מעבר לתוכן

הונאה ע"י איסתא

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 אורח - הדס רייזר

אורח - הדס רייזר
  • אורחים

פורסם 16/05/2006 - 12:57

איסתא עבדו גם עלי:
ביקשתי לשמור לי שלושה כרטיסים לאתונה עד היום למחרת על מנת שאלם במזומן. הטלפנית הנחתה אותי כי אם לא אשלם למחרת עד 17:00 השיריון יפול והכרטיס שלא ישולם יבוטל מהמחשב. כיום, שלושה שבועות לאחר מכן, אני מחויבת לשלם דמי ביטול על אחד הכרטיסים שלא ביקשתי לרכוש, (100$) ובדיעבד נודע לי שהטלפנית הפכה את כל הכרטיסים לעסקת חבילה מבלי לעדכן אותי. הכרטיסים שכבר שילמתי עליהם במזומן לא קיבלתי עד היום והם מוחזקים כערובה.
אני אמורה לטוס בשבוע הבא, אך אני לא מצליחה לשיג את אותה יפעת מנהלת שרות הלקוחות איתה דיברתי על מנת לקבל את הכרטיסים אפילו תמורת דמי הביטול. אני בבעיה ואם יש לכם איזה רעיון יצירתי אני אודה ביותר.
תודה
הדס: hraiser@geo.haifa.ac.il

#17 Karnaf

Karnaf

הקרנף של הפורום

• רשומים+
  • 15319 הודעות:

פורסם 16/05/2006 - 14:05

לא הבנתי כלום מהסיפור שלך.
"עכשיו הכל מתחבר..."
סוף אימון מתקדם - קורס מקרמה אוגוסט 1994

#18 Hagita

Hagita

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 193 הודעות:

פורסם 16/05/2006 - 16:13

איסתא עבדו גם עלי:
ביקשתי לשמור לי שלושה כרטיסים לאתונה עד היום למחרת על מנת שאלם במזומן. הטלפנית הנחתה אותי כי אם לא אשלם למחרת עד 17:00 השיריון יפול והכרטיס שלא ישולם יבוטל מהמחשב. כיום, שלושה שבועות לאחר מכן, אני מחויבת לשלם דמי ביטול על אחד הכרטיסים שלא ביקשתי לרכוש, (100$) ובדיעבד נודע לי שהטלפנית הפכה את כל הכרטיסים לעסקת חבילה מבלי לעדכן אותי. הכרטיסים שכבר שילמתי עליהם במזומן לא קיבלתי עד היום והם מוחזקים כערובה.
אני אמורה לטוס בשבוע הבא, אך אני לא מצליחה לשיג את אותה יפעת מנהלת שרות הלקוחות איתה דיברתי על מנת לקבל את הכרטיסים אפילו תמורת דמי הביטול. אני בבעיה ואם יש לכם איזה רעיון יצירתי אני אודה ביותר.
תודה
הדס: hraiser@geo.haifa.ac.il

לא ממש ברור מה שרשמת. אבל: כרטיסים מיוחדים ומוזלים צריך לכרטס תוך 24 שעות מרגע ההזמנה ובתור סוכן נסיעות, רצוי לעשות זאת רק אחרי שהלקוח משלם על הכרטיס, אחרת הכרטיס ממומן ע"י משרד הנסיעות.
במידה ושילמת והסוכנות כרטסה אותך (הנפיקה לך כרטיס טיסה), חלים עליך דמי ביטול. ז"א- אם את מחליטה לא לטוס את מפסידה סכום כסף מסויים- כנראה במקרה שלך- 100$. אם כך המצב, אלו החוקים (של חברות התעופה) וזהו מצב תקין ואת הפסדת את הכסף על אותו כרטיס ואין לך מה לעשות בנידון.
לגבי שאר הכרטיסים שנמצאים כערובה- לא ברור לי הקטע. אם שילמת על הכרטיסים הם חייבים לתת לך אותם ואם הם לא נותנים לך- תתבעי אותם!
B.M.W - חוויית הנהיגה האולטימטיבית!

#19 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 21/05/2006 - 15:41

מה אתם סומכים בכלל על סוכני המכירות אני לא מבין?! בעולם המידע של היום, אני סומך רק על GOOGLE (תכלס גם עליהם לא, כי הם משתפים פעולה עם סין הנה תקראו את חופש המידע של גוגל)

#20 אורח - אורח_קרן_*

אורח - אורח_קרן_*
  • אורחים

פורסם 07/06/2006 - 16:41

גם אני וחברתי נכוונו מאיסתא. הזמנו טיסת צ'רטר עם שעות טיסה מסויימות והם שינו לנו את הטיסות למרות שהתננו עימם את השעות מראש.
אני שמחה לבשר לכל מי שקורא שאנחנו תבענו את איסתא בתביעות קטנות וזכינו!!!
לכן, כל מי שנכווה שלא יוותר!

#21 Red-X

Red-X

פעם רציני, פעם לא.... הפעם לא.

• רשומים+
  • 2364 הודעות:

פורסם 07/06/2006 - 21:09

נערך
"If Disfunction is a function, then I must be some kind of GENIOUS"
(Pitchshifter)
"The way this works, is you do the thing you're scared shitless of, and get the courage after you do it. Not before you do it."
(
George Cloony, Three Kings)

פורום בארץ ובעולם: הקריקטורה היומית

פורום עיצוב וגרפיקה[

#22 אורח - אורח_אורח_*

אורח - אורח_אורח_*
  • אורחים

פורסם 08/06/2006 - 01:13

גם אני וחברתי נכוונו מאיסתא. הזמנו טיסת צ'רטר עם שעות טיסה מסויימות והם שינו לנו את הטיסות למרות שהתננו עימם את השעות מראש.
אני שמחה לבשר לכל מי שקורא שאנחנו תבענו את איסתא בתביעות קטנות וזכינו!!!
לכן, כל מי שנכווה שלא יוותר!

החברות שמפעילות את הצרטרים הן לא תמיד רציניות וכל הזמן יש להם בעיות של זמנים כמעט תמיד איחורים או כל מיני תקלות
חברת איסתא אכן ידועה בתור אחת שעושה הרבה פאשלות ולא תמיד מוכנה להודות בכך

נחמד לשמוע שהצלחתן לתבוע ועוד יותר שזכיתן
בתביעה

האם נהניתן מהשהייה לחול ? לאן הייתה הטיסה ? יעד מרוחק ??

#23 Circus_Animal

Circus_Animal

כסף

• רשומים+
  • 5806 הודעות:

פורסם 08/06/2006 - 06:17

לא מת על איסתא. <_<

#24 viper

viper

• רשומים
  • 108 הודעות:

פורסם 09/06/2006 - 02:50

אין לי שום אינטרס ללכלך על איסתא, חוץ מהעובדה ששני האחים שלי אכלו אותה בטיולים שלהם איתם, הדבר בראשון שהם אמרו לי שהלכתי לקנות כרטיס לטיול זה "רק לא איסתא!".
אחד מהם הגיש תביעה וזכה. השני הזמין לפני שנה עוד פעם (אחרי שהוא אמר לי לא להזמין דרכם!) טיסה דרכם ונפל חזק :אוי:
תכנסו לפורום של למטייל, זה חוזר שם פעם אחר פעם, [b]רק לא איסתא![b]
"רק שני דברים הם אינוספיים: היקום והטמטום האנושי, אני עדיין לא בטוח לגבי הראשון" (אינשטיין)

#25 אורח - עוד קורבן איסתא נוסף לרשימה

אורח - עוד קורבן איסתא נוסף לרשימה
  • אורחים

פורסם 15/08/2006 - 11:33

אני וחברי תכננו חופש הפתעה בטורקיה לבנות זוגתינו (ימי הולדת) , תיקתקנו הכל , הפסדנו ימי לימודים, ביטלנו עבודות , אני אפילו הצלחתי אלוהים יודע איך לדחות מילואים. בשל ההפתעה ווידאנו יום לפני שהכל כשורה ואכן הודיעו לנו כך. בחצות הובלנו בתיחמון את כל החבורה לשדה התעופה (מבלי שהבנות הכלל יבינו למה) וכשהגענו סיפרנו להם על ההפתעה (האחת קפצה מאושר השניה היתה בהלם טוטאלי) , רק שכאן ניכנסת איסתא לסיפור , הגענו לשדה ואופס אין טיסה כזאת בכלל , תיזזנו שעתים להבין מה קורה , באיסתא אין מענה או נציג, ואז נתגלה שאנחנו בכלל רשומים לטיסה אחרת בעוד 18 שעות!!!! למרות כל הפאקים ניסיתי ללכת בטוב ופניתי לשירות לקוחות , שיגעו אותי במשך שנה וחצי עד שבסוף הודיעו שאין הם מודים בטעותם. אני הולך לתבוע, אז תאחלו לי בהצלחה. שלכם יניב

#26 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 18/08/2006 - 19:32

אני וחברי תכננו חופש הפתעה בטורקיה לבנות זוגתינו (ימי הולדת) , תיקתקנו הכל , הפסדנו ימי לימודים, ביטלנו עבודות , אני אפילו הצלחתי אלוהים יודע איך לדחות מילואים. בשל ההפתעה ווידאנו יום לפני שהכל כשורה ואכן הודיעו לנו כך. בחצות הובלנו בתיחמון את כל החבורה לשדה התעופה (מבלי שהבנות הכלל יבינו למה) וכשהגענו סיפרנו להם על ההפתעה (האחת קפצה מאושר השניה היתה בהלם טוטאלי) , רק שכאן ניכנסת איסתא לסיפור , הגענו לשדה ואופס אין טיסה כזאת בכלל , תיזזנו שעתים להבין מה קורה , באיסתא אין מענה או נציג, ואז נתגלה שאנחנו בכלל רשומים לטיסה אחרת בעוד 18 שעות!!!! למרות כל הפאקים ניסיתי ללכת בטוב ופניתי לשירות לקוחות , שיגעו אותי במשך שנה וחצי עד שבסוף הודיעו שאין הם מודים בטעותם. אני הולך לתבוע, אז תאחלו לי בהצלחה. שלכם יניב

בהצלחה! תודיע לנו אם זכית.

#27 Hagita

Hagita

• רשומים
  • 193 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 10:47

לכל לקוחות איסתא בעבר, בהווה ובעתיד-

אני עובדת כבר יותר משנה במשרד נסיעות ואני לא ממש בקיאה בכל חוקי הענף (מה לעשות, יש לימודים רוב הזמן...).
בכל אופן, הבוסית שלי (מנהלת המשרד), על אף העובדה שהיא אישה מאוד קשה, היא מקצוענית ביותר!
כל פעם שנכנס/ת אלינו סטודנט/ית, היא אומרת לו/ה ללכת לאיסתא, לבדוק מחיר ואז לחזור אלינו (אחרי שקיבל הצעת מחיר).
לאיסתא (בתור רשת עולמית לסטודנטים) יש הסכמים מיוחדים עם חברות תעופה רבות ושונות בעולם למחירי טיסה מיוחדים ומוזלים לסטודנטים (למרות שהמכירה היא לכל האוכלוסיה), אבל -> הכרטיסים האלו (מן הסתם) מוגבלים!!!
ברגע שנגמר המלאי של הכרטיסים האלו, המחירים הם רגילים כמו בכל משרדי הנסיעות ויש מקרים שאף יקרים יותר (כמו שקרה לחברה שלי).

אני מציעה לכולכם, קודם כל לבדוק מה המחירים באיסתא ואז ללכת לכל משרד נסיעות אחר.
לדוגמא, שבוע שעבר מכרתי שני כרטיסי טיסה לבנגקוק לשתי סטודנטיות שהיו קודם באיסתא וקיבלו מחיר גבוה בכ- 100$ ממה שאני מצאתי (אמנם נדיר, אך בכל זאת קורה..- המשרד שלי די יקר....)

ועוד טיפ אחרון ולדעתי הכי חשוב- תמצאו סוכן נסיעות שאתם סומכים עליו ותקנו רק אצלו! לפעמים עדיף לשלם 20$ יותר ולקבל שירות מקצועי ואמין כי בטוטל זה משתלם הרבה יותר!
B.M.W - חוויית הנהיגה האולטימטיבית!

#28 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 24/08/2006 - 04:21

היי עופר ואינה,
תודה לכם.
בדיוק אתמול הבטחתי לעצמי (ואני גם אקיים) שזו הפעם האחרונה שאני מתעסק עם איסתא, וכל חברת-בת שלה (נופש ישיר לדוגמא).
הכל התחיל מהזמנה תמימה של כרטיס הלוך ושוב לאמסטרדם. קיבלתי אישור על ההזמנה ולאחר יומיים בערך את הכרטיסים בדוא"ל.
להפתעתי גיליתי שהטיסה חזרה מתבצעת מפריז... ממש לא כפי שסוכם. כמובן שלא טרחו ליידע אותי בנושא. בתום בירור הודיעו לי שהטיסה המקורית בוטלה, ואפשר לשבץ אותי רק בטיסה בתאריכים אחרים, שבכלל לא התאימו לי.
רק לאחר התערבות מצד אבא שלי (עו"ד), "פתאום" מצאו מקום בטיסה מאמסטרדם בתאריך המקורי.
ורק אחרי המקרה הנ"ל נזכרתי בעוד מקרה איסתא אופייני שארע לי לפני מספר שנים, שבו קיצרו לנו טיול מ 10 ימים ל7 בגלל טעות שלהם.
לא עוד....
אמנם אני לא סטודנט בב"ש (סיימתי תואר בטכניון), אבל אשמח להצטרף לכל מחאה שתתארגן, ואשמח להפיץ את השמועה שאיסתא זה מקור לצרות.
ביי לילה טוב ושוב תודה
אייל
eyal_tzabar@yahoo.com

שלום לכולם!!!

רוצה להביא למודעות רחבה ככל הניתן את המאבק שבו אני נמצאת השבוע שנראה חסר סיכוי לגמרי מול איסתא - "המטרופולין של הטיסות הזולות". חבר שלי ואני חסכנו הרבה זמן בשביל חופש של שבועיים באירלנד. עבדנו קשה מאוד בזמן הבחינות וסוף סוף היה לנו את הכסף להזמין כרטיס טיסה. הזמנו כרטיסים באיסתא לאמצע אוגוסט. הסוכנת בשירות הטלפוני עשתה טעות והזמינה לנו כרטיסים ליום למחרת ההזמנה. לא בדקו ולא הודיעו על הטעות ופשוט חייבו את כרטיס האשראי. אז מה עכשיו? עכשיו ירדו לנו 5000 ש"ח מהחשבון, הטיסה המפוברקת שהם הזמינו יצאה שלשום, אין לנו כרטיסים לאוגוסט ואיסתא מסרבים להודות בטעות.

כמו לכולכם, גם לנו אין כסף לעו"ד ובניגוד לרוב האנשים, אנחנו אשכרה לא מכירים אף אחד שיכול לעזור, בשום חלון גבוה במדינה האטומה והנשלטת ע"י תאגידים שבה אנחנו חיים.

אז אם יש לכם רעון, עצה או סתם הצהרת חרם על איסתא נשמח מאוד לדעת שאנחנו לא לבד וששאר הסטודנטים לא רק נהנים מסרטי ז'אנר ארין ברוקוביץ אלא גם מתקוממים לנוכח אי צדק חברתי. תודה רבה על הזמן שהקדשתם לקריאה.

אינה - 0544-272968

עופר - 0544-644527

#29 4

4
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 12/09/2013 - 15:49

הזהרו מאיסתא סוכן אוניברסיטת תא כמו מאש נוכ

קראו הקובץ

ולימדו מטעויות של אחרים

גבה 100 אחוז יותר מהאתר של חברת התעופה עצמה כנל מלונות, טיולים  חזיר (נראה גם כך) לא מהעולם הזה

#30 Dinor

Dinor
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 19/05/2015 - 17:08

צר לי לשמוע על הסיפור שלך... הייתי פונה לביהמ"ש לתביעות קטנות ומפרסם את המקרה במקומות נוספים, אולי עו"ד כלשהו יסכים לעזור לך בחינם.

בהצלחה, מחזיק לך אצבעות!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים