מעבר לתוכן

דרוזי שרוצה להתאסלם

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 אורח - דרוזי

אורח - דרוזי
  • אורחים

פורסם 02/09/2009 - 17:12

את התגובה האמיתית לא תדע עד שלא תעשה את המעשה, אם אתה בן 33 אתה יודע מה העמדה הדרוזית, כמו שמס" 2 אמר הדר לגן עדן... כנירה גם הכי מהירה... בהצלחה

#17 אורח - ערבית גאה מאוד

אורח - ערבית גאה מאוד
  • אורחים

פורסם 03/09/2009 - 01:53

אני לא ממליץ לך להיות מוסלמי, מכמה סיבות:

אסור לך לשתות אלכוהול.

אסור לך לאכול חזיר.

סונים שונאים אם אתה סוני - כל השיעים שונאים אותך ואם אתה שיעי כל האותך.

שלא לדבר על כך שהיהודים שונאים אותך בכל מקרה והדרוזים והנוצרים אפילו עוד יותר מהיהודים.

אתה צריך להתפלל חמש פעמים ביום. איך אפשר לעשות ככה קריירה?

אסור לך לקנות מניות ולמכור בשורט.

רמדאן - אתה באמת צריך את זה על הראש?

ומה יש לך לחפש במכה עם האבן הזאת?

וזו רק רשימה חלקית. אבל הדבר הכי גרוע זה שבכלל אין אלוהים, אז מה הטעם בכל זה?

תהייה מוסלמי שאולי יסבול בחיים אלה ולא ירדוף אחרי היצר שלו..הסבל הזה הוא תענוג בישביל כל מוסלימי מפני שאנחנו יודעים שנקבל חיים יותר טובים בגן עדן...בזמן שיהודים בגיהנום סובלים...
תהייה מוסלמי שאולי ישנאו אותך יהודים היום...ואל תהייה דורזי תומך ביהודים ותהרוג אחים שלך בפלסטין ובלבנון וישנאו אותך כל העולם...
רמדאן זה חוויה מגניבה וכשאתה לא שותה יין ולא תאכל חזיר תרגיש כמה אתה מיוחד בדת הזה וכמה אלוהים אוהב את מוסלמים...תקרא בקוראן ותכנס לעומק...אפילו חשיבתך על דבר זה משקפת הרבה... 

#18 אורח - ערבית גאה מאוד

אורח - ערבית גאה מאוד
  • אורחים

פורסם 03/09/2009 - 02:02

מה אתה רוצה? בקוראן כתוב שמוחמד היה נביא של השטן.

וואלהה??איפה קראת את זה??באיזה סורא ואיזה איה???את נראית כל כך בטוחה!!
יכול להיות שאני יודעת תורה יותר טוב מכם !! אבל על בטוח את לא יודעת שום דבר על קוראן!!

#19 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 03/09/2009 - 10:58

וואלהה??איפה קראת את זה??באיזה סורא ואיזה איה???את נראית כל כך בטוחה!!
יכול להיות שאני יודעת תורה יותר טוב מכם !! אבל על בטוח את לא יודעת שום דבר על קוראן!!

היא קצת הגזימה, אבל אכן יש הלכה (שנויה במחלוקת) על פיה השטן גרם למוחמד לומר שהוא
מוכן לקבל עבודת אלילים.

תהייה מוסלמי שאולי יסבול בחיים אלה ולא ירדוף אחרי היצר שלו..הסבל הזה הוא תענוג בישביל כל מוסלימי מפני שאנחנו יודעים שנקבל חיים יותר טובים בגן עדן...בזמן שיהודים בגיהנום סובלים...
תהייה מוסלמי שאולי ישנאו אותך יהודים היום...ואל תהייה דורזי תומך ביהודים ותהרוג אחים שלך בפלסטין ובלבנון וישנאו אותך כל העולם...
רמדאן זה חוויה מגניבה וכשאתה לא שותה יין ולא תאכל חזיר תרגיש כמה אתה מיוחד בדת הזה וכמה אלוהים אוהב את מוסלמים...תקרא בקוראן ותכנס לעומק...אפילו חשיבתך על דבר זה משקפת הרבה... 

אין אלוהים חבוב.
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#20 אורח - אריה דרוזי

אורח - אריה דרוזי
  • אורחים

פורסם 15/10/2009 - 03:07

איך לפי דעתכם מקבלת העדה הדרוזית דרוזי שמתאסלם? אני דרוזי בן 33, בעל מעמד רם בעדה הדרוזית, קצין צה"ל לשעבר. לאחרונה חלה אצלי תפנית בעקרונות ובאמונות ובעקבות זאת הרגשתי קרבה לדת והמנהגים האיסלאמים. אני מעוניין להיות מוסלמי אבל חושש מתגובת העדה הדרוזית. אני חושב שאני בכל זאת אתאסלם.. אנא חוו את דעתכם על התגובות וההשלכות שיהיו בקרב העדה הדרוזית ובקרב החברה הערבית האיסלמית.

לפי דעתי אתה יכול והעדה הדרוזית נותן לך הזכות להתאסלם ולהתגייר ולהיות מה שאתש רוצה זה לטובת העדה שהיא לא מעונינת באנשים כמוכה והיא בהחלט לא מקבלת אנשים מדתות אחרות ואף פעם מוסלמי דרוזי או יהודי יהיה דרוזי או נוצרי יהיה דרוזי אנחנו לא מקבלים אף אחד מלוץ וגם מי שיוצי יוצא והוא לא מענין אותן ..

#21 אורח - מארק

אורח - מארק
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 00:40

מה אתה רוצה? בקוראן כתוב שמוחמד היה נביא של השטן.

בואנה יא חתיכת בור ועם ארץ מה אתה מבין בקוראן חתיכת פשיסט מגעיל , בקוראן לא כתוב כזה דבר אבל הבעיה שאנשים גזענים פשיסטים כמוך מפרשים את הקוראן כמו שבא להם , לך תסתכל מה רשום בתנ"ך שלך אם אתה בכלל יודע

#22 אורח - אבי

אורח - אבי
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 00:44

אתה לא משרת במילואים?

אגב, מה דעתך על ניסים נאסר עוד בחור שהתאסלם , וריגל לטובת החיזבאללה?

הוא לא התאסלם , אתה ממש טיפש ... לפי האסלאם הוא נחשב למוסלמי כי אבא שלו מוסלמי ולפי היהדות הוא נחשב ליהודי כי אמא שלו יהודיה .. אז הוא נולד מוסלמי .. ומה דעתך על הפרופסור היהודי שריגל למען איראן ומה דעתך על מאות היהודים שריגלו למען חזבאללה ואיראן ובמיוחד חיילים יהודים שתמורת מנת סמים מוכנים לעשות הכל

#23 אורח - דרוזי

אורח - דרוזי
  • אורחים

פורסם 27/02/2010 - 00:37

כנראה שאתה באמת לא דרוזי כי אם היית דרוזי היית יודע שהדת הדרוזית אינה מכריחה אף אחד שיהיה דרוזי וגם אינה מקבלת מי שלא נולד דרוזי (לאימא ואבא דרוזים), וההיפך היא גם מעוניינת שישארו בקרב בניה רק מי שמסוגלים באמת לשאת את האמונה הזו. אין לך מה לחשוש אם אתה רוצה להתאסלם הדרך פתוחה אבל תזכור לא תהיה לך הזדמנות לחזור לדת הדרוזית, ובתור דרוזי גאה ומאמין בדתי הנפלאה ואשר מכבד את שאר הדתות, אומר לך ובבטחון הדת שלנו מעוניינת רק במי שמאמין ומסוגל לשאת את מצוותיה. אני אישית אומר שתודה לאל שנפלה בחלקי הזכות להיוולד דרוזי ואם אשכחך דתי היקרה אין לי קיום.

#24 טרול רשום

טרול רשום

לא נורמלי

• רשומים+
  • 3563 הודעות:

פורסם 09/04/2010 - 11:42

איך לפי דעתכם מקבלת העדה הדרוזית דרוזי שמתאסלם? אני דרוזי בן 33, בעל מעמד רם בעדה הדרוזית, קצין צה"ל לשעבר. לאחרונה חלה אצלי תפנית בעקרונות ובאמונות ובעקבות זאת הרגשתי קרבה לדת והמנהגים האיסלאמים. אני מעוניין להיות מוסלמי אבל חושש מתגובת העדה הדרוזית. אני חושב שאני בכל זאת אתאסלם.. אנא חוו את דעתכם על התגובות וההשלכות שיהיו בקרב העדה הדרוזית ובקרב החברה הערבית האיסלמית.

-חבל, אני דווקא בסדר עם דרוזים שמשרתים בצה"ל ותורמים למדינה.
איך בדיוק קיבלת תפנית בעקרונות שלך?
משך אותך המעמד של הגבר באיסלם, אישור לרצוח ולשכב עם ילדות קטנות?

קח בחשבון, שבגוג ומגוג אתה וצאצאיך יקבלו בראש, לא חבל?
חוץ מזה שאיסלם מאגד סביבו את הזבל האנושי של הפלנטה הזאת.
אללה מעק.

#25 אורח - דרוזית שרוצה להתאסלם

אורח - דרוזית שרוצה להתאסלם
  • אורחים

פורסם 16/07/2011 - 15:17

אני דרוזית ומאווד רוצה להתאסלם כי נמאס לי מכול השחצנות של הדרוזים הם עם שאוהב רק את השם שלו ואם יש מישהו עם בעיה כול שהיא אבל הוא ממשפחה קשת יום פתאום לא מתיחסים אלו אבל העם המוסלימי מקבל כול אדם כפי שהוא וזה מה שאני אוהבת במוסלימים

#26 אורח - בלסטינית גאה

אורח - בלסטינית גאה
  • אורחים

פורסם 16/07/2011 - 17:10

אני דרוזית ומאווד רוצה להתאסלם כי נמאס לי מכול השחצנות של הדרוזים הם עם שאוהב רק את השם שלו ואם יש מישהו עם בעיה כול שהיא אבל הוא ממשפחה קשת יום פתאום לא מתיחסים אלו אבל העם המוסלימי מקבל כול אדם כפי שהוא וזה מה שאני אוהבת במוסלימים

גם התאסלמתי, כי רציתי להתקדם בחיים.

#27 Flickerman

Flickerman

משמינים, הא?

• רשומים+
  • 6699 הודעות:

פורסם 17/07/2011 - 22:35

הגיהנום כפי שמכירים אותו כיום, זה די פורמט שבא מהיוונים שסגדו לכל מיני אלילים, וההשפעות האלה חדרו לנצרות, משם האיסלאם העתיק את זה.

אז אתם עובדי אלילים, ואתם עוד מצפים להגיע לגן העדן?

#28 אורח - עומר

אורח - עומר
  • אורחים

פורסם 07/09/2012 - 16:35

גם אני רוצה להתאסלם

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים