מעבר לתוכן

תמונה

דברים של יומיום

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 עמרי

עמרי

משתמש טרי

• רשומים
  • 10 הודעות:

פורסם 08/06/2005 - 17:10

הרעיון ל"עץ" הזה בא לי מדבריו של "ברק .ג."- שקצת משמש כקטליזטור כאן- וכך מניעה את הפורום- תודה ברק...

ברק ג :
יש לי בעיה כשמנסים להכניס דברים מהיום יום ולהפוך אותם לדבר אחר בעזרת איזו משמעות. 

ולי אישית- אין בעיה עם זה... ההפך אני חושב שזו צורת חיים נהדרת!

אני יכול לחזור הבייתה לחברה- לעשות איתה סקס סוער- ואני יהנה מכל רגע...
אני יכול לחזור הבייתה להדליק נרות, מוזיקה קטורת- לעשות סקס סוער ולהנות מכל רגע...
ואני יכול לחזור הבייתה להדליק נרות, מוזיקה קטורת- ולחגוג איתה את הזוגיות שלנו- ואת החיבור הקסום שבין גבר ואישה באקט של סקס סוער...

אותו הדבר בהתכוונות שונה...

אני יכול לאכול סנוויץ' כי אני ממש רעב...
אני יכול לאכול סנוויץ' כי אני ממש רעב- ולהנות ממנו כאילו אני מתנה אהבים (מצטער מראש על כל הדימויים אני באנרגיות כאלה היום.... :מסמיק: ) כולל הרעשים של ההתענגות!
ואני יכול לאכול סנוויץ' כי אני ממש רעב- לאכול אותו כאילו אני מתנה אהבים- כולל הרעשים של ההתענגות, ותוך כדי הודייה לאדמה הנפלאה שנתנה לי את הלחם הנפלא הזה, ואת העגבניה האדומה והטעימה, לחיה שנתנה את גופה שלי יהיה בשר, לידיים הנפלאות שטרחו וקטפו, ואפו... וליקום הנפלא הזה- שנתן לי את כל החושים שלי להנות מדבר כל כך פשוט כמו אכילת סנוויץ'!

ראיתם איזה יופי? דברים יומיומיים- שהופכים אותם לדבר אחר לגמריי- בעזרת קצת כוונה ומשמעות...

אני לא אוהב לקחת דברים כמובן מאילו, גם אם אני רואה לטאה קטנה חומקת אל בין הבגדים שלי בארון הבגדים, גם אם אני מחכה לאוטובוס שמאחר (שוב!), לשקיעה, לתפוח שאני מחזיק בידי.. וכן הלאה...
לכל דבר יש סיבה, לכל דבר יש משמעות- ושום דבר אינו מובן מאילו.....
הסתכלות כזאת על החיים- גם מלמדת שיעור בצניעות וענווה וגם נותנת את המפתח לחגוג כל דבר שנכנס אל חייכם... כי ששום דבר לא מובן מאיליו- הכל הפתעה, הכל חגיגה והכל נעשה בשבילכם!!!

תחגגו את החיים- כי הם מתנה!

#2 החתול הצהוב

החתול הצהוב

סתם חתול זקן

• רשומים+
  • 1535 הודעות:

פורסם 08/06/2005 - 18:34

...לכל דבר יש סיבה, לכל דבר יש משמעות- ושום דבר אינו מובן מאילו.....
הסתכלות כזאת על החיים- גם מלמדת שיעור בצניעות וענווה וגם נותנת את המפתח לחגוג כל דבר שנכנס אל חייכם... כי ששום דבר לא מובן מאיליו- הכל הפתעה, הכל חגיגה והכל נעשה בשבילכם!!!

<{POST_SNAPBACK}>

זה מזכיר לי את המשפט המהולל באחד מספריו של א. קישון זצ"ל :
"יש אנשים שפותחים את הפסנתר כאילו סגרוהו ויש אנשים שסוגרים את הפסנתר כאילו פתחוהו"

רוצה לומר: יש דרכים רבות לחוות את החיים. אם זה בא לך בטבעיות - סבבה. תתענג על תפוחים, תתנה אהבה עם סנדוויץ, תחגוג עם לטאות. אבל! אם אתה מתאמץ לעשות זאת, אם אתה עדיין מתעצבן על אנשים שדוחפים בתור, אם אתה לא שלם עם עצמך וצריך "לחגוג" כל מאורע בחייך, חבוב, תחשוב שוב...

אישית, אני מעדיף לחגוג אירועים שראויים לכך, אחרת יש זילות של אירועים שווי חגיגה.

החתול אמר את דברו.
אני סה"כ אדם פשוט שמוכן להסתפק רק בטוב ביותר.אם נגזר עלי להנות, אחרוק שיניים ואהנה.

השתדל תמיד להסתכל על חצי הכוס הריקה - אחרי הכל, זה החצי שלא צריך לשטוף...
לפעמים, אם אי אפשר להכניע כאב, אפשר להשתין אותו... Posted Image
פתגם איטלקי: "אם בחורה מפנה לך את הגב, זה סימן בשבילך לגעת לה בתחת"

בכל פעם שאתה מבועס, תסתכל על השעון 10 שניות ותגיד לעצמך:"גם זה יעבור"
ואז, כשאתה מרגיש יותר טוב, תסתכל שוב ותגיד לעצמך את אותו הדבר...

את כל האמת, ורק את האמת אפשר למצא כאן
וציטוטים מחכמת הטאו אפשר למצא כאן

#3 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 08/06/2005 - 18:40

הרעיון ל"עץ" הזה בא לי  מדבריו של "ברק .ג."-  שקצת משמש כקטליזטור כאן- וכך מניעה את הפורום- תודה ברק...
ולי אישית- אין בעיה עם זה... ההפך אני חושב שזו צורת חיים נהדרת!

אני יכול לחזור הבייתה לחברה- לעשות איתה סקס סוער- ואני יהנה מכל רגע...
אני יכול לחזור הבייתה להדליק נרות, מוזיקה קטורת- לעשות סקס סוער ולהנות מכל רגע...
ואני יכול לחזור הבייתה להדליק נרות, מוזיקה קטורת- ולחגוג איתה את הזוגיות שלנו- ואת החיבור הקסום שבין גבר ואישה באקט של סקס סוער...

אותו הדבר בהתכוונות שונה...

אני יכול לאכול סנוויץ'  כי אני ממש רעב...
אני יכול לאכול סנוויץ' כי אני ממש רעב- ולהנות ממנו כאילו אני מתנה אהבים (מצטער מראש על כל הדימויים אני באנרגיות כאלה היום....  :מסמיק: ) כולל הרעשים של ההתענגות!
ואני יכול לאכול סנוויץ'  כי אני ממש רעב- לאכול אותו כאילו אני מתנה אהבים- כולל הרעשים של ההתענגות, ותוך כדי הודייה לאדמה הנפלאה שנתנה לי את הלחם הנפלא הזה, ואת העגבניה האדומה והטעימה, לחיה שנתנה את גופה שלי יהיה בשר, לידיים הנפלאות שטרחו וקטפו, ואפו... וליקום הנפלא הזה- שנתן לי את כל החושים שלי להנות מדבר כל כך פשוט כמו אכילת סנוויץ'!

ראיתם איזה יופי?  דברים יומיומיים- שהופכים אותם לדבר אחר לגמריי- בעזרת קצת כוונה ומשמעות...

אני לא אוהב לקחת דברים כמובן מאילו,  גם אם אני רואה לטאה קטנה חומקת אל בין הבגדים שלי בארון הבגדים,  גם אם אני מחכה לאוטובוס  שמאחר (שוב!), לשקיעה,  לתפוח שאני מחזיק בידי.. וכן הלאה...
לכל דבר יש סיבה, לכל דבר יש משמעות- ושום דבר אינו מובן מאילו.....

<{POST_SNAPBACK}>

אם הגישה הזו אין לי בעיה. הבעיה שלי היא כשמנסים להכניס פסאודו מדע לתוך העניין. כל עוד המשמעות היא המשמעות שהאדם נותן לארועים אז הכל טוב. רק כשטוענים למשמעות אוביקטיבית מאיזה עולם אחר שאיננו מודעים לו אני מזדעק.
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים