מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

היפה והחנון 3

• Please log in to reply
134 replies to this topic

#121 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 28/07/2012 - 16:12

כל מה שיוצא לשיר מהפה- שחקנית לא שחקנית, הצורת חשיבה שלה היא מהמרתקות ביקום! איך, איך הא מגיעה לתובנות האלו(וסליחה שכלום לא עובר לי בראש-חחח)?
איפה היו ההורים שלה? זה אמיתי??

מה שהיה לי מוזר בשיר זה שלפני כמה תכניות היא דיברה על כמה שהיא אוהבת פרווה, ובפרק הזה היא דיברה על זה שלחיות יש רגשות...
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#122 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 28/07/2012 - 16:53

מה שהיה לי מוזר בשיר זה שלפני כמה תכניות היא דיברה על כמה שהיא אוהבת פרווה, ובפרק הזה היא דיברה על זה שלחיות יש רגשות...

בטח,
מרגישות קר ללא פרווה

#123 ג'ין וטוניק

ג'ין וטוניק

כסף

• רשומים+
  • 1036 הודעות:

פורסם 28/07/2012 - 21:52

שירלי- WTF עשו לה בשיער??? זה נראה כאילו היא עברה תאונת פן מצערת. זוועה. יפה מצד מייקל שהוא החמיא לה כל הזמן- ותכלס באמת הרגליים זה החלק היותר יפה אצלה- אז טוב שהוא הכווין אותה לזה, ולא למחשוף עמוק למשל שלדעתי פחות יחמיא לה. אבל- WTF עשו לה בשיער??? אני לא מצליחה להתגבר על זה, ודווקא אחרי שהיא מדדה את כל המיני הזה דווקא חיכיתי לראות את המייקאובר שלה:( אבל השיער... אני לא מצליחה להתגבר על זה... :no:

השלמתי עכשיו את פרק המייקאובר ולא יכולתי שלא לתהות לגבי המטאטא שעשו לשירלי על הראש. פשוט נורא.
כשהראו אותם במספרה לפני השינוי ופיזרו לה את השיער חשבתי לעצמי שהשיער שלה נראה ממש יפה, מלא וגלי, וקיוויתי שיעשו לה משהו עדין ונשי עם השיער. מקווה שהטעות תתוקן בהמשך.
"...החתולים רק עושים כאילו שכלום לא כואב והם נפלו על הרגלים.
בעצם הם נופלים על הגב ונשברים כל פעם מחדש לרסיסים.
אבל הם חתולים, ויודעים שזה חלק מהתדמית שלהם,
ושכולם מצפים שהם יפלו תמיד על הרגלים,
אז הם לא מראים לאף אחד שזה בכלל לא ככה באמת."

"Life is not about waiting for the storms to pass....it's about learning how to dance in the rain"

"הצער החזוי של הפרידה - סופו תמיד להתאמת"

#124 meitalg

meitalg

כסף

• מנהלי פורום
  • 3658 הודעות:

פורסם 30/07/2012 - 23:21

השלמתי עכשיו את פרק המייקאובר ולא יכולתי שלא לתהות לגבי המטאטא שעשו לשירלי על הראש. פשוט נורא.
כשהראו אותם במספרה לפני השינוי ופיזרו לה את השיער חשבתי לעצמי שהשיער שלה נראה ממש יפה, מלא וגלי, וקיוויתי שיעשו לה משהו עדין ונשי עם השיער. מקווה שהטעות תתוקן בהמשך.

אני גם חשבתי ככה, בהתחלה איפרו אותה עדין ופיזרו לה את השיער וזה כבר שיפר בהרבה ואז היא יצאה כמו איזה מורה לחשבון שהעלתה עשן אחרי שנים של הוראה בכיתות היסודי.

אולג פתאום נראה נורמלי! ממש הופתעתי! וגם שחר שהפך קצת לארז טל..

את לא טסה לפירנצה במקרה?

#125 ג'ין וטוניק

ג'ין וטוניק

כסף

• רשומים+
  • 1036 הודעות:

פורסם 31/07/2012 - 00:39

אני גם חשבתי ככה, בהתחלה איפרו אותה עדין ופיזרו לה את השיער וזה כבר שיפר בהרבה ואז היא יצאה כמו איזה מורה לחשבון שהעלתה עשן אחרי שנים של הוראה בכיתות היסודי.

אולג פתאום נראה נורמלי! ממש הופתעתי! וגם שחר שהפך קצת לארז טל..

נכון, זה גם מה שאנחנו אמרנו!

את לא טסה לפירנצה במקרה?

הלוואי. כרגע אני לא מצליחה לדמיין את האפשרות של לטוס לטייל. אולי עוד כמה חודשים.

את עוזבת את ב"ש לטובת פירנצה? לכמה זמן את טסה?
"...החתולים רק עושים כאילו שכלום לא כואב והם נפלו על הרגלים.
בעצם הם נופלים על הגב ונשברים כל פעם מחדש לרסיסים.
אבל הם חתולים, ויודעים שזה חלק מהתדמית שלהם,
ושכולם מצפים שהם יפלו תמיד על הרגלים,
אז הם לא מראים לאף אחד שזה בכלל לא ככה באמת."

"Life is not about waiting for the storms to pass....it's about learning how to dance in the rain"

"הצער החזוי של הפרידה - סופו תמיד להתאמת"

#126 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 31/07/2012 - 07:39

קראתי איפשהו שעשו לה החלקה יפנית. טעות רצינית, בהתחשב בגובה שלה ובמבנה הפנים. בגלל זה השיער שלה ייראה ממש קצר ביום-יום בלי תחזוקה מקצועית.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#127 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 02/08/2012 - 20:28

תכלס, מסכימה עם כל מה שנמי כתבה (נו, כרגיל). הדבר היחיד שחשבתי על שירלי כשהיא יצאה הייתה "מה זה על הראש שלה?!?. הקארה של הראיון האישי כבר יותר מתאים לה מאשר היהושוע הפרוע שהלך לה על הבמה. הבגדים והסטיילינג שלה דווקא היו יפים בעיני, אפילו שכן, חבל שהיא לא היתה בחצאית, יש לה אחלה רגליים.

:מסמיק:
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#128 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 17/08/2012 - 18:52

שני הפרקים האחרונים היו משמימים אחרי השיא של המייקאובר..
כ"כ חבל על יבגני וסיגל, אדי ומשי בלתי נסבלים וקיוויתי שהם יעופו.
דלית אלופה בעיניי ומבחינתי היא ושחר הם הזוג המנצח.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#129 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 18/08/2012 - 12:58

ראיתי היום את הפרק ואני מסכימה במאה אחוז. ממש קיוויתי שמשי ואדי יעופו. ואין על דלית, כוכבת!! גאווה עפולאית :punk:

שבוע הבא יהיה הגמר??
בטח ימרחו את זה עוד קצת.... באסה, אם זה לא יהיה השבוע אהי כבר לא אוכל לראות אותו.
תמונה מצורפת

#130 meitalg

meitalg

כסף

• מנהלי פורום
  • 3658 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 11:20

ראיתי היום את הפרק ואני מסכימה במאה אחוז. ממש קיוויתי שמשי ואדי יעופו. ואין על דלית, כוכבת!! גאווה עפולאית   :punk:

שבוע הבא יהיה הגמר??
בטח ימרחו את זה עוד קצת.... באסה, אם זה לא יהיה  השבוע אהי כבר לא אוכל לראות אותו.

שחר הזה ממש בסדר!

#131 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3584 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 14:22

מהרגע שהם עזבו אין טעם להמשיך ולצפות בזוג האיקי-סטיקי משי ואדי
לצערי עושה רושם שההפקה מכוונת לראש בראש בין אדי ומשי לשחר ודלית וחבל כי הראשונים הם זוג ממש מזעזע
הוא עם תסביך האריה מהקוסם מארץ עוץ
והיא שפשוט בלתי ניתן לתאר את העצבים שהיא מביאה רק מעצם היותה ובכלל מרגע שהיא פותחת את הפה.

מזל שנשארו שחר ודלית ומייקל ושירלי שמצליחים בכל פרק לצקת מעט הומור והרבה הנאה לתוך כל פרק.
יש לקוות שהם אלו שיזכו להיות ראש בראש.
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

#132 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 02/09/2012 - 12:16

רק כשרואים תחרות שמתקיימת באזור שמכירים מבינים כמה העריכה לא מתייחסת לזמן שדברים קרו. אני רואה אותם מתחרים בסוף להגיע ל"בית דניאל" בזכרון יעקב, והם רצים בכל מיני מקומות וכיוונים לא קשורים...
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#133 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/09/2012 - 16:09

וואו, בפרק הזה שכל הזוגות חזרו בחזרה... כלכך הרבה בחורות פצצות שאני אפילו לא זוכר מהפרקים הראשונים. זה כולם או שהזכרון ארוך הטווח שלי בוגד בי?
במיוחד בת הזוג של הויקינג עם רעמת השיער... סתומה... אבל בהחלט גורמת לזרימת דם מוגברת לפלג הגוף העליון.

ושמח מאוד בשביל סיגל ויבגני... אולי בגלל שחוץ מהמראה, אני רואה את עצמי הכי הרבה ביבגני.
אבל סיגל מעצבנת עם הגניחות שלה.

#134 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 06/09/2012 - 16:11

תיקון להודעה למעלה:

פלג גוף תחתון כמובן, אלא אם אתה החייזר הזה מ-Men in Black:

תמונה מצורפת

#135 אורח - יאנה

אורח - יאנה
  • אורחים

פורסם 09/09/2012 - 18:10

סוף סוף ובשעה טובה הגענו לגמר:

מי אני רוצה שיזכה? דלית המקסימה ושחר החמוווד, הזוג שעבר שינוי לשני הכיוונים, דלית פשוט "לאבול"..
מי נראה לי שיזכה? שירלי ומייקל, חמודים גם כן, שירלי וסבתא שלה-כובשות, ייקחו בגלל הגימיק של פעם ראשונה זוג הפוך
מי מעצבן?
סיגל.
יבגני בחור סבבה, אבל סיגל דיי עולה על עצביי.

סה"כ עונה חמודה, אני אישית מטורפת על הקונספט החמוד הזה ולעיתים אף נחנקת מצחוק (במיוחד בפרקים הראשונים...)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים