מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

המלצה על שני מקומות מקסימים בצפון :-)

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 09/02/2012 - 21:15

אהלן :)
לכל מי שיוצא להיות בסביבה (או בחופש אי שם עם החבר/ה), ורוצה ליהנות מארוחות מדהימות, ככה זה הולך, בהודעה מלאת סמיילים:

1. מסעדה מקסימה שפתחה לי את יום ההולדת בצורה הכי מוצלחת שיש, נקראת "בית שלום", ממוקמת במטולה. ארוחת הבוקר הזוגית שהזמנו הייתה יוצאת דופן מכמה סיבות.
קודם כל, העיצוב של המקום יפהפה (לחובבי השירה, ציטטו שם שירים ישראלים על תמונות:)). המלצר היה אדיב לאללה ולא הציק יותר מדי :) סוגי גבינות שלא מסתכמים בגבינה צהובה (כבודה במקומו מונח), יוגורט אמיתי (בחיי שלא ידעתי שיוגורט יכול להיות כזה טעים), ריבות, לחם טרי, סלט, ביצים, מיץ תפוזים (אמיתי;)), ובסוף קפה ועוגה טעימה עם גלידה (אלוהים יודע מתי זוגתי הספיקה לארגן זיקוק :הממ:).
שעשע אותי איך בדר"כ אנחנו משלמות 100 ש"ח ומעלה על ארוחות בוקר זוגיות פשוטות למדיי ולא בהכרח טעימות, וכאן שילמנו 130. שווה כל רגע :)
יש גם מקום ישיבה בחוץ, שקט ומקסים, פשוט היה קר מדי כך שהעדפנו רק לעשן שם ולא לשבת. פעם הבאה :)

2. שהינו ביישוב ליבנים, ובגלל שיום לפני כבר אכלנו בדוריס (אלא מה, ועל זה באמת אין צורך להמליץ;)), היה חייב לגוון, אז זרמנו מבלי לדעת ממש לאין אנחנו הולכות למסעדה ביישוב שנקראת רוברג (ע"ש השף, כמובן :P). יש שני סוגי תפריטים, ובאופן אמיץ הלכנו על תפריט הטעימות (היינו קצת סקפטיות בנוגע לכמה שבעות נהיה, שתינו רגילות ל600 גרם סטייק :P).
אני יכולה לאמר בלב שלם שזו ארוחת הערב הכי טובה שאכלתי בשנים האחרונות (והייתי במספיק מקומות נפלאים), המלצר היה מקסים (ומצחיק למדיי;)), והיינו דיי בשוק מכמות המנות. הן לא היו קטנות מדי, ובסוף היינו שבעות מאד ושמחות לבב :) מבחינת היינות המבחר לא מדהים, אבל מספק אנשים פשוטים ;).
טוב, אז היו את מנות הפתיחה: סלטים מיוחדים (תראו כבר בתמונה כי אני לא באמת זוכרת לפרטי פרטים :מסמיק:), בדר"כ אני לא עפה על סלטים - אבל הפעם עפתי :P קבבוני טלה עם טחינה (שלא אכלתי בגלל הטחינה, אבל האישה מספרת שהיה נהדר), כנפיים, פטריות מגניבות מצופות במשהו שאני לא באמת סגורה מהו, מרקים מיוחדים (עם תוספת ארק, בכלל חוויה :P), פילה מושט אפוי, המבורגר קטנטן (שבשלב הזה אף אחת כבר לא יכלה לסיים), פרגית בסילאן, סטייק אנטריקוט (קטן ואלוהי :P), המנה היחידה שלא מצאה חן בעיניי הייתה שיפודי פילה עוף ברוטב בוטנים (אני חולה על בוטנים, וזה פשוט היה לי מוזר מדי), בטוח שכחתי עוד דברים, כך או כך יש כמה תמונות. אה, כן - היה גם קינוח נפלא, עוגה, גלידה ומלבי, וברגע שזוגתי אמרה למלצר (החמוד, כבר אמרתי?) שיש לי יומולדת - קיבלתי בלון עם הקדשה (שהתפוצץ בגלל זוגתי המוכשרת), שתי כוסות יין לבן וסוכרייה על מקל :lol: אה, כן - בין מנות הפתיחה לעיקריות הגישו גם סורבה אפרסק טעים :)
330 ש"ח לזוג.

ובהתאם לרוח המנות הקטנות - תמונות קטנות :) תהנו, אני נהניתי :)

קבצים מצורפים

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#2 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 10/02/2012 - 14:07

לכל מי שיוצא להיות בסביבה (או בחופש אי שם עם החבר/ה), ורוצה ליהנות מארוחות מדהימות, ככה זה הולך, בהודעה מלאת סמיילים:

1. מסעדה מקסימה שפתחה לי את יום ההולדת בצורה הכי מוצלחת שיש, נקראת "בית שלום", ממוקמת בעפולה.

הייתכן שאת מתבלבלת בין עפולה למטולה? התפלאתי שיש מסעדה (ועוד טובה...) בעפולה שאני לא מכירה (וגם למה שתרצי להיות ביום ההולדת שלך בעפולה...?) וגיגול פשוט מצא מסעדה בשם זהה במטולה.
Posted Image

#3 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 11/02/2012 - 13:17

הייתכן שאת מתבלבלת בין עפולה למטולה? התפלאתי שיש מסעדה (ועוד טובה...) בעפולה שאני לא מכירה (וגם למה שתרצי להיות ביום ההולדת שלך בעפולה...?) וגיגול פשוט מצא מסעדה בשם זהה במטולה.

לגמרי התבלבלתי, התכוונתי למטולה. תודה על התיקון :)

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#4 yossiel

yossiel

ברונזה

• רשומים+
  • 772 הודעות:

פורסם 12/02/2012 - 16:36

1. מסעדה מקסימה שפתחה לי את יום ההולדת בצורה הכי מוצלחת שיש, נקראת "בית שלום", ממוקמת בעפולה. ארוחת הבוקר הזוגית שהזמנו הייתה יוצאת דופן מכמה סיבות.
קודם כל, העיצוב של המקום יפהפה (לחובבי השירה, ציטטו שם שירים ישראלים על תמונות:)). המלצר היה אדיב לאללה ולא הציק יותר מדי :) סוגי גבינות שלא מסתכמים בגבינה צהובה (כבודה במקומו מונח), יוגורט אמיתי (בחיי שלא ידעתי שיוגורט יכול להיות כזה טעים), ריבות, לחם טרי, סלט, ביצים, מיץ תפוזים (אמיתי;)), ובסוף קפה ועוגה טעימה עם גלידה (אלוהים יודע מתי זוגתי הספיקה לארגן זיקוק :הממ:).
שעשע אותי איך בדר"כ אנחנו משלמות 100 ש"ח ומעלה על ארוחות בוקר זוגיות פשוטות למדיי ולא בהכרח טעימות, וכאן שילמנו 130. שווה כל רגע :)
יש גם מקום ישיבה בחוץ, שקט ומקסים, פשוט היה קר מדי כך שהעדפנו רק לעשן שם ולא לשבת. פעם הבאה :)

2. שהינו ביישוב ליבנים, ובגלל שיום לפני כבר אכלנו בדוריס (אלא מה, ועל זה באמת אין צורך להמליץ;)), היה חייב לגוון, אז זרמנו מבלי לדעת ממש לאין אנחנו הולכות למסעדה ביישוב שנקראת רוברג (ע"ש השף, כמובן :P). יש שני סוגי תפריטים, ובאופן אמיץ הלכנו על תפריט הטעימות (היינו קצת סקפטיות בנוגע לכמה שבעות נהיה, שתינו רגילות ל600 גרם סטייק :P).
אני יכולה לאמר בלב שלם שזו ארוחת הערב הכי טובה שאכלתי בשנים האחרונות (והייתי במספיק מקומות נפלאים), המלצר היה מקסים (ומצחיק למדיי;)), והיינו דיי בשוק מכמות המנות. הן לא היו קטנות מדי, ובסוף היינו שבעות מאד ושמחות לבב :) מבחינת היינות המבחר לא מדהים, אבל מספק אנשים פשוטים ;).
טוב, אז היו את מנות הפתיחה: סלטים מיוחדים (תראו כבר בתמונה כי אני לא באמת זוכרת לפרטי פרטים :מסמיק:), בדר"כ אני לא עפה על סלטים - אבל הפעם עפתי :P קבבוני טלה עם טחינה (שלא אכלתי בגלל הטחינה, אבל האישה מספרת שהיה נהדר), כנפיים, פטריות מגניבות מצופות במשהו שאני לא באמת סגורה מהו, מרקים מיוחדים (עם תוספת ארק, בכלל חוויה :P), פילה מושט אפוי, המבורגר קטנטן (שבשלב הזה אף אחת כבר לא יכלה לסיים), פרגית בסילאן, סטייק אנטריקוט (קטן ואלוהי :P), המנה היחידה שלא מצאה חן בעיניי הייתה שיפודי פילה עוף ברוטב בוטנים (אני חולה על בוטנים, וזה פשוט היה לי מוזר מדי), בטוח שכחתי עוד דברים, כך או כך יש כמה תמונות. אה, כן - היה גם קינוח נפלא, עוגה, גלידה ומלבי, וברגע שזוגתי אמרה למלצר (החמוד, כבר אמרתי?) שיש לי יומולדת - קיבלתי בלון עם הקדשה (שהתפוצץ בגלל זוגתי המוכשרת), שני כוסות יין לבן וסוכרייה על מקל :lol: אה, כן - בין מנות הפתיחה לעיקריות הגישו גם סורבה אפרסק טעים :)
330 ש"ח לזוג.

ובהתאם לרוח המנות הקטנות - תמונות קטנות :) תהנו, אני נהניתי :)

נשמע טוב, יתויג לפעם הבאה בצפון.

מכמות הסמיילים אני מבין שהיה סופ"ש טוב...

מזל טוב

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים