מעבר לתוכן

תמונה

מועדונים וטורנירים

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 kfirbu

kfirbu
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 26/02/2008 - 23:24

חבר'ה מישהו יודע מה קורה עם הטוניר הבא? התחיל הסמסטר והשחקנים מחכים... נאור, ראם, מה זז?
עשיתם (ואחרים) עבודה מדהימה טורניר קודם!!!

#2 radami

radami
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 27/02/2008 - 11:38

חבר'ה מישהו יודע מה קורה עם הטוניר הבא? התחיל הסמסטר והשחקנים מחכים... נאור, ראם, מה זז?
עשיתם (ואחרים) עבודה מדהימה טורניר קודם!!!

עובדים על זה .. הבעיה שבסמסטר הקודם יצאנו בהפסדים בגלל שזה היה פיילוט היינו מוכנים להתפשר עכשיו אנחנו כבר לא יכולים לצאת שוב בהפסדים
מה שמסתמן כרגע זה שכדי לכסות על ההוצאות הכניסה תעלה 250 ש"ח לסמסטר

#3 kfirbu

kfirbu
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 28/02/2008 - 15:16

עובדים על זה .. הבעיה שבסמסטר הקודם יצאנו בהפסדים בגלל שזה היה פיילוט היינו מוכנים להתפשר עכשיו אנחנו כבר לא יכולים לצאת שוב בהפסדים
מה שמסתמן כרגע זה שכדי לכסות על ההוצאות הכניסה תעלה 250 ש"ח לסמסטר

שמעתי כל זה, לא נראה לי שתהייה לשחקנים בעיה עם זה... (לפחות ל-6 שדיברתי איתם), הבנתי גם שהכוונה היא ל-160 איש, האם אתם מתכוונים להשאיר את המתכונת של 3 משחקים וגמר, או שבגלל שיהיו (בתקווה) 160 איש, תעשו 4 משחקים וגמר?

#4 radami

radami
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 02/03/2008 - 15:54

שמעתי כל זה, לא נראה לי שתהייה לשחקנים בעיה עם זה... (לפחות ל-6 שדיברתי איתם), הבנתי גם שהכוונה היא ל-160 איש, האם אתם מתכוונים להשאיר את המתכונת של 3 משחקים וגמר, או שבגלל שיהיו (בתקווה) 160 איש, תעשו 4 משחקים וגמר?

אנחנו נשאיר את זה 108 שחקנים בגלל ההוצאות הנוספות במקרה של 162 שחקנים ובגלל שאין זמן ל 10 מפגשים

#5 Godzilla

Godzilla

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 216 הודעות:

פורסם 09/03/2008 - 20:27

www.pokerbanamal.com
מישהו בפנים? 500 שקל ואתה מלך.

#6 גרבון

גרבון

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:36

www.pokerbanamal.com
מישהו בפנים? 500 שקל ואתה מלך.

נשמע מעניין , אולי אני ארשם . יש לחבר'ה האלה כיסוי ? מי אלה ? יש מושג מי אלה האנשים שמאחורי הקלעים ?
לא נשמע נחמד לתת 500 שקל לשליח סתם .

עריכה -
לאחר קריאת השרשור הזה :
השרשור
זה ככל הנראה עבודה בעיניים ושיטה לחלוב כסף קל . אני בכל אופן אתקשר מחר כדי להתקיל אותם בשאלות ולראות מה בדיוק קורה ...

I'm Not Your Friend, Buddy !

Posted Image

#7 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 18/03/2008 - 19:58

נשמע מעניין , אולי אני ארשם . יש לחבר'ה האלה כיסוי ? מי אלה ? יש מושג מי אלה האנשים שמאחורי הקלעים ?
לא נשמע נחמד לתת 500 שקל לשליח סתם .

עריכה -
לאחר קריאת השרשור הזה :
השרשור
זה ככל הנראה עבודה בעיניים ושיטה לחלוב כסף קל . אני בכל אופן אתקשר מחר כדי להתקיל אותם בשאלות ולראות מה בדיוק קורה ...

התקשרת ?
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#8 גרבון

גרבון

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 19/03/2008 - 00:19

התקשרת ?

העוקצים ברחו כמה שיותר מהר . ניסיתי להתקשר יום למחרת בכדי להציב בפניו עובדות יבשות ונחש מה - קו הטלפון שלהם נותק .
חשבו שיעשו כסף קל . רק חבל על אלה שנפלו בפח .

I'm Not Your Friend, Buddy !

Posted Image

#9 dudiei

dudiei

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 26/03/2008 - 10:20

אני מתכוון לארגן טורינר של 20 איש לפחות (כרגע יש בערך 8 אנשים סגורים) ליום שני הבא 31.3.08 יש מיקום,(בדירה שלי ב ד') יש ז'יטונים וקלפים. חסר אנשים ומצב רוח:-)
עוד לא הוחלט ממש על מבנה הטורניר וחלוקת הזכיות אבל הנטייה כרגע היא 100 ש"ח לכניסה לטורניר ו BUY IN אחד בשעה הראשונה. כמו כן הנטיה לחלוקת הפרסים היא
20% מקום שלישי 30% מקום 2 ו 50% מקום ראשון.
אז אם תהיה היענות נוכל להוציא את זה לפועל. eikort@gmail.com ליצירת קשר.

#10 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 26/03/2008 - 13:42

נשמע מעניין
שיהיה לך מושג לגבי מבנה הטורניר אשמח לשמוע
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#11 אורח - אורח_דני_*

אורח - אורח_דני_*
  • אורחים

פורסם 30/03/2008 - 16:32

למעונינים ניתן ליצור קשר
evonb55@yahoo.com

#12 אורח - אורח_דני_*

אורח - אורח_דני_*
  • אורחים

פורסם 30/03/2008 - 17:10

למעונינים ניתן ליצור קשר
evonb55@yahoo.com

#13 אורח - אורח_דני_*

אורח - אורח_דני_*
  • אורחים

פורסם 30/03/2008 - 20:36

למעונינים ניתן ליצור קשר
evonb55@yahoo.com

כמו כן,ניתן ליצור קשר בנייד:0523943555

#14 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 31/03/2008 - 03:04

כמו כן,ניתן ליצור קשר בנייד:0523943555

אולי תנסה להסביר קודם על מה אתה מדבר?? :הממ:
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#15 אורח - $Aviv$

אורח - $Aviv$
  • אורחים

פורסם 31/03/2008 - 03:39

אולי תנסה להסביר קודם על מה אתה מדבר?? :הממ:

למה?
מי צריך הסברים??
מה טוב בזה?

ובכלל, זה הרבה יותר כיף ככה, כשאתה לא ממש יודע למה לצפות...

:blink:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים