מעבר לתוכן

- - - - -

המלצות לרופא/ת נשים?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#16 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 21/08/2011 - 15:05

אם הקודם הקפיד בגלל היסטוריה משפחתית מסוימת ובגלל כאבים - נשמע שיש מקום להמשיך להקפיד. הרופא החדש ידע את כל הסיפורים מסביב? בתור אחת שעברה לא מעט רופאים מטומטמים שלא שלחו לבדיקות מתאימות בזמן (לאו דווקא רופאי נשים) - ורק התעקשות או הליכה לרופא פרטי עזרה - אני הייתי הולכת לכירורג שד לעשות בדיקה מקיפה ואז לשמוע מה הוא אומר על תדירות הבדיקות שכדאי לעשות ומה הן צריכות לכלול וכו' בעתיד, ואם רופא נשים שעושה בדיקה מהירה מספיק בגיל הזה לאור הסיפורים מסביב.

בנוגע לממוגרפיה - אם אין היסטוריה של סרטן שד במשפחה או ידע לגבי גנטיקה משפחתית לא צריך לעשות בשנות ה-20-30. כן צריך לעשות בדיקות עצמיות ובביקורת השנתית אצל רופא הנשים הוא גם צריך לבדוק (או לחילופין כירורג שד). מעל גיל 50 עושים בדיקה כל שנה (לא זוכרת כל כמה שנים מעל גיל 40...) - כדאי להקפיד.

הרופא הקודם ביקש ממני להיבדק פעם בשנה וגם לעשות אולטראסאונד,וניסיתי להקפיד על זה גם פה בב"ש עם רופא חדש, אבל הנוכחי רק התייחס להיסטוריה של מחלות שד,ולא של מעי הגס או שאר איזורי גוף- וקבע שמה שקובע זה רק היסטוריה משפחתית בתחום השד, ושהקודם סתם חיפש איפה שלא צריך וחיפש לייצר עבודה.... :blink:

עד איזור גיל 40-50 לא שאין צורך בבדיקת ממוגרפיה אלא יותר מזה, לרוב היא פשוט לא יעילה.
רקמת השד צפופה מדי והממוגרפיה לא תעזור (ורק תכאיב) בגילאים האלו הבדיקה המתאימה היא US.
בקשר לבדיקה עצמית חשוב וטוב בעיקר כדי לשמור על מודעות, נמצא שכמעט לעולם היא לא יעילה ולכן אסור ! לומר אני בודקת את עצמי (או חבר שלי בודק אותי) ולהסתפק אלא צריך לבוא באופן קבוע לרופא.
......
אני יודע שתמיד עושים בשכיבה ובישיבה (או עמידה) כי השד במתיחה ובתנוחה שונה וזה מאוד משפיע אבל אני לא יודע מה בדיוק היה ומי הרופא ולכן אני לא רוצה לשלול על הסף (למרות שהייתי עכשיו מספר פעמים במרפאות ותמיד היה בשתי תנוחות .. לפחות במבט)

בהחלט ישנם גושים בימים הנשיים שלי שאני מרגישה בתנוחה אחת ובשנייה לא. ובגלל שיש לי תחושה של "אבנים" בחזה בימים אלו, אני תמיד בודקת גם אחרי זה, כדי לוודא שזה באמת היה בגלל ההורמונים.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#17 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 21/08/2011 - 17:04

הרופא הקודם ביקש ממני להיבדק פעם בשנה וגם לעשות אולטראסאונד,וניסיתי להקפיד על זה גם פה בב"ש עם רופא חדש, אבל הנוכחי רק התייחס להיסטוריה של מחלות שד,ולא של מעי הגס או שאר איזורי גוף- וקבע שמה שקובע זה רק היסטוריה משפחתית בתחום השד, ושהקודם סתם חיפש איפה שלא צריך וחיפש לייצר עבודה.... :blink:

זו הערה ממש לא מקצועית לדעתי מצדו של הרופא...
אני הייתי הולכת לכירורג שד מומחה כדי לקבל חוות דעת רצינית פעם אחת ולדעת איך להמשיך משם ואיך לנהוג בעתיד (בעצם שיסביר מה הרופא צריך לבדוק, כל כמה זמן, האם צריך גם אולטרסאונד וכו'). עדיף ללכת פעם אחת ולדעת בוודאות מה בדיוק בדיקת שד במקרה שלך צריכה לכלול.

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#18 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 22/08/2011 - 01:13

זו הערה ממש לא מקצועית לדעתי מצדו של הרופא...
אני הייתי הולכת לכירורג שד מומחה כדי לקבל חוות דעת רצינית פעם אחת ולדעת איך להמשיך משם ואיך לנהוג בעתיד (בעצם שיסביר מה הרופא צריך לבדוק, כל כמה זמן, האם צריך גם אולטרסאונד וכו'). עדיף ללכת פעם אחת ולדעת בוודאות מה בדיוק בדיקת שד במקרה שלך צריכה לכלול.

אני פשוט אחזור לכירורג השד הקודם שהייתי אצלו, במשך שנים. פשוט הוא נמצא במרכז,קרוב להורים שלי, ורציתי לנסות פעם אחת רופא חדש בב"ש. אבל כנראה שעדיף להישאר עם מה שבטוח...

ושוב - אם למישהו יש בשבילי המלצה על כירורג שד טוב בכללית - אנא כיתבו.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#19 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 11/09/2011 - 11:33

שלום,
הייתי שמחה אם מישהו יכול לנמליץ לי על רופא/ת נשים להריון (ראשון)בקופת חולים מכבי?
תודה

#20 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 11/09/2011 - 13:18

שלום,
הייתי שמחה אם מישהו יכול לנמליץ לי על רופא/ת נשים להריון (ראשון)בקופת חולים מכבי?
תודה

אילן שוורץ

#21 meiyo

meiyo
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 24/09/2011 - 10:40

נראה לי שכבר יש לי דוקטורט ברופאי הנשים של הכללית... אני כל פעם אצל מישהו אחר.

בניגוד למה שלילי כתבה-אני ממליצה בחום על ד"ר מלכה שוסטר. הגעתי אליה אחרי שסחבתי בעיה במשך חודשים וכל מה שנתנו לי הועיל כמו כוסות רוח למת. היא הייתה ממש נחמדה והחליפה לי לטיפול אחר שסוף סוף גאל אותי מיסוריי. חוץ מזה שהיא גם שמה לב שאף אחד מהרופאים הקודמים לא עשה לי פאפ אז היא עשתה לי.

לגבי פאול שולמן - הגעתי אליו דרך המלצות. הייתי אצלו 3 פעמים והוא באמת ממש נחמד, אבל הוא חלק מהטמבלים שדחפו לי תרופות שבכלל לא התאימו לבעיה שלי.

ד"ר עמוס אליגון - סופר מעצבן! לא מומלץ.

ד"ר שולמן הוא רופא מדהים עם ניסיון של שנים שיודע להתייחס באנושיות וסבלנות לכל מטופלת (ואני מכירה הרבה רופאי נשים) אז הייתי ממליצה לך למחוק את ההשמצה שכתבת

במקרה שלך רופאה שמישהי אחרת לא היתה מרוצה ממנה דווקא עזרה לך, אז צריך לקחת הכל בערבון מוגבל

#22 Beri-Beri

Beri-Beri

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 561 הודעות:

פורסם 24/09/2011 - 12:40

אני פשוט אחזור לכירורג השד הקודם שהייתי אצלו, במשך שנים. פשוט הוא נמצא במרכז,קרוב להורים שלי, ורציתי לנסות פעם אחת רופא חדש בב"ש. אבל כנראה שעדיף להישאר עם מה שבטוח...

ושוב - אם למישהו יש בשבילי המלצה על כירורג שד טוב בכללית - אנא כיתבו.

ד"ר קורץ- הכירורג שד הכי טוב שיש באזור הדרום. עובד בכללית ומקבל במרפאת השד של סורוקה. מומלץ.
אם בא לך לצחוק תצחקי, אם בא לך לבכות תחכי Posted Image

#23 meiyo

meiyo
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 24/09/2011 - 18:08

זו הרשימה של כל רופאי/ות נשים בכללית בב"ש

אני מטופלת אצל ד"ר פאול שולמן ואני מאוד מרוצה.
עונה על בקשותייך

באמת רופא מדהים! גם חברות שלי הולכות אליו וממש מרוצות

#24 אורח - שירן

אורח - שירן
  • אורחים

פורסם 31/07/2012 - 17:32

גיא טווינה רופא מקסים. עדין מאוד, שואל המון שאלות ונותן תחושה מאוד נעימה ולא מלחיצה.
אל תלכו לשוסטר, אני עזבתי אותה.

עריכה: נערך ע"י מנהלת הפורום. סית עריכה: הכפשה.
להסבר מפורט יש לפנות למנהלת הפורום .

#25 אורח - ע

אורח - ע
  • אורחים

פורסם 16/09/2015 - 22:46

היי. אני יכולה רק להמליץ לך למי בשום פנים ואופן לא ללכת כי היא פשוט מגעילה ברמות: ד"ר שוסטר.
בהצלחה

מסכימה איתך. אכזרית.. ממש

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים