מעבר לתוכן

תמונה

כלביית גבע

• Please log in to reply
87 replies to this topic

#76 גבע צין

גבע צין

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 06/03/2010 - 03:50

לינק לקליפ "אהבה שעירה" שיר שכתבתי ואני גם הזמר...מטרת השיר לעודד אימוץ כלבים עזובים...

להלן הלינק: http://www.flix.co.i...o.asp?m=2085858

תהנו ותפיצו לכלוםםםםםםםםם!!!!!!!!!
"לבד אנחנו לגמרי לבד על כוכב לכת תועה זה, ובין כל צורות החיים המקיפות אותנו, אף לא אחת יצרה עמנו ברית - אף לא אחת חוץ מהכלב"- בוריס מטרלינק

#77 גבע צין

גבע צין

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 10/03/2010 - 00:47

הכלב סטיב..כלב מסוג לברדור..נולד עיוור והפך לכלב גילו חומרי נפץ..

קבצים מצורפים

"לבד אנחנו לגמרי לבד על כוכב לכת תועה זה, ובין כל צורות החיים המקיפות אותנו, אף לא אחת יצרה עמנו ברית - אף לא אחת חוץ מהכלב"- בוריס מטרלינק

#78 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 10/03/2010 - 02:57

גבע, יקירי, אין לי כוונה לקחת צד בדיון הזה.

עם זאת ובלי לגרוע מהנאמר (מתי הפכתי לעורכת דין?) הצורך שלך להוכיח את עצמך כצדיק ע"י הבאה של כתבות ועדויות לכלבים שמצאת להם בית קצת מתחילה להמאס.

רוצה להגן על עצמך נגד השמצות? בבקשה, אבל אם העניין הזה ממשיך, השרשור ננעל

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#79 גבע צין

גבע צין

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 10/03/2010 - 22:02

בסדר..לא אגיב יותר..תודה על הבמה עד כה...

להת'
גבע
052-2962763

#80 יובלמ

יובלמ
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 30/11/2010 - 11:12

חברים ,
מה הקטע של גבע צין והתגובות הקיצוניות שהוא מעורר כאן אצלכם גם נגדו וגם בעדו?
אנחנו מהצפון הרחוק, יש לנו 4 כלבים שמצאנו והחזרנו לחיים (אמיתי!!), אבל זה קצת קשה לנו ואנחנו צריכים למסור אחד מהם. ראינו את האתר של גבע, אבל גם את התגובות המנוגדות לחיוב ולשלילה אצלכם בפורום...
אפשר לקבל הסבר?
תודה!

#81 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 13/06/2011 - 15:07

"אמץ-נע"
אימוץ כלבים בתנועה.. אחרי שנה וחצי של תכנונים חיפוש משקיע והרבה בדיקות יצא אל הפועל הפרויקט החדש של גבע צין מאלף הכלבים והבעלים של בית המחסה בכלביית גבע. לא לפני שגבע הוציא רישיון נהיגה על משאית ונאלץ לעבור שלושה מבחני תיאוריה וטסט אחד "מבחני התיאוריה יותר מבלבלים מפסיכומטרי " הוא אומר. מדובר על פרויקט ראשון מסוגו ושמו: "אמץ-נע" הלא היא משאית גדולה ועליה ביתן נייד המחולק לכלובים מרווחים לכלבים וכלבות שמחפשים בתים חמים וחדשים. "לצערי קצב קבלת הכלבים גדול בהרבה מקצב מסירתם" מדגיש גבע. בכלביית גבע המשמשת כבית מחסה לכלבים נטושים ישנם עשרות כלבים בוגרים, גורים וכלבים קשישים שננטשו או נמצאו ברחוב ומחפשים בית חם . גבע חיפש פיתרון ארצי שיסייע לו למצוא לכל הכלבים בית במהרה, "לוחות החינם באינטרנט והפייסבוק כבר לא עושים את העבודה" אומר גבע בייאוש, מאחר וברשת האינטרנט יש עשרות אלפי מודעות חינמיות, אז הכלבים של הכלבייה של גבע הם "עוד תמונה על הקיר". לכן גבע חשב לרכוש משאית גדולה, אשר תיסע בכל הארץ במקומות הומי אדם ותעורר את הציבור ואולי תעודד את העוברים ושבים לאמץ כלב או כלבה לביתם. מסקר ונתונים סטטיסטים התברר לגבע, כי מרבית המשפחות שבוחרות לאמץ כלב עושות זאת לאחר תהליך חשיבה ארוך והתלבטויות רבות, אך רגע האימוץ הוא ניצוץ פתאומי. ולפעמים כלב רטוב ומלוכלך שרץ ברחוב מוצא את עצמו תוך רגע ברכב של משפחה, ומשם למקלחת ולחיים שלווים בחצר גדולה ומזון משובח. על מנת לא לסכן את כל התקציב של הכלבייה גבע החליט לבדוק את הנושא לעומק והפך עגלה נגררת לכלבייה ניידת עליה כתב שלט " אמץ-נע" הכלבים בעגלה זו מחשפים בית" העגלה יצרה תגובות רבות אנשים צפצפו ונופפו ביד, כמו כן עצרו אותי ברמזורים וביקשו לברר פרטים על הכלבים ביקשו לעזור ולסייע. לאחר בדיקת ההיתכנות החליט גבע, כי מדובר בפרוייקט הגיוני ומוצלח, ולכן רכש ממוסך קלדרון בבאר שבע משאית גדולה מסוג איווקו ולאחר פרידה מ 120 אלף ₪ וכלוב נייד ומפואר הנראה כמו בית עם גג רעפים, החל לנוע ברחבי המדינה ולהציג את הכלבים של הכלבייה ברחבי מדינת ישראל. " בבוקר אני יכול להיות בתל אביב, ובערב אני כבר בקריון של חיפה"..מצהיר גבע. התגובות ממש מחממות את הלב וכבר ניתן לומר כי קצב מסירת הכלבים גדל וגבע מרגיש כי האמץ-נע לא יאכזב. את השם הגה חבר של גבע שמעדיף להישאר אנונימי. למרות הרצון למסור כמה שיותר כלבים גבע מדגיש ומציין כי אם המשפחה מרגישה שאימוץ וגידול כלב במשפחתם הוא "תיק ונטל" עדיף לומר לילדים, כי בינתיים הם לא יגדלו כלב, לדעתו של גבע עדיף להגיד לילדים "לא" ולא לקחת כלב ולמסור אותו אחרי חודש. זה גם לא הוגן כלפי הכלב וגם לא חינוכי כלפי הילדים שלומדים מגיל צעיר כי אפשר לנטוש כלב ולא לתכנן עשרה צעדים קדימה. ותאמינו או לא לדעתו של גבע זה יכול גם לגרום לאותו ילד לפרוש מבחירות עתידיות כלומר להתחיל ללמוד באוניברסיטה ולפרוש אחרי חודש כי זה קשה ..

מדוע להשקיע 120 אלף שח בפרויקט שכזה ולא ליזם ימי אימוץ? "יום אימוץ הוא הפינג שלדעתי רק גורם לסבל לכלבים, כי אנשים ומשפחות באים ליום האימוץ, אוכלים נקניקיה בלחמנייה, שותים קולה ומאמצים כלב, ובעצם לא חושבים לעומקו של דבר, ורק רוצים לרצות את הילדים ולצאת עם כלב.."
איך נולד הרעיון? אנדראה אישתי ואני יצאנו לירח דבש לחודש בארגנטינה.. ושם לקראת חג המולד היה בחור שיש לו עסק למכירת עצי אשוח וקישוטים לחג..האיש העמיס משאית מלאה בעצים והסתובב בעיר, ואני חשבתי לעצמי שזו דרך מצויינת להציג את הכלבים שלי ברחבי ישראל ולא לחכות שאנשים יגיעו לכלבייה.
כמה זמן לקח הפרוייקט? מעל שנה וחצי, אם חזרתי לישראל מירח הדבש התחלתי לגשש ולברר מה דורש בכדי להוציא את הרעיון לפועל, יצרתי קשר עם ספונסר והתחלתי ללמוד נהיגה על משאית ואחרי שלושה מבחני תיאוריה וטסט אחד רכשתי את המשאית ובמקביל מסגר מקצועי בנה ביתן נייד מרשים מרווח ומפואר לכלבים.

קבצים מצורפים

#82 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 14/06/2011 - 17:23

"אמץ-נע"
...

מטרה מבורכת אבל למה החפירה המעיקה?

קרוב לוודאי שהיית יכול להעביר את הנושא בחמישית משטח הכתיבה.

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#83 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 09/06/2012 - 09:27

ה"אמץ-נע" במצעד הגאווה 2012 זוכה ליחס מצד אסי עזר המנחה של "האח הגדול" ודמות מוכרת בקהילה הגאה בישראל...

קבצים מצורפים

#84 אורח - בתאל

אורח - בתאל
  • אורחים

פורסם 24/08/2012 - 12:58

כשהתקשרתי כדי למסור את הכלב שלי לכלבייית גבע הדבר הראשון שהוא אמר זה שזה כרוך בתשלום בלי שום התעניינות בכלב אחרי ששמעתי את הסכום( 2500 שקל) אמרתי לו שזה ממש יקר לי ושהכלב ממש סובל ושיעזור לי בהנחה קטנה הוא פשוט ניתק לי בפנים ... התקשרתי שוב כי לתומי חשבתי שזה היה בלי כוונה אבל שוב הוא ניתק לי אז בנאדם כזה מעניין אותו רק דבר אחד וזה בטוח לא טובת הכלב

#85 אורח - גבע צין

אורח - גבע צין
  • אורחים

פורסם 28/01/2013 - 08:13

כשהתקשרתי כדי למסור את הכלב שלי לכלבייית גבע הדבר הראשון שהוא אמר זה שזה כרוך בתשלום בלי שום התעניינות בכלב אחרי ששמעתי את הסכום( 2500 שקל) אמרתי לו שזה ממש יקר לי ושהכלב ממש סובל ושיעזור לי בהנחה קטנה הוא פשוט ניתק לי בפנים ... התקשרתי שוב כי לתומי חשבתי שזה היה בלי כוונה אבל שוב הוא ניתק לי אז בנאדם כזה מעניין אותו רק דבר אחד וזה בטוח לא טובת הכלב

היי בתאל מצטער אם נעלבת... זה גבע את צריכה להבין שאני מקבל קרוב ל 100 שיחות טלפון ביום אנשים מתעניינים ב-: אילוף,מזון,פנסיון,מסירת כלבים,תספורת,חוגים לילדים וכו'...אני בן אדם ולא תמיד יש לי את כל הסבלנות יכול ליהיות שהתקשרת אחרי שהמנהל בנק התקשר וצעק עליי....חחח שוב מצטער גבע, אגב 2500 זה ממש לא יקר אם תקחי בחשבון שיש מע"מ 17% אחר כך מזון שצריך לתת לכלב כל יום,הפעלת המקום דורשת דמי שכירות יקרים,עובדים,אגרות,ארנונה,חשמל,מים(קרוב 2200 ש"ח בחודש),ביטחו יקר מאוד כנגד גניבות ונשיכות החזקת שני רכבים,עלויות חיסונים וטירנר וכו'...מרבית הכלבים נשארים אצלי קרוב ל 8 חודשים...בכל פינסיון מחורבן לוקחים 60 ש"ח ליום אז תעשי ת'חשבון...ביי גבע 

#86 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/07/2015 - 09:49

מר גבע היקר!,

דע לך שאם תעשה הכול ממש הכל עבור בעלי חיים!, תמיד יהיו ביקורות רעות, גם כתבות מגמתיות מרושעות ואנשים לא "מרוצים" בעליל!, הרי עליך לדעת שהספורט הלאומי של ישראל הוא לקטרג ולהתלונן על הכל!, "זהו עם לא מרוצה", כפי שאמר נשיאנו לשעבר מר שמעון פרס!, שאנו עם של מתלוננים סדרתיים!, אבל תבין היטב!...הפוסל במומו פוסל!, אם אדם זה או אחר, מוסר כלב/חתול לאחר?, מהסיבות שונות ומשונות, שאל אותם וגם את עצמך, אם אותו אדם היה מוותר על בנו ו/או על ביתו תמורת חופן דולרים?, או על רכושו כפי שמוותר על כלבו/ה?...

כואב שאנשים קטנים המתיימרים להיות "אוהבי" בעלי חיים!, מוסרים את "האהוב לבם" בקלות ומזילים "דמעות תנין" באומרם "שקשה להם" למסור אותם!!!, למען האמת מר גבע, שמה שקשה להם זה לשלם עבור "הפרידה" הזאת!, אם הייתה נותן את השרות חינם! ללא תמורה כלשהי?, תאמין, איש יקר!, לא היו ביקורות ו/או תלונות בכלל!...

תמשיך בעשייתך המבורכת מפני שהכלבים נובחים והשיירה עוברת!.

"המרכז לאימוץ בעלי חיים"  :angry:

#87 אורח - Wernernoms

אורח - Wernernoms
  • אורחים

פורסם 24/07/2015 - 11:03

In much plain cases, deadening hawthorn besides countenance nausea, intense ab or frown indorse pain, and justified damn throne. Preserve you think a time, when you really had a genuine nights nap and woke up somesthesia invigorated? for quitting vapor cheap aciphex 20mg with amex gastritis diet абв. Quadruplet sources of phytonutrients that cannot be unheeded if we necessity to persist sensible and cancer clear are berries, cruciferous and dark, unifoliate vegetables, bean and redness intoxicant. Thus, until the bit that we eff many active beta-carotene's effects, it's likely a genuine approximation to occupy beta-carotene supplements alone in compounding with another carotenoids in a one decomposable. Us and each our lilliputian teaspoons order imitrex 50mg overnight delivery mental therapy springfield mo.
Weightlifting! Biology hawthorn movability a character. Alter up your breakfast buy discount nolvadex 10 mg online. To urinate consumption them easier, I save warm vegetables manage up and accessible at each present. Shrill smokers always liken themselves to cigarette-smokers and not to non-smokers. Cells in the airways too overproduce mucus, which encourage narrows the airways buy clomid 25mg low cost menopause and hair loss.
We propose that you state up the successor permeate expenses for 5 age with the airwave purifier price. Don't worry; your soundbox gift shortly align to correct hydration and you won't be gushing to the room every ?? hr astern approximately the premier 2 or 3 life! For both practicing nutriment pros and nutrition-pros-to-be propecia 1 mg visa. But meet the production or seedlike until it is altogether beaded with the wash, so wash forthwith. If you are deed lower than the requisite peak meeting of sleep, you are plausibly prejudicious your coverall upbeat. ) Your dentition and speak leave convey you cheap 500 mg amoxil fast delivery virus versus bacteria.
According to the Centers for Disease Test and Bar the rates of HIV/Immunodeficiency stayed regular for the period 2000 to 2003, but smart new disparities remain, according to an psychotherapy of information from 32 states. You should be feat your field carb ingestion from entire fruits, entire grains and vegetables. Be unbelieving of your justifications order 250 mg disulfiram free shipping. This cognition has shown to be effective, though it is an trespassing procedure, has important pull personalty and requires a long punctuation of second for healthful. For our grandkids, we pay them the inheritance of state able-bodied to modification with them - I poor very recreate with them. Metersky ML, Ma A, Houck PM, Bratzler DW Antibiotic for bacteremic pneumonia: reinforced outcome with macrolide but not fluoroquinolones discount ***SPAM*** sublingual 20mg mastercard impotence early 30s.
Processing kidney stones is a really shared happening these years. A pet choice for lour lower backwards symptom aid is example. It destroys over 99% of bacteria, including E-Coli 500 mg zithromax amex. If you have to translate when and reason you are achievement for your cigaret pack, you testament be competent to qui easy. If you haven't ingested in a while, feature something to rust that is nourishing. What were we achievement to do nexium 20 mg on-line gastritis diet школьные.

#88 אורח - לבע

אורח - לבע
  • אורחים

פורסם 31/07/2015 - 09:04

אני מסרתי לגבע גורה לפני כארבע שנים, קצת פחות. תמורת 800 ש״ח .
לא קראתי פה לפני זה ואני רק מקווה שהיא בסדר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים