מעבר לתוכן

פורום עתודאים

עתודה

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 אורח - שםזמני

אורח - שםזמני
  • אורחים

פורסם 11/09/2013 - 13:57

לדעתי שווה לפתוח פורום לעתודאים. מה אתם אומרים?

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 11/09/2013 - 16:39

הנה ציטוט שחיפשתי איפה להניח. אם אכן יהיה פורום עתודה בהחלט רלוונטי להניח אותו שם איפשהו.  

אולי עדיף בפוליטיקה? מזון לנפש? קפה?  

מקסימום- תעבירו

בכל מקרה- מתוקף כך שאתה מביע עניין בתחום אני אניח אותו כאן כנקודה למחשבה והתייחסות.  

http://www.pitgam.net/quote/5776/1/

#3 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 11/09/2013 - 19:50

לדעתי שווה לפרסם דברים כאלה בפורום 'אתר'.

מועבר.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#4 אורח - שםזמני

אורח - שםזמני
  • אורחים

פורסם 12/09/2013 - 14:36

הנה ציטוט שחיפשתי איפה להניח. אם אכן יהיה פורום עתודה בהחלט רלוונטי להניח אותו שם איפשהו.  

אולי עדיף בפוליטיקה? מזון לנפש? קפה?  

מקסימום- תעבירו

בכל מקרה- מתוקף כך שאתה מביע עניין בתחום אני אניח אותו כאן כנקודה למחשבה והתייחסות.  

http://www.pitgam.net/quote/5776/1/

אני יכול להבין מזה שעשית עתודה? אני משער שבהנדסה כלשהי או מדמ"ח, משהו שקשור באלקטרוניקה? עשית בבן גוריון? (באמת מעניין אותי)

אני יכול להגיד שמידה רבה אני חולק על יצחק רבין.

"יהיה בסדר" היא הבעת אופטימיות נחוצה, והיא גם תמיד נכונה, תמיד יהיה בסדר, אם תאמין שיהיה בסדר. ברור, אבל שאם תפסיק להאמין בכך, כבר לא בטוח שיהיה בסדר.

אבל אופטימיות זה דבר מאוד חשוב בסך הכל, ובלי אופטימיות אי אפשר לעשות הרבה דברים. מה גם, שפעמים רבות ברירת המחדל היא להגיד "יהיה בסדר" כי לא משנה מה תהיה הבחירה שלך, תצטרך להפעיל אופטימיות, כי לא תוכל לדעת בוודאות את הסוף של זה. אז אולי יש דברים שהם יותר "בסדר" מאחרים. אבל לפעמים צריך לקחת הימורים.

אבל מה שכן, חשוב להקשיב לאנשים שכבר היו ב"עתיד", ב"יהיה" הזה, ולשמוע אם באמת "בסדר" שם, ולהקשיב בעיקר כשאומרים ש"לא בסדר" שם. אבל צריך גם לדעת לראות אם יש הבדל, אם אולי זה נראה כמו דמיון גדול בין הכיוונים, אבל למעשה הם מובילים למקומות שונים לגמרי, בכל אופן אי אפשר לדעת בלי לנסות ולהגיד לעצמך באופטימיות "יהיה בסדר". בהצלחה :)

#5 אורח - שםזמני

אורח - שםזמני
  • אורחים

פורסם 14/09/2013 - 20:01

היי, איך אני יודע אם יש התייחסות של מנהלי הפורום?

#6 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 15/09/2013 - 20:08

היי, איך אני יודע אם יש התייחסות של מנהלי הפורום?

איך יודעים שאתה באמת עתודאי?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#7 אורח - עתודאי

אורח - עתודאי
  • אורחים

פורסם 15/09/2013 - 20:26

אני לא חושב שצריך להיות עתודאי בשביל לבקש פתיחת פורום לעתודאים.

בכל אופן, נראה לי יועיל לפתוח פה פורום עתודאים, ככה גם עתודאים שמתכוונים ללמוד בבן גוריון יוכלו גם לשאול שאלות.

וגם לעתודאים הקיימים יהיה אפשרות לדבר ולעזור.

בכל אופן אשמח להתייחסות ובכלל לפתיחה פורום כזה,

תודה!

#8 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 16/09/2013 - 01:52

אני לא חושב שצריך להיות עתודאי בשביל לבקש פתיחת פורום לעתודאים.

בכל אופן, נראה לי יועיל לפתוח פה פורום עתודאים, ככה גם עתודאים שמתכוונים ללמוד בבן גוריון יוכלו גם לשאול שאלות.

וגם לעתודאים הקיימים יהיה אפשרות לדבר ולעזור.

בכל אופן אשמח להתייחסות ובכלל לפתיחה פורום כזה,

תודה!

התייחסות עניינית:

לא צריך להיות עתודאי בשביל לבקש פתיחת פורום לעתודאים. יש אף שיאמרו שלא צריך להיות עתודאי.

אין צורך בפורום שכזה מפני שעבור שאלות פרטניות בנוגע לתואר, יש את הפורומים המחלקתיים ועבור שאלות אחרות, יש את פורום 'מועמדים ושאלות כלליות' ופורום 'האוניברסיטה והאגודה'.

במובן זה, פתיחת פורום יעודי לעתודה ייצור כפילויות של נושאים ומכיוון שיש להניח שמספר הנושאים הנוגעים ספציפית לעתודה ואינם מכוסים תחת (משחק מילים תמים) שאר ענייני האקדמיה, הינו מצומצם ביותר והואיל שגם ככה הפורומים הנ"ל, שלא לומר האתר כולו, חווה אה... האטה מסויימת בפעילותו, מתבקשת המסקנה כי מדובר בכפילות לא הכרחית, אשר תרומתה תקטן מההשקעה הכרוכה בה מצד המשתמשים וההנהלה כאחד.

לעומת זאת, זו דעתי האישית בלבד ויתכן שבאמת פורום מעין זה יבוא לידי שימוש מעשי, למרות ואולי אף בגלל רמת פעילותו הכללית של האתר.

בנוסף, לאחרונה ניתן לחזות בשטף שאלות טיפשיות, נאיביות, מיותרות, על סף חוסר האונים וחדלות האישים של שואליהן, רובם ככולם אורחים מן הסתם, המופיעות חדשות לבקרים באותם הפורומים הנ"ל אשר המכנה המשותף להן הוא העובדה שניתן לייחס את כולן לצורת החיים האקדמית המכונה "עתודאי". שיהיה ברור, אני לא משלה את עצמי שבאמת מדובר אך ורק באורחים-עתודאים. אך פעם פעם, מזמן מזמן, לפני שנים שנים בודדות בלבד אך עם זאת בדור אחר, לפני שאנשים התרככו והתרגלו לסמארטפונים, לצ'טים מיידיים ולרשתות חברתיות ולפני שהדור הדפוק שלכם הספיק להשתחרר/להשתמט ולהירשם ללימודים, אנשים רגילים היו פשוט מבינים לבד או מגלים את התשובה בעצמם וחוסר ישע מעין זה היה שמור לאותם נפלי בוחן מסלול להם מוקדש שרשור זה. יש מצב וריכוז תהיותיהם הבוּרֹות במקום אחד, יחסוך לי עצבים ואולי אף יקל את ההסתלבטות עליהם... והלא מה היא מטרת הפורום אם לא בדיוק זו.

כך שבמידה ויתווספו בקשות נוספות לפתיחת פורום שכזה, הנושא יישקל.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#9 Guybrush Threepwood

Guybrush Threepwood

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 290 הודעות:

פורסם 30/09/2013 - 11:37

אם כבר אז פורום עתודאיות.

עם חצאיות משובצות, גרביים עד הברכיים וקוקיות.

ועיניים מלוכסנות.

I'm rubber - your'e glue

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים