מעבר לתוכן

תמונה

מילים לשיר eternity

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 Eternal itcH

Eternal itcH

אם יש לי שורה זה אומר שאני מכורה?

• רשומים+
  • 3538 הודעות:

פורסם 06/12/2006 - 19:37

עושה רושם שלא הבנת למה בדיוק עוררת התנגדות.

אף אחד לא מפקפק בזכות שלך להביע את דעתך פה, ובטח שלא על זכותך להחזיק באחת, אבל יש צורה ויש מקום.

אם מישהו היה פותח שרשור הערצה לרובי וויליאמס, כלומר פותח דיון בקשר ליכולת המוזיקלית שלו או וואט-אבר, אז היה יותר הולם שם לשפוך את כל הבוז שלך, אבל כאן הבנאדם סה"כ ביקש עזרה לחפש ליריקסים, זה בקשר למקום.

גם את ה "למי פאקינג איכפת!!?!?" יכולת בהחלט לחסוך. תתפלא, אבל כן, יש אנשים שאכפת להם. דוגמה? פותח השרשור. לא אוהב? כמו שבאמת עשית, נמק והדגם למה, אבל את ההתנשאות שמור למקום אחר. זה בקשר לצורה.

תגובות כמו אלה גורמות לאנשים שלא מכירים פה את כולם לחשוב (ובצדק) שהמקום הזה מלא בסנובים מתנשאים, ואף אחד לא ירצה להכנס לפה יותר. יודע מה? אני אספר לך משהו: עזבתי פורום אחר שעוסק במוזיקה בדיוק מסיבה זו בדיוק: כי רמת ההתנשאות של האנשים (והכמות שלהם) שם הגיעה לרמה בלתי נסבלת. אי אפשר היה לנהל שום דיון ולהביע את דעתך מבלי שיתחילו לרדת עליך ועל מה שאתה שומע.
שוב, אני לא רוצה שתחשוב שאני סותם לך תפה, או שאני דורש ממך משהו. אני רק מבקש שתשתדל להתנסח בצורה יותר סובלנית.

:וי: כל הכבוד!
וקצת תוספת:
חלקנו נמצאים כ"כ עמוק בתוך ההגדרות שלנו למה זה מוסיקה איכותית או לא שלפעמים אנחנו שוכחים שהעיקר במוסיקה הוא להנות ממנה.
וחשוב באמת שנזכור שעם כל הדיעות הנחרצות שיש לכולנו לפעמים אפשר להשאיר אותן לרגע בצד. (וזה כנראה נוגע לעוד הרבה תחומי חיים ולאו דווקא לנושא הספציפי הזה).
אני מכירה את התופעה שהצגת, Red-X, וזאת גם הסיבה שאני לא פעילה בפורומי מוסיקה אחרים.
דווקא בפורום הזה מצאתי הרבה יותר חופש להתבטאות ופחות פחדים לכתוב גם אם אני לא המבינה הכי גדולה בז'אנר מסויים או בהיסטוריה של איזושהי להקה.
מאחר ואנחנו פורום מוסיקה ולא פורום ספציפי לאיזה זרם מוסיקלי מסויים אנחנו נתקלים פה גם באנשים שטעמם המוסיקלי שונה משלנו (גם אם מגוחך בעיניו). לא כולם מתעסקים במוסיקה באותו כובד ראש ולא כולם מחפשים מוסיקה עמוקה וחדשנית.
זה מזכיר לי איזה ויכוח שהיה לי פעם עם חברה טובה שהתדרדר איכשהו לכך שאני הגעתי בו להגן על מוסיקה מזרחית... :blink:
בכל אופן, נראה לי שכולנו כבר בשלב בחיינו בו הבנו שאין טעם בלנסות לחנך אנשים מוסיקלית, בטח שלא בגישה כזאת.
כל עוד לנו יש את המוסיקה שעושה לנו טוב, שכל שאר העולם מצידי ימשיך לשמוע בלופים שירים של שאקירה.

יום אחד עוד יהיה לי משהו שנון לכתוב כאן...

"If we're still alive in the morning, then we'll know we're not dead"

בואו והכריעו בסוגיה- האם אני דומה לדייב גרוהל?

#17 Darth Eddie Vader

Darth Eddie Vader

כסף

• רשומים+
  • 2023 הודעות:

פורסם 07/12/2006 - 13:53

עושה רושם שלא הבנת למה בדיוק עוררת התנגדות.

אף אחד לא מפקפק בזכות שלך להביע את דעתך פה, ובטח שלא על זכותך להחזיק באחת, אבל יש צורה ויש מקום.

אם מישהו היה פותח שרשור הערצה לרובי וויליאמס, כלומר פותח דיון בקשר ליכולת המוזיקלית שלו או וואט-אבר, אז היה יותר הולם שם לשפוך את כל הבוז שלך, אבל כאן הבנאדם סה"כ ביקש עזרה לחפש ליריקסים, זה בקשר למקום.

גם את ה "למי פאקינג איכפת!!?!?" יכולת בהחלט לחסוך. תתפלא, אבל כן, יש אנשים שאכפת להם. דוגמה? פותח השרשור. לא אוהב? כמו שבאמת עשית, נמק והדגם למה, אבל את ההתנשאות שמור למקום אחר. זה בקשר לצורה.

תגובות כמו אלה גורמות לאנשים שלא מכירים פה את כולם לחשוב (ובצדק) שהמקום הזה מלא בסנובים מתנשאים, ואף אחד לא ירצה להכנס לפה יותר. יודע מה? אני אספר לך משהו: עזבתי פורום אחר שעוסק במוזיקה בדיוק מסיבה זו בדיוק: כי רמת ההתנשאות של האנשים (והכמות שלהם) שם הגיעה לרמה בלתי נסבלת. אי אפשר היה לנהל שום דיון ולהביע את דעתך מבלי שיתחילו לרדת עליך ועל מה שאתה שומע.
שוב, אני לא רוצה שתחשוב שאני סותם לך תפה, או שאני דורש ממך משהו. אני רק מבקש שתשתדל להתנסח בצורה יותר סובלנית.

הבנתי את הנקודה. בסדר. קיבלתי.

פשוט גורם לי לצחוק שאנשים מייחסים לרובי וויליאמס משמעות ועומק...(פותח השרשור מחפש את המילים לשיר שלו!!). נו, אז יש לי יציאות לא במקום... מה אני אעשה..? מצחיק אותי שמישהו בגילינו מחשיב אותו ל"אומן"... כזה אני , רק תשאלו את קקטוסית מה היא חושבת עליי.. :lol: טוב טוב אני אתנהג יפה... :P

תמונה מצורפת

He who is not busy being born must be busy dying
-Bob Dylan

#18 Eternal itcH

Eternal itcH

• רשומים+
  • 3538 הודעות:

פורסם 07/12/2006 - 16:36

הבנתי את הנקודה. בסדר. קיבלתי.

פשוט גורם לי לצחוק שאנשים מייחסים לרובי וויליאמס משמעות ועומק...(פותח השרשור מחפש את המילים לשיר שלו!!). נו, אז יש לי יציאות לא במקום... מה אני אעשה..? מצחיק אותי שמישהו בגילינו מחשיב אותו ל"אומן"... כזה אני , רק תשאלו את קקטוסית מה היא חושבת עליי.. :lol: טוב טוב אני אתנהג יפה... :P

מה לעשות, קיטש זה מוכר.
מה שעושה טוב לאנשים...

#19 אורח - אורח_RED-X_*

אורח - אורח_RED-X_*
  • אורחים

פורסם 07/12/2006 - 21:56

רובי או לא רובי
Let me entertain you
זה אחלה שיר
:וי:

#20 Eternal itcH

Eternal itcH

• רשומים+
  • 3538 הודעות:

פורסם 11/12/2006 - 12:50

רובי או לא רובי
Let me entertain you
זה אחלה שיר
:וי:

בכלל, אני דווקא די חיבבתי את שני האלבומים הראשונים שלו (כמובן שהייתי אז בת 14-15 והטעם שלי עוד לא היה מגובש...). :מסמיק:
עד שהוא התחיל לחשוב שהוא יכול להיות ראפר דווקא הרגשתי כלפיו סימפטיה.

#21 אורח - רותם

אורח - רותם
  • אורחים

פורסם 03/09/2015 - 00:59

אוקיי נראה אם הבנתי נכון...אתה מחפש את המילים לשיר או את התרגום לשיר?

#22 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 03/09/2015 - 01:02

ואתם לא מבינים כלום מהחיים שלכם רובי וויליאמס בוא אולי לא בנאדם ממש טוב.. אין לי ממש,מושג אבל הוא זמר מעולה!etirnty למשל זה שיר מהמם ישר ששמעתי התאהבתי בשיר לגמרי אבל הקליפ שלו לעומת זאת...די מגעיל

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים