מעבר לתוכן

תמונה

שתי מליון סיבות ציוניות טובות

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 07/12/2011 - 14:43

כנסו לכאן והצביעו בעד המהפכה הציונית השניה.
Posted Image
שלטון החוק

Posted Image

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#2 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 08/12/2011 - 14:19

מסתבר שלא ממש מבסוטים מהמועמדות הזו.

"אם תרצו" וגם אם לא
עמוד הפייסבוק של לאומי דיגיטל מוצף באיחולים לא לבביים של גולשים. הסיבה? הכללת עמותת "אם תרצו" המזוהה עם הימין בתחרות "שני מיליון סיבות טובות", שמעניקה מאות אלפי שקלים לעמותות

לכתבה
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#3 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 08/12/2011 - 14:27

זה באמת מעלה את השאלה למה שאר העמותות הפוליטיות אך הלא מפלגתיות לא משתתפות בזה.
Posted Image
שלטון החוק

Posted Image

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בלילות השחורים של יאוש,

EMINEM

#4 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 08/12/2011 - 15:38

מסתבר שלא ממש מבסוטים מהמועמדות הזו.

"אם תרצו" וגם אם לא
עמוד הפייסבוק של לאומי דיגיטל מוצף באיחולים לא לבביים של גולשים. הסיבה? הכללת עמותת "אם תרצו" המזוהה עם הימין בתחרות "שני מיליון סיבות טובות", שמעניקה מאות אלפי שקלים לעמותות

לכתבה

ב YNET כמובן כותרת מסולפת.
הנה כתבה שהקדימה ומבהירה את הזהות של "המוחים".

להלן היצור שאת שכרו הוא מקבל ביורו ממשלות זרות, הגר ברמת חן הכבושה
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#5 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 08/12/2011 - 17:17

זה באמת מעלה את השאלה למה שאר העמותות הפוליטיות אך הלא מפלגתיות לא משתתפות בזה.

מה למעשה ההבדל בין ה"שמאל הלאומי" ל"אם תרצו" בהקשר הזה?
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show

TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#6 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 08/12/2011 - 18:00

אולי העובדה שהם מתכננים להפוך להיות מפלגה מתישהו.
Posted Image
שלטון החוק

Posted Image

[size="4"]

[/size]

וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בלילות השחורים של יאוש,

EMINEM

#7 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 09/12/2011 - 03:22

אורית כאהן הוסיפה נתון מעניין לגבי התחרות בשנה שעברה, בדף הפייסבוק של התחרות.

על הקבוצה
ב

בנק לאומי מקיים זו השנה השנייה תחרות לתמיכה כספית בעמותות הפועלות בישראל. התחרות נקראת "שני מיליון סיבות טובות" במסגרתה יחולקו שני מיליון שקלים בין מספר רב של עמותות על פי הצבעת הציבור.
בשנה שעברה השתתפו בתחרות של לאומי שתי עמותות פוליטיות, האחת "איתך-מעכי", הביעה בעבר תמיכה בארגון המטיף להשתמטות מצה"ל והאשימה את צה"ל שהוא אינו נוהג על פי הדין הבינלאומי (דבר שהתברר כמופרך) והשנייה "קו לעובד" שאחת ממנהלותיה השתתפה בכנס בלונדון של חרם כלכלי על ישראל.
השנה נבחרה לתחרות על פי הקריטריונים עמותת "אם תרצו" המקיימת פעילות ציונית ערכית וחברתית בכל הארץ...

Wednesday at 9:14pm

אז מתברר שסוכן ממשלות זרות כמו יריב גוגלהיימר, לא היתה שום בעיה בשנה שעברה עם הרצת עמותות אנטי ישראליות, של הקרן החד"שה לישראל, שגם הן מתוקצבות ע"י ממשלות זרות.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#8 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 10/12/2011 - 21:14

יריב אופנהיימר מול ארז תדמור

תמונה מצורפת

D. H. Lawrence

My Show

TheStoryTeller 2009

תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#9 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 11/12/2011 - 14:51

בשעות הבוקר היום, שיעור התמיכה ב"אם תרצו" הזניק אותה כבר אל המקום השני בתחרות.
אבל בנק לאומי שבשנה שעברה נתן מקום לעמותות כמו "איתך מעכי", שהאשים את צה"ל בשפעי מלחמה וב"קו לעובד"
שעיקר פעילותו בשנים האחרונות, מקדמת תושבות קבועה למאות אלפי המסתננים והעובדים הזרים הבלתי חוקיים , נכנע להסתה של השמאל הקיצוני, והכסף המזוהם שהוא מקבל מהאיחוד האירופי וממשלות זרות.

תגובת "אם תרצו"-

מסע סתימת הפיות והאיומים הבריוניים של "שלום עכשיו" עשה את שלו. שוב הוכח שהשמאל הקיצוני מתמחה בסתימת הפיות של כל מי שלא מתיישר עם עמדותיו הסהרוריות. אנו מצרים על כך שבנק לאומי נכנע לאיומים ולסחטנות של "שלום עכשיו", איומים שכתוצאה מהם נפגעו עשרות עמותות חברתיות שעושות עבודת קודש. יריב אופנהיימר ימשיך לקבל את משכורתו השמנה מהאיחוד האירופי בשעה שעמותות חברתיות יאלצו לקצץ את פעולותיהן. אנו מודים לעשרות אלפי האנשים שתמכו והובילו את התנועה למקום השני בתחרות.

המלצה על ספר

#10 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 11/12/2011 - 14:54

תודה שלום עכשיו. בזכותכם כמיליון ילדים בישראל יכולים ללכת לישון על בטן ריקה!

#11 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 11/12/2011 - 15:27

תמונה מצורפת

:yawn:

#12 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 11/12/2011 - 16:10

אוקי, סליחה שאני לא מעודכן, אבל למה בזכות "טרור עכשיו" מליון ילדים ילכו לישון על בטן ריקה? נראה לי שפספסתי משהו.
Posted Image
שלטון החוק

Posted Image

[size="4"]

[/size]

וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בלילות השחורים של יאוש,

EMINEM

#13 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 11/12/2011 - 16:13

http://www.ynet.co.i...4159791,00.html

#14 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 11/12/2011 - 16:21

http://www.ynet.co.i...4159791,00.html

איזה חלאות אדם. ואיזה מפגרים בנק לאומי. אם היה לי חשבון שם, הייתי סוגר אותו. הייתי בטוח שהם רק זרקו את "אם תרצו" מהתחרות, אני כבר לא יודע מה היה מעצבן אותי יותר.

עריכה: רציני? על שאלה תמימה בפורום נידח כבר נמצא מי שיתן לי מינוס???

ההודעה נערכה על ידי free radical: 11/12/2011 - 16:22
אני לא נוהג לבכות על מינוסים, אני מחבק אותם, אבל ברצינות??

Posted Image
שלטון החוק

Posted Image

[size="4"]

[/size]

וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בלילות השחורים של יאוש,

EMINEM

#15 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 11/12/2011 - 16:23

אני לא נוהג לבכות על מינוסים, אני מחבק אותם, אבל ברצינות??

ואני עוד זוכר את הימים האופטימים ...
יש פה אנשים(לא אמרתי אתה) שמוכרים לפידבקים חיוביים, כמו שגוגלהיימר, מכור ליורו אירופי.
ולמען הסר ספק קל, כמובן שלא נתתי לך מינוס.

אוקי, סליחה שאני לא מעודכן, אבל למה בזכות "טרור עכשיו" מליון ילדים ילכו לישון על בטן ריקה? נראה לי שפספסתי משהו.

גם אני פיספסתי משהו. מצטרף לתהיה.... ממילא מדובר על פינטס.
בנק לאומי שרק לפני שנה הריץ בתחרות עמותות נתמכות הקרן החד"שה לישראל, כמו "קו לעובד" ו"אחיך-מעכי" שכינתה את צה"ל ארגון המבצע פשעי מלחמה, נבהל כנראה שהזרמת עשרות/מאות מיליוני הדולרים הרשמיים והם הלא רשמיים מטעם האיחוד האירופי וממשלות זרות לא יעבור דרכו ולכן החשש הוא שהוא יאבד עמלות.

ב"שלום עכשיו" והקרן החד"שה, נכנסו לפאניקה והפעילו את נשק יום הדין, מהעובדה שיתגלה ויבעיקר יתפרסם שהציבור תומך כפי שאכן הוכח ב"אם תרצו" ובמטרותיה.

אם למשל היה נקבע חוק שעמותת שלום עכשיו (שאגב, יתכן שעוד תסגר בגלל אי חוקיות מסוג אחר) היה נערך רק בקרב אזרחי ישראל, ברור איזו עמותה היתה משגשגת ומי היה פושט רגל.

המלצה על ספר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים