יש לי ג'וק במקלחת! - צומי - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

יש לי ג'וק במקלחת!

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

אורח - Coffee, Tea and Sympathy
  • אורחים

פורסם 09/06/2010 - 02:57

יופי עכשיו אני בהיסטריה, והתמונה של המקק הענקי והדוחה לא נמחקת לי מהראש :(.
כמובן שאני, המקלחת והדירה בכללי מריחים מריסוס ואם הג'וק הבנזונה הזה לא ילך למות בביוב אני אבכה. הצד החיובי: שותפה שלי עדיין לא התקלחה, אם האדים של הריסוס לא יהרגו אותה אולי היא תטפל ביצור הדוחה הזה.
כבר ציינתי שאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייכככככככככככככככככככככככססססססססססססססססססס?
הצד השלילי: הפיכסה לא רוסס ישירות ואני בפחדים שהוא יבוא להתנקם.

אם במקרה למישהו בא להרים את הכפפה ולהקים עסק מחסלי מקקים כמו שיש במרכז - דע לך - יש לך כבר לקוחות.

הלכתי לנשום ריסוס ולהיות בפאניקה.

#2 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 09/06/2010 - 11:46

עדכון: הוא נרצח.

#3 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 12:00

קני K2000 ותתחילי לרסס את כל הפינות בדירה שלך.
למה לחכות לג'וק הבא?
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#4 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 12:24

Posted Image

Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#5 אורח - משתמש עצלן

אורח - משתמש עצלן
  • אורחים

פורסם 09/06/2010 - 13:00

כמובן שאני, המקלחת והדירה בכללי מריחים מריסוס ואם הג'וק הבנזונה הזה לא ילך למות בביוב אני אבכה. הצד החיובי: שותפה שלי עדיין לא התקלחה, אם האדים של הריסוס לא יהרגו אותה אולי היא תטפל ביצור הדוחה הזה.
כבר ציינתי שאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייכככככככככככככככככככככככססססססססססססססססססס?

אם במקרה למישהו בא להרים את הכפפה ולהקים עסק מחסלי מקקים כמו שיש במרכז - דע לך - יש לך כבר לקוחות.

רק אני רואה כאן סתירה מוחלטת למשנתך לגבי הרג יצורים חיים?!

אם על חיידקים את חסה שלא ימותו ורואה בהם יצורים חיים, כיצד את לא חסה על חיי הג'וק?! שאת תרצי שג'וק יהרג?

#6 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 09/06/2010 - 15:10

מצאתי את הנפש התאומה שלי מבחינת יחס לרמשים: זאתי.
למי שאין כוח לקרוא, ציטוטים נבחרים:
" והתקשרתי לבעלי, שברוב חוצפתו אמר לי שהוא בישיבה והוא לא יכול לבוא להרוג אותם, אז מה אני אמורה לעשות עכשיו???"
"במקרה אחר שהיה לנו והוא היה במילואים הוא הקפיץ את אחד החברים שלו לבוא להשמיד."

וזה סתם הזכיר לי את קיוב: "הלכתי לחדר הארונות והבאתי את כל ארסנל הנעליים שלנו והתחלתי לזרוק עליהם נעליים, בעודי מתפללת שהם יעברו לעולם אחר לפני שיגמרו לי הנעליים."

קני K2000 ותתחילי לרסס את כל הפינות בדירה שלך.
למה לחכות לג'וק הבא?

been there, done that והשותפות שלי רוצות להרוג אותי עכשיו כי ריססתי ממש הרבה.

Posted Image
...

טפו טפו טפו אני לא רואה שום דרך בה יכול להיכנס אלינו עכבר.

רק אני רואה כאן סתירה מוחלטת למשנתך לגבי הרג יצורים חיים?!

אם על חיידקים את חסה שלא ימותו ורואה בהם יצורים חיים, כיצד את לא חסה על חיי הג'וק?! שאת תרצי שג'וק יהרג?

דרדסבא?
לא עשית ש.ב. את עמדתי לגבי ג'וקים כבר הסברתי.
ו-חיידקים הם יצורים חיים, אתה מתבלבל עם וירוסים.

#7 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 16:52

סתם שתדעי - אם יש לך אפשרות לרסס ישר עליו, אז מסיר שומנים מחסל אותם די מהר.

ובלי לנשום ריסוס..

#8 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 17:22

דרדסבא?

לא, יקירה.
את ההשגות שלי לגבי חכמתם של אנשים אני כותב תחת היוזר שלי.

#9 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 18:47

תתנחמי בזה שזה רק ג'וקים...
אתמול הלכנו לראות דירה, ואחרי שכבר היה ברור מכל בחינה אפשרית ששם אנחנו לא נגור, הם גם הוסיפו את גולת הכותרת: "אה... יש עוד חסרון שלא ציינו... יש פה לפעמים עכברים..."
אמנם אני מחפשת דירה שהיא pet friendly, אבל לא סוג כזה של PET...
תמונה מצורפת

#10 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 09/06/2010 - 20:59

סתם שתדעי - אם יש לך אפשרות לרסס ישר עליו, אז מסיר שומנים מחסל אותם די מהר.

ובלי לנשום ריסוס..

למי יש מסיר שומנים בדירה??

מניסיון - לא מתים מלנשום ריסוס.

לא, יקירה.
את ההשגות שלי לגבי חכמתם של אנשים אני כותב תחת היוזר שלי.

אה, אז זה בטח האנטי מעריץ חסר הביצים שלי.

תתנחמי בזה שזה רק ג'וקים...
אתמול הלכנו לראות דירה, ואחרי שכבר היה ברור מכל בחינה אפשרית ששם אנחנו לא נגור, הם גם הוסיפו את גולת הכותרת: "אה... יש עוד חסרון שלא ציינו... יש פה לפעמים עכברים..."
אמנם אני מחפשת דירה שהיא pet friendly, אבל לא סוג כזה של PET...

:blink:
צריך לקחת את החתול לראות דירות ואם הוא נראה מתעניין מדי בדירה - לא לגור שם...

#11 דרדסבא

דרדסבא

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 21:01

וכיוון שאני לא עוקב באדיקות אחרי משנתך- תוכלי בבקשה להפנות אותי להסבר שפירסמת על ההבדל בין ג'וק לחיידק?

#12 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 09/06/2010 - 21:14

וכיוון שאני לא עוקב באדיקות אחרי משנתך- תוכלי בבקשה להפנות אותי להסבר שפירסמת על ההבדל בין ג'וק לחיידק?

תפיסת העולם שלי השתנתה מעט בזמן האחרון:

חיידק זאת חיה, לא ברור כמה הוא מרגיש ואיך בדיוק הוא חווה את החיים.
ג'וק זאת חיה שמוציאה ממני את מפלצת ההיסטריה.
הטבע אכזרי.
אם החתולה שלי תראה ג'וק היא תתעלל בו קצת, תרצח ואז תאכל אותו. וזה בסדר גמור מבחינתי כי הטבע אכזרי.
המצב האידיאלי הוא להוציא את כל היצורים מהבית בדרכים הומניות (או אם אתה אני אז להשאיר עכבישים ושממיות כי הראשונים חמודים ואת האחרונות אני לא מצליחה לתפוס). אבל אם עושים רציונליזציה ומעוותים את התפיסה הזו בצורה שתתאים לחרדות שלי אז זה בסדר להרוג ג'וקים כי, כפי שכתבתי, הטבע אכזרי (כמובן שאם הייתי ב"נאדם טוב יותר" לפי התפיסה שלי הייתי משקיעה כסף בתרפיה על מנת לפתור את חרדות הג'וקים שלי ואז מוציאה אותם לחופשי בדרכים הומניות). את כל שאר החרקים אני מוציאה עם נייר וכוס לחופשי.
עכשיו חיידקים, אז התלבטתי אם זה מוסרי לעשות עליהם ניסויים כי הורגים אותם בסוף, הבעיות הן: לא ידוע עד כמה מפריע להם למות ואם הם שמים לב שהם חיים בכלל. כל עוד אני לא עושה ניסויים בחיידקים הדעה שלי לא רלוונטית בשיט ולכן קו המחשבה נעצר פה.

#13 דרדסבא

דרדסבא

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 21:18

תפיסת העולם שלי השתנתה מעט בזמן האחרון:

חיידק זאת חיה, לא ברור כמה הוא מרגיש ואיך בדיוק הוא חווה את החיים.
ג'וק זאת חיה שמוציאה ממני את מפלצת ההיסטריה.
הטבע אכזרי.
אם החתולה שלי תראה ג'וק היא תתעלל בו קצת, תרצח ואז תאכל אותו. וזה בסדר גמור מבחינתי כי הטבע אכזרי.
המצב האידיאלי הוא להוציא את כל היצורים מהבית בדרכים הומניות (או אם אתה אני אז להשאיר עכבישים ושממיות כי הראשונים חמודים ואת האחרונות אני לא מצליחה לתפוס). אבל אם עושים רציונליזציה ומעוותים את התפיסה הזו בצורה שתתאים לחרדות שלי אז זה בסדר להרוג ג'וקים כי, כפי שכתבתי, הטבע אכזרי (כמובן שאם הייתי ב"נאדם טוב יותר" לפי התפיסה שלי הייתי משקיעה כסף בתרפיה על מנת לפתור את חרדות הג'וקים שלי ואז מוציאה אותם לחופשי בדרכים הומניות). את כל שאר החרקים אני מוציאה עם נייר וכוס לחופשי.
עכשיו חיידקים, אז התלבטתי אם זה מוסרי לעשות עליהם ניסויים כי הורגים אותם בסוף, הבעיות הן: לא ידוע עד כמה מפריע להם למות ואם הם שמים לב שהם חיים בכלל. כל עוד אני לא עושה ניסויים בחיידקים הדעה שלי לא רלוונטית בשיט ולכן קו המחשבה נעצר פה.

fair enough.

#14 כריש פטיש

כריש פטיש

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1559 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 22:19

דרדסבא?

חחח זה לא דרדסבא.... אמנם הוא היה במרחק של כמה מטרים ממני בשעת כתיבת שורות אלו אז אולי ספגתי ממנו את ההשראה ורוחו דיברה מגרוני :)
הייתי בבית הסטודנט ולא היה בא לי להתחיל להתחבר ולבזבז את הזמן.....

Posted Image

כבר לא... אמנם בדיוק נגמרו לי הביצים אבל אחרי קניה שבועית במגה הסתדרתי Posted Image

אין לי כח אחרי יום כזה ארוך להתעמק בעוד טקסט. בואי תסכמי לי בשורה אחת את ההבדל בין חיידק לג'וק.

#15 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 09/06/2010 - 22:43

חחח זה לא דרדסבא.... אמנם הוא היה במרחק של כמה מטרים ממני בשעת כתיבת שורות אלו אז אולי ספגתי ממנו את ההשראה ורוחו דיברה מגרוני :)
הייתי בבית הסטודנט ולא היה בא לי להתחיל להתחבר ולבזבז את הזמן.....
כבר לא... אמנם בדיוק נגמרו לי הביצים אבל אחרי קניה שבועית במגה הסתדרתי Posted Image

אין לי כח אחרי יום כזה ארוך להתעמק בעוד טקסט. בואי תסכמי לי בשורה אחת את ההבדל בין חיידק לג'וק.

חפש בגוגל. שמעתי שיש שם גם תמונות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים