נמצא כלב בבנין 72 - בעלי חיים - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

נמצא כלב בבנין 72

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 katkat

katkat

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 18:46

אתמול אספתי כלב מבנין 72 . הכלב נמצא באחת הכיתות, כמאט לא זז, היה עליו קולר אז העליתי אותו לדשא כדי שאם הוא שייך למישהו יוכלו למצוא אותו, הוא נשאר כל היום באותה נקודה בדשא, בלילה התתחבא כנראה באחת הכיתות ורק אתמול בבוקר בעזרת המנקה שהעידה שהוא מסתובב שם כבר כמה ימים מצאתי אותו. זה זכר שחור גודל בינוני, כתם לבן, קולר בצבע בורדו, מוזנח מאוד, היה משותק מפחד וכנוע, נראה שלא רגיל לחיות ברחוב. שטפתי אותו וגזרתי את כל המסטיקים והליכלוכים מהפרווה, בצער בעלי חיים לא נמצא צ'יפ, והעריכו את גילו כ8 חודשים. הכלב שמנמן  ומגיב לרצועה ועושה צרכים בחוץ. כרגע הוא אצלי עם הכלב שלי ויש לי כמה כיוונים לאנשים שמעוניינים לקחת אותו בתקווה שכך זה יקרה בהקדם. לפני שאני מוסרת אותו אני פונה לבדוק אם אולי לא נטשו אותו והוא באמת נאבד למישהו שמחפש אותו. אם מישהו שמע ראה יודע, תגיבו בבקשה.!!! בנוסף בתור ביטוח הייתי מעוניינת לברר על עמותו או בתי אומנה פה בבאר שבע כי הבנתי שצער בעלי חיים ממיתים אם לא מוצאים בית

#2 britishgirl

britishgirl

...welcome pain

• רשומים+
  • 1204 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 18:51

אתמול אספתי כלב מבנין 72 . הכלב נמצא באחת הכיתות, כמאט לא זז, היה עליו קולר אז העליתי אותו לדשא כדי שאם הוא שייך למישהו יוכלו למצוא אותו, הוא נשאר כל היום באותה נקודה בדשא, בלילה התתחבא כנראה באחת הכיתות ורק אתמול בבוקר בעזרת המנקה שהעידה שהוא מסתובב שם כבר כמה ימים מצאתי אותו. זה זכר שחור גודל בינוני, כתם לבן, קולר בצבע בורדו, מוזנח מאוד, היה משותק מפחד וכנוע, נראה שלא רגיל לחיות ברחוב. שטפתי אותו וגזרתי את כל המסטיקים והליכלוכים מהפרווה, בצער בעלי חיים לא נמצא צ'יפ, והעריכו את גילו כ8 חודשים. הכלב שמנמן ומגיב לרצועה ועושה צרכים בחוץ. כרגע הוא אצלי עם הכלב שלי ויש לי כמה כיוונים לאנשים שמעוניינים לקחת אותו בתקווה שכך זה יקרה בהקדם. לפני שאני מוסרת אותו אני פונה לבדוק אם אולי לא נטשו אותו והוא באמת נאבד למישהו שמחפש אותו. אם מישהו שמע ראה יודע, תגיבו בבקשה.!!! בנוסף בתור ביטוח הייתי מעוניינת לברר על עמותו או בתי אומנה פה בבאר שבע כי הבנתי שצער בעלי חיים ממיתים אם לא מוצאים בית

katkat, יש מצב שתוכלי לצרף תמונה? אולי מישהו יזהה...

וכל הכבוד שאספת אותו אלייך! :כפיים:

There was a little girl
who had a little curl
right in the middle of her forhead
And when she was good
she was very, very good
But when she was bad
!she was horrid

הפרצוף האמיתי של ניסויים בבעלי חיים

תמונה מצורפת

#3 katkat

katkat