מעבר לתוכן

לחרמן גבר

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 03/01/2011 - 15:30

אז אנחנו יוצאים ...
מתחרמנים המון
אבל מה
מפריע לי שתמיד כשאנחנו מתחרמנים אני מרגישה שאני היותר מחורמנת. נגיד מתחרמנים מתחרמנים מתחרמנים ואז מפסיקים ואני צריכה כמה דק' כדי להסדיר את הנשימה ולהירגע ובא לי עוד ועוד והוא מפסיק וכאילו כלום, חוזר לעיסוקיו.
אני כן מרגישה קצת בליטה אצלו כשמתחרמנים אבל לא באמת עומד לו לגמרי... נראה לי לפחות, עד כמה שאפשר להרגיש דרך מכנס...
דיברנו על זה שאני רוצה לקחת את זה לאט ואני חסרת ניסיון, אבל... אני לא מבינה, מה יכול להיות שגבר לא יתחרמן מסתם להתחרמן וזה לא יעשה לו כלום? כאילו קם וממשיך כרגיל?
איך אפשר לחרמן אותו ככה שלא יוכל לנשום כמו שצריך ויקבל כאב ביצים פעם אחת בגללי ויחשוב רק עליי כל הזמן?

#2 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 03/01/2011 - 19:48

בא לי לצטט את א. ברמן היקר, ועם זאת אתאפק.
אני רק אציין שלהרבה בנים קשה להגרות מאוירה, והם צריכים גם גירויים פיזיים.
גם אם אתם לוקחים את הזמן, ומתקדמים לאט יחסית, יש מחוות שכן תוכלי לעשות,
כמו לנווט את הידיים שלו לחזה או המפשעה שלך, תלטפי את שלו.
אם תרשי לו להוריד מכנס, הוא ירגיש את החיכוך טוב יותר.

תוכלי גם לחפש "כפתורי הדלקה" אצלו: תנוכי אזניים, פטמות, צוואר, ישבן.
תרגישי חופשיה ללקק, לנשוך, ללטף ולצבוט. את כבר תביני לבד אם זה נעים לו או לא.

אפשרות אחרת, היא שהוא פשוט בעל סף ריגוש גבוה יותר,
ועם כמה שהוא נהנה איתך כרגע (והוא שם, משמע שהוא נהנה),
הוא יתחיל להתרגש באמת כאשר תתחילו להתקדם הלאה.
אין לך מה להתבאס מזה.
המשיכי להנות איתו, ועם הזמן, תראי שגם הוא יתחיל לגלות סימני תשוקה.
פשוט תהנו לכם... :)
"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#3 Lady Marmalade

Lady Marmalade

I didn't know I was looking for love until I found YOU

• רשומים+
  • 6424 הודעות:

פורסם 03/01/2011 - 20:12

אז אנחנו יוצאים ...
מתחרמנים המון
אבל מה
מפריע לי שתמיד כשאנחנו מתחרמנים אני מרגישה שאני היותר מחורמנת. נגיד מתחרמנים מתחרמנים מתחרמנים ואז מפסיקים ואני צריכה כמה דק' כדי להסדיר את הנשימה ולהירגע ובא לי עוד ועוד והוא מפסיק וכאילו כלום, חוזר לעיסוקיו.
אני כן מרגישה קצת בליטה אצלו כשמתחרמנים אבל לא באמת עומד לו לגמרי... נראה לי לפחות, עד כמה שאפשר להרגיש דרך מכנס...
דיברנו על זה שאני רוצה לקחת את זה לאט ואני חסרת ניסיון, אבל... אני לא מבינה, מה יכול להיות שגבר לא יתחרמן מסתם להתחרמן וזה לא יעשה לו כלום? כאילו קם וממשיך כרגיל?
איך אפשר לחרמן אותו ככה שלא יוכל לנשום כמו שצריך ויקבל כאב ביצים פעם אחת בגללי ויחשוב רק עליי כל הזמן?

מה את "מרשה" ומה את "לא מרשה" לו לעשות בשלב זה?

בא לי לצטט את א. ברמן היקר, ועם זאת אתאפק.
אני רק אציין שלהרבה בנים קשה להגרות מאוירה, והם צריכים גם גירויים פיזיים.
גם אם אתם לוקחים את הזמן, ומתקדמים לאט יחסית, יש מחוות שכן תוכלי לעשות,
כמו לנווט את הידיים שלו לחזה או המפשעה שלך, תלטפי את שלו.
אם תרשי לו להוריד מכנס, הוא ירגיש את החיכוך טוב יותר.

תוכלי גם לחפש "כפתורי הדלקה" אצלו: תנוכי אזניים, פטמות, צוואר, ישבן.
תרגישי חופשיה ללקק, לנשוך, ללטף ולצבוט. את כבר תביני לבד אם זה נעים לו או לא
.

אפשרות אחרת, היא שהוא פשוט בעל סף ריגוש גבוה יותר,
ועם כמה שהוא נהנה איתך כרגע (והוא שם, משמע שהוא נהנה),
הוא יתחיל להתרגש באמת כאשר תתחילו להתקדם הלאה.
אין לך מה להתבאס מזה.
המשיכי להנות איתו, ועם הזמן, תראי שגם הוא יתחיל לגלות סימני תשוקה.
פשוט תהנו לכם... :)

מאיפה אתה יודע שהוא לא עושה את זה כבר?

ורק תיקון קטן - זה שהוא שם לא אומר שהכרח שהוא נהנה. בגלל שפותחת השרשור לא הרחיבה מעבר אני לא אפתח ספקולציות, אבל זה לא נכון בהכרח.

חשוב יותר מכל שרשור צומי ומתוך דאגה כנה לפרטיותכן, תקראו:

אני ממליצה לכל אחד פה בפורום לנהוג ביתר זהירות.
יש כאן אנשים, שבשם "הסקרנות" שלהם מסוגלים לזחול על דמותכם הוירטואלית ולחפש נקודות תורפה כדי להגיע אליכם. יש גם מי שלא יהסס לנפנף זאת בפניכם ואף שלא בפניכם ויוכל תמיד להגיד שעשה הכל בתום לב. הייאוש יכול לגרום לכל אחד לשקר קצת, גם לעצמו.

#4 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 03/01/2011 - 23:11

בא לך לעשות לו כאב ביצים?

וואלה, אני מקווה שהוא יקרא, יבין שזו את, ויעיף אותך לכושלאמשלך
זה הכלי של גוגל הוא מזיין נהדר

this google tool is fucking great

#5 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 03/01/2011 - 23:23

הוצאת לי את המילים מהפה. הלו, גברת, למה את רוצה להכאיב לבנאדם שאת יוצאת איתו?? אח"כ נפתחים פה שרשורי כל הבנות זונות. <_<
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#6 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 03/01/2011 - 23:41

אז אנחנו יוצאים ...
מתחרמנים המון
אבל מה

מה,הוא הBITCH שלך ? קיבינימאט הוא אמור להיות חבר שלך ולא הכלבה שלך. לא טוב לך אז תפדאל - היה נעים היה נחמד ותסגרי את הבאסטה.

#7 אורח - fUme

אורח - fUme
  • אורחים

פורסם 04/01/2011 - 14:38

:מתגלגל:

הרסת אותי מאמי

#8 Something New

Something New

כל דבר רק שלא יהיה כתוב כאן "כסף"

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 06/01/2011 - 23:05

אז אנחנו יוצאים ...
מתחרמנים המון
אבל מה

נראה לי שזו התשובה המדויקת לשאלתה - בלי ציניות

למתחילת השרשור (פורום מיניות, לא נעים לרשום פותחת):
1. את רוצה שהוא ירגיש יותר חרמן או את רוצה שהוא ירגיש שהוא ממש מתאהב בך? כי מה שתיארת "יחשוב רק עליי כל הזמן" זה קצת מעבר לחרמנות.

תרגום בגוף הסרט: חרמנות גרידא = זין עומד, יש סקס נפלא/טוב/מצויין/סבבה, גמירה, סוגרים ת'ריצ'רצ' וגמרנו - נקסט.
התאהבות = זפיקות לב, תשוקה אדירה, חושבים על הפרטנר כל היום, לא יכולים לחכות עד שתיפגשו ושוב תתחרמנו ביחד...

2. יכול להיות שאת יותר מינית/בקטע שלו ממך. אם זה המצב חפשי לך אובייקט בר חרמון אחר
Ïf you sing loud and clear, someone passing by will surely hear you
No, you can't be afraid, if you ever want somebody near you

--Emilie Autumn
Raphunzel

#9 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 06/01/2011 - 23:18

נראה לי שזו התשובה המדויקת לשאלתה - בלי ציניות

למתחילת השרשור (פורום מיניות, לא נעים לרשום פותחת):
1. את רוצה שהוא ירגיש יותר חרמן או את רוצה שהוא ירגיש שהוא ממש מתאהב בך? כי מה שתיארת "יחשוב רק עליי כל הזמן" זה קצת מעבר לחרמנות.

תרגום בגוף הסרט: חרמנות גרידא = זין עומד, יש סקס נפלא/טוב/מצויין/סבבה, גמירה, סוגרים ת'ריצ'רצ' וגמרנו - נקסט.
התאהבות = זפיקות לב, תשוקה אדירה, חושבים על הפרטנר כל היום, לא יכולים לחכות עד שתיפגשו ושוב תתחרמנו ביחד...

2. יכול להיות שאת יותר מינית/בקטע שלו ממך. אם זה המצב חפשי לך אובייקט בר חרמון אחר

בזמן שספיידי נח מקפץ .

אני מבינה שבעולם האידאלי בו את חיה סקס=אהבה, אבל אנא ממך אל תכניסי לפורום שעוסק במין את הרגשות ו/או הדעות שלך .מטרת הפורום והשירשור היא לדון בבעיות הקשורות במיניות.
אם אין לך הניסיון המתאים, תנסי ללמוד מהאנשים פה.

פותחת השירשור, אם לא תהיי נועזת גם עוד עשור תהיה חסרת ניסיון.

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#10 Something New

Something New

כל דבר רק שלא יהיה כתוב כאן "כסף"

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 06/01/2011 - 23:41

בזמן שספיידי נח מקפץ .

אני מבינה שבעולם האידאלי בו את חיה סקס=אהבה, אבל אנא ממך אל תכניסי לפורום שעוסק במין את הרגשות ו/או הדעות שלך .מטרת הפורום והשירשור היא לדון בבעיות הקשורות במיניות.
אם אין לך הניסיון המתאים, תנסי ללמוד מהאנשים פה.

פותחת השירשור, אם לא תהיי נועזת גם עוד עשור תהיה חסרת ניסיון.

שאלתי אותה מה היא רוצה, לא קבעתי בשבילה.

אם היא רוצה שהוא יתחרמן ממנה אז וואללה שתדבר איתו על מה עושה לו את זה - רצוי בצורה נועזת.

אבל אם היא חושבת שזה שהיא תחרמן אותו בצורה נועזת ויהיה להם סקס מדהים ביחד יגרום לו לחשוב עליה כל הזמן אז היא מה זה חיה בסרט.

ואם היא באמת רוצה שהוא (או שגם הוא) יחשוב רק עליה אז היא צריכה או לגרום לו להתאהב בה (אם זה אפשרי) - וזה בטח לא נעשה ע"י סקס בלבד - או פשוט להמשיך הלאה לבחור שיותר מתאים לה ברמת העוצמות המיניות ו/או הרגשיות

זה כל מה שניסיתי להסביר

אולי את חסרת הבנה במיניות של אנשים שהם לא עצמך אבל יש גם אנשים שהאנרגיות המיניות שלהם אדירות יחסית לאחרים ולפעמים צריך למצוא פרטנר שמסוגל להיות "שחקן שווה" ולא מישהו שלא עומד בקצב - זאת האמת/עובדות.

ההודעה נערכה על ידי Something New: 06/01/2011 - 23:43
תיקון ו ל ו/או רגשיות

Ïf you sing loud and clear, someone passing by will surely hear you
No, you can't be afraid, if you ever want somebody near you

--Emilie Autumn
Raphunzel

#11 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 06/01/2011 - 23:43

שאלתי אותה מה היא רוצה, לא קבעתי בשבילה.

אם היא רוצה שהוא יתחרמן ממנה אז וואללה שתדבר איתו על מה עושה לו את זה - רצוי בצורה נועזת.

אבל אם היא חושבת שזה שהיא תחרמן אותו בצורה נועזת ויהיה להם סקס מדהים ביחד יגרום לו לחשוב עליה כל הזמן אז היא מה זה חיה בסרט.

ואם היא באמת רוצה שהוא (או שגם הוא) יחשוב רק עליה אז היא צריכה או לגרום לו להתאהב בה (אם זה אפשרי) - וזה בטח לא נעשה ע"י סקס בלבד - או פשוט להמשיך הלאה לבחור שיותר מתאים לה ברמת העוצמות המיניות והרגשיות

זה כל מה שניסיתי להסביר

אולי את חסרת הבנה במיניות של אנשים שהם לא עצמך אבל יש גם אנשים שהאנרגיות המיניות שלהם אדירות יחסית לאחרים ולפעמים צריך למצוא פרטנר שמסוגל להיות "שחקן שווה" ולא מישהו שלא עומד בקצב - זאת האמת/עובדות.

להעביר לשירשור האוננות (של מ"ח).

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#12 אורח - הנסיכה 777

אורח - הנסיכה 777
  • אורחים

פורסם 02/05/2011 - 19:49

יש לי בעייה!! תעזרו לללייייי ..
אני בת 14 וחצי, ויש לי חבר.. עכשיו, הוא כל הזמן אומר לי שהוא מאוהב בי, נותן לי מחמאות ואנחנו מתחבקים הרבה..
הבעייה היא.. שהוא בכלל לא נמשך אליי. כאילו, הייתי רוצה שחוץ מזה שיאהב אותי שיתחרמן עליי קצת אבל הוא בכלל לא בכיוון של זהה, אני לא רוצה לקיים יחסימין והכל , אבל אני כן רוצה שהוא יימשך אליי קצת.. מה לעשות ?

#13 אורח - הנסיכה 777

אורח - הנסיכה 777
  • אורחים

פורסם 02/05/2011 - 20:09

לחרמן אותו

#14 אורח - הנסיכה 777

אורח - הנסיכה 777
  • אורחים

פורסם 02/05/2011 - 20:11

זתאמרת, אני רוצה שהוא יתחרמן עליי.. כאילו, שאני יחרמן אותו.

#15 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 02/05/2011 - 20:16

זתאמרת, אני רוצה שהוא יתחרמן עליי.. כאילו, שאני יחרמן אותו.

חמודה, אם בגילך אתם "רק" מתחבקים, זה בסדר גמור.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים