מעבר לתוכן

תמונה

תקנון כתיבה בפורום

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 ifatco

ifatco

כסף

• רשומים+
  • 1128 הודעות:

פורסם 05/07/2006 - 10:12

אמנם זה חדש, אבל החלטתי שבמקום להמשיך לעבוד קשה על מחיקת הודעות או העברתן לפורום המתאים, עריכת הודעות שמציעות זיווגים וכו', נעשה את זה רשמית.

אז הנה רשימת כללי הפורום, עשה ואל תעשה - אתם מוזמנים לשלוח לי הודעות אישיות עם הצעות נוספות לכללים ואני אעלה את זה באופן מסודר.

אל תעשה:

1) אין לפרסם הודעות מסירת בעלי חיים ב"פורום בעלי חיים". הפורום המיועד לזה הוא "בעלי חיים מחפשים בית" בלבד. כל הודעה שתופיע בפורום "בעלי חיים" תמחק.

2) אין לפרסם הודעות מכירת בעלי חיים בפורום בכלל. כל הודעה למכירת בעלי חיים תמחק, מאחר וההודעה למעשה "מחפיצה" אותם.

3) אין לפרסם מודעות לחיפוש זיווגי בעלי חיים בפורום. כל הודעה כזו תערך מחדש בליווי הסבר מדוע זה רעיון גרוע, או תמחק מייד (אם כבר אין לי או למישהו אחר כוח להסביר).

4) יש להתנסח בפורום באופן הולם, ללא קללות, העלבות וירידות אישיות, על אנשים או חיות בכלל, או אנשי הפורום בפרט. כל הודעה שתכיל ביטויים פוגעים או קללות תמחק מייד, או תערך כך שהביטויים הפוגעים בה יוסרו (זאת רק במידה ויש תוכן ממשי בהודעה, או שלפני המחיקה נשלחה אליי בקשה לעריכתה ע"י הכותבים בפורום). כל כותב שימשיך להתנסח בצורה שפוגעת בבעלי החיים או בחברי הפורום (כלומר יעשה זאת יותר מפעם אחת), יחסם! שימו לב שעד כל לא הייתי צריכה לחסום מעולם בפורום, וגם רק פעם אחת מחקתי הודעה בסגנון מעליב. היום זו תהיה הפעם השניה.
באופן טבעי, גם תגובות של חברי הפורום שמתייחסות להודעות הלא הולמות, ימחקו, רק כדי לא להשאיר להן זכר.

עשה:

1) מותר לפרסם כל מה שעולה על דעתכם שקשור ישירות או בעקיפין לבעלי חיים, מכל הסוגים והמינים: כתבות באינטרנט, תמונות של בעלי החיים שלכם או בכלל, רעיונות לדיונים מוסריים או אחרים, שאלות בנושאי טיפול בבע"ח וכו'.

2) מותר לפרסם טלפונים של וטרינרים, חנויות, עמותות, או מוסרי/מאמצי בעלי חיים, אך בהסתייגות קטנה: אנא וודאו שלא נפלו טעויות במספרי הטלפון, כדי למנוע הטרדה של אנשים שלא קשורים לעניין. אם נפלה טעות, רישמו לי הודעה פרטית בדחיפות עם מספר הטלפון הנכון (במקביל לתיקונו בפורום עצמו) ואני אתקן את המספר בהודעה המקורית.

אם יש עוד משהו לדעתכם, שילחו לי בהודעה פרטית ואוסיף את זה.
יפעת

#2 לופיטל

לופיטל

progressive lightbulb

• רשומים+
  • 5773 הודעות:

פורסם 10/07/2006 - 22:05

אמנם זה חדש, אבל החלטתי שבמקום להמשיך לעבוד קשה על מחיקת הודעות או העברתן לפורום המתאים, עריכת הודעות שמציעות זיווגים וכו', נעשה את זה רשמית.

אז הנה רשימת כללי הפורום, עשה ואל תעשה - אתם מוזמנים לשלוח לי הודעות אישיות עם הצעות נוספות לכללים ואני אעלה את זה באופן מסודר.

אל תעשה:

1) אין לפרסם הודעות מסירת בעלי חיים ב"פורום בעלי חיים". הפורום המיועד לזה הוא "בעלי חיים מחפשים בית" בלבד. כל הודעה שתופיע בפורום "בעלי חיים" תמחק.

יפעת, אני חושב שזה קצת קיצוני למחוק הודעות של אנשים שלא ישימו לב ויפרסמו כאן בעל חיים למסירה,
במקום למחוק אפשר "לשלוח" באותו מאמץ של מחיקה, לפורום בעלי חיים מחפשים בית

#3 ifatco

ifatco

כסף

• רשומים+
  • 1128 הודעות:

פורסם 12/07/2006 - 00:30

אל תדאג, זה גם ככה מה שאני עושה. אבל לפעמים אנשים מפרסמים פעמיים בשני הפורומים, אז אני מוחקת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים