מעבר לתוכן

תמונה

מכתב טרי ששלח רואה חשבון וסטודנט לשעבר בבנ"ג

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 24/08/2010 - 12:58

כמו שכתבתי: כשהוא יחזור נדע למפרע שהוא לא יורד.

למרבה הצער הרבה יורדים בטוחים שהם בחו"ל "רק לכמה שנים" ואז מגלים שכבר קשה לחזור ונשארים שם, במיוחד אם בן/בת הזוג הם מקומיים.

כשהבחור יחזור ארצה דעתו תהיה לגיטימית, בינתיים היא נחשבת בעיני פחות מצפצפוף הזרזיר.

דווקא בגלל שהוא חי בחו"ל דעתו פה מאד חשובה מאחר ומדובר בנושא הקשור לתרומות שבאות מחו"ל.
כל הנושא הזה קשור לאנשים מחו"ל שאכפת להם. הוויכוח הוא בין תורמים (מחו"ל) לקרן החדשה או למוסדות שנתמכים על ידיה, ובין אלו שמעוניינים להפסיק את התרומות האלו (שגם הם מחו"ל).

#17 אורח - דני גלעד

אורח - דני גלעד
  • אורחים

פורסם 06/11/2011 - 17:30

אני בעדך!
אני מסכים עם כל מה שאתה אומר
זו בעיה לא רק שלך אלה של מוסדות רבים.
הגיע הזמן שמישהו יעשה משהו בנושא.
מוזר שדווקא סטודנט לוקח את היוזמה ומרים את הכפפה. אני מאוד מקווה שעוד רואי חשבון מנוסים יראו את המכתב ויפעלו גם הם.

#18 אורח - גיל אלוש

אורח - גיל אלוש
  • אורחים

פורסם 19/06/2012 - 19:47

תודה, "דרדסבא". אני לא בטוח מי אתה אבל חירפת קולמוסך בהגנה על שכמותי ועל כך תודתי לך נתונה.
תומר, יקירי. אינך מכיר אותי ובכל זאת העדפת להתייחס לדובר ולא לדבריו. גישתך אינה אלא אספקלריה גנרית של שמאלנים רהוטים שמוחם כהה ולשונם חדה. במקום להתעסק במיקומי הגיאוגרפי, אולי כדאי שתתיחס לדברי שאינם תלויי מקום. ארעיות מיקומי אינה רלוונטית כלל ועיקר לתוכן טענותיי והעיסוק האובססיבי שלך בתפל מעורר תהיות.
אני מורגל בתגובות של שמאלנים כמוך ומזלך שאתה יודע את מיקומי הגיאוגרפי שכן אחרת, לא היינו שומעים ממך דבר כי לתוכן דבריי לא יכולת להתייחס.
אגב, גם את החמור יש להאכיל תבן מידי פעם על מנת שימשיך במסעו אז הרי לך סיבות נוספות להערותך, בבחינת תבן נחוץ.
אם איש מהגליל מביע דעתו על הקסאמים והגראדים שנופלים בדרום, השתק אותו בנחרצות! הוא לא גר בדרום.
אם אישה מאילת מביעה דעתה על תעשיות החומרים המסוכנים בחיפה, שכח מהסכנות שהיא מצביעה עליהן ותקוף אותה על התערבותה באיזור גיאוגרפי שלא נמצא בסמוך לה.

יש לי עוד תבן, אתה רוצה?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים