מעבר לתוכן

תמונה

לא כוחות....

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 wizardi

wizardi

משתמש כבד

• רשומים+
  • 1020 הודעות:

פורסם 07/05/2004 - 02:02

אני אוהד הפועל, אבל באמת כל הכבוד למכבי, היא גדולה עלינו בכמה מספרים...

השאלה היא האם זה יוסיף לתחרותיות של הכדורסל הישראלי?? מסופקני....

לצערי עם כאלה הפרשים כל קבוצה תדעך, ולא נגיע באמת לצמרת האירופאית כמו ספרד או איטליה, עם 2-3 קבוצות בגביע האלופות, וחבל....
ולפעמים אין שום דבר חכם להגיד...

#2 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 07/05/2004 - 02:07

על אף כל מה שאמרת
הכדורסל הישראלי מאוד התקדם העונה...
רק מה שגם מכבי מאוד התקמה העונה, כך שבגדול השנה היתה לדעתי
עונה מאוד חיובית לכדורסל.

בתור אוהד הפועל, אתה גם צריך להיות מאוד גאה,
גביע יול"ב, ניצחון על מכיב ת"א במלחה העונה... :וי:

פשוט מכבי עכשיו ביכולת שיא,
ואל תשכח שלהפועל לא היה יום טוב היום
סולומון ושפר כמעט לא פגעו..
ולעומתץ זאת הצהובים המשיכו להפציץ שלשות כמו משוגעים..
ככה שלדעתי ביום טוב של הפועל ועם אחוזים סבירים של מכבי היה משחק מותח ומעניין

#3 אורח - מכביסט

אורח - מכביסט
  • אורחים

פורסם 07/05/2004 - 16:06

העונה הזאת הייתה האמת יוצאת מן הכלל של הכדורסל הישראלי וזה התחיל עוד מהקיץ באליפות אירופה של הנבחרת (לא לשכוח את זה, כי הנבחרת שלנו עשתה הישג עצום).

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 08/05/2004 - 18:48

הפועל ירושלים הראו השנה שהם עשויים מחומר שממנו עשויות קבוצות גדולות של ואני מדבר על אופי של וינרים, עוד לפני הגמר נגד ריאל מדריד הם הראו שביום נתון הם יכולים לנצח כל קבוצה באירופה (הם עשו את זה נגד אלופת היורוליג הטריה) ומה שיפה, זה שהם עושים את זה בלי (רבע) תקציב כמו של מכבי.
אבל מאז גמר היול"ב הקבוצה בירידת מתח רצינית, כאילו הם הגיעו לשיא ולא נשארו להם כוחות וזה בעיקר נכון לגבי דורון שפר, שהפך השנה לבורג מרכזי בקבוצה.
אז זהו, כשאתה ביום חלש אתה לא יכול לנצח חזקים וכמו שדרוקר אמר, צריך להצדיע לשחקנים על עונה גדולה. נסמוך על הצוות המקצועי של הפועל שיבנו את הקבוצה בקיץ כדי ששנה הבאה הקבוצה תהיה חזקה יותר.
ועוד דבר, ההישגים של הפועל השנה זה בגלל שהם שהם בנו "הפועל ירושלים" ולא ניסו לבנות "יחידה מיוחדת למלחמה נגד מכבי ת"א". אז זה הכיוון הנכון.
ובכל זאת: פיני גרשון, עוד יבוא היום שיסתמו לך את הג'ורה!
[COLOR=red][SIZE=7]הפועל עולה!

#5 אורח - מכביסט

אורח - מכביסט
  • אורחים

פורסם 09/05/2004 - 20:49

המבחן של ירושלים יהיה בהמשכיות, כי גם לאחר שירושלים לקחה למכבי גביע אמרו שהיא עשויה מחומר אחר.. השאלה תהיה איך ירושלים תראה בעונה הבאה. מה גם שהופעה מכובדת ביורוליג (רק שלא יחזור מקרה רעננה..) יקדם עוד יותר את הכדורסל הישראלי.

לדעתי, אם סולומון יעזוב, ירושלים צריכה להחזיר את טפירו- תחשבו על זה שעם טפירו ועוד זר שיוכל להגיע, בנוסף לסגל הקיים, לירושלים יכולה להיות קבוצה פשוט מעולה. מה גם שיש סיכוי תיאורטי שתמיר יחזור לשחק שם..

#6 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 12/05/2004 - 23:45

את דעתי בנוגע למשחק הגמר הפועל-מכבי כבר אמרתי.
אני אוהד כדורסל ישראלי. באירופה אני כמובן עם מכבי. וכן, אני יותר אוהד שלהם באירופה מאשר של הפועל באירופה כי ככה גדלתי עוד מגיל 5. ואני מאוד אשמח אם תהיה ליגה תחרותית ועוד קבצות ישתלבו יפה באירופה.
אבל.
אני במשחק גמר גביע המדינה הייתי בעד מכבי.
אתם שואלים למה?
כי אוהדי הפועל היו בשמיים. וככה גם השחקנים. אחרי הזכיה בגביע יול"ב השתן עלה להם קצת לראש ולראיה הם הפסידו בבית לבני השרון במשחק קריטי ואפילו לא עלו לבית הגמר בליגה המקומית (והם עוד דיברו על לקחת אליפות ממכבי). אם הפועל ירושלים היו זוכים בגביע, ועוד שהוגדר כסופר-קאפ האירופאי, השתן כבר היה יוצא מהחורים של העיניים. יש בספורט מושג "לנוח על זרי הדפנה" וזה בדיוק מה שעובר על הפועל. אז למען הצלחתם העתידית ולמען עתיד הכדורסל הישראלי, העדפתי שמכבי יקחו (ולמען הסר ספק, אני אומנם צהוב, אבל בדר"כ לא איכפת לי מי לוקחת את הגביע).
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#7 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 13/05/2004 - 23:56

את דעתי בנוגע למשחק הגמר הפועל-מכבי כבר אמרתי.
אני אוהד כדורסל ישראלי. באירופה אני כמובן עם מכבי. וכן, אני יותר אוהד שלהם באירופה מאשר של הפועל באירופה כי ככה גדלתי עוד מגיל 5. ואני מאוד אשמח אם תהיה ליגה תחרותית ועוד קבצות ישתלבו יפה באירופה.
אבל.
אני במשחק גמר גביע המדינה הייתי בעד מכבי.
אתם שואלים למה?
כי אוהדי הפועל היו בשמיים. וככה גם השחקנים. אחרי הזכיה בגביע יול"ב השתן עלה להם קצת לראש ולראיה הם הפסידו בבית לבני השרון במשחק קריטי ואפילו לא עלו לבית הגמר בליגה המקומית (והם עוד דיברו על לקחת אליפות ממכבי). אם הפועל ירושלים היו זוכים בגביע, ועוד שהוגדר כסופר-קאפ האירופאי, השתן כבר היה יוצא מהחורים של העיניים. יש בספורט מושג "לנוח על זרי הדפנה" וזה בדיוק מה שעובר על הפועל. אז למען הצלחתם העתידית ולמען עתיד הכדורסל הישראלי, העדפתי שמכבי יקחו (ולמען הסר ספק, אני אומנם צהוב, אבל בדר"כ לא איכפת לי מי לוקחת את הגביע).

אז אני בדיוק הפוך ממך.
למרות שאני צהובה בדרך כלל, ורציתי שמכבי תיקח את הגביע, נראה לי שזה היה עושה טוב לכדורסל הישראלי אם ירושליים היתה לוקחת את הגביע.
אין לי ספק שמכבי תיקח את האליפות, אז הם יכלו לפחות לתת לירושלים את הגביע ולתת קצת עתיד לכדורסל הישראלי...
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#8 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 14/05/2004 - 04:36

במשחקים באירופה- אני אוהדת את הקבוצה הישראלית. בין אם זה מכבי ת"א, הפועל ת"א או הפועל י-ם.
אבל בארץ- אני עם הפועל י-ם.
ובמשחק המדובר- אחוזי הקליעה של מכבי רק מ 3 היו קרובים ל 80%. ושפר וסולומון נראו בכלל לא קשורים. זה היה משחק רע להפועל, ומשחק של פוקסים ומזל למכבי.
אני לא נכנסת לפילוסופיה של מה היה טוב יותר לכדורסל הישראלי(קריימר, מיפמיפ), אבל מה שבטוח- שטוב היה לו המשחק לא היה מוכרע ע"י מזל נטו. ;)
כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

#9 אורח - מכביסט

אורח - מכביסט
  • אורחים

פורסם 14/05/2004 - 18:59

מזל נטו? אם את אומרת זה סתם כדי לתרץ את ההפסד אז בסדר, אבל אם את באמת מאמינה בזה אז כנראה שאת לא מחוברת לכדורסל בחודש באחרון..

סולומון אחרי כמה משחקים שהשתלט על עצמו ושיחק יוצא מן הכלל מבחינה קבוצתית חזר לעצמו- אנוכי, הולך עם הראש בקיר, משתלט יותר מדי על המשחק.. שפר, כמו שכולם כבר ניתחו, הגיע לשיא בגמר היול"ב (מה זה יול"ב קאפ??) וכנראה שהחליט שהעונה נגמרה כבר אז (גם בחצי גמר וגם נגד בני השרון הוא היה פשוט גרוע- לא הורגש בכלל..)..

ולגבי האחוזים של מכבי, אם האחוזים האלה קורים במשחק אחד אז יכול להיות שזה פוקס, אבל כשבשלושה משחקים בפרק זמן של שבועיים מכבי משחקת יוצא מן הכלל וקולעת באחוזים גבוהים- זה כבר לא פוקס, זאת קבוצה שהגיעה לשיא היכולת שלה (כולם ידעו בתחילת העונה שמכבי בנתה קבוצה עם פוטנציאל עצום) ברגעים הכי חשובים של העונה..

#10 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 17/05/2004 - 14:04

ולגבי האחוזים של מכבי, אם האחוזים האלה קורים במשחק אחד אז יכול להיות שזה פוקס, אבל כשבשלושה משחקים בפרק זמן של שבועיים מכבי משחקת יוצא מן הכלל וקולעת באחוזים גבוהים- זה כבר לא פוקס, זאת קבוצה שהגיעה לשיא היכולת שלה (כולם ידעו בתחילת העונה שמכבי בנתה קבוצה עם פוטנציאל עצום) ברגעים הכי חשובים של העונה..

כמה שאתה צודק... :rolleyes: כולם יודעים שאירופה צהובה! (וחיפה ירוקה)
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 17/05/2004 - 16:47

מחר חיפה תהיה אדומה, אם אתה מבין למה אני מתכוון..... ;)

r.e.l. (לא מצליח להתחבר)

#12 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 17/05/2004 - 18:42

מחר חיפה תהיה אדומה, אם אתה מבין למה אני מתכוון..... ;)

r.e.l. (לא מצליח להתחבר)

הלוואי הלוואי, מהפה שלך ל...
< קריימר, כשם שהוא פטריוט ישראלי, הוא גם פטריו חיפאי >
אבל מה שבטוח, גם אחרי מחר, חיפה ירוקה.
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים