מעבר לתוכן

צריך עזרה בהרכבת מערכת

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אולג

אורח - אולג
  • אורחים

פורסם 20/09/2012 - 12:13

שלום
אני צריך עזרה בהרכבת מערכת שעות, מישהו יכול להעלות סקיצה של מערכת מומלצת?
בנוסף יש לי מספר שאלות, כאשר אני מרכיב מערכת איך אני יודע כמה שעות בשבוע עלי לקחת של אותו קורס?
וגם האם אני חייב לקחת תרגולים? והאם יש מגבלה של תרגולים שניתן לקחת בשבוע\חודש\ סמסטר? (או שאני יכול לקחת כמה תרגולים שאני צריך)
בנוסף, אני יודע שיש לי פטור מלא מאנגלית ופטור ממבוא לפיסיקה, אך האם יש עוד איזהשהם קורסים שאני חייב לקחת אלא אם כן יש לי פטור מהם ?

#2 shaniki

shaniki

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 335 הודעות:

פורסם 20/09/2012 - 12:52

שלום
אני צריך עזרה בהרכבת מערכת שעות, מישהו יכול להעלות סקיצה של מערכת מומלצת?
בנוסף יש לי מספר שאלות, כאשר אני מרכיב מערכת איך אני יודע כמה שעות בשבוע עלי לקחת של אותו קורס?
וגם האם אני חייב לקחת תרגולים? והאם יש מגבלה של תרגולים שניתן לקחת בשבוע\חודש\ סמסטר? (או שאני יכול לקחת כמה תרגולים שאני צריך)
בנוסף, אני יודע שיש לי פטור מלא מאנגלית ופטור ממבוא לפיסיקה, אך האם יש עוד איזהשהם קורסים שאני חייב לקחת אלא אם כן יש לי פטור מהם ?

לא מהמחלקה אבל השאלות שלך די כלליות אז הרשיתי לעצמי להגיב:

לא בטוחה שיש מערכת מומלצת. יש לך לפי השנתון 5 קורסים לקחת בסמסטר א' יש כמה אופציות לבחירה. מה שהכי נראה לך ולא חופף עם אחרים.

קובץ מצורף  דוגמית.png   49.65K   88 מספר הורדות

הנה דוגמית שהכנתי בשלוש דקות באתר זיגי.

לגבי שאר השאלות: כמה שעות מאותו קורס? נראה לי שאפשר לראות בבירור במערכת. אתה יכול להפיק דו"ח גם דרך מערכת שעות למחלקה. לדוגמה תראה שיסודות מדעי המחשב זה שיעור של 3 שעות שבועיות שחילקו אותו לשני שיעורים בשבוע. אתה צריך להיות בשניהם. לזה מצטרף תרגול - אתה צריך (וברישום גם יכול) להירשם רק לתרגול אחד. במקרה הזה מדובר בשעתיים בשבוע.

תרגולים - חייב להירשם לתרגול (המערכת לא תאפשר לך להירשם רק לשיעור מבלי התרגול) לגבי חובת הגעה. לא יודעת לגבי המחלקה הזו. לרוב אין חובה אבל זה יעזור לך.

מבחינת כמות תרגולים - רשמית אתה רשום רק לתרגול אחד ולא נראה לי שזה יועיל לך להיכנס לעוד תרגול זהה. בגדול אפשר להיכנס לאיזה תרגול שאתה רוצה כך שאתה מוזמן להיכנס לאותו תרגול (במועדים שונים) כמה פעמים. אני אומרת באופן כללי כי שוב, יש לפעמים קצת שוני במחלקות - לפעמים כשיש עומס בתרגול מסוים המתרגל יכול להוציא מי שלא רשום. לא יודעת עד כמה באמת עושים את זה.

ברישום לקורסים אתה צריך להירשם גם לקורס מקוון שנקרא הכרת הספריה. אתה צופה במעין מצגת/סרטון ואח"כ עונה על שאלות. רצוי לא למשוך את זה כי יש אנשים שנזכרים בזה פתאום בסוף התואר ואי אפשר לסגור את התואר בלי הקורס הזה.

מקווה שעזרתי. שיהיה בהצלחה.
לרוב אני מגיבה לצרכי מתן תשובות ועזרה מתוך ניסיון וידע אישי,
אבל זכרו שגם אני רק בנאדם וגם אני עלולה לטעות לפעמים.
אנא קחו בערבון מוגבל את תשובותיי. או בקיצור ט.ל.ח

#3 אורח - אולג

אורח - אולג
  • אורחים

פורסם 21/09/2012 - 10:33

תודה רבה, עזרת לי מאוד :)

#4 אורח - אולג

אורח - אולג
  • אורחים

פורסם 21/09/2012 - 10:53

יש לי שאלה נוספת
כשניסיתי להרכיב מערכת בעזרת הקובץ שמצאתי ב אתר >סטודנטים>מידע אקדמי>מערכת שעות למחלקה>הפקת דוח מערכת שעות למחלקה.
אך בדוח שקיבלתי, השעות והשיעורים שונים מאיך שנתון לי באתר זיגי, אז רציתי לשאול מה יותר רלוונטי? האם האתר זיגי יותר מעודכן מהדו"ח שעות שקבלתי באתר האונ' ?
בנוסף, בדו"ח יש מה שנקרא "כדור עף חופים" - מה אני חייב לקחת את זה?

#5 Ariel‎

Ariel‎

משתמש טרי

• רשומים
  • 25 הודעות:

פורסם 24/09/2012 - 12:04

יש לי שאלה נוספת
כשניסיתי להרכיב מערכת בעזרת הקובץ שמצאתי ב אתר >סטודנטים>מידע אקדמי>מערכת שעות למחלקה>הפקת דוח מערכת שעות למחלקה.
אך בדוח שקיבלתי, השעות והשיעורים שונים מאיך שנתון לי באתר זיגי, אז רציתי לשאול מה יותר רלוונטי? האם האתר זיגי יותר מעודכן מהדו"ח שעות שקבלתי באתר האונ' ?
בנוסף, בדו"ח יש מה שנקרא "כדור עף חופים" - מה אני חייב לקחת את זה?

זיגי מציג גם קורסים שלא פתוחים להרשמה למחלקה שלך.
תסתמך רק על הדו"ח. תעבוד עם זיגי בשביל הנוחות לפי מה שיש בדו"ח

בקשר לקורס, לפי מה שאני יודע לא. אתה צריך לקחת מה שממולץ לך בסיסמטר א בלי קורסים כלליים..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים