מעבר לתוכן

תמונה

סתם כי בא לי...

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 20:28

כנראה אחרי דצמבר אני אתחרט על השרשור הזה כי הוא נכתב מתוך הרבה ריטלין ועייפות.
רציתי להבין.. מה הקטע של מרוקאים עם ניהול?
כאילו אתם חייבים לנהל בכל מחיר? אתם לא מבינים שרובכם פשוט משתמשים בשיטות ניהול של brute force עם מעט תיחכום (אם בכלל)?
כאילו זה נחמד שאתם לוקחים אחריות על משהו שבאמת צריך ביצים כדי להיות האיש שאחראי לתוצאות ויושב עם המנהלים הגדולים ומסביר את הכיוון אבל.. למה אתם? האם אתם באמת יותר טובים? יותר מוכשרים? יותר חכמים? לא! אתם פשוט יותר כוחניים ואסרטיביים.

כמה פעמים אני עוד אשב עם הבוס החדש שלי ואסביר לו את מה שהוא קורא? ואז אסביר לו מה צריך לעשות? ואז הוא פשוט יגיד לי.. טוב אז תעשה את זה ועוד ישכח הכל יום אחרי?
אני לא טוען שאני יותר טוב ממנו, אני פשוט טוען שיש טובים ממני וממנו שצריכים לנהל.
אסרטיביות וכוחנות זה טוב למקדונלדס או לדייטים ולא להיי טק.

<_<

תמונה מצורפת

#2 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 21:39

כנראה אחרי דצמבר אני אתחרט על השרשור הזה כי הוא נכתב מתוך הרבה ריטלין ועייפות.
רציתי להבין.. מה הקטע של מרוקאים עם ניהול?
כאילו אתם חייבים לנהל בכל מחיר? אתם לא מבינים שרובכם פשוט משתמשים בשיטות ניהול של brute force עם מעט תיחכום (אם בכלל)?
כאילו זה נחמד שאתם לוקחים לוקחים אחריות על משהו שבאמת צריך ביצים כדי להיות האיש שאחראי לתוצאות ויושב עם המנהלים הגדולים ומסביר את הכיוון אבל.. למה אתם? האם אתם באמת יותר טובים? יותר מוכשרים? יותר חכמים? לא! אתם פשוט יותר כוחניים ואסרטיביים.

כמה פעמים אני עוד אשב עם הבוס החדש שלי ואסביר לו את מה שהוא קורא? ואז אסביר לו מה צריך לעשות? ואז הוא פשוט יגיד לי.. טוב אז תעשה את זה ועוד ישכח הכל יום אחרי?
אני לא טוען שאני יותר טוב ממנו, אני פשוט טוען שיש טובים ממני וממנו שצריכים לנהל.
אסרטיביות וכוחנות זה טוב למקדונלדס או לדייטים ולא להיי טק.

<_<

טוב לא ממש יכול להגיב לנושא כי לא יצא לי לעבוד עם בוס בעל מוצא מרוקאי
אבל אם כבר אנחנו מעצבנים פלח אוכלוסיה עם הכללות גסות על חוסר יכולת ניהול
למה לא להרחיב את התופעה למי שבאמת סובל מבעיה של יתר אסרטיביות וכוחניות ומתקדמים בסולם דרגות הניהול מבלי להבין כלום
אני כמובן מדבר על נשים מנהלות.

:ph34r:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#3 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 21:58

טוב לא ממש יכול להגיב לנושא כי לא יצא לי לעבוד עם בוס בעל מוצא מרוקאי
אבל אם כבר אנחנו מעצבנים פלח אוכלוסיה עם הכללות גסות על חוסר יכולת ניהול
למה לא להרחיב את התופעה למי שבאמת סובל מבעיה של יתר אסרטיביות וכוחניות ומתקדמים בסולם דרגות הניהול מבלי להבין כלום
אני כמובן מדבר על נשים מנהלות.

:ph34r:

בהחלט.. ובצבא היתה לי את הקומבינציה הנוראה מכולם..
מפקדת מרוקאית (עם סג"מת!!).

אוי הזוועות..

תמונה מצורפת

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/09/2012 - 23:20

אתה גזען וגם טיפש.

באופן כללי מנהל בלי שכל זה דבר מחריד, אבל הכרתי כאלה מכל העידות. הכרתי גם הרבה מרוקאים ממש לא אסרטיביים שעשו עבודה שקטה וטובה בהייטק.

אבל אתה לא רואה את המרוקאים האלה, כפי שהיטלר לא ראה את היהודים הפשוטים והעניים והתמימים.

#5 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 23:31

אתה גזען וגם טיפש.

באופן כללי מנהל בלי שכל זה דבר מחריד, אבל הכרתי כאלה מכל העידות. הכרתי גם הרבה מרוקאים ממש לא אסרטיביים שעשו עבודה שקטה וטובה בהייטק.

אבל אתה לא רואה את המרוקאים האלה, כפי שהיטלר לא ראה את היהודים הפשוטים והעניים והתמימים.

בטח שאני רואה גם אותם, אבל הם לא מפריעים לי לחיים התקינים אז למה שאתייחס אליהם בשרשור מבזה שכזה..
קיצר.. תגובה צפויה.. אבל כנראה שמישהו/ם יהיו חייבים להגיב ככה.
אז תהנה.. אני מקבל באהבה את הקריאות לטיפשותי וגזענותי.

תמונה מצורפת

#6 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/09/2012 - 23:35

בטח שאני רואה גם אותם, אבל הם לא מפריעים לי לחיים התקינים אז למה שאתייחס אליהם בשרשור מבזה שכזה..
קיצר.. תגובה צפויה.. אבל כנראה שמישהו/ם יהיו חייבים להגיב עליה.
אז תהנה.. אני מקבל באהבה את הקריאות לטיפשותי וגזענותי.

אבל אתה כן התייחסת אליהם. דיברת על עדה שלמה ולא על אנשים מסוימים.

הסיבה שקוף מנהל אותך היא בגלל שאתה בטח בחברה גדולה ומנומנמת. בוא לסטארטאפ, תעבוד יותר קשה, אבל לא ינהלו אותך קופים - לא מזרחיים ולא אשכנזים.

תן לי לנחש - אתה בטח עובד בelbit ...

#7 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 23:37

אבל אתה כן התייחסת אליהם. דיברת על עדה שלמה ולא על אנשים מסוימים.

הסיבה שקוף מנהל אותך היא בגלל שאתה בטח בחברה גדולה ומנומנמת. בוא לסטארטאפ, תעבוד יותר קשה, אבל לא ינהלו אותך קופים - לא מזרחיים ולא אשכנזים.

תן לי לנחש - אתה בטח עובד בelbit ...

כתבתי רובכם..
וכן הסיבה שמנהל אותי קוף היא מכיוון שאני עובד באדמיניסטרציה/sys admin במקום בפיתוח..
אבל זה מבאס.. היה לי מנהל זהב שקודם להיות מנהל "גדול" ועשה relocation לאוסטרליה.. והמון זמן לא מצאו לו מחליף עד שהביאו את הנוכחי <_<

תמונה מצורפת

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/09/2012 - 23:44

כתבתי רובכם..
וכן הסיבה שמנהל אותי קוף היא מכיוון שאני עובד באדמיניסטרציה/sys admin במקום בפיתוח..
אבל זה מבאס.. היה לי מנהל זהב שקודם להיות מנהל "גדול" ועשה relocation לאוסטרליה.. והמון זמן לא מצאו לו מחליף עד שהביאו את הנוכחי <_<

תשאל אותו אם הוא צריך אסיסטנט באוסטרליה, לא מתאים לך רילוקיישן? רוב עובדי ההיטק חולמים על זה...

#9 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 23:46

תשאל אותו אם הוא צריך אסיסטנט באוסטרליה, לא מתאים לך רילוקיישן? רוב עובדי ההיטק חולמים על זה...

הציעו לי ל 3 חודשים וסירבתי..
בכל מקרה, אני פורש מהיי טק עוד חודשיים. שזה בדיוק שנה מוקדם יותר מתוכנית הפרישה והכל בגלל המנהל החדש.. אז אני מוציא קיטור.

תמונה מצורפת

#10 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/09/2012 - 23:49

הציעו לי ל 3 חודשים וסירבתי..
בכל מקרה, אני פורש מהיי טק עוד חודשיים. שזה בדיוק שנה מוקדם יותר מתוכנית הפרישה והכל בגלל המנהל החדש.. אז אני מוציא קיטור.

איזה פראייר. 3 חודשים ועוד בשנתך האחרונה בהייטק? למה לא לצבור את החוויה הזו (וגם כסף טוב)?!

משם אתה ממשיך ישר לטיול!

#11 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 23:53

הבוס הכי נורא שלי היתה אישה בשנות החמישים שלה, מרוקאית או טוניסאית שהרשתה לעצמה להעיר לי באופן חופשי על החזה שלי ועל שאר הגוף.
אם היא לא הייתה מרוצה ממשהו היא הייתה מאיימת שהיא "תהרוג אותי" ובאופן כללי הייתה ערסית שהרשתה לעצמה הכל.
זה היה באוניברסיטה והיא הייתה מאיימת עלי שהיא לא תתן לי לצאת ללימודי תואר שני או שעות נוספות או כל דבר שהיא יכלה.
היא השתמשה בתקציב של המחלקה כדי לקנות כיבוד "לסגל" רק שזה תמיד היה בעלה ושאר אוכלי החינם של האוניברסיטה.
כשפעם אחת הצעתי למנקה פרוסת עוגה, הבוסית המטומטמת שלי נבחה עלי לא לעשות את זה יותר.
גם לסטודנטים אסור לעזור יותר מדי - שלא יתרגלו.

ברחתי משם.
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#12 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 11/09/2012 - 00:05

הבוס הכי נורא שלי היתה אישה בשנות החמישים שלה, מרוקאית או טוניסאית שהרשתה לעצמה להעיר לי באופן חופשי על החזה שלי ועל שאר הגוף.
אם היא לא הייתה מרוצה ממשהו היא הייתה מאיימת שהיא "תהרוג אותי" ובאופן כללי הייתה ערסית שהרשתה לעצמה הכל.
זה היה באוניברסיטה והיא הייתה מאיימת עלי שהיא לא תתן לי לצאת ללימודי תואר שני או שעות נוספות או כל דבר שהיא יכלה.
היא השתמשה בתקציב של המחלקה כדי לקנות כיבוד "לסגל" רק שזה תמיד היה בעלה ושאר אוכלי החינם של האוניברסיטה.
כשפעם אחת הצעתי למנקה פרוסת עוגה, הבוסית המטומטמת שלי נבחה עלי לא לעשות את זה יותר.

ברחתי משם.

אם את באמת רוצה לעזור למנקה אז תפסיקי להגן על הממשלה ועל העומד בראשה. זה לא חוכמה לתמוך בכלכלה דרוויניסטית, ואח"כ לספר מורשת קרב על חתיכת עוגה בתוספת הערה גזענית...

#13 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 11/09/2012 - 00:12

ברחתי משם.

יש אנשים טובים ורעים בכל עדה. אבל את ספציפית כנראה לא בנאדם טוב, כי את גזענית.

#14 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 11/09/2012 - 00:33

איזו אורגיה של אנשים מטומטמים. אני שמח שהם תוקפים את הממשלה.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#15 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 11/09/2012 - 00:33

אם את באמת רוצה לעזור למנקה אז תפסיקי להגן על הממשלה ועל העומד בראשה. זה לא חוכמה לתמוך בכלכלה דרוויניסטית, ואח"כ לספר מורשת קרב על חתיכת עוגה בתוספת הערה גזענית...

איך זה קשור?
וממתי אני מגנה על הממשלה הזו?
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים