מעבר לתוכן

תמונה

עוסק פטור

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 27/04/2013 - 22:59

מה שלום כולם?
אומנם לא ממש קשור לאוניברסיטה אבל אחרי חיפוש ברשת כשלא מצאתי מענה (רק הצעות להירשם לשירות בתשלום ולהתקשר למשרדי רואי חשבון) החלטתי לשאול פה.
פתחתי עוסק פטור ואין לי מושג איך לרשום חלק מההוצאות שלי כמו אחזקת רכב...
אם מישהו יכול לעזור או להפנות למידע אני אודה מאוד!
Carpe Cerevisiam- Seize the Beer!

"You mean like a Humming bird?"
"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

If Art is Resistance, and Resistance is Futile, then Art is Futile?

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 27/04/2013 - 23:12

אתה אמור לרשום את הוצאות הנסיעות אשר כביכול קשורות לעיסוקך.

מכיוון שזו הגדרה בעייתית, מה שבתכלס קורה זה שמקצים לך סכום מסויים אשר יוכר כהוצאה פטורה.

תשמור חשבוניות ותשתדל להכניס כמה שיותר מהן בעת עריכת השומה השנתית. כמו כן, למצוא רו"ח שיתעסק עבורך בכל העניינים הללו, זה לא רעיון רע.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 27/04/2013 - 23:43

הבעיה שרו"ח עולה כרגע יותר ממה שיש לי להוציא בינתיים..... הוצאות דלק אני יודע שצריך לרשום וגם הוצאות משרדיות וכו'. הבעיה המרכזית שלי היא הוצאות אחזקת רכב (טסט, רישוי, מוסכים וכו'). לפי מה שקראתי הוצאות אלה מוכרות למס. אבל מה קורה במצב שהוצאתי 3000 שקל ביטוח וטסט לרכב בינואר אבל העסק נפתח רק באפריל? אני זוקף רק את החלק היחסי מאפריל או את הכל?

"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 28/04/2013 - 00:25

הבעיה שרו"ח עולה כרגע יותר ממה שיש לי להוציא בינתיים..... הוצאות דלק אני יודע שצריך לרשום וגם הוצאות משרדיות וכו'. הבעיה המרכזית שלי היא הוצאות אחזקת רכב (טסט, רישוי, מוסכים וכו'). לפי מה שקראתי הוצאות אלה מוכרות למס. אבל מה קורה במצב שהוצאתי 3000 שקל ביטוח וטסט לרכב בינואר אבל העסק נפתח רק באפריל? אני זוקף רק את החלק היחסי מאפריל או את הכל?

התקלת אותי...

האמת שלא בטוח שזה משנה יותר מדי כרגע, עד תיאום המס בסוף השנה ואז תמיד תוכל להיעזר ברו"ח, אפילו אם זה באופן חד פעמי.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#5 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 28/04/2013 - 00:43

כן... זו שאלה בעייתית שלא מצאתי מענה... נו טוב. עוד שנה צריך להגיש דו"ח. יש זמן לשבור את הראש. B)

תודה בכל זאת!

"With teeths"

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים