מעבר לתוכן

דו קיום וסקס עם בדואית

• Please log in to reply
102 replies to this topic

#31 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 16/04/2007 - 14:55

לא מדוייק. העובדה היא כי הנאצים החשיבו גם מומרים גמורים ליהודים . קראי את חוקי נירנברג.

המרה היא עניין דתי, לא לאומי\אתני. יהודי מומר הוא עדיין יהודי.

#32 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 16/04/2007 - 17:42

יהודי מומר הוא עדיין יהודי.

אתה מתבלבל.
מבחינת היהדות, שזו דת לכל דבר ועיניין, יהודי לא יכול להמיר את דתו.
הנאצים טעו וחשבו שיהדות זה גזע. אין שום סיבה שאנחנו נטעה בגלל טעות של הנאצים ונחשוב שיהדות זה גזע. עובדה היא שכל אדם יכול להתגייר ולהפוך ליהודי מן השורה.

#33 Kruskal

Kruskal
  • רשומים
  • 8 הודעות:

פורסם 16/04/2007 - 23:43

#34 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 17/04/2007 - 12:04

אתה מתבלבל.
מבחינת היהדות, שזו דת לכל דבר ועיניין, יהודי לא יכול להמיר את דתו.
הנאצים טעו וחשבו שיהדות זה גזע. אין שום סיבה שאנחנו נטעה בגלל טעות של הנאצים ונחשוב שיהדות זה גזע. עובדה היא שכל אדם יכול להתגייר ולהפוך ליהודי מן השורה.

היהודים הם עם, הדת היהודית זו דת, תבדיל בין השניים.

#35 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 17/04/2007 - 12:55

היהודים הם עם

ואיך אתה מגדיר את העם הזה?
ההגדרה היחידה נובעת מתוך חוקי הדת היהודית.
אני יודע שמאוד קשה לך עם זה, אז תזכור שאתה לא חייב למול את בנך, ככה הוא כבר לא יהיה יהודי, ולא ירדפו אותו ברחבי העולם.
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#36 אורח - אורח_אלמוני_*

אורח - אורח_אלמוני_*
  • אורחים

פורסם 24/04/2007 - 13:32

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

אני לא לומד בב"ש. הגעתי לפורום במהלך חיפ]וש אחר פורום יהודי-ערבי. לדעתי מה שמתנהל כאן זה לא דיאלךוג ולא שיחה, רק התלהמות יהודת גזענית ודוחה. אני, אגב, יהודי. עדיף שלא תכתבו פה. אני מתבייש.

#37 אורח - אורח_אלמוני_*

אורח - אורח_אלמוני_*
  • אורחים

פורסם 24/04/2007 - 13:32

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

אני לא לומד בב"ש. הגעתי לפורום במהלך חיפ]וש אחר פורום יהודי-ערבי. לדעתי מה שמתנהל כאן זה לא דיאלךוג ולא שיחה, רק התלהמות יהודת גזענית ודוחה. אני, אגב, יהודי. עדיף שלא תכתבו פה. אני מתבייש.

#38 אורח - יוסף

אורח - יוסף
  • אורחים

פורסם 24/04/2007 - 19:54

אחי, אני ערבי ואני ממליץ לך בשיא הכנות- אם אתה רוצה לחיות להמשיך בחיים תתרחק ממנה
אפילו אם היית ערבי ויצאת איתה היית גוזר על עצמך דין מוות כי לפי המנהגים הערביים והבדווים אסור לבחורה לצאת עם בחור בשום פנים ואופן אם הם לא נשואים-וזה נגד כל המנהגים והעונש של זה הריגה להגנה על כבוד המשפחה- אז תחשוב טוב

#39 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 25/04/2007 - 16:30

ואיך אתה מגדיר את העם הזה?
ההגדרה היחידה נובעת מתוך חוקי הדת היהודית.
אני יודע שמאוד קשה לך עם זה, אז תזכור שאתה לא חייב למול את בנך, ככה הוא כבר לא יהיה יהודי, ולא ירדפו אותו ברחבי העולם.

אין שום בעיה עם זה שההגדרה נובעת מחוקי היהדות. אגב- על פי חוקים אלו, בני יהיה יהודי גם אם לא אמול אותו, אם אמו תהיה יהודיה.

#40 אורח - בדוי(לא גזעני בכלל)

אורח - בדוי(לא גזעני בכלל)
  • אורחים

פורסם 16/05/2007 - 16:09

לכותב הנושא

תשנה את הכותרת

והלוואי שהשם שלך מופיע... לפחות :מתאגרף:

#41 אורח - בדואית אצילה

אורח - בדואית אצילה
  • אורחים

פורסם 20/05/2007 - 11:48

אהבה שוברת ברזל אם יש רצון. לכן חביבי פנחס אל תחשוב על גזענות ממלא החברה הבדואית ממולאת בחלוקות מוצאים בדואים יש תתי קטגוריות אפילו בינם לבין עצמם. איך תדמיין שיהיה הדבר עם יהודי (שיש שוני בדת, תרבות ומנהגים). לכן אני מדברת (בדואים ערבים פלאחים זאת חלוקה לא טובה). לכן אני מציעה לך ללכת על דבר אפשרי לא חסר אשכנזיות מרוקאיות ורוסיוווווווווווווווווווווווווווווווווווווות
מוסלמי למוסלמי נקודה. אל תעשה גיבור תשתמש בשכל בריא לגבי המבטים שלה הן שקופות ולא על מה שהתכוונת!!!!!!!!

#42 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 20/05/2007 - 18:24

לכותב הנושא

תשנה את הכותרת

אהבה שוברת ברזל אם יש רצון. לכן חביבי פנחס אל תחשוב על גזענות ממלא החברה הבדואית ממולאת בחלוקות מוצאים בדואים יש תתי קטגוריות אפילו בינם לבין עצמם. איך תדמיין שיהיה הדבר עם יהודי (שיש שוני בדת, תרבות ומנהגים). לכן אני מדברת (בדואים ערבים פלאחים זאת חלוקה לא טובה). לכן אני מציעה לך ללכת על דבר אפשרי לא חסר אשכנזיות מרוקאיות ורוסיוווווווווווווווווווווווווווווווווווווות
מוסלמי למוסלמי נקודה. אל תעשה גיבור תשתמש בשכל בריא לגבי המבטים שלה הן שקופות ולא על מה שהתכוונת!!!!!!!!

נראה שאת מכירה את המקרה מהאוניברסיטה.

את צודקת קשה לעשות חלוקה בין ערבים בישראל בין בדואים/פלאחים /פלסטינים..
הרי כשאחנו שומעים על מקרים של רצח בלתי גזעני מצד טיפוסים אצילים, את בנות משפחתן גם כשהן יוצאות עם מוסלמי ללא רשות.
http://www.nrg.co.il...T1/426/579.html

אז מה קורה כשהן יצאו עם יהודי?
מה יהיה גורלו ?

בדואים לא גזענים בכלל, ואצילים אחד אחד שכמותכם...

מה בכל זאת צריך לעשות אם בכל זאת ליהודי נדלק על סטודנטית ערביה מהנגב והחליט לצאת איתה ולראות בה אמר גם פרטרנית ליציאות ואולי גם פרטנרית פוטנציאלית לקיום יחסי מין מהנים?

לא פחות חשוב מה צריך לעשות לאותה בחורה ערביה לדעתכם שתצא עם אותו יודע?

#43 אורח - צוחק...

אורח - צוחק...
  • אורחים

פורסם 20/05/2007 - 20:12

תודה למגיבים הערבים-בדואים מוסלמים שדיברו בכנות, ותיארו את המציאות הגורפת בחברה הערבית.

לכן אני מציעה לך ללכת על דבר אפשרי לא חסר אשכנזיות מרוקאיות ורוסיוווווווווווווווווווווווווווווווווווווות

אחי, אני ערבי ואני ממליץ לך בשיא הכנות- אם אתה רוצה לחיות להמשיך בחיים תתרחק ממנה
אפילו אם היית ערבי ויצאת איתה היית גוזר על עצמך דין מוות כי לפי המנהגים הערביים והבדווים אסור לבחורה לצאת עם בחור בשום פנים ואופן אם הם לא נשואים-וזה נגד כל המנהגים והעונש של זה הריגה להגנה על כבוד המשפחה- אז תחשוב טוב

זו התמונה האמיתית.
http://www.nrg.co.il...T1/426/579.html

לכותב הנושא

תשנה את הכותרת

-
-
-

וזה היה עוד WAKE UP CALL לחבורת הטיפשים והצבועים שבעוורון ובחוצפה של אנשים טיפשים מנסים לאנוס את המציאות ע"פ אמונתם הדתית העוורת בקוסמפולטיות, שנובחת דווקא על מי שעיניו בראשו ורואה את המציאות כפי שהיא.
היא לא מסוגלת לראות את התנגשות הציווליזציות בגלל שהמציאות הזו מאיימת על עצם עצם שרירות אמונת הכת שלהם.

לא לדאוג הם לא יתעוררו.

אני חושבת שלפני שאתה יוצא עם משהי בדואית אולי תנקה את הגזענות שלך, למרות שסך הכל כולנו גזענים בצורה זו או אחרת כי ככה חונכנו מגיל קטן, אבל זה
עדיין מרתיח לקרוא את המילים שמדברות על הבדואית האינלגנטית והמערבית, ולהבין שהסיבה שיצאת איתה היא מכיוון שחשבת שהיא "אחת משלנו" וזה גורם
מאוד להבין מדוע אותה בדואית הסתירה את זהותה הפחד שהיא חווה לא קשור רק למשפחה שלה אלא אליך כחלק מחברה שדוחה אותה בגלל שהיא בדואית
ומצחיק לחשוב אחרי שקוראים את ההודעה שלך שמחר יום השואה, ולהזכר שהשמידו 6 מליון יהודים רק בגלל הלאום שלנו, גם הם לא היו בטוחים באינטילגנטיות
שלנו, האמת אם אתה שואל אותי לבדואית האינטליגנטית המערבית מגיע משהו הרבה יותר טוב ממך

טוב, הכל מובן.

הכתומים עושים מספיק מהומות. לא צריך שתעשו גם כאן.

אפשר לחשוב, סקס עם בדואית. כאילו שזה משנה אם זו בדואית או צ'רקסית, שוודית או אמריקאית, או בלונדינית מתולתלת. חוץ מלסיפורים לחבר'ה, לכותרות האלו אין שום משמעות, בטח שלא במיטה.
בכלל, אם היא ממש בדואית אז מה היא עושה באוניברסיטה מלכתחילה. מה זה בדואים בכלל? זה שמבחינתנו כל מי שלא יהודי הוא בדואי, לא אומר בהכרח שכל הבדואים עשויים מקשה אחת. ודאי שהם לא. למעשה, הבדואים הם כמו היהודים של המאה ה-19: פזורים על פני מספר מדינות, שבכל אחת מהם הם מיעוט מדוכא, אוחזים בזהות קולקטיבית אחת, אולם מגוונת כתוצאה מתהליכים היסטוריים. בקיצור, עם ללא ארץ, אומה ללא מדינה.
מכאן, שאין דבר כזה בדואית. כמוך, יש לה דעה, אז תשאל אותה מה קורה, ולא את הפורום. אלא אם כן אתה חושש שהיא תגיד ש"סבבה, אין בעיה, אני רוצה ולמשפחה שלי לא מפריע, להיפך" ואז תצטרך להתמודד עם השאלה האם אתה רוצה במערכת יחסים איתה, שזה אומר להתמודד עם שאלות של המקורבים שלך, והרמות הגבה שתראה כשתלכו ברחוב, כי אנחנו מאוד סובלניים בנושא זה.

#44 אורח - סטודנטית בדוית

אורח - סטודנטית בדוית
  • אורחים

פורסם 21/05/2007 - 11:43

אני לא מבינה למה תמיד יש לערב את עניין הדת והתרבות והגזע בכל דיון בין ערבים ליהודים
כותב המאמר דיבר על עצמו
על מקרה פרטי שיש לו עם חברתו
שניהם אנשים כבר מספיק גדולים כדי לדעת אם זה נכון או לא
אל תנסו להכניס להם את הרעיונות שלכם בדיאלוג כה אלים וגזעני
...
הבדוים הם עם נחמד מאוד שקל להתחבר אליו
וזו הזמנה לא לסקס עם בדויות אלא להכיר אחד את השני
לצמצם את הפערים,
להבין,
ואולי גם לאהוב.. :נשיקות:

#45 אורח - ויליאם הנצרתי

אורח - ויליאם הנצרתי
  • אורחים

פורסם 21/05/2007 - 18:38

אני לא מבינה למה תמיד יש לערב את עניין הדת והתרבות והגזע בכל דיון בין ערבים ליהודים
כותב המאמר דיבר על עצמו
על מקרה פרטי שיש לו עם חברתו
שניהם אנשים כבר מספיק גדולים כדי לדעת אם זה נכון או לא
אל תנסו להכניס להם את הרעיונות שלכם בדיאלוג כה אלים וגזעני
...
הבדוים הם עם נחמד מאוד שקל להתחבר אליו
וזו הזמנה לא לסקס עם בדויות אלא להכיר אחד את השני
לצמצם את הפערים,
להבין,
ואולי גם לאהוב.. :נשיקות:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים