מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

שפה תחתונה נפוחה

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 10:00

כבר איזה יומיים שכאבה לי השפה התחתונה, עד היום בבוקר הכאב היה בעיקר חיצוני וטיפה הקרין פנימה לתוך הפה, אבל חשבתי שזה מסוג הכאב שיש בעור לפני הופעת פצעון והתעלמתי. היום בבוקר אני קמה וחצי מהשפה התחתונה שלי נפוחה. אז מלבד זאת שאני נראית כאילו מישהו הביא לי בוקס לפה, יש גם עוד כמה דברים: זה כואב מאד, האיזור מאד רגיש, אני בקושי יכולה לדבר או בכלל לעשות פעולות כלשהם עם פה שהוא פתוח טיפה יותר מדי (לצעוק, לפהק וכו') :בכיין:

מישהו נתקל במקרה כזה ויודע מה עושים?
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#2 Ibiza

Ibiza

:-)

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 10:29

אז את דולפין שנראה עכשיו כמו ברווז? :מתגלגל:

סליחה שאני ככה צוחק...

בטח יש איזה משחה, או משהו טבעי למרוח (דבש, או פרופוליס..).

תרגישי טוב!
תמונה מצורפת

#3 אורח - E-R

אורח - E-R
  • אורחים

פורסם 15/07/2007 - 10:37

כבר איזה יומיים שכאבה לי השפה התחתונה, עד היום בבוקר הכאב היה בעיקר חיצוני וטיפה הקרין פנימה לתוך הפה, אבל חשבתי שזה מסוג הכאב שיש בעור לפני הופעת פצעון והתעלמתי. היום בבוקר אני קמה וחצי מהשפה התחתונה שלי נפוחה. אז מלבד זאת שאני נראית כאילו מישהו הביא לי בוקס לפה, יש גם עוד כמה דברים: זה כואב מאד, האיזור מאד רגיש, אני בקושי יכולה לדבר או בכלל לעשות פעולות כלשהם עם פה שהוא פתוח טיפה יותר מדי (לצעוק, לפהק וכו') :בכיין:

אני יודעת שאם זה משהו חיצוני משחות עם סינטומיצין עוזרות...
אבל מאוד יכול להיות שזה תוצאה של איזה וירוס שיש לך, ואז את צריכה לקחת תרופות או אפילו אנטיביוטיקה (קרה לחברה שלי)
בכל מקרה אם זה לא עובר לך תוך יום-יומיים הייתי ממליצה לך ללכת לרופא.

תרגישי טוב :)

#4 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3584 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 10:55

למה שלא תקפצי לרופאה בבית הסטודנט??

אגב יכול להיות שנעקצת בשנתך?? (דבורה)
אם כן אז הכאב צריך להיות מסוג שורף/גלי חום

ובנתיים קרח / קרטיב .... מאלחש את הכאב
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

Posted Image
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

#5 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 11:03

למה שלא תקפצי לרופאה בבית הסטודנט??

אגב יכול להיות שנעקצת בשנתך?? (דבורה)
אם כן אז הכאב צריך להיות מסוג שורף/גלי חום

ובנתיים קרח / קרטיב .... מאלחש את הכאב

נראה לי שהעובדה הקטנה שאני לא סטודנטית של בן גוריון יכולה להפריע לי לבקש שירותי רפואה שם. ולא, לא יכול להיות שנעקצתי הכאב הוא לא שורף זה פשוט כואב כאילו שחטפתי מכה או משהו.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#6 פירחיה

פירחיה

אני רק שאלה...

• רשומים+
  • 710 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 13:31

יכול להיות שאת אלרגית למשהו שאכלת

הביקור אצל הרופאה בבית הסטודנט לא קשור להיותך כן/לא סטודנטית אלא לעובדה שאת כן/לא חברת קופת החולים של כללית
"עזוב הוא מחדרה, הוא לא מהארץ...."

#7 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 13:38

אלרגיה? :unsure:

אולי פצע פנימי?

בכל מקרה הייתי מציעה לגשת לקופ"ח לפני שאת שמה על זה כל מיני מאלחשים ומרגיעים ומורידי נפיחות למיניהם...

תמונה מצורפת

#8 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 13:46

נראה לי שהעובדה הקטנה שאני לא סטודנטית של בן גוריון יכולה להפריע לי לבקש שירותי רפואה שם. ולא, לא יכול להיות שנעקצתי הכאב הוא לא שורף זה פשוט כואב כאילו שחטפתי מכה או משהו.

זה לא קשור להיותך סטודנטית. ואת חייבת ללכת לרופא כי אולי זה הרפס או אפטה או כל אחדג מהדברים הקסומים הללו, זה יכול להיות מצד שני גם סתם זיהום. אל תקחי סיכונים.
תרגישי טוב :)

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#9 ניסים

ניסים

מריר ועצבני, אבל במרכז!

• רשומים+
  • 4300 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 14:06

קל לבדוק אם זו אפטה - יהיו פצעים (במין צבע לבן) פתוחים בצד הפנימי של השפה.
אבל זה נשמע כמו הרפס. תשאלי רופא, ואם צריך - זובירקס.
אם ה באמת הרפס, את עדיין בשלב המדבק. לא להתנשק עד שמופיע הפצע (אמנם אז זה לא מדבק, אבל כשיש את הפצע המגעיל של ההרפס, אף אחד לא רוצה להתנשק ממילא).

#10 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 14:13

ניסים, הרפס מדבק גם בשלבים הראשוניים.

וכמו שאמרתי לך במסנג'ר- זה נשמע כמו הרפס, וזו גם העונה שהוא מופיע הכי הרבה (בחודש הזה ובדצמבר). זובירקס זה הפתרון.

יש על החיים האלה? :-)

#11 cyber fairy

cyber fairy

ברונזה

• רשומים+
  • 967 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 14:18

כמו שאמרו פה...ללכת לרופא..
תרגישי טוב :חיבוק: !!!
הלבוש היפה ביותר של האדם הוא..... החיוך :)

...... I don't believe that magic, is only in the mind

In Your Eyes

#12 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 15/07/2007 - 23:30

תודה לכולם, אני אגש כנראה מחר לרופא שלי כבר. אמא שלי גם טוענת שזה הרפס, הנקודה היא שזו פעם ראשונה שיש אצלי משהו כזה בגלל זה זה די חדש ומוזר לי.
גם לי יש בלוג!

#13 diti

diti

שדונית קטנה ומטריפה

• רשומים+
  • 1947 הודעות:

פורסם 16/07/2007 - 00:54

קל לבדוק אם זו אפטה - יהיו פצעים (במין צבע לבן) פתוחים בצד הפנימי של השפה.
אבל זה נשמע כמו הרפס. תשאלי רופא, ואם צריך - זובירקס.
אם ה באמת הרפס, את עדיין בשלב המדבק. לא להתנשק עד שמופיע הפצע (אמנם אז זה לא מדבק, אבל כשיש את הפצע המגעיל של ההרפס, אף אחד לא רוצה להתנשק ממילא).

במקום זובירקס - ממליצה על אציקלוביר. התרופה הגנרית. אותה השפעה, 5 גרם במקום 2 עבור אותו סכום.
אם יש לך עקצוצים - זה הרפס. לא לשים שום לחות על השפתיים!!!

תודה לכולם, אני אגש כנראה מחר לרופא שלי כבר. אמא שלי גם טוענת שזה הרפס, הנקודה היא שזו פעם ראשונה שיש אצלי משהו כזה בגלל זה זה די חדש ומוזר לי.

תמיד יש פעם ראשונה להרפס :בכיין:
ידוע כי אחוזים גבוהים באוכלוסייה נשאים בווירוס, אם כי אצל רבים הסימפטומים לעולם לא ימצאו ביטוי.

פוגי יוצא ברכבת מתל אביב. במקביל הוא יוצא ברכבת מחיפה.
נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו?
שאלה שנייה: האם הוא יתאכזב?
את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן בשבוע הבא, ואז גם יוגרלו הגרסים. סליחה, אז גם יוגרלו הפרסים, גרציה.
בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!!!

חשוב יותר להיות שפוי ולא לדעת מה קורה

חתול, הו, בידי בם בם
תמונה מצורפת

#14 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 16/07/2007 - 03:07

עושה רושם שאת מפתחת תסמינים של ניגר

#15 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 16/07/2007 - 03:09

מצצת איזה בולבול לאחרונה?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים