מעבר לתוכן

עגיל בזין

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 18:51

בתור אחד שמסוקרן מהרעיון עד כדי אפשרות לעשות.
הייתי שמח לשמוע המלצות/דעות ובעיקר חווית מאנשים שבאמת הרגישו את זה:

מזה עושה לסקס?

בנים וגם בנות מוזמנים לדווח

#2 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 26/06/2011 - 19:02

מזה עושה לסקס?

רק המחשבה לעשות לעצמך חור מיותר בזין גורמת לי להתחרט שבכלל נכנסתי לשרשור...
יש דברים שפשוט צריך להשאיר כמו שהם (ולמתכנתים שבינינו - עובד? לא נוגעים!)

#3 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 26/06/2011 - 19:06

אני נקבה ואפילו אני התכווצתי כשראיתי את הכותרת...

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#4 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 26/06/2011 - 19:37

מזה עושה לסקס?

ונגיד שזה מעיף את הבחורות על טיל (מסופקני) אבל נניח שכן, אז מה? זה שווה את העובדה שאתה מעביר את עצמך ברית מילה פעם שניה ועוד בידיו של פירסניגאי?

נראה לי שאם אתה בעיניינים של לגרום לבנות המין השני להנות בזכות אביזר קקיוני על הבולבול שלך, אז אם כבר לך על זה (טבעת רטט):

תמונה מצורפת

ד"א, אחלה פיטמות.

#5 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 22:14

תשובה עניינית קצת יותר:
זה בעיקר עושה את הסקס קצת יותר מעניין בהתחלה, פשוט בגלל שהמגע טיפה שונה. מהר מאוד מתרגלים ;) יש גברים שטוענים שזה מגביר את הרגישות באיבר ואז הם נהנים יותר ויש כאלה שאומרים שזה לא שינה והם מרגישים אותו הדבר. בנות, כפי שכבר אמרתי, מתרגלות מהר יחסית (אם זה קשר קבוע) ואז זה כבר לא ממש משנה.
מה שכו, כשיצאתי עם בחור שהיה לו כזה עגיל אז לי היה עגיל בלשון ובזמן הירידה היינו צריכים להיזהר מאוד :P לקחנו את זה לכיוון מאוד הומוריסטי אבל אני יודעת שיש כאלו שזה מפחיד אותן.

#6 אורח - idanar

אורח - idanar
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 23:19

מזה עושה לסקס?

אני מוכרח להודות זה נשמע מגניב אבל שתהיה בעניינים כל פירסינג ולא משנה איפה יגרום לך למחלות ולזיהומים שאתה תצטער עליהם בגיל מאוחר יותר

אני נקבה ואפילו אני התכווצתי כשראיתי את הכותרת...

תרשי לי לתקן לך
את לא נקבה
את אישה
ולא סתם אישה אלא דמות למופת ולחיקויי
ואם יש מישהו\י שחושבים אחרת דברו עכשיו או תשארו בדממה לעד

#7 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 26/06/2011 - 23:23

תרשי לי לתקן לך
את לא נקבה
את אישה
ולא סתם אישה אלא דמות למופת ולחיקויי
ואם יש מישהו\י שחושבים אחרת דברו עכשיו או תשארו בדממה לעד

:מסמיק:

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
...

תמונה מצורפת

#8 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 26/06/2011 - 23:28

אני מוכרח להודות זה נשמע מגניב אבל שתהיה בעניינים כל פירסינג ולא משנה איפה יגרום לך למחלות ולזיהומים שאתה תצטער עליהם בגיל מאוחר יותר

אתה כבד בן אדם מה הקשר מחלות וזיהומים שאתה תצטער עליהם בגיל מאוחר יותר?
*המציגה אינה מדענית

#9 אורח - idanar

אורח - idanar
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 23:35

אתה כבד בן אדם מה הקשר מחלות וזיהומים שאתה תצטער עליהם בגיל מאוחר יותר?

ככה רופא המשפחה שלי אמר לי ישירות בפנים כש שאלתי אותו על פירסינג

#10 אורח - ד"ר תציל אותי...

אורח - ד"ר תציל אותי...
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 23:40

ככה רופא המשפחה שלי אמר לי ישירות בפנים כש שאלתי אותו על פירסינג

חשוב להקשיב לרופא משפחה אתה לא רוצה זיהומים שתצטער עליהם בגיל מאוחר יותר.

#11 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/06/2011 - 00:22

היה פרק בהקשר הזה באנטומיה של גרי

Meredith and Addison examine a couple, Sonya and Adam, who have become stuck together in mid-coitus. Adam's piercing hooked onto Sonya's dislodged IUD and is embedded in her vaginal wall. Guilty about having sex with her ex-husband even though she has re-married, she begs Addison to separate them quickly. Addison, Meredith, Cristina and the Chief manage to separate the couple but Adam suffers a heart attack in the process and Burke is called onto the case.

זה לא היה רעיון מוצלח

#12 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 27/06/2011 - 00:33

אני מוכרחה להודות שאתה נשמע מטומטם אבל אעשה לך ג'סטה ואתייחס לרגע ברצינות. שתהיה בעניינים: רופאים לא יודעים הכל!!! כן, גם רופאי משפחה!!!
ואחרי השוק הזה אולי תקשיב למה שיש לי להגיד מניסיון אישי ולא מתוך תיאוריות מונפצות בעליל שרופא משפחה אמר לך באיזשהו שלב של התבגרותך הבעייתית: היו לי המון פירסינגים. היום נותרו רק 2. אף פירסינג לא גרם לי לזיהומים ולמחלות באף שלב שהוא. אתה יודע למה? כי טיפלתי בעצמי כמו שצריך. עשיתי אותם במקומות נקיים ולא בסטודיו מלוכלך או מפוקפק, הקפדתי לנקות כראוי ולאורך זמן עד להחלמה מלאה של הפצע והקפדתי להשתמש בפירסינגים נקיים מאיכות גבוהה.
אין סיבה בעולם שיהיה לי זיהום או מחלה שנים אח"כ אם החור נסגר (במידה והורדתי את הפירס) ואין סיבה בעולם שיהיה לי זיהום או מחלה שנים אח"כ אם הפצע כבר לא פתוח ולא חשוף (אם הפירס נשאר).
תפסיק להאמין לכל פיפס שאומר לך רופא המשפחה או לחילופין - תבדוק בעוד מקומות לפני שאתה מדבר שטויות.

#13 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/06/2011 - 06:33

אני מוכרחה להודות שאתה נשמע מטומטם אבל אעשה לך ג'סטה ואתייחס לרגע ברצינות. שתהיה בעניינים: רופאים לא יודעים הכל!!! כן, גם רופאי משפחה!!!
ואחרי השוק הזה אולי תקשיב למה שיש לי להגיד מניסיון אישי ולא מתוך תיאוריות מונפצות בעליל שרופא משפחה אמר לך באיזשהו שלב של התבגרותך הבעייתית: היו לי המון פירסינגים. היום נותרו רק 2. אף פירסינג לא גרם לי לזיהומים ולמחלות באף שלב שהוא. אתה יודע למה? כי טיפלתי בעצמי כמו שצריך. עשיתי אותם במקומות נקיים ולא בסטודיו מלוכלך או מפוקפק, הקפדתי לנקות כראוי ולאורך זמן עד להחלמה מלאה של הפצע והקפדתי להשתמש בפירסינגים נקיים מאיכות גבוהה.
אין סיבה בעולם שיהיה לי זיהום או מחלה שנים אח"כ אם החור נסגר (במידה והורדתי את הפירס) ואין סיבה בעולם שיהיה לי זיהום או מחלה שנים אח"כ אם הפצע כבר לא פתוח ולא חשוף (אם הפירס נשאר).
תפסיק להאמין לכל פיפס שאומר לך רופא המשפחה או לחילופין - תבדוק בעוד מקומות לפני שאתה מדבר שטויות.

נכון שרופאים לא יודעים הכול - אבל לך אין שום מושג זה בטוח... "תאוריות מנופצות בעליל".. במדע אתה לא מבין זה בטוח... זה שלך באופן אישי לא קרה כלום לא אומר שזה לא מסוכן - ככה לא עובד מדע. אני מכיר אנשים שעישנו עד גיל 90 והם לא מתו מסרטן ראות - אז זה אומר שזה "תאוריות מונפצות"? חחח... הזוי.. התאוריות האלה הם חלק ממדע בשם אפידמיולוגיה - דברים נבדקים על עשרות אלפי אנשים... לא על אדם אחד בודד.. אבל עזוב זה גם מונפץ. הוא יבדוק אצלך או בוויקפידיה פעם הבאה שיש לו מחלה. אם גם לך היה אז תגיד לו איך טיפלת הוא יקח את אותו טיפול וזה יהיה בסדר... עלי.

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/06/2011 - 12:29

אולי הם לא יודעים הכל אבל כן יש הגיון שפירסינג במקומות מסוימים כן יכול להגביר את הזיהום גם שנים אחרי, באזורים רכים שבהם עובי העור יותר דק הסיכוי לזיהום יותר גדול ביחוד שמדובר באזורים שגם ככה יחסית מזוהמים ואשר לא פתוחים לאוויר.
אם החור נקרע מסיבה כזאת או אחרת תמיד יש סיכוי לזיהום.
אז חור באוזן כנראה שלא יגרום לזיהום אבל חור בפה או באיברי מין יותר מועד לפורענות גם אחרי שנים.

#15 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 27/06/2011 - 13:08

כל חור לגופו.

חור באוזן או בפופיק פחות מועדים לפורענות מאחר ואלה אזורים שאין בהם הרבה כלי דם.

חור בלשון לעומת זאת, בגלל האפשרות של הצטברות מזון סביבו, בואכה בקטריות לא סימפטיות, כן יכול להוביל לזיהום.

אבל בסופו של דבר זה תלוי, כמו שאמרו לפני, במכון בו הפירסינג בוצע ובטיפול אחרי זה ע"י המֶחוּרַר עצמו.

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
...

תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים