מעבר לתוכן

תמונה

מכתב טרי ששלח רואה חשבון וסטודנט לשעבר בבנ"ג

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 14:46

חברי סגל זוטר, התייצבותכם להגן על סתימת הפיות והאינדוקטרינציה האנטי ציונית מובנת לאור הטרור המחשבתי נפוטיסטי המופעל מצד הסגל הבכיר, הרי אין לכם ברירה אחרת אם ברצונכם להתקדם.

שלום,
ברצוני לכתב את הפרופסור כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון.

פרופ' כרמי נכבדת,
שמי גיל אלוש, בוגר המחלקה לכלכלה באוניברסיטת בן גוריון בנגב משנת 2001.
כיום אני חי עם אשתי ובני בשיקאגו, ארה"ב ועוסק בתחום הפיננסי.
כבאר שבעי, בן למקימי העיר ובוניה, משפחה ברוכת ילדים ממעמד הפועלים, לימודיי באוניברסיטת בן גוריון היו מפסגות חיי במספר רבדים.
אני נושא בגאווה ובכבוד את שמה של האוניברסיטה לכל מקום שאליו אני הולך, מדרבן סטודנטים זרים להשתתף בתכניות החילופין שהאוניברסיטה מציעה, תורם מזמני וכספי לקידום שמה בקהילה בה אני חי ושותף לפרוייקטים לקידום סטודנטים נזקקים.
עוד בתקופת לימודיי באוניברסיטה, חשתי מועקה כאשר לא אחת, חברי ואני נאלצנו לתת הסברים פשר התנהגותינו ה"לא נאותה" בקמפוס. ההתנהגות הלא נאותה הסתכמה בכך שנשאנו את דגלי ישראל בין כתלי הקמפוס בימים של סערות פוליטיות והתקוממות פרועה מצדם של חברי לספסל הלימודים ממוצא ערבי בניצוחם של מסיתיהם, חברי הכנסת בשארה, כנעאן וחבר מרעיהם.

לאחרונה, ובקצב מתגבר, אני מוצא את עצמי מנסה להסביר מה קורה באוניברסיטה שאני כל כך אוהב, שהפכה להיות מקלט ומחסה לשונאי ישראל ועוכריה.
בשפתם המסיתה השטחית והמניפולטיבית, יוצאים בכירי המרצים בהצהרות מזיקות והרסניות בעודם מתכסים תחת ההגנה האקדמאית מהאוניברסיטה שאותה הם מנסים לקעקע בשקרים.
בשבוע האחרון התוודעתי לכך שבמחלקה לממשל ובמחלקות נוספות מתקיים משטר דיכוי נפוטיסטי שלפיו רק לסוג מאוד מסויים של דעות יש מקום רצוי בסגל ההוראה. העובדות הוצגו בצורה ברורה ע"י הארגון הציוני "אם תרצו" שלו נתוודעתי רק לאחרונה.
לצערי, פרופסור נכבדת, תגובתך למכתבם המכובד היתה אי תגובה. היו מבין דוברייך שכינו את הארגון "ארגון ימין קיצוני", כאילו שבשקר זה, יש לעקר את הטענות הלגיטימיות שהם העלו.
הזחיחות המפוררת שנקטת בה, ההתעלמות ממי שאינו ראוי להתייחסותך, כפי הנראה, היתה לקש ששבר את גבי.
בכוונתי להמתין בסבלנות לתגובה יותר רצינית שתטפל ברקבון השמאלני שפושה באוניברסיטת בן גוריון או לפחות תתן תגובה מלומדת. אולם, אם חוסר התגובה, ההתנשאות וכינויי הגנאי ל"אם תרצו" יהיו תחליפך לתגובה, אין בכוונתי לנהוג כתמול שלשום.

הצטרפותי ל"אם תרצו" כבר אינה תלויה בספק ואני מתכוון לכוון לארגון הציוני הזה את חבריי ואנשי הקשר שלי מהקהילה בשיקאגו.

אעשה כל שביכולתי ובמסגרת החוק, כדי להניא תורמים מלהיות מעורבים בפרוייקטים שקשורים באוניברסיטה שכל כך אהבתי. אקים קול גדול שישמיע את לחשי השנאה שיוצאים חדשות לבקרים מהאוניברסיטה שכל כך קידמתי ואנסה להשפיע על מי שאוכל לנתק את קשריו עם האוניברסיטה שכל כך אכזבה אותי.

הטפות על זכות הדיבור כבר שמעתי, רק מי שרוצה לזלזל באינטיליגנציה של אנשים כמוני ישתמש בטיעון הזה כדי להגן על חבורת רקובים שדואגים שרק קולם ישמע.

בכחך להחליט על הכוון שהמוסד המפואר שאת אמונה עליו יפנה אליו. לניוון או לפריחת דיעות ורעיונות.

בכבוד רב,

גיל אלוש.
gilialuche@gmail.com.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#2 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 15:36

נחמד להיות ציוני מרחוק.

#3 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/08/2010 - 16:33

נחמד להיות ציוני מרחוק.

הוא פטריוט, אבל לא אידיוט. שילוב נדיר.

#4 UNAGI

UNAGI

ברונזה

• רשומים+
  • 762 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 18:31

נחמד להיות ציוני מרחוק.

אמנם זה לא אידיאלי אך עדיף להיות ציוני מרחוק מאשר אנטי ציוני מקרוב.

#5 דרדסבא

דרדסבא

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 20:02

אמנם זה לא אידיאלי אך עדיף להיות ציוני מרחוק מאשר אנטי ציוני מקרוב.

כנראה שהטפות נגד ירידה רלוונטיות רק אם היורד הוא במקרה גם שמאלן.

#6 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 23/08/2010 - 20:16

#7 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 23/08/2010 - 20:22

איך אתה מגדיר יורד?
אני במקרה מכיר את כותב המכתב. הוא נמצא בארה"ב למטרות מקצועיות ולקידום קריירה. הוא התחתן עם יהודיה מקומית וקיבל גרין קארד. מה שמאפשר לו אחרי 5 שנים להיות אזרח. הוא סירב להגיש בקשת אזרחות כי הוא ישראלי והוא רוצה להשאר ישראלי.
התוכנית שלו היא שתוך שנתיים שלוש הוא חוזר לארץ לפתוח משרד משלו ומעלה יחד איתו את אשתו ואת בנו.
אגב, הוא משלם כל חודש ביטוח לאומי בארץ

אם יש פעולה ציונית ראויה לשבח זה לייצג את המדינה שלך בכבוד בחו"ל, לתמוך בה כספית ומורלית, ולהעלות את משפחתך האמריקאית איתך לישראל.

השמאלים שדיברת עליהם שיורדים מהארץ בדרך כלל עושים את ההפך, מכפישים את המדינה, לא משלמים ביטוח לאומי, לא תורמים למוסדותיה וככל הנראה גם מתבוללים (על פי רוב המקרים שאני מכיר)

#8 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 20:32

איך אתה מגדיר יורד?
אני במקרה מכיר את כותב המכתב. הוא נמצא בארה"ב למטרות מקצועיות ולקידום קריירה. הוא התחתן עם יהודיה מקומית וקיבל גרין קארד. מה שמאפשר לו אחרי 5 שנים להיות אזרח. הוא סירב להגיש בקשת אזרחות כי הוא ישראלי והוא רוצה להשאר ישראלי.
התוכנית שלו היא שתוך שנתיים שלוש הוא חוזר לארץ לפתוח משרד משלו ומעלה יחד איתו את אשתו ואת בנו.

אם יש פעולה ציונית ראויה לשבח זה לייצג את המדינה שלך בכבוד בחו"ל, לתמוך בה כספית ומורלית, ולהעלות את משפחתך האמריקאית איתך לישראל.

השמאלים שדיברת עליהם שיורדים מהארץ בדרך כלל עושים את ההפך, מכפישים את המדינה, לא משלמים ביטוח לאומי, לא תורמים למוסדותיה וככל הנראה גם מתבוללים (על פי רוב המקרים שאני מכיר)

מחזק את דברייך, ומציע לקרוא היטב את תוכן המכתב.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#9 דרדסבא

דרדסבא

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 23/08/2010 - 20:52

איך אתה מגדיר יורד?

הוא נמצא בארה"ב למטרות מקצועיות ולקידום קריירה.

תחסוך ממני את האפולוגטיקה.

מילא אם היה איזה מדען שמתמחה בתחום שבו הוא יכול לפרוץ רק בחו"ל או רופא שנסע כדי ללמוד תת התמחות שקיימת רק באמריקה.

כמובן שנקבל אותו בזרועות פתוחות אם יחליט לשוב.

בינתיים שיתכבד וישתוק.

#10 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 23/08/2010 - 21:23

תחסוך ממני את האפולוגטיקה.

מילא אם היה איזה מדען שמתמחה בתחום שבו הוא יכול לפרוץ רק בחו"ל או רופא שנסע כדי ללמוד תת התמחות שקיימת רק באמריקה.

כמובן שנקבל אותו בזרועות פתוחות אם יחליט לשוב.

בינתיים שיתכבד וישתוק.

באיזה זכות אתה משתיק אותו? הבן אדם עשה צבא, משרת את המדינה שלו ומייצג אותה בכבוד, אני אישית ישבתי איתו בארוחה בשיקגו עם זוג שכנים שלו אמריקאים, והוא פשוט הפך אותם לפרו ישראלים מובהקים, כשלפני הארוחה לא היה להם מושג מה זה ישראל ומי נגד מי, הוא סיפר לי שהם הצטרפו אליו למפגני תמיכה בישראל.

תאמין לי שהתרומה שלו למדינה ב"שלט רחוק" הרבה יותר יעילה מהתרומה של הרבה תושבי הארץ. להם יש זכות דעה ולו אין? מזל שאתה לא זה שקובע מה זה זכות דעה חופשית.

#11 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/08/2010 - 03:32

איך אתה מגדיר יורד?

או-ווה. להכפיש את המדינה? בסדר. לא לשלם את החובות? סבבה. אבל מתבוללים- ת'שמע... צריכה להיות איזה יחידה מיוחדת של המוסד שתחסל את החלאות האלה. איך הם מעיזים להתריס ככה כנגד בנותינו הרעבות לחתן!

זה שהוא הצליח להפוך אנשים נייטרלים שהם במקרה גם חברים שלו לפרו-ציונים זה בערך כמו שניב גורדון מצליח (אם בכלל) להפוך סטודנטיות מצודדות מראה לאנטי-ציוניות- חד צדדי ומאוד אובייקטיבי כמובן.

#12 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 24/08/2010 - 10:42

או-ווה. להכפיש את המדינה? בסדר. לא לשלם את החובות? סבבה. אבל מתבוללים- ת'שמע... צריכה להיות איזה יחידה מיוחדת של המוסד שתחסל את החלאות האלה. איך הם מעיזים להתריס ככה כנגד בנותינו הרעבות לחתן!

זה שהוא הצליח להפוך אנשים נייטרלים שהם במקרה גם חברים שלו לפרו-ציונים זה בערך כמו שניב גורדון מצליח (אם בכלל) להפוך סטודנטיות מצודדות מראה לאנטי-ציוניות- חד צדדי ומאוד אובייקטיבי כמובן.

קודם כל, טוב שאתה מסכים איתי שיש ישראלים שמכפישים את המדינה ולא ממלאים חובות (ביטוח לאומי, צבא וכו')
בקשר להתבוללות, כמובן שיש זכות לכל אדם להתחתן עם מי שבא לו. לצערי, דוד שלי, בן דוד שלי, ומספר חברים של המשפחה שלי התחתנו עם לא יהודיות. אבל זה לצערי בלבד. לא ביקשתי ממך לקבל את דעתי פה.
מה שהתכוונתי לאמר זה לזכות הכותב ולא לרעת אחרים. להתחתן עם יהודיה שבסופו של דבר תעלה לארץ, זה לדעתי מעשה ציוני חשוב שמחזק את מדינת ישראל ואת העם היהודי. להתבולל, זה בדרך כלל לקבוע יתד במדינה זרה בלי כוונה לחזור. אם לא הבנת מה ניסיתי להגיד אז אני מאד מצטער על כך. כל הכוונה היתה להדגיש שהבן אדם חוזר לארץ בשנים הקרובות ומעלה איתו את משפחתו, וזה היה בתשובה לבחור שאמר של"יורדים" אין זכות דעה במה שקשור למדינה.

כנ"ל בקשר לאנשים הניטרלים שהפכו לפרו ישראלים. זה לא משנה אם זה קל או קשה להפוך אנשים נייטרלים לפרו ישראלים. הפעולה הזאת חשובה וגם כאן באתי להדגיש את הפעולה הזאת כפעולה פרו ישראלית כמענה לאותו בחור שכתב על זכויות ה"יורדים".

#13 דרדסבא

דרדסבא

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 24/08/2010 - 10:45

קודם כל, טוב שאתה מסכים איתי שיש ישראלים שמכפישים את המדינה ולא ממלאים חובות (ביטוח לאומי, צבא וכו')
בקשר להתבוללות, כמובן שיש זכות לכל אדם להתחתן עם מי שבא לו. לצערי, דוד שלי, בן דוד שלי, ומספר חברים של המשפחה שלי התחתנו עם לא יהודיות. אבל זה לצערי בלבד. לא ביקשתי ממך לקבל את דעתי פה.
מה שהתכוונתי לאמר זה לזכות הכותב ולא לרעת אחרים. להתחתן עם יהודיה שבסופו של דבר תעלה לארץ, זה לדעתי מעשה ציוני חשוב שמחזק את מדינת ישראל ואת העם היהודי. להתבולל, זה בדרך כלל לקבוע יתד במדינה זרה בלי כוונה לחזור. אם לא הבנת מה ניסיתי להגיד אז אני מאד מצטער על כך. כל הכוונה היתה להדגיש שהבן אדם חוזר לארץ בשנים הקרובות ומעלה איתו את משפחתו, וזה היה בתשובה לבחור שאמר של"יורדים" אין זכות דעה במה שקשור למדינה.

כנ"ל בקשר לאנשים הניטרלים שהפכו לפרו ישראלים. זה לא משנה אם זה קל או קשה להפוך אנשים נייטרלים לפרו ישראלים. הפעולה הזאת חשובה וגם כאן באתי להדגיש את הפעולה הזאת כפעולה פרו ישראלית כמענה לאותו בחור שכתב על זכויות ה"יורדים".

כמו שכתבתי: כשהוא יחזור נדע למפרע שהוא לא יורד.

למרבה הצער הרבה יורדים בטוחים שהם בחו"ל "רק לכמה שנים" ואז מגלים שכבר קשה לחזור ונשארים שם, במיוחד אם בן/בת הזוג הם מקומיים.

כשהבחור יחזור ארצה דעתו תהיה לגיטימית, בינתיים היא נחשבת בעיני פחות מצפצפוף הזרזיר.

#14 אורח - Tomerke

אורח - Tomerke
  • אורחים

פורסם 24/08/2010 - 10:51

למרבה הצער הרבה יורדים בטוחים שהם בחו"ל "רק לכמה שנים" ואז מגלים שכבר קשה לחזור ונשארים שם, במיוחד אם בן/בת הזוג הם מקומיים.

כשהבחור יחזור ארצה דעתו תהיה לגיטימית, בינתיים היא נחשבת בעיני פחות מצפצפוף הזרזיר.

אני אישית מעדיף יורדים ציונים שלא שוללים בצורה גזענית את זכותו של העם היהודי להגדרה עצמית בגבולות כאלו או אחרים במולדתו ההיסטורית, על פני בריונים אנטי ציונים שחיים פה ופועלים לחסל את מדינת הלאום היחידה בעולם של העם היהודי.
אבל כל אחד והעדפותיו הוא.

#15 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 24/08/2010 - 12:58

מעניין דרדסבא, דיברת על אחרים ופתאום שכחת את הפוזיציה שלך
לא שמענו אותך, פותח את הפה כשהכסף שמגיע מחו"ל מתורמים פרו-ציוניים(למשל, אלוש עצמו..) החיים בחו"ל, ומסבסד את הלימודים שלך, על כך שהם צריכים לסתום את הפה, כל עוד הכסף שלהם מגיע לאונ'..

כנראה שאצלך הפה דווקא נפתח בצורה סלקטיבית.

כפי שנמסר פה, הכותב ממשיך לשלם ביטוח לאומי בישראל ומתכוון לחזור בתוך תקופה לא ארוכה לארץ. בינתיים הוא לא שוקט על שמריו ועד כה השקיע מזמנו וכספו לחזיוק הקשר עם ישראל והאונ' בן גוריון מקום לימודיו בעיר הולדתו, עד שנתקל לצערו במדיע המצער על המשך תופעת הטירור האקדמי סתימת הפיות, שהוא עצמו וחבריו חוו בקמפוס.

מה שכן דרדסבא, ניכר שאין לך שום דבר עניני להגיד לגבי תוכן המכתב, ובתור טיפוס שהודיע בעבר שיתמוך בהעמדה לדין של חיילים בטריבונלים זרים(הדיון בפרשת ענת קם) אם בית משפט ישראלי לא יעשה כן, דוהמ שדווקא אתה גם אם פיסית נמצא בישראל, מצוי נפשית לפחות חלקית בגלות מחשבתית קשה.

המלצה על ספר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים