מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

היפה והחנון 3

• Please log in to reply
134 replies to this topic

#1 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 11:33

עונה חדשה התחילה, החנונים יותר חנונים, היפות פחות יפות (אבל יותר סתומות) זה הזמן לשתף ברשמים וחוויות...

אז הדבר הכי חשוב שיש לי להגיד בנתיים - אולג הזה פשוט אדיר! הוא יכול ללמד כמה אנשים פה משהו על חוסר מודעות עצמית...

#2 euchkuh

euchkuh

כסף

• מנהלי פורום
  • 3690 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 12:56

צריך לקרוא לתוכנית המנותחת והחנון

#3 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 48273 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 12:57

לא ראיתי, וגם לא נראה לי שאראה, אבל - ממה שקלטתי באינטרנט הבנות לא נופלות תחת ההגדרה של יפות.
כמעט כאילו בהפקה חושבים שבלונדינית = יפה.

#4 kobibsot

kobibsot

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 927 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 13:50

אם אדי הוא חנון אני צנון... ממש התאמצו להפוך אותו לחנון.

מה שכן הביאו את אולג ההזוי שיציל את המצב ("מי זה החנונים האלו???")- מקווה שהוא לא יעוף.

ומישהו צריך להעיף לבחורות שם פיצוץ לפנים - איך שהן מתנהגות לבחורים שם זה פשוט ביזיון.

שאלה לי אליכם: עד כמה מכור הדבר הזה?
הרי לא יכול להיות שהבחורות כל כך טיפשות, אם כן - אז האמון של באנושות מקבל פגיעה רצינית....
Her Will is Your Fate!
תמונה מצורפת

#5 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 14:58

מה שכן הביאו את אולג ההזוי שיציל את המצב ("מי זה החנונים האלו???")- מקווה שהוא לא יעוף.

ומישהו צריך להעיף לבחורות שם פיצוץ לפנים - איך שהן מתנהגות לבחורים שם זה פשוט ביזיון.

הרי לא יכול להיות שהבחורות כל כך טיפשות, אם כן - אז האמון של באנושות מקבל פגיעה רצינית....

ולא יכול להיות שהחנונים מתלבשים כמו שהם מתלבשים... ושהם באמת בחרו אחד-אחד לרדת עם הספרים שלהם.

התבאסתי שהדיחו את דניאל, היא הייתה ממש חמודה וגם הכי הכי יפה.
משי ואדי מזכירים לי קצת את אור ונלה.
בינתיים נראה שהכוכבות הן שיר ישר וזאת שמסתובבת עם פן.
תמונה מצורפת

#6 coffee

coffee

בריסטולוג בדימוס

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2543 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 15:17

צריך לקרוא לתוכנית המנותחת והחנון

חשבתי יותר לכיוון הסתומה והחנון

ולא יכול להיות שהחנונים מתלבשים כמו שהם מתלבשים... ושהם באמת בחרו אחד-אחד לרדת עם הספרים שלהם.התבאסתי שהדיחו את דניאל, היא הייתה ממש חמודה וגם הכי הכי יפה.משי ואדי מזכירים לי קצת את אור ונלה.בינתיים נראה שהכוכבות הן שיר ישר וזאת שמסתובבת עם פן.

תכלס חבל היא נראתה יותר בנאדם מרוב הבנות
Posted Image

#7 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 19:10

לא ראיתי את התוכנית.
אבל גם לי פרומואים, וגם לפי הטיפוסים הגרופיים של התוכנית מהפורום (מרמדלה)
מדובר בתוכנית: הפ'ריחה והחנון.

משהו בסגנון הקוסמטיקאית* לעתיד(במקרה הטוב) והחננה מהאיזור.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#8 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 20:30

ולא יכול להיות שהחנונים מתלבשים כמו שהם מתלבשים... ושהם באמת בחרו אחד-אחד לרדת עם הספרים שלהם.

התבאסתי שהדיחו את דניאל, היא הייתה ממש חמודה וגם הכי הכי יפה.
משי ואדי מזכירים לי קצת את אור ונלה.
בינתיים נראה שהכוכבות הן שיר ישר וזאת שמסתובבת עם פן.

כבר נאמר שההפקה בוחרת לחנונים מה ללבוש מתוך כל הבגדים שיש ברשותם (כולל דברים שהם אמרו שבחיים הם לא ילבשו) או אומרת להם לגדל שיער/זקן וכו'
יש שם כמה שמרגיש שהם שתולים בשביל להוסיף עניין (אולג למשל)
לגבי הבחורות הראיונות איתן מרגישים ממש מזוייפים ומוכתבים
אבל יש רמות טמטום שאין סיכוי שהן לא אמיתיות kiss my ass וכמובן ברור שאם מישהי ידעה את כל השאלות ורק מתישהו נפלט לה משהו אחד מטומטם אז ישדרו רק את זה
אבל בסופו של דבר זו תוכנית מצחיקה (גם אם מבויימת) בעיקר בהתחלה עד שמגיעים לשלבים יותר מתקדמים שאז זה כבר מפסיק להצחיק
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#9 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 25/05/2012 - 23:06

קודם כל, אני הייתי מש"קית ת"ש של נערות חג"מ (הגרסא הנשית של נערי רפול), אז אם לצטט את איינשטיין (לא אריק :אוי: )- יש רק שני דברים אין סופיים בעולם- היקום והטמטום האנושי- ואני לא בטוח לגבי היקום.
אז כל הבנות הסתומות שאתם רואים שם- מנסיון- הכל אפשרי. ה-כ-ל.
בנוגע לחנונים- יצא לכם פעם לבקר בכנס מד"ב של הטכניון? אז גם כאן- הכל יכול להיות. כולל אנשים שמתלבשים/נראים ככה. תעשו לי טובה- איתי באחד השיעורים יושב בחור שנראה כמו ההוא עם השיער (כולל הטרנינג מלפני עשור, חולצת הטריקו שידעה ימים טובים יותר והשיער, הו השיער) ובטוח שזה לגיטימי לבוא ככה לאוניברסיטה. גוד דמאט, צביקה פיק מסתובב בינינו עם השיער והפאייטים שלו ואף אחד לא פוצה פה! ותכלס- חוץ מאולג עם הגלימה (WTF?) שלו כבר נתקלתי באנשים מוזרים מאלו בחיי.
בנוגע לאולג- אם הוא היה איתי בחדר זה היה מפחיד אותי לגמרי- הוא היצור הכי לא מחובר שראיתי מימי. הייתי מפחדת להרדם שלא ירצח אותי בלילה באיזה טקס שטני.
יבגני והעוזרת גננת בינתיים מוצאים חן בעיני. ויקטור יצא אדיוט עם הבחירה שלו לדעתי- אבל זה לא מפתיע- מי שרגיל שכל החיים דורכים עליו ומתנהגים אליו כמו אפס, לא יכול פתאום להכיל מישהי שמחייכת אליו. במיוחד אחרי שהוא אמר שהוא מחפש מישהי כמו אמא שלו. לא רוצה לפגוש את אמא שלו, הבחור נראה מסורס לגמרי (מה שעשוי להסביר את הקול :הממ: ). הבחורה עם הפן חמודה, והבחור שלה נראה כמו מישהי שהיא תעשה לו רק טוב ותוציא אותו מהקליפה שלו. סה"כ רוב הבנות שם לא נראות לי ביצ'יות, אלה סתומות מהזן החביב לבריות- זה טוב. זו עם הפרוות שאוהבת בע"ח- נראה לי שיהיה איתה מצחיק. ומלכת הלילה של הנגב (או משהו כזה) קצת מזכירה לי את שלום אסייג (בתנועות, לא במראה :ph34r: ). עד פה תובנות מהתוכנית הראשונה. רק איפה החנונית שהבטיחו??
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#10 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 26/05/2012 - 00:44

הפעם אפילו לא רמזו קלות שגם לבנות יש תהליך לעבור. הן סתומות ולא מצודדות במיוחד וככה הן אמורות להישאר. החנונים הם אלה שאמורים לעבור תהליך שינוי בו יפסיקו להגות בדברים שברומו של עולם כדי להתוודע לעולם השטחי של הסתומות האלה.
סתם מעפן.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#11 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 26/05/2012 - 09:57

זה קצת סיפור "אח של חבר של השכנה שלי"
אבל מתברר שחברה של אשתי מאורסת לבחור שאחותו משתתפת בתוכנית (אני עוד לא יודע מי מהבחורות)
וכנראה שהיא באמת לא מגאונות הדור

אבל עכשיו אני סקרן לעוד פרטים :lol:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#12 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 26/05/2012 - 10:09

היפה והחנון?

סיפור חיי.

#13 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 48273 הודעות:

פורסם 26/05/2012 - 10:15

הפעם אפילו לא רמזו קלות שגם לבנות יש תהליך לעבור. הן סתומות ולא מצודדות במיוחד וככה הן אמורות להישאר. החנונים הם אלה שאמורים לעבור תהליך שינוי בו יפסיקו להגות בדברים שברומו של עולם כדי להתוודע לעולם השטחי של הסתומות האלה.
סתם מעפן.

לגמרי...:גרוע:
ראיתי באינטרנט את ה-5 דקות שבמהלכן הבנות פוגשות את הבנים. בעעע... כשהגיע הנמוכצ'יק שמכר את החברה (company, לא girlfriend...) שלו בגיל 19? אני לא חושב שהקולות של קופה נסגרת היו אפקטים שהוסיפו בעריכה.

ושוב - הן ממש, אבל ממש לא יפות. במחזור שלי היו יותר כוסיות, ואני למדתי הנדסת חשמל*...

*חל וחסיסה, אבל זה הסתדר לי עם המטאפורה.

#14 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 26/05/2012 - 11:07

עונה חדשה התחילה, החנונים יותר חנונים, היפות פחות יפות (אבל יותר סתומות) זה הזמן לשתף ברשמים וחוויות...

לא ראיתי, וגם לא נראה לי שאראה, אבל - ממה שקלטתי באינטרנט הבנות לא נופלות תחת ההגדרה של יפות.
כמעט כאילו בהפקה חושבים שבלונדינית = יפה.

ושוב - הן ממש, אבל ממש לא יפות. במחזור שלי היו יותר כוסיות, ואני למדתי הנדסת חשמל*...

זה שהן יפות או לא זה לא העניין- העניין הוא שהן לחלוטין בטוחות שהן יפות, וזה מרכז העולם שלהן- הן בסה"כ צריכות להיות כוסיות ולחלוטין self centered. אבל לקרוא לתוכנית "הבחורה הכוסית שבטוחה שהיא יפה והיא גם סתומה ולחלוטין self centered והחנון" זה קצת לא קליט.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#15 euchkuh

euchkuh

כסף

• מנהלי פורום
  • 3690 הודעות:

פורסם 26/05/2012 - 11:56

סתם מעפן.

זו בדיוק הנקודה שמציקה לי בתוכנית. הבנות מתנהגות כאילו הן הולכות להיות מנטור לחנון, ולא פרטנר לשינוי. הרי מבחינתן הן בפסגת העולם ולא צריכות שינוי. ולמען האמת, עם איך היחס שהן מקבלות מבנים, יכול להיות שזה לא כל כך מנותק מהמציאות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים