם לאחר מכן כשהתקשרנו
אני ובתי לבדוק מה שלום טופי שלנו.
תמיד קיבלנו ממנו מילות עידוד לגבי מצבה ועתידה.

וזה קרה.לפני כשבועיים התבשרנו שטופי מצאה בית ומרחבים
בחווה בנגב ואפילו אוהבת להיות שם.

שמחתי מאד בשבילה כי רציתי לתת לה סיכוי לחיות ועם גבע
הצלחתי.

אני רוצה להודות לגבע מכל הלב על הטיפול והמסירות שלו
כלפיי חיות המחמד ובעלייהן כי מי שלא נחמד לבני אדם
לא יכול להיות נחמד לחיות האומללות האלה שלא תמיד
זוכות לחום ואהבה שהטבע יעניק להם.

גבע תודה תודה תודה
כן יירבו מעשייך הטובים בעבור כלבינו שנאלצנו להיפרד
ולא ידענו איך ולאן..
ממשפחת גולן מפ"ת

קבצים מצורפים

#34 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 25/10/2009 - 17:55

יום שישי 19 יוני 2009
עבור: גבע צין – כלביית גבע
מאת: ענת וירון אדרי

מכתב הערכה

גבע שלום,

איך נוכל להודות לך על העזרה והטיפול המדהים שלך ושל הצוות במיקה שלנו?

נתחיל מההתחלה, את מיקה אימצנו לפני 6 שנים כגורה מהרחוב .היינו רווקים ולפני ילדים ונהנינו ממנה

מאוד. במרוצת השנים נולדו לנו ילדים ועברנו לבית קטן יותר ומיקה כבר לא כול כך הסתדרה בביתנו.

ניסינו להציע אותה לאימוץ בדרכים שונות ולא הצלחנו.היה לנו חשוב שהיא תעבור לבית חם עם שטח

גדול בו תוכל להיות בו חופשייה .

בעקבות חיפוש ברשת יצרנו איתך קשר ואתה כמובן הסכמת מייד לעזור.

מיקה שהתה אצלך בכלביה 8 חודשים בהם קיבלה טיפול מסור וחם ממך ומהצוות.

.במשך כל תקופת השהייה שלה אצלך היינו בקשר ועודכנו כי היא מתאקלמת יפה .

והינה, הסבלנות וההשקעה שלך השתלמו ולאחרונה הודעת לנו כי מיקה מצאה בית חם בחווה עם הרבה

שטח בו תוכל לרוץ ולהיות חופשייה. שמחנו מאוד לשמוע כי מצאת למיקה בית שמתאים לה .

אין לנו מילים להודות לך על ההשקעה, האופטימיות, אהבת הכלבים והמקצועיות שלך.

בזכותך הצלחנו למסור את מיקה לבית חם שמתאים לה ולאופייה וכול זאת עם הידיעה כי היא

מטופלת היטב ובאהבה.

אז גבע, תודה רבה על הכול. יש לך את הפרטים שלנו ואנו נשמח להמליץ לכול המעוניין על שרותייך

הטובים.

אנחנו מאחלים לך ולכלבייה המון הצלחה ושגשוג הלוואי וירבו אנשים כמוך!

תודה מקרב לב,
ענת וירון אדרי

קבצים מצורפים

#35 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 25/10/2009 - 18:01

גבע שלום!!
לצערנו הרב נאלצו למסור את גולדה המהממת שלנו.כשחיפשתי באינטרנט מיד קפץ לי לעין האתר שלך והיה נראה שאתה בהחלט האדם הנכון למשימה הזו.אוהב כלבים, מקצועי , רציני , ובעל רצון אמיתי לעזור לאנשים במצבנו שנאלצים למסור את הכלב שלהם.
עוד באותו היום שיצרנו קשר הגעת עלינו לקחת את גולדה, הענקת לנו תחושת ביטחון שהיא בידיים טובות ושהכול יהיה בסדר.זה רגע לא פשוט בכלל להחליט לוותר על חיית המחמד שלך ועוד יותר קשה להגיע לרגע המסירה.. אבל כול זה מבחינה רגשית.כי לדאוג לגולדה לא דאגתי כי בהחלט ידעתי שאדם אוהב כלבים כמוך ישאף תמיד לטוב ביותר בשבילה.למחרת כבר התקשרת שיש משפחה שלקחה את גולדה ... לא יאמן!!גבע אני חושב שאתה עושה עבודת קודש ועוזר לאנשים שנמצאים במצב לא נעים.
תודה על הכול
ובהצלחה.
יפתח בשן

קבצים מצורפים

#36 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:16

לכבוד גבע היקר!!

מג'מבו המקסים שלנו נאלצנו להיפרד בלב כבד לאחר שכבר לא עלה בידנו לטפל בו כמו שצריך ולתת לו את תשומת הלב הדרושה והרצוייה.
במשך זמן ארוך חיפשנו פיתרונות כאלו ואחרים אך כלום לא היה מספיק טוב בשביל כלבנו האהוב, איך שדיברנו איתך ולאחר שביקרנו באתר האינטרנט של הכלבייה הבנו שזה המקום
וזה האיש שיוכל לעזור לנו ויותר חשוב- לג'מבו! נתת לנו הרגשה של ביטחון ומקצועיות מדהימה.
באת עד אלינו הביתה לקחת את הכלב ומיד כשראיתי אותך עם כלבי ידעתי שיהיה בסדר!
הפרידה היתה קשה ואני דאגתי מאוד, היית מאוד סבלני כלפיי שהתקשרתי כל יום לשאול אם הכלב בסדר, אם הוא אוכל, אם מתייחסים אליו יפה, אם מישהו אימץ אותו כבר...
ובאמת לאחר שבוע התקשרת ואמרת שמשפחה עם שלושה!!! ילדים, עם חצר גדולה!! והמון אהבה לקחו אותו - הייתי בשמיים, זה כל מה שרציתי בשבילו.

תודה תודה ושוב תודה.

משפחת לוי
צור משה

קבצים מצורפים

• קובץ מצורף  .doc   207K   138 מספר הורדות

#37 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:19

סיפור הצלחה של דייגו התוקפני...

" ביום שבו בתי הבכורה נולדה הפך הכלב המתוק והמתלטף שלנו, דייגו, לכלב תוקפן. הוא החל לתקוף כל מי שהגיע לביתנו, ואף החל לגרגר על התינוקת.

בלית ברירה החלטנו למסור אותו לאימוץ. לצערנו, גילינו שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית: אף אחד אינו מעונין לאמץ כלב בוגר ותוקפן.

במשך חודשים ארוכים ניסינו למצוא משפחה מאמצת ואף לקחנו אותו לימי אימוץ רבים וכבר כמעט שהתייאשנו. רגע לפני שמסרנו אותו לאחת העמותות, שמענו במקרה על חוות הכלבים של גבע.

גבע לקח את דייגו אליו, ולאחר תקופה לא ארוכה בה דייגו שהה בחווה, נתבשרנו כי נמצא לו בית: חוות גידול תרנגולי הודו.

לאחרונה דברתי עם מי שאימץ את דייגו והוא סיפר לי כי דייגו מתרוצץ חופשי בחווה, נובח לכל עבר ומרחיק את התנים המתקרבים לתרנגולים. לא יכולתי להעלות בדמיוני פתרון טוב יותר לדייגו ואין לי ספק כי הוא מצא את ייעודו ואת מקומו וכי טוב לו כיום אף יותר משהיה לו איתנו.

לאורך כל הזמן גבע טרח לעדכן אותנו בהתקדמות התהליך ותמיד היה זמין לשאלותינו. אנחנו ממש מרגישים שדייגו ניצל ברגע האחרון ואין לנו מלים להביע את ההקלה בידיעה שנמצא לו מקום הולם ואת התודה הגדולה שאנחנו חייבים לגבע שבאמת פעל מתוך דאגה אמיתית לדייגו."

מדפנה

קבצים מצורפים

#38 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:22

לגבע ולמשפחה המאמצת

אין מילים לתאר את היום שמצאנו אותך!
חפשנו במשך יותר משנה מקום אוהב וחם עבור הכלבה שלנו..לונה.
היה קשה למצוא אנשים טובים שיאמצו כלבה בת 9,
ולמרבה הפלא אתה מצאת לה הורים מקסימים תוך פחות מחודש...

לא יכולנו לקוות למשפחה יותר טובה עבור לונה שלנו,
אנחנו מאחלים לסיגל ולדרור אושר רב בגידול של לונה כמו שאנחנו נהנו ממנה,

שאו ברכה על הלב הפתוח והקבלה
הלוואי והיו עוד אנשים כמותכם!

תודה רבה לכולכם!
לירון, נתן ועידן

קבצים מצורפים

#39 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:24

יום רביעי 10 יוני 2009

גבע שלום

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור בכלבה שלי ניקה.

בצער רב נאלצתי למסור את ניקה ולאחר חיפושים
רבים באינטרנט מצאתי אותך.
ובהמשך לשיחתנו בטלפון החלטתי שאתה האדם
המתאים לטפל בכלבה שלי ולמצוא לה
בית חם ואוהב, אז הגעתי מראשון לציון עד אליך.

הכאב של המסירה היה גדול, אך הייתה לי הרגשה
טובה, כי ידעתי שהיא נמצאת
בידיים טובות...

אז תודה שטיפלת בניקה שלי לאורך כל הדרך ומצאת
לה בית חם ואוהב

סיון אביב
ראשון לציון

קבצים מצורפים

#40 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:26

שלום רב,
את קוזמו שלנו כלב האסקי מעורב יפיפה מסרנו לגבע לפני מספר חודשים בלית ברירה.
שמחנו לשמוע שיש מישהו שמוכן לאמץ ולטפל בכלב שלנו ולנסות ולמצוא לו בית חם.
עברו מספר חודשים ולשמחתנו קוזמו מצא משפחה חמה ואוהבת ואין מאושרם מאיתנו.
גבע באישיותו הכובשת ובסבלנות האין קץ שלו עשה מאמצים כבירים למצוא לקוזמו בית חם
ועל כך תודתנו הגדולה.
באמת שאין הרבה אנשים כגבע צין המשלבים אהבה לבעלי חיים, מסירות, ושירות נפלא.

כל הכבוד

חני ובני סלע

קבצים מצורפים

#41 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 07:29

לכבוד כלביית גבע,
את כלבתנו החמודה אימצנו מצער בעלי חיים. לצערנו אחרי חמש שנים, נאלצנו מקלואי שלנו כשהיא בת 7 להיפרד בלב כבד לאחר שכבר לא עלה בידנו לטפל בה כמו שצריך ולתת לה את תשומת הלב הדרושה והרצויה.
גלשנו באינטרנט לחפש לה בית הולם ולשמחתנו מצאנו את האתר שלך.
בכלבייה טיפלו בה יפה ושמרנו על קשר טלפוני על מנת לראות שהיא מסתדרת. לשמחתנו לאחר חודש בלבד הצלחת למצוא לקלואי בית חם ואוהב עם חצר שבה היא תוכל להתרוצץ.
ברצוני להודות לך על הטיפול, המסירות והיעילות בה הצלחת למצוא לקולאי בית במהרה. מרגיע אותנו לדעת שהיא נמצאת אצל משפחה שאוהבת ומטפלת בה באהבה.

תודה רבה על הכל.
איילת ותומר

קבצים מצורפים

#42 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/10/2009 - 18:48

איזה מוזר...
כל המכתבים האלו שכתובים מאוד דומה, רק מעוררים יותר חשד שמשהו לא בסדר.
ואם הכותבים האלה באמת קיימים, למה הם לא מפרסמים בעצמם את המכתבים האלה? האם הם בכלל אישרו שיפרסמו את המכתבים שלהם כך?

אני לא מכירה את הכלביה, אבל היה הרבה יותר אמין אם היו מס' טלפון או אי-מיילים של האנשים.
זה נראה מאוד מפוברק. הרבה מאוד סיסמאות... מאוד מסחרי.

#43 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 30/10/2009 - 18:11

משפט ערבי עתיק אומר: " האנס חושש לביתו והגנב חושש לבייתו" כלומר מי שרמאי ושקרן חושב שכולם כאלה ומי שאונס חושב שכולם אונסים..אני מזמין אותכם להיכנס לאתר שלי ללקחות מספרים ומכתבי המלצאה ותקראו... בחלק מהם יש גם טלפונים...תאמינו לי שאני מאושר ומאוד גאה ממה שאני עושה כל יום אני מוצא לכלבים בתים שלא היה להם סיכוי..כלבים מבוגרים, כלבים נכים, כלבים תוקפניים לכל בעל כלב שאימץ יש חודש של התסגלות ואם הוא לא מסתדר הוא יכול להחזיר את הכלב..אני לפחות לא מפחד ולא כותב כלום בעילום שם כמו כל הפחדנים שכותבים מעל ומתחת..

#44 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 10/11/2009 - 13:45

אדון גבע,היקר(היקרן)מכולם
מעניין מאוד שכל פעם שמדברים לא יפה על כלביית גבע אתה מופיע כל פעם עם תגובות ותמונות.אני יודעת שכדי להפעיל כלביה ולאלף כלבים למטרות רציניות גם 24 שעות ביממה לא מספיקות.לפעמים לא מספיקים לישון ואצלך יש די הרבה זמן כדי לכתוב תגובות בפורומים.אתה כותב שכלבים מקבלים אוכל ביתי?כן ראיתי לחם עם ספגטי.כלבים בכלובים גדולים?כן ראיתי כלוב מטר על מטר שבו דחוסים 4 גורים.ראיתי עוד דבר-עגלת סופר ובה גורים שסגורה מעל בדיקט ועומדת בשמש.כן ראיתי 2 גורים שניקנו ממך ואחרי מס' ימים היגיעו לאישפוז.אחד מת והשני(שנמכר כרועה גרמני) דומה מאוד לכל סוג של כלב רק לא לרועה גרמני.ליפני שנים רבות חשבתה להרווח הרבה כסף על גזע אופנתי(דוג דה בורדו)ומכרתה כלבים עם היפדיספלזיה קשה מאוד.ואת מי אתה עסקתה בעבר?ילדים עם פיגור?כדי לפרסם את שמך!ועוד יופי של פירסום-''משפחה חורגת'' איזה טוב לב היתה שם.אבל למה זורקים את הכלבייה שלך ממקומות?ביגלל שזה לא רווחי?לא!!!!!!!!!!!כדי לא להוריד את שמו הטוב של המקום!!!!!!!!ומעניין למה שום אדם לא כותב בפורום כמה שאתה טוב רק במכתבים אישיים.דבר אחד מצויין יש לך-עורך דין שלך שכתב לך את הסכמי מכר.לפיהם אתה כל הזמן יוצא צדיק וצודק.כל הכבוד לו!!!!!!!!

#45 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 16/11/2009 - 08:18

קןדם כל שיש עובדים אז מרבית העבודה נעשת ע"י העבודים וזה בדיוק מה שדרש אלון גל שאביא שני עובדים "ואתנתק" מהעשייה בפועל: ניקיון, האכלה, טיול עם הכלבים וכו'...נכון, אכן הכלבים שלי מקבלים מזון בייתי..אורז בשר, פאסטה, לחם, עופות וכו'..אגב אני חושב ויודע שזה אחלה מזון..נכון שלא הייתי נותן את זה לגור פיקינז או יורקשרטרייר..אבל לכלב בוגר בן שנה מסוג גדול ומעורב זה אחלה..בזמנו עסקתי במכירת גורים גזעיים אך ביום אחד "חזרתי בתשובה" לא במובן הדתי, והחלטתי לא להוסיף גורים לעולם, אלא למצוא בתים לכלבים שננטשו...אני מאוד מצליח בזה ובעצם מצאתי את ייעודי בחיים!! הלקוחות מאוד מרוצים, הכלבים גם כן ואני מרוצה כי זו הכנסה כספית לא מבוטלת...בנוגע לתנאים של הכלבים..כמובן שאם היה לי יותר כסף הייתי בונה כלבייה יותר גדולה ומפוארת..אך בפועל הכלובים רחבים מספיק, הכלבים יוצאים לטיול כל יום ומי שלא בורח אף חופשי כל היום ובתום היום חוזר לתא..בנוגע לעגלת הסופר..זו הייתה המלצה של הוטרינר לבודד את הכלבים החולים...וזה אכן עבד והכלבים ניצלו..הם לא היו בשמש הרי בנגב בדיוק 5 דק' בשמש ואתה מת..לכן זה סתם שקר..בנוסף בזמנו הייתה גורה של בולדוג צרפתי שחלתה בשיתוק הגב התחתון והוחלט לתת לה סטירואודים ולהכניס אותה לכלוב קטן על מנת שלא תזוז..אחרי שבוע היא כבר הלכה.. מבחינת מידות..עגלת סופר היא בדיוק כמו כלוב הטסה..שגם משמש וטרינרים לבידוד...כמובן שחובה להוציא לטיולים וזה מה שעשיתי..להעסיק "אנשים עם צרכים מיוחדים" זה לא בשביל פרסום אלא בשביל הנפש..אני ממליץ לך לעשות את זה ותראי כמה שזה עוזר..הן לעסק, הן לכלבים והן לנו עצמנו!!!בנוגע לשינוי מקומות אני לא יודע על מה את מדברת?!! הכלבייה קיימת 10 שנים..8 נשים בלהב...חצי שנה בחווה בנגב ליד קריית גת ןכעת אני מחפש משק להקים כלבייה גדולה ומפוארת שתכלול בית ספר, חווה לשיקום בני נוער שנפלו לסמים, מרכז אילוף ומרפאה וטרינרית של וטרינר עולה חדש וטרי מארגנטינה...בנוגע "להופעה" שלי במשפחה חורגת..זה הכל טריקים של עריכה..ולכן אל תיהיי תמימה..רק אחרי שתופיע בתוכנית ראליטי תביני שזה לא כל כך ראליטי...יש מלא עריכה ובעצם הכל עריכה... בנוגע להיפדיספלאזיה..לצערי אין חברת ביטוח שמוכנה לבטח כלבייה לנשוא כי אין לזה ביטוח זה קורה וקרה לכלבייות טובות ובחירות ממני..אגב גם לקוחה אחת שתבעה אותי הפסידה במשפט בדיוק בגלל זה..שום דבר לא נעשה בכוונה..והכל הוסבר לה בעת הקנייה..בנוגע לגזעיות הכלבים..גם אותי סידרו לפעמים וקיבלתי כלבים ממקור לא נאמן כל לקוח שהתלונן קיבל פיצוי..סה"כ 2 ב 10 שנים אני חושב שזה לא בסדר אבל לא נורא!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים