מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

Castle

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#31 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 16/11/2012 - 12:52

האמת שהעונה הראשונה באמת לא משהו. אבל היא רק 13 פרקים, ויש בה פה ושם הברקות. עונה שנייה משתפרת הרבה.

לגבי נ.ב. - בדיוק עכשיו סיימנו לצפות בזה, פעם שנייה בשבילי. שוקלת בבוקר לראות עם הקומנטרי של ג'וס, כי לקחתי את זה בדיוידי מהספרייה...

כפי שכתב מיקסו Cabin in the Woods. טכנית לא באמת של ג'וס, כי הוא לא ביים, אבל הוא כתב את התסריט יחד עם דרו גודרד.
מצד שני, עד כמה שזכור לי יש לך אישיוז עם דם וגועל, אז יהיה חלק בעייתי בסרט הזה בשבילך...

אולי אני אנסה פשוט להתחיל מהעונה השנייה הפעם.

ניסיתי למצוא את הגרסה עם ההערות במאי באינטרנט אבל לא מצאתי... אם היה לי הייתיממש שמחה לראות.

ותודה על האזהרה לגבי הסרט, את בהחלט מכירה אותי. :)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#32 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 16/11/2012 - 13:47

האמת שהעונה הראשונה באמת לא משהו. אבל היא רק 13 פרקים, ויש בה פה ושם הברקות. עונה שנייה משתפרת הרבה.

לגבי נ.ב. - בדיוק עכשיו סיימנו לצפות בזה, פעם שנייה בשבילי. שוקלת בבוקר לראות עם הקומנטרי של ג'וס, כי לקחתי את זה בדיוידי מהספרייה...

Does not compute...

כפי שכתב מיקסו Cabin in the Woods. טכנית לא באמת של ג'וס, כי הוא לא ביים, אבל הוא כתב את התסריט יחד עם דרו גודרד.
מצד שני, עד כמה שזכור לי יש לך אישיוז עם דם וגועל, אז יהיה חלק בעייתי בסרט הזה בשבילך...

אם אני זוכר נכון היה ראיון בו ג'וס אמר שהוא התחיל לביים את הסרט ודרו הפיק אותו אבל הוא הרגיש שהוא לא מפחיד מספיק (או שהיה איזה טיעון אחר) ואז הם התחלפו בתפקידים והרגישו שזה עבד טוב יותר אז הם המשיכו עם זה
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#33 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 16/11/2012 - 13:52

אולי אני אנסה פשוט להתחיל מהעונה השנייה הפעם.

ניסיתי למצוא את הגרסה עם ההערות במאי באינטרנט אבל לא מצאתי... אם היה לי הייתיממש שמחה לראות.

ותודה על האזהרה לגבי הסרט, את בהחלט מכירה אותי. :)

יש את הקומנטרי ב-youtube
זה מתחיל מפרקים 1 עד 3 ומשם ניתן להמשיך לכל ה-13

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#34 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 16/11/2012 - 17:58

Does not compute...

אה, עברתי לגור בארה"ב. מדובר בספריה עירונית, כלומר זה חינמי, לא בלוקבאסטר או משהו :P

יש את הקומנטרי ב-youtube
זה מתחיל מפרקים 1 עד 3 ומשם ניתן להמשיך לכל ה-13

הקומנטרי של האוונג'רס. אתה לא עוקב. אבל אם כבר זה הפך לשיחת ג'וס - יש לנו בבית גם את הדיוידי של ד"ר הוריבל וכבר ראיתי את כל החומרים הנוספים :P
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#35 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 16/11/2012 - 21:23

אה, עברתי לגור בארה"ב. מדובר בספריה עירונית, כלומר זה חינמי, לא בלוקבאסטר או משהו :P

הקומנטרי של האוונג'רס. אתה לא עוקב. אבל אם כבר זה הפך לשיחת ג'וס - יש לנו בבית גם את הדיוידי של ד"ר הוריבל וכבר ראיתי את כל החומרים הנוספים :P

:)

אז מה עם לארח אנשים ממדינה מוכת טילים ?

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#36 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 17/11/2012 - 09:41

:)

אז מה עם לארח אנשים ממדינה מוכת טילים ?

אוי פיצ'ס פיצ'ס, הייתי כל כך שמחה להתארח אצלך עכשיו...

(והדיוידי של הנוקמים הוא רק חלק מהסיבה :P)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים