מעבר לתוכן

תמונה

אתר הסטודנטים גאה להשיק את StuDate.co.il

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 29/04/2011 - 01:06

וובי, שאפו. :)

אנשים שימו תמונות!

בשביל זה צריך לתת דוגמא אישית, לא ?

#17 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 29/04/2011 - 01:56

בשביל זה צריך לתת דוגמא אישית, לא ?

:מתגלגל:

קובץ מצורף  2.JPG   9.51K   46 מספר הורדות

אחלה דוגמה אישית, אבל אולי כדאי להוסיף שם קטגוריה "נשואים" :P

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#18 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 29/04/2011 - 12:30

:מתגלגל:

אחלה דוגמה אישית, אבל אולי כדאי להוסיף שם קטגוריה "נשואים" :P

כבר יש, הוא רשום כנשוי..
רק חבל שהוא לא אישר את היותו בוגר/סטודנט אב"ג...

#19 Nimirooyn

Nimirooyn

אני לא גזען. אני סתם לא אוהב אף אחד, אל תרגיש מיוחד.

• רשומים+
  • 1694 הודעות:

פורסם 01/05/2011 - 18:46

מה עם האופציה לקשרים מעניינים?
ביגמי, פוליגמי, פתוח.

ועוד אופציות כמו - בחורה שמחפשת בחור ובחורה, בחור שמחפש בחור ובחורה, בחורה שמחפשת שתי בחורות וכן הלאה...

מה עם קישור למשתמש פה למי שרוצה לקצר לעצמו את החיים? XD
ומה הבעיה עם אנשים שמתחברים מחו"ל?(אני עובד בד"כ עם stealthy של FF אז האתרים(גם זה וגם השני) נתקעים כשאני מתחבר עם הפיצ'ר מופעל)
Nimirooyn

החיים מחכים לאף אחד וממתינים לכולם,
המוות מוכן לקבל את כולם ונמצא שם תמיד בשבילך,
היחידי שלא רוצה ממך שום דבר חוץ משיחה טובה-
אני B)

eggplant taste like eggplant, but meat taste like murder and murder taste pretty god damn good!

תחפשו אותי בלבן XD

#20 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 02/05/2011 - 18:08

וובי, סחטיין.
עוד הצעה קטנה: לעשות אפשרות של חיפוש מתקדם שמאפשר קריטריונים כמו: מבנה גוף, צבע עיניים, הרגלי עישון, גובה... וכו'.

#21 Tzvika-Pick

Tzvika-Pick

הרקדן האוטומטי

• רשומים+
  • 860 הודעות:

פורסם 04/05/2011 - 22:07

מגניב! נרשמתי.

באג ראשון שמצאתי: ברגע מסוים הופיע לי באר של התקדמות שהראה שאני על 0% עדכון, למרות שבאמת עדכנתי כמעט את הכל. נשבע לכם, חוץ מצבע עיניים כתבתי הכל.

#22 wild_flower

wild_flower

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 875 הודעות:

פורסם 05/05/2011 - 22:09

א. חסרים לי סמיילים, ממש. בכתיבת הודעה קשה להעביר נימת טון בלעדיהם, וכמה כבר אפשר להשתמש ב- :-).
ב. אפשרות לראות מי הציץ לך בפרופיל, או אפשרות להראות התעניינות לא מילולית ("לייק" אם תרצו), גם בעולם הוירטואלי, בנות נוטות יותר לרמזים ולא להודעות ישירות.
ג. לבנות פרופיל יותר מורכב, כיום אפשר להכניס שם משתמש מקום לימודים ומקום מגורים והופ אתה רשום. פרופיל שכזה לא אומר כלום על המשתמש, ויוצר תחושה של פרופילים פיקטיביים.

למרות כל האמור לעיל, האתר מעולה, וכל הכבוד על היוזמה!
"ההגיון הוא קורבנו הראשון של הרגש..."

Can anybody find me somebody to love?

#23 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/05/2011 - 21:18

ב. אפשרות לראות מי הציץ לך בפרופיל, או אפשרות להראות התעניינות לא מילולית ("לייק" אם תרצו), גם בעולם הוירטואלי, בנות נוטות יותר לרמזים ולא להודעות ישירות.

ממש אבל ממש לא. אנשים לא רוצים לדעת שאחרים יכולים לראותם כסטוקרים או משהו. לא סתם הצעד הכי חכם של פייסבוק היה מניעת הדרך לדעת מי מסתכל בפרופיל שלך. כי מותר לך להסתכל בפרופילים אחרים פעם או פעמיים בלי שתחשב סטוקר.

#24 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 19/05/2011 - 23:27

יש את האופציה של תמונה מוסתרת,אבל לא ברור לי איך אני מוסיף אנשים שיוכלו לראות אותה

#25 מיצי

מיצי

רוצה ביס, מיצי?

• רשומים+
  • 2331 הודעות:

פורסם 17/10/2011 - 03:41

אתר הכרויות חדש לסטודנטים. כפי שאתם רואים האתר עדיין בבטא, לכן נשמח אם תוכלו לנסות אותו ולדווח לנו על בעיות או כל הצעה לשיפור.

אין אפשרות בקטגוריה של המעשנים פשוט לסמן: לא.
לא כל מי שלא מעשן רוצה לבחור: סיגריות זה מגעיל...
רצוי להוסיף אופציה :)
From all the things I lost -I miss my mind the most
תמונה מצורפת

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות." (ג'ון לנון)

"התכשיט המחמיא ביותר שתוכלי לענוד הוא חיוך" (הטאו של מיצי מיאו)
תמונה מצורפת
ותודה ל Devils_Lady

#26 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 18/10/2011 - 02:43

+1

למרות שעליי להגיד, נרשמתי והאתר ממש בעייתי.

אני מניח שזה נובע מהחשש הלגיטימי של מישהו שינסה להתחיל איתכן, יידחה, ואז יוכל לזהות אתכן אחר כך בקמפוס, אבל התוצאה היא שהרוב המוחלט של הבנות הרשומות באתר או לא הוסיפו תמונה, או "יחלקו את התמונה אם הן יראו לנכון" שזה בתכלס אותו הדבר.

בחייאת, עם כל הכבוד ל70 המילים שרשמתן על עצמכן, ל"האם את מתאימה לטעם שלי מבחינת מראה" יש השפעה גדולה על האם אני ארצה להיות איתך בקשר רומנטי או לא, והסבב המתסכל הזה של לבצע את שיחת ההיכרות המביכה (והדי חוזרת על עצמה) שוב ושוב רק בשביל בסופו של דבר לגלות איך הצד השני נראית ולגלות שהיא לא מתאימה לטעם שלי גרם לי פשוט לזרוק את האתר הצידה.
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

#27 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 18/10/2011 - 09:24

למרות שעליי להגיד, נרשמתי והאתר ממש בעייתי.
אני מניח שזה נובע מהחשש הלגיטימי של מישהו שינסה להתחיל איתכן, יידחה, ואז יוכל לזהות אתכן אחר כך בקמפוס, אבל התוצאה היא שהרוב המוחלט של הבנות הרשומות באתר או לא הוסיפו תמונה, או "יחלקו את התמונה אם הן יראו לנכון" שזה בתכלס אותו הדבר.
בחייאת, עם כל הכבוד ל70 המילים שרשמתן על עצמכן, ל"האם את מתאימה לטעם שלי מבחינת מראה" יש השפעה גדולה על האם אני ארצה להיות איתך בקשר רומנטי או לא, והסבב המתסכל הזה של לבצע את שיחת ההיכרות המביכה (והדי חוזרת על עצמה) שוב ושוב רק בשביל בסופו של דבר לגלות איך הצד השני נראית ולגלות שהיא לא מתאימה לטעם שלי גרם לי פשוט לזרוק את האתר הצידה.

זה לא לעניין לפרסם כרטיסים לדוגמה עם התמונות בדף הראשי של סטודייט. גם מי שלא מחובר יכול לראות. זה משהו שלא כ"כ נפוץ באתרים אחרים. אם רק משתמשים רשומים שמחוברים לאפליקציה היו יכולים לראות אני מניחה שהיית רואה יותר תמונות.
הדבר הבעייתי יותר באתר הוא האפשרות של נשואים/פרודים להירשם, וזה משהו שבאתרים אחרים אין אופציה כזאת בכלל.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#28 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 18/10/2011 - 12:03

הדבר הבעייתי יותר באתר הוא האפשרות של נשואים/פרודים להירשם, וזה משהו שבאתרים אחרים אין אופציה כזאת בכלל.

הם יכולים להירשם בכל אתר. ולדעתי הם נרשמים. אם לא קיימת כזו אופציה, הם פשוט ירשמו את זה בפרטים או לא ירשמו בכלל.
לדעתי עדיף שזה יהיה מוצג, ככה כל אחד יכול להחליט אם זה מתאים לו או לא.

לגבי הפרופילים שמוצגים, אז מוצג רק תמצית, רוב האתרים מציגים פרופילים מלאים ורק בפניה מכריחים להירשם. או אפילו מאפשרים לך לבצע חיפוש. מה שאצלינו אין. מוצג רק משהו אקראי.

#29 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 18/10/2011 - 12:31

הם יכולים להירשם בכל אתר. ולדעתי הם נרשמים. אם לא קיימת כזו אופציה, הם פשוט ירשמו את זה בפרטים או לא ירשמו בכלל.
לדעתי עדיף שזה יהיה מוצג, ככה כל אחד יכול להחליט אם זה מתאים לו או לא.

לגבי הפרופילים שמוצגים, אז מוצג רק תמצית, רוב האתרים מציגים פרופילים מלאים ורק בפניה מכריחים להירשם. או אפילו מאפשרים לך לבצע חיפוש. מה שאצלינו אין. מוצג רק משהו אקראי.

לגבי הפרודים נשואים אני מסכים במאה אחוז,
מה עדיף, שהם לא ידווחו על זה?

לגבי הפרופילים, קשה לי להאמין שיותר מדי אנשים באמת שמים לב לזה,
אבל אולי כדאי באמת להוסיף איפה שהוא סימון שבו אנשים יוכלו לבחור האם להופיע בתצוגה האקראית או לא
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

#30 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 18/10/2011 - 21:22

אני מבין שזה בעייתי
העניין הוא שלגם למי שרשום חשוב למשוך אנשים לאתר כדי שיהיה יותר מגוון של אנשים.
מה עדיף לשים במקום ?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים