מעבר לתוכן

- - - - -

כדי לעצב את הישבן ולהוריד את הצדדים בבטן...

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 אורח - טינה

אורח - טינה
  • אורחים

פורסם 03/02/2011 - 00:09

שלום,
מה עושים כדי לחטב את הישבן??
וכדי להורדי את השניצלים/פיתות/צדדים ... (השומנים האלה של האגן )????

אשמח לעזרה איזה תרגילים כדאי לי לעשות??

תודה!

#2 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 03/02/2011 - 00:44

שלום,

תודה!

היי טינה,

באופן כללי מאוד כדאי לעסוק בפעילות אירובית ולשמור על תזונה נכונה. אבל זו תשובה כללית מאוד.

הצורה הטובה ביותר לעסוק בפעילות גופנית היא לעשות משהו מהנה שאת מרגישה שיכולה להתמיד בו, מבחינת כל הפרמטרים: זמן, כסף, הנאה, עיניין. זה יכול להיות חדר כושר, למרות שלדעתי במידה ואין לך ניסיון הייתי פחות ממליץ כי האימונים הם לבד וקל מידי להבריז מאימון כזה. הצורה הכי טובה היא במסגרת כלשהי אשר קובעת לך אימונים מסוימים בשבוע (שבהם את משתתפת ונהנית מהם) ועונה לדרישות שלך.

בהצלחה,
אלכס

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#3 אורח - טינה

אורח - טינה
  • אורחים

פורסם 03/02/2011 - 00:48

היי טינה,

באופן כללי מאוד כדאי לעסוק בפעילות אירובית ולשמור על תזונה נכונה. אבל זו תשובה כללית מאוד.

הצורה הטובה ביותר לעסוק בפעילות גופנית היא לעשות משהו מהנה שאת מרגישה שיכולה להתמיד בו, מבחינת כל הפרמטרים: זמן, כסף, הנאה, עיניין. זה יכול להיות חדר כושר, למרות שלדעתי במידה ואין לך ניסיון הייתי פחות ממליץ כי האימונים הם לבד וקל מידי להבריז מאימון כזה. הצורה הכי טובה היא במסגרת כלשהי אשר קובעת לך אימונים מסוימים בשבוע (שבהם את משתתפת ונהנית מהם) ועונה לדרישות שלך.

בהצלחה,
אלכס

היי ,
אני בכושר .... לא הולכת למכוני כושר שונאת את זה
אבל אין ך המלצה לתרגילים לישבן ולצדדים??
אני מעדיפה לעשות בבית...

#4 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 03/02/2011 - 01:17

היי ,
אני בכושר .... לא הולכת למכוני כושר שונאת את זה
אבל אין ך המלצה לתרגילים לישבן ולצדדים??
אני מעדיפה לעשות בבית...

לא ממליצים על תרגילי כושר בפורום. ומי שמסתמך יותר מידי על פורום יכול להזיק לעצמו.

כדי להוריד מה שאמרת מאוד מועיל לשמור על תזונה נכונה ולעשות אימונים אירובים - ג'וגינג, ריצה, ספינינג וכו' במאמץ מספיק גבוה. תרגילים של חיזוק שרירים צריכים להגיע רק אחרי, במידה וצריך בכלל. המון אנשים מסתדרים מצוין בלי.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:

#5 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 03/02/2011 - 10:30

אני כן בעד תרגילי חיזוק שרירים.

אירובי זה טוב לחיטוב, אבל בלי מסת שריר, מה זה עוזר?!

יש אין ספור תרגילים שאפשר לעשות ופלוס תזונה מתאימה, תוכלי להגיע ליעדים שלך (כמובן שזה לוקח זמן!)

Champions Train Losers Complain

#6 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 03/02/2011 - 10:55

בהחלט כדאי לשלב ימים של אימון אנאירובי וחיזוק שרירים.
כתלות במטרה, אפשר וכדאי לעשות זאת 2-4 פעמים בשבוע.

עוד מסת שריר זה תמיד טוב!
שריפה שך יותר קלוריות במנוחה, חילוף חומרים מהיר יותר וכו'...

#7 אורח - Ronny.Com

אורח - Ronny.Com
  • אורחים

פורסם 03/02/2011 - 12:27

לעלות הרבה במדרגות .

וסקס בתנוחות מסוימות ופעילות במיוחד.

#8 אורח - טל

אורח - טל
  • אורחים

פורסם 16/02/2011 - 16:20

תפתחי ערוץ 11 בשעות הבוקר המוקדמות יש יופי של תרגילים.
או שתפתחי ארץ נהדרת ותראי את ההוא שעושה כל מיני תרגילים מצחיקים (:

ועכשיו ברצינות - לא מספיק רק לעשות את התרגילים האלה ולשמור על כושר, את צריכה גם לאכול נכון ולשמור על תזונה נכונה - יש באינטרנט עוד הרבה מאוד כלים שיוכלו להיות לך לעזר. הנה דוגמא לכלי עזר שימושי:
http://www.foodsdictionary.co.il/

בהצלחה,
טל.

#9 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 16/02/2011 - 21:54

נראה לי שיש כאלו תרגולים שמראים באינטרנט. ובטוח יש כל מיני סרטונים באתרים אחרים.

חוץ מזה, יש את החוגים של האוניברסיטה, אני ממליצה מאוד. עיצוב וחיטוב, אירובי מעצב וכל אלו...
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#10 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 16/02/2011 - 22:37

שלום,

תודה!

1.ריצה !! אם תיכנסי למשמעת ריצה כלומר כל יומיים ריצה של 3-4 ק"מ באופן קבוע ,את על דרך המלך.
2.תרגילי בטן , יש 2 תרגילים שבהתחלה הם מאוד קשים ליישום (למי שלא עשה אותם מעולם) אבל ברגע שתפסת
אז זה שלך :

הראשון : גב על הרצפה (מומלץ שיהיה גב על מזרון) וכל פעם עולים עם המרפקים ומביאים את הרגליים בו זמנית,
כך שהמרפק נוגע ברגל . ואז מורידים את הגוף אחורה ואת הרגליים "מעיפים" החוצה .
אני אנסה למצוא סרטון ברשת מאוחר יותר שיבהיר .

השני : התרגיל של רוקי .תריצי גוגל,אחד התרגילים הקשים והטובים שיש.

תדאגי גם לאכול כמו שצריך. מן הסתם אם תפרקי 4 פרוסות לחם ביום + 4 פיתות , חומוס וכל שאר הדברים הנלווים
אז כל העבודה שלך תהיה USELESS .קצת גבינות,ירקות,את החומוס תזרקי מהחלון ,להפחית בלחמים .....

#11 אורח - פו-אינלה

אורח - פו-אינלה
  • אורחים

פורסם 16/02/2011 - 22:51

יש דרך להתעצב בלי פעילות ארובית וכו' ובלי לרדת במשקל?

#12 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 16/02/2011 - 22:56

לרוץ מהרצאה להרצאה ולתפוס שורה ראשונה.

#13 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 16/02/2011 - 23:04

כן, פעילות אנאירובית או לצורך העניין "חצי-אירובית".

ספינינג, מדרגות, משקולות.

בעקרון, כל הפעילויות ה"מנפחות" אבל עם עומס קטן יותר וחזרות רבות יותר.
או, אם תעדיפי לכנות זאת, פעילות שהיא כביכול אירובית (כמו לקפץ על מדרגה) בתוספת משקל.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#14 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 17/02/2011 - 02:23

כן, אפשר להוולד עם חילוף חומרים גבוה מאוד, ואז העיצוב הוא "בדם".

כן, פעילות אנאירובית או לצורך העניין "חצי-אירובית".ספינינג, מדרגות, משקולות.בעקרון, כל הפעילויות ה"מנפחות" אבל עם עומס קטן יותר וחזרות רבות יותר.או, אם תעדיפי לכנות זאת, פעילות שהיא כביכול אירובית (כמו לקפץ על מדרגה) בתוספת משקל.

פעילות אנארובית היא פעילות בדופק גבוה הרבה יותר מבפעילות אירובית, היא מאופיינת בכ 80%+ מהדופק המקסימלי, לזמן קצר מאוד בו השריר יכול לתפקד ללא קבלת חמצן, מסיבה זו םעילות אנארובית עושים בפרקי זמן מאוד קצרים. אלו שטוענים שעושים פעילות ארובית לזמנים גדולים, למשל חצי דקה, עושים פעילות אירובית.

כל הפעילויות שתיארת הם פעילויות ארוביות. אי אפשר לעשות פעילות אנאורובית בלי שיהיה כושר גופני בסיסי. אם מישהו ינסה לעשות פעילות אנארובית (כאשר מדובר על 80-100% מהדופק המקסימלי לזמן של כ 10 שניות) כבר מהתחלה כנראה מסתכן במקרה הגרוע בהתקף לב, ובמקרה הטוב יותר כל מיני תופעות רעות מאוד בשרירים. מה שכן, הגוף מגן אותנו מזה, רוב האנשים- בלי הכנה גופנית מתאימה, לא מסוגלים להחזיק פעילות אנארובית.

#15 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 17/02/2011 - 03:18

פעילות אנארובית היא פעילות בדופק גבוה הרבה יותר מבפעילות אירובית, היא מאופיינת בכ 80%+ מהדופק המקסימלי, לזמן קצר מאוד בו השריר יכול לתפקד ללא קבלת חמצן, מסיבה זו םעילות אנארובית עושים בפרקי זמן מאוד קצרים. אלו שטוענים שעושים פעילות ארובית לזמנים גדולים, למשל חצי דקה, עושים פעילות אירובית.

כל הפעילויות שתיארת הם פעילויות ארוביות. אי אפשר לעשות פעילות אנאורובית בלי שיהיה כושר גופני בסיסי. אם מישהו ינסה לעשות פעילות אנארובית (כאשר מדובר על 80-100% מהדופק המקסימלי לזמן של כ 10 שניות) כבר מהתחלה כנראה מסתכן במקרה הגרוע בהתקף לב, ובמקרה הטוב יותר כל מיני תופעות רעות מאוד בשרירים. מה שכן, הגוף מגן אותנו מזה, רוב האנשים- בלי הכנה גופנית מתאימה, לא מסוגלים להחזיק פעילות אנארובית.

אני מתייחס לפעילות אירובית כפעילות המשלבת לב-ריאה. אולי אני לא מדייק בהגדרות.
בכוונה לא נכנסתי להגדרות מדויקות כי זה לא נראה לי חשוב הפעם. גם המושג "פעילות חצי אירובית" אותו כתבתי הוא לא מונח מדויק.
רציתי רק להעביר מסר כללי לגבי פעילות חיטוב שנמצאת בגדול איפשהו בין ריצת מרתון לבין בודי-בילידינג.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים