מעבר לתוכן

תמונה

אל גור וגלובל וורמינג

• נושא נעול נושא זה נעול
6 replies to this topic

#1 Bart'Melius

Bart'Melius

.We are what we repeatedly do

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5313 הודעות:

פורסם 16/02/2010 - 10:59

בלוגר חרוץ אסף קריקטורות שצוחקות על אל גור ועל האמת הלא נוחה - יש את אחד החורפים הכי קשים בעשרות שנים האחרונות :

קריקטורות שצוחקות על אל גור

(קרטיד לבלוג הירוק)
--------

פמיניזם - הדרך של נשים לא מושכות למצוא את דרכן למרכז החברה.

למה זה לא עובד?

#2 shovatz

shovatz

cunning linguist

• רשומים+
  • 2596 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 22:09

לא כל כך הבנתי.
זה שיש חורף קשה רק מוכיח שאל גור צדק בקשר להתחממות הגלובאלית, לא?
אז למה לצחוק עליו?

#3 Cynic

Cynic

בא והולך.

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 3729 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 22:14

לא כל כך הבנתי.
אז למה לצחוק עליו?

כי זה לא התחממות, אלא התקררות, וזה לא גלובאלי, זה משתנה ממקום למקום, וזה לא מחקר מדעי, זה פסאודו-מדעי.
למרות שאני אישית מאמין שיש מקום למחקר אמיתי בנושא (התחחמות גלובאלית? שינוי אקלים? חלק ממחזור החום-קור העולמי או השפעה אנושית? צריך לבדוק את זה יותר לעומק).

Utinam barbari spatioum proprium tuum invadant

http://goantigreen.com/

#4 JohnnyBoy

JohnnyBoy

מצ'עמם

• רשומים+
  • 3109 הודעות:

פורסם 14/03/2010 - 11:36

לא כל כך הבנתי.
אז למה לצחוק עליו?

כי אפשר
בושה - שומרת על הסדר כבר עשרת אלפים שנה.

מה רע לך עם multithreading?

הרב קוק:

הצדיקים הטהורים אינם קובלים על הרשעות, אלא מוסיפים צדק. אינם קובלים על הכפירה, אלא מוסיפים אמונה. אינם קובלים על הבערות, אלא מוסיפים חכמה.

#5 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 14/03/2010 - 11:39

כי אפשר

א גם
ב הוא טען ההיפך שלא יהיה חורף קשה. כבר כמה שנים שטוענים שהעובדה שאין משקעים זה ההוכחה להתחממות גלובלית, אז עכשיו עודף משקעים זה גם הוכחה? אתה לא שם לב פה למגמתיות??
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#6 JohnnyBoy

JohnnyBoy

מצ'עמם

• רשומים+
  • 3109 הודעות:

פורסם 14/03/2010 - 12:27

א גם
ב הוא טען ההיפך שלא יהיה חורף קשה. כבר כמה שנים שטוענים שהעובדה שאין משקעים זה ההוכחה להתחממות גלובלית, אז עכשיו עודף משקעים זה גם הוכחה? אתה לא שם לב פה למגמתיות??

לא יודע מה אל גור טען, אבל מדעני אקלים שתומכים בתיאוריה אומרים שמזג האוויר יהפוך להיות קיצוני - הם (אלו שאני מכיר) לא דיברו על כיוון הקיצוניות. כלומר חורף קר במיוחד, קיץ חם במיוחד, סופה חזקה במיוחד - כולם תומכים בתיאוריה.
בושה - שומרת על הסדר כבר עשרת אלפים שנה.

מה רע לך עם multithreading?

הרב קוק:

הצדיקים הטהורים אינם קובלים על הרשעות, אלא מוסיפים צדק. אינם קובלים על הכפירה, אלא מוסיפים אמונה. אינם קובלים על הבערות, אלא מוסיפים חכמה.

#7 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 14/03/2010 - 12:51

לא יודע מה אל גור טען, אבל מדעני אקלים שתומכים בתיאוריה אומרים שמזג האוויר יהפוך להיות קיצוני - הם (אלו שאני מכיר) לא דיברו על כיוון הקיצוניות. כלומר חורף קר במיוחד, קיץ חם במיוחד, סופה חזקה במיוחד - כולם תומכים בתיאוריה.

כנס ללינקים של בארט ושל הנושא בפורום ירוק. לפני כמה שנים דובר רק על התחממות, ואז כשהמציאות לא התאימה לתחזיות זה שונה למזג אויר קיצוני. כרגע גם התחזיות הללו הופרכו, במיוחד אחרי פרשת "קליימטגייט" {הם באמת צריכים להתחיל להיות מקוריים בשמות לשערוריות} שהתפוצצה, והעובדה שכמעט כל המחקרים היו מונפצים.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים