שאלות ותשובות על מתווה החזרה ללימודים. - עמוד 12 - באוניברסיטה ובנושא אגודת הסטודנטים - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

שאלות ותשובות על מתווה החזרה ללימודים.

• Please log in to reply
194 replies to this topic

#166 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 01/05/2008 - 12:56

אהלן רועי,

עכשיו כשפירסמו הנחיות רישום לסמס' ב', רציתי לדעת האם ידוע מה קורה אם סטודנט נכשל בקורס קדם במועד ב'/ג'
שהמועד שלו מתקיים עמוק לתוך סמס' ב' (חודש וחצי +- ולפעמים אף יותר). האם הוא ממשיך ללמוד את קורס ההמשך
ובמקביל נבחן גם בקדם או שהוא מפסיק ללמוד את קורס ההמשך (ובהנחה הגיונית שהוא לא נוכח בקורס הקדם החוזר) ועובר
ללמוד את קורס הקדם במקום ?

#167 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 03/05/2008 - 23:35

אהלן רועי,

עכשיו כשפירסמו הנחיות רישום לסמס' ב', רציתי לדעת האם ידוע מה קורה אם סטודנט נכשל בקורס קדם במועד ב'/ג'
שהמועד שלו מתקיים עמוק לתוך סמס' ב' (חודש וחצי +- ולפעמים אף יותר). האם הוא ממשיך ללמוד את קורס ההמשך
ובמקביל נבחן גם בקדם או שהוא מפסיק ללמוד את קורס ההמשך (ובהנחה הגיונית שהוא לא נוכח בקורס הקדם החוזר) ועובר
ללמוד את קורס הקדם במקום ?

עקב השביתה האוניברסיטה מאפשרת לסטודנטים לקחת קורסי המשך עוד בטרם עברו בהצלחה את קורסי הקדם.
במצב כזה תוכל ללמוד ולהיבחן בקורס ללא תלות בקורס הקדם אך הוא לא יופיע בגליון הציונים עד שתעבור את קורס הקדם.
כמובן שאם נכשלת בקורס הקדם תצטרך להשלים אותו ורק אז יופיעו הציונים (הקדם וההמשך) בגליון האישי שלך.

#168 BenHamo

BenHamo

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 70 הודעות:

פורסם 15/05/2008 - 17:53

רועי שלום,
דבר ראשון תודה רבה על העזרה והאכפתיות.

כתבת כבר שאין בעיה לגשת למועד ג' בלבד בלי לעשות את מועדי א' וב'.
ידידה שלה עשתה כאמור באחד הקורסים: לא ניגשה למועדי א' וב' ולא נתנו לה לגשת למועד ג'.
אשמח לאישור בנושא או שידוע לך משהו חדש.
"הפחד העמוק ביותר שלנו, אינו מפני חוסר היכולת. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא הידיעה, שעוצמתנו אינה ניתנת למדידה. האור, ולא הצד האפל שבנו, הוא שמעורר
בנו חרדות.
כל אחד שואל את עצמו, מי אני שאוכל להרשות לעצמי להיות כל כך מבריק, מקסים, מוכשר ומאושר? למעשה, מי אתה שתרשה לעצמך לא להיות כזה?
אנחנו ילדים של אלוהים. כאשר אנחנו בוחרים לשחק את המשחק בקטן, אנחנו לא משרתים את העולם. אין שום דבר נאור או מואר בצמצום האישיות שלנו, רק כדי
שאחרים ירגישו נוח בחברתנו.
נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד נושא את הקסם הזה בתוכו.
כאשר אנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח, באופן בלתי מודע, אנחנו מאפשרים לאחרים לעשות את אותו הדבר.
כאשר אנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים."

#169 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 16/05/2008 - 11:01

רועי שלום,
דבר ראשון תודה רבה על העזרה והאכפתיות.

כתבת כבר שאין בעיה לגשת למועד ג' בלבד בלי לעשות את מועדי א' וב'.
ידידה שלה עשתה כאמור באחד הקורסים: לא ניגשה למועדי א' וב' ולא נתנו לה לגשת למועד ג'.
אשמח לאישור בנושא או שידוע לך משהו חדש.

מתי אותו מועד ג'? האם התקיים או טרם?
האם נרשמה מראש למועד ג'?
פנייה בהולה למדור אקדמיה.
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

#170 BenHamo

BenHamo

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 70 הודעות:

פורסם 16/05/2008 - 14:31

מתי אותו מועד ג'? האם התקיים או טרם?
האם נרשמה מראש למועד ג'?
פנייה בהולה למדור אקדמיה.

כבר אבוד, היא חוזרת עכשיו על הקורס והמועד ג' כבר היה. היא באה להרשם בזמן אבל פשוט לא נתנו לה.
זה לא בשבילה אלא בשבילי שאני אוכל לדעת מה לעשות...
"הפחד העמוק ביותר שלנו, אינו מפני חוסר היכולת. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא הידיעה, שעוצמתנו אינה ניתנת למדידה. האור, ולא הצד האפל שבנו, הוא שמעורר
בנו חרדות.
כל אחד שואל את עצמו, מי אני שאוכל להרשות לעצמי להיות כל כך מבריק, מקסים, מוכשר ומאושר? למעשה, מי אתה שתרשה לעצמך לא להיות כזה?
אנחנו ילדים של אלוהים. כאשר אנחנו בוחרים לשחק את המשחק בקטן, אנחנו לא משרתים את העולם. אין שום דבר נאור או מואר בצמצום האישיות שלנו, רק כדי
נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד נושא את הקסם הזה בתוכו.
כאשר אנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח, באופן בלתי מודע, אנחנו מאפשרים לאחרים לעשות את אותו הדבר.

#171 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 16/05/2008 - 21:46

כבר אבוד, היא חוזרת עכשיו על הקורס והמועד ג' כבר היה. היא באה להרשם בזמן אבל פשוט לא נתנו לה.
זה לא בשבילה אלא בשבילי שאני אוכל לדעת מה לעשות...

ישנה חובת הרשמה מוקדמת למועדי ג' והרישום נעשה דרך מזכירות המחלקה.
בכל מקרה מועדי ג' של סמסטר א' החדש יתקיימו בסוף סמסטר ב' כך שיש מספיק זמן עד ההרשמה.

#172 BenHamo

BenHamo

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 70 הודעות:

פורסם 17/05/2008 - 10:43

ישנה חובת הרשמה מוקדמת למועדי ג' והרישום נעשה דרך מזכירות המחלקה.
בכל מקרה מועדי ג' של סמסטר א' החדש יתקיימו בסוף סמסטר ב' כך שיש מספיק זמן עד ההרשמה.

תודה :)
בנו חרדות.

#173 זיו R/F

זיו R/F

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 239 הודעות:

פורסם 18/05/2008 - 16:55

האם יש הקלות לסטודנטים בסמסטר ב'?
?Why NOT to learn Japanese (תודה לכותב)
שוכב על האנטנה, היא מעלי - עולה אל השמים ואני מתחשמל..

#174 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 19/05/2008 - 00:25

האם יש הקלות לסטודנטים בסמסטר ב'?

ההקלות שניתן לנצלן גם בסמסטר השני הם העוברים הבינאריים (בסוף השנה נוכל לבחור את שני ציוני הקורסים שירשמו כעובר בינארי)
ובנוסף הגשת עבודות סמסטריליות ופרוייקטים ידחו לסוף השנה.

#175 cadena

cadena

משתמש טרי

• רשומים
  • 22 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 13:01

יש לי שאלה.
האם העבודות בסמסטר א' נחשבות מגן?
ובאיזה קורסים?

#176 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 02/06/2008 - 09:41

יש לי שאלה.
האם העבודות בסמסטר א' נחשבות מגן?
ובאיזה קורסים?

כל העבודות (בתוך הסמסטר) והבחנים בסמסטר א' יחושבו כמגן על ציון הבחינה/העבודה המסכמת.

#177 cadena

cadena

משתמש טרי

• רשומים
  • 22 הודעות:

פורסם 02/06/2008 - 19:55

כל העבודות (בתוך הסמסטר) והבחנים בסמסטר א' יחושבו כמגן על ציון הבחינה/העבודה המסכמת.

הייתי אצל המרצה והוא אמר שמגן רק אם הציונים בכל העבודות מעל 56,
אז איך בדיוק זה עוזר?
הציון שלי ירד ב 9 נקודות בגלל זה :angry:

#178 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 03/06/2008 - 17:15

אז איך בדיוק זה עוזר?

זה אומר שהוא עושה דין לעצמו.
ממליץ לפנות למזכירות הפקולטה במקביל לפניה למדור אקדמיה.
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

#179 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 04/06/2008 - 01:26

אז איך בדיוק זה עוזר?

החובה היחידה שהוזכרה לגבי הקלה זו היא חובת הגשת המטלות והשתתפות בבחנים. אין שום הצדקה לסנקציה זו ואתם יכולים להראות לו את המסמך שהוציאה הוועדה המרכזת.

#180 a.k

a.k

ברונזה

• מנהלי פורום
  • 633 הודעות:

פורסם 11/06/2008 - 23:31

שאלות בקשר למועדי ג':

האם נהיה זכאים ל מועדי ג' גם בסמסטר ב'?

כמה זמן מראש צריך להרשם למועד ג' (של סמ' א')?

יש מושג מתי מועדי ג' של סמ' א' יתקיימו? (סוף סמ' ב'/ בקיץ/ שנה הבאה...)

תודה :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים