מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

קארי יפני

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 user

user

משתמש טרי

• רשומים
  • 17 הודעות:

פורסם 21/09/2011 - 15:57

התחלתי להתעניין בבישול היפני והבנתי שאורז קארי הוא המאכל הכי נאכל ביפן, גם שמעתי הרבה דברים טובים על הטעם המתקתק שלו ואני מת לטעום.

לצערי לא מצאתי בב"ש בשום מקום חנות (תבלנים או רשת) שמוכרת את האבקת קארי, מישהו פה במקרה יודע איפה אפשר להשיג (אני באר-שבעי) ?

#2 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 21/09/2011 - 21:28

התחלתי להתעניין בבישול היפני והבנתי שאורז קארי הוא המאכל הכי נאכל ביפן, גם שמעתי הרבה דברים טובים על הטעם המתקתק שלו ואני מת לטעום.

לצערי לא מצאתי בב"ש בשום מקום חנות (תבלנים או רשת) שמוכרת את האבקת קארי, מישהו פה במקרה יודע איפה אפשר להשיג (אני באר-שבעי) ?

לא הבנתי מה בדיוק אתה מחפש, כי תבלין של קארי יש בכל מקום...
Posted Image

#3 user

user

משתמש טרי

• רשומים
  • 17 הודעות:

פורסם 22/09/2011 - 00:33

ליפנים יש גירסא מיוחדת משלהם לתבלין , הוא בעיקר משמש להכין רוטב עם תפוחי אדמה,גזר ובצל על אורז .

הינה כתבה:

http://www.ynet.co.i...2866441,00.html

#4 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 22/09/2011 - 06:28

ליפנים יש גירסא מיוחדת משלהם לתבלין , הוא בעיקר משמש להכין רוטב עם תפוחי אדמה,גזר ובצל על אורז .

הינה כתבה:

http://www.ynet.co.i...2866441,00.html

וואלה?
לא ידעתי שיש להם קארי מיוחד. מעניין.
בכל מקרה, תנסה לחפש
כאן

וכאן
Posted Image

#5 user

user

משתמש טרי

• רשומים
  • 17 הודעות:

פורסם 24/09/2011 - 13:03

חיפשתי שם וגם ב"כוכב התבלינים" שליד רותם ולא מצאתי, חבל כי לרותם ועדן מרקט יש את שאר התבלינים של החברה שמיבאת את הקארי היפני לישראל .

בכול מקרה טחנתי את התבלינים בבית, יצא ממש טעים אבל זה מזכיר את הרוטב של הודו הקטנה, אני אף פעם לא טעמתי את המקורי אז אני לא יודע אם צדקתי בכמויות .

אני מוסיף תמונה של מה שיצא לי, אפורפו אם תההית לגבי צבע התה בתמונה השניה, הוא תה לבן גם משהו מעניין מהמזרח שאני ממליץ עליו .

קבצים מצורפים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים