מעבר לתוכן

אני חרמנית רצח, מה עושים?

• נושא נעול נושא זה נעול
48 replies to this topic

#16 prismera

prismera

משתמש חדש

• רשומים
  • 34 הודעות:

פורסם 06/07/2009 - 23:03

אני מוצאת את עצמי מאוננת כל היום במקום ללמוד למבחנים, לעשות עבודות, וכל דבר אחר שאמורים לעשות.

1 - צעצוע מיני חדש (כמו שהציעו כאן כמה אנשים) שילהיב מעצם היותו חדש או מעצם היותו יעיל ביותר בהגעה לאורגזמה. פעם הכרתי מישהי שיכלה להביא את עצמה לאורגזמה תוך דקה (על השעון) עם מכשיר ספציפי - זה יכול לחסוך לך זמן יקר ופנאי ללימודים ולשאר.

אני לא חושב שלהפסיק לאונן זה פתרון. כלומר, ייצטברו לך הרבה רצונות וחסכים. אולי בטווח ממש רחוק זה ישכיח את הרצון כי הגוף והנפש יתרגלו לחוסר בסקס. מצד שני בטווח הקצר (קרי, תקופת המבחנים הבאה עלינו לרעה) זה יהיה קשה.

הבחור פה ענה לך לעניין––את צריכה צעצוע...
מה את בעצם מתכוונת כשאת אומרת 'מאוננת כל היום'? אמרת פעמיים ביום, אפילו עם זה 4 פעמים––אני לא יודעת איך את עושה את זה וכמה זמן לוקח לך, אבל זה לא חייב לקחת כל כך הרבה זמן...
אני יכולה להגיד מנסיון שצעצוע יחסוך לך זמן––אם לא ניסית, אז כדאי. אפשרי מאוד להביא את עצמך לאורגזמה תוך דקה. ואפשרי גם דאבל ואפילו טריפל אורגזמות. מה שאומר שאפילו אם הדאבל וטריפל לוקחים פי שתיים מהזמן... אנחנו מדברים פה על 5 דקות :) ואם זה לא מספיק לך פעם ביום, אז תתפרעי פעמיים––סך הכל 10 דקות מהיום שלך, ו6 אוגזמות אחר כך––רק תנסי שלא להתאהב במכשיר החדש...:P

אם את מפסיקה, סתם יהיה לך חוסר ריכוז וזה יצטבר. ואז באמת רק על זה תחשבי במקום ללמוד למבחנים, לעשות עבודות, וכו'
עכשיו כשאני חושבת על זה, זה פיתרון לא רע בכלל––אם נכשלים בבחינות, ובסוף לא מצליחים בגלל זה לסיים את התואר––אז יהיה מלא זמן שנה הבאה להתחיל לצאת עם מישהו בב''ש :אוי:

בהצלחה, ותהני!

#17 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 07/07/2009 - 00:28

אחרי 6 שנים של גלולות שדיכאו לי את היצר המיני בטירוף, והופסקו לפני שלושה חודשים
ואחרי סטוץ לא נורמלי שהיה לי לפני שבועיים
אני מוצאת את עצמי מאוננת כל היום במקום ללמוד למבחנים, לעשות עבודות, וכל דבר אחר שאמורים לעשות.
בחיים לא חוויתי יצר מיני כל כל... חי..
מה עושים?
אני מסיימת את התואר אז נראה לי מיותר להתחיל לצאת עם מישהו מבאר שבע כי אני עוברת למרכז עוד מעט.. ואני לא מסוג הבנות שילכו וישכבו עם מישהו סתם. כן אני יודעת שאמרתי שהיה לי סטוץ אבל זה לא יקרה יותר כי הצלחתי כמובן להתאהב בו כשהכוונות שלו היו.. ברורות מראש ולא הלכו לשום כיוון רגשי.. קיצר, אני יותר מידי בחורה מכדי לקפוץ למיטה עם מישהו ולהיות בטוחה שלא ארגיש אליו שום דבר אחר כך..
מה לעשות?... :(

יש את הביצי רטט האלו.. את יכולה להסתובב איתן כל היום.

אולי זה יעזור.. בהצלחה ואל תשכחי להוציא אותן בזמן מבחנים.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#18 אורח - חרמנית

אורח - חרמנית
  • אורחים

פורסם 07/07/2009 - 00:59

מה את בעצם מתכוונת כשאת אומרת 'מאוננת כל היום'? אמרת פעמיים ביום, אפילו עם זה 4 פעמים––אני לא יודעת איך את עושה את זה וכמה זמן לוקח לך, אבל זה לא חייב לקחת כל כך הרבה זמן...
אני יכולה להגיד מנסיון שצעצוע יחסוך לך זמן––אם לא ניסית, אז כדאי. אפשרי מאוד להביא את עצמך לאורגזמה תוך דקה. ואפשרי גם דאבל ואפילו טריפל אורגזמות. מה שאומר שאפילו אם הדאבל וטריפל לוקחים פי שתיים מהזמן... אנחנו מדברים פה על 5 דקות :) ואם זה לא מספיק לך פעם ביום, אז תתפרעי פעמיים––סך הכל 10 דקות מהיום שלך, ו6 אוגזמות אחר כך––רק תנסי שלא להתאהב במכשיר החדש...:P

אם את מפסיקה, סתם יהיה לך חוסר ריכוז וזה יצטבר. ואז באמת רק על זה תחשבי במקום ללמוד למבחנים, לעשות עבודות, וכו'
עכשיו כשאני חושבת על זה, זה פיתרון לא רע בכלל––אם נכשלים בבחינות, ובסוף לא מצליחים בגלל זה לסיים את התואר––אז יהיה מלא זמן שנה הבאה להתחיל לצאת עם מישהו בב''ש :אוי:

בהצלחה, ותהני!

תודה על ההצעות המעניינות והמשונות..
צעצוע כבר יש לי. אחד רציני עם כיוונים ועוצמות וגמדים שקופצים ממנו עם כובעי יומולדת ואני כבר יכולה לגמור תוך 5 דקות ככה שזה לא לוקח לי את כל הזמן שבעולם (ואין מה לדאוג לגבי הטריפל אורגזמות, לי לא קורים דברים כאלה- זה רק לסוג מסויים של בחורות שאינן אני כנראה) אבל זה לא מספיק לי.
אני חושבת שבסופו של דבר אני פשוט צריכה אינטימיות.. בא לי בחור אמיתי. ולא סתם רוקט פוקט שטותי.
אני אנסה למקד את האנרגיה שלי בלימוד למבחנים- גם רצתי היום וזה עזר לי מאוד. אולי זה יעזור לי להסיח את דעתי..
תודה לכולם.

#19 Utopia

Utopia

כסף

• רשומים+
  • 1152 הודעות:

פורסם 07/07/2009 - 01:10

צעצוע כבר יש לי. אחד רציני עם כיוונים ועוצמות וגמדים שקופצים ממנו עם כובעי יומולדת ואני כבר יכולה לגמור תוך 5 דקות ככה שזה לא לוקח לי את כל הזמן שבעולם (ואין מה לדאוג לגבי הטריפל אורגזמות, לי לא קורים דברים כאלה- זה רק לסוג מסויים של בחורות שאינן אני כנראה) אבל זה לא מספיק לי.
אני חושבת שבסופו של דבר אני פשוט צריכה אינטימיות.. בא לי בחור אמיתי. ולא סתם רוקט פוקט שטותי.
אני אנסה למקד את האנרגיה שלי בלימוד למבחנים- גם רצתי היום וזה עזר לי מאוד. אולי זה יעזור לי להסיח את דעתי..
תודה לכולם.

את יכולה להכיר מישהו מהמרכז :שורק:
שיניתי את הכינוי מנמרוד25.

#20 long double

long double

כסף

• רשומים+
  • 1550 הודעות:

פורסם 07/07/2009 - 01:14

אני יכולה להגיד מנסיון שצעצוע יחסוך לך זמן––אם לא ניסית, אז כדאי. אפשרי מאוד להביא את עצמך לאורגזמה תוך דקה. ואפשרי גם דאבל ואפילו טריפל אורגזמות. מה שאומר שאפילו אם הדאבל וטריפל לוקחים פי שתיים מהזמן... אנחנו מדברים פה על 5 דקות :) ואם זה לא מספיק לך פעם ביום, אז תתפרעי פעמיים––סך הכל 10 דקות מהיום שלך, ו6 אוגזמות אחר כך––רק תנסי שלא להתאהב במכשיר החדש... :P

בהצלחה, ותהני!

מישהו קרא לי? :שורק:

:מתגלגל:

#21 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 07/07/2009 - 01:18

תודה לכולם.

שישה, שישה, שישה... איך נפלו גיבורות והפכו לאורח/ות?...

מה קרה מותק, כבר לא עוברת סלקציה באיינשטיין?! :P

ד"א, אחלה פיטמות.

#22 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 07/07/2009 - 01:19

אני לא מאמין שזו בחורה, אבל בהנחה שזו כן, אני ממליץ לך למצוא יזיז.

ובעיניין של המעבר למרכז, גם אני באותה סירה וזה מפריע לי גם להתחיל עם מישהי כאן... אני יכול להבין את התיסכול.
רוצה לפתור אותו ביחד?
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#23 אורח - shisha

אורח - shisha
  • אורחים

פורסם 07/07/2009 - 10:10

שישה, שישה, שישה... איך נפלו גיבורות והפכו לאורח/ות?...

:blink:
לא נעים לי להגיד את זה בצורה בוטה, אבל אני לומדת כל כך הרבה (ובחדר לימוד) שאפילו אין לי זמן לפנק את עצמי כמו הבחורה הנ"ל... היצר המיני שלי הולך ופוחת מיום ליום, עד סוף התקופת מבחנים אני כנראה כבר אשכח שיש לי פות.

מה קרה מותק, כבר לא עוברת סלקציה באיינשטיין?! :P

איינשטיין? מה זה?
אתה מתכוון לזה שהדודה לא נתנה לי להיכנס כי הייתי עם סנדוויץ'?

#24 אורח - אורח/ת אילן

אורח - אורח/ת אילן
  • אורחים

פורסם 16/07/2009 - 15:32

אז פשוט תתפסי איזה ילד ותעשי איתו סייבר..
אולי אני XD איסי 247217141 גם אני סובל מזה כנסי אליי ונדבר

#25 guyqueen

guyqueen
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 19/07/2009 - 02:44

היי שמי גיא בחור בן 35
אני אוהב נשים עם רגליים מטופחות ויפות
אם את בחורה ביגילאי 25 עד 35 את מוזמנת ליפנות אליי
ואני ילקק ויעסה לך עיסוי נעים וחושני
נא לישלוח תמונה

קבצים מצורפים

ההודעה נערכה על ידי One Of A Kind: 20/07/2009 - 13:52
זה לא שירשור הכרויות כאן. מומלץ לפרסם את הפרטים שלך בשירשור על Foot Fetish או משהו קשור לזה...

#26 Niko

Niko

ברונזה

• רשומים+
  • 660 הודעות:

פורסם 19/07/2009 - 02:52

היי שמי גיא בחור בן 35
נא לישלוח תמונה

אחי, פורום סטיות זה לא פה!!!

מה נסגר... הפרטים אפילו נראים אמיתיים..

כאילו סבבה, זרום עם מה שטוב לך... אבל.. לא יודע.. הזדעזתי קלות.. אבל רק קלות אבל לא באמת.. אבל ממש קצת!
"הרבה מנכשלי החיים הם אנשים שלא הכירו עד כמה קרובים היו להצלחה כאשר נואשו וויתרו"

#27 אורח - סתם

אורח - סתם
  • אורחים

פורסם 19/07/2009 - 14:47

היי שמי גיא בחור בן 35
נא לישלוח תמונה

סתם הערה : בגילאי, אלקק, אעסה....

#28 אורח - סתם

אורח - סתם
  • אורחים

פורסם 19/07/2009 - 14:48

סתם הערה : בגילאי, אלקק, אעסה....

או שבכלל הכוונה שלך הייתה ל - "אעשה" שזו בכלל טעות מבישה...

#29 אורח - חרמן אש

אורח - חרמן אש
  • אורחים

פורסם 28/06/2010 - 06:31

נשמה את לא צריכה צעצוע את צריכה זין

#30 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 28/06/2010 - 08:10

קצת קשה לי להסכים עם הצעות של הצעצועים למיניהם.. הבחורה חרמנית אש, אבל אני בטוחה שזה לא רק לגמור או אורגזמה שמעניינת אותה..
אני יודעת שכשאני מרגישה ככה לפעמים זה כל המסביב שבא לי, את המגע עם גבר, לשטוף את העיניים, להרגיש שנוגעים בי ונדלקים מזה, להתחרמן ביחד, אינטימיות עם עוד מישהו, מה שצעצוע לא ממש מספק.
את זקוקה לגבר, ולא לשום צעצוע, מה עם איזה יזיז? אפילו הרעיון של ספיידי לא נשמע כל כך רע, כי אז באמת אין היקשרות למישהו מסוים.

תהני מזה! ;)
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!
הביאו את הבנים חזרה הבייתה!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים