האם הייתם נכנסים למערכת יחסים רצינית עם בחורה שלא רוצה לקחת גלולות? - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

האם הייתם נכנסים למערכת יחסים רצינית עם בחורה שלא רוצה לקחת גלולות?

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#1 אורח - Guest_אורחת1_*

אורח - Guest_אורחת1_*
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 11:14

נגיד והייתם מתחילים לצאת עם מישהי ובשלב מסויים היא הייתה אומרת לכם זאת בגלל:
- או כמו שמישהי שאני מכירה הייתה על גלולות ונגרמו לה תופעות לוואי רציניות (שלא תמיד נעלמות גם אחרי שמפסיקים עם גלולות. קראתי על כאלה שלא נעלמות אף פעם - בעיות הורמונליות וכו).
- או גלולות גורמות לה היעדר חשק ואינה רוצה להרוג את הליבידו שלה, לשכב במיטה ו"לחשוב על אנגליה".
לא תמיד להחליף גלולה מהווה פתרון.

- או היא מפחדת מהדברים האלה למרות שאף פעם לא לקחה גלולות, ולא מוכנה להמשיך לקחת אותן במשך שנים של חיים משותפים. נגיד במספר חודשים ראשונים - כן (עדיף מהפלה), אבל במערכת יחסים רצינית - לא.
אחרי לידה אפשר לנסות להשתמש בהתקן תוך רחמי, אבל לפניה נשארים רק קונדומים.

האם הייתם מוכנים להמשיך איתה?

(דברים כאלה לא נאמרים בפגישה ראשונה כמובן, אלא בשלב מתקדם יותר ביחסים. נגיד אחרי כחודש של פגישות, כשהתחלתם לבנות על לקיים יחסי מין).

#2 אורח - Guest_אלי_*

אורח - Guest_אלי_*
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 11:23

יצאתי עם בחורה במשך שנה והיא לא לקחה גלולות מאותן סיבות המפורטות מעלה.
חלק מהזמן השתמשנו בקונדום, חלק מהזמן לפי הימים הבטוחים (היא ידעה בדיוק מתי זה קורה), וחלק מהזמן היינו עושים דברים אחרים שלא גורמים להריון.
זה עבד יפה מאוד ולא הייתה לי בעיה עם זה, אבל הייתי מעדיף גלולות, הרבה יותר נעים ולא צריך לדאוג יותר מידי.

#3 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 11:45

חלק מהזמן לפי הימים הבטוחים (היא ידעה בדיוק מתי זה קורה)..

זה לא באמת עובד ככה.

#4 אורח - Guest_אורח_*

אורח - Guest_אורח_*
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 11:53

היה לי אותו מקרה שבחורה לא הסכימה לקחת גלולות מהסיבות שלה.
היא היתה כנה ששאלתי אותה מה יקרה אם תכנסי להריון אז תהיי מוכנה להפיל? התשובה שלה היתה שרוב הסיכויים שהיא לא תפיל
בלי קשר לתשובה שלה מבחינתי אני לא יוצא עם בחורה כזו.
היא לקחה החלטה שנראית לה טובה אני לא הסכמתי להסתכן.

#5 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 12:07

היה לי אותו מקרה שבחורה לא הסכימה לקחת גלולות מהסיבות שלה.
היא היתה כנה ששאלתי אותה מה יקרה אם תכנסי להריון אז תהיי מוכנה להפיל? התשובה שלה היתה שרוב הסיכויים שהיא לא תפיל
בלי קשר לתשובה שלה מבחינתי אני לא יוצא עם בחורה כזו.

סליחה, אבל גלולות זה לא אמצעי המניעה היחיד.... אם בחורה לא רוצה לקחת גלולות (ולא משנה כרגע מאיזו סיבה) זה אמצעי מניעה נוספים. מה גם שגלולות לא מגינות מפני דברים אחרים. חוץ מזה שכמו שקרפה אחרה, הימים הבטוחים לא באמת בטוחים.
השאלה היא אחרת- על מה האחריות לאמצעי מניעה, ומה יותר קריטי- זה שהגבר לא מוכן להשתמש בקונדום, או שהאישה לא מוכנה להשתמש בגלולות.

ואגב, יש גם פוסטינור...
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#6 אורח - Guest_אורחת1_*

אורח - Guest_אורחת1_*
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 12:21

ואם היא הייתה משתמשת בגלולות ונכנסת להריון, אז היית מסתכן? (אם יש שלשול או לוקחים אנטיביוטיקה - בחודש הזה צריך להשתמש באמצעי מניעה נוסף).
אף אמצעי מניעה לא 100% , ואם לא רוצים להסתכן - לא צריך לקיים סקס.
דרך אגב, אם קונדום נקרע, יש גלולת יום שאחרי.

#7 Malt

Malt

כסף

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 12:22

זה לא באמת עובד ככה.

נכון,זה לא באמת עובד ככה אבל אצל בנות שמחזור שלהן מאוד סדיר ומאוד מדוייק, אז קל לחשב את הימים שבהם יש סיכוי יחסית מאוד קטן להיכנס להריון (אבל כמובן עדיין יש סיכוי).

ואגב, יש גם פוסטינור...

לא משהו שכדאי לסמוך עליו יותר מדי.

#8 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 12:38

אני מבינה שאפחד פה לא שמע על ההמצאה הזניחה הזו שנקראת דיאפרגמה....:אוי:

#9 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 12:46

אני מניח שזה תלוי ברגשות כלפי הבחורה
סיכוי לא רע שאם זה היה יוצא בפגישה ראשונה אז הייתי מעדיף לא להכניס את הראש למיטה
בשלב מתקדם יותר במערכת יחסים (בכל מקרה לפחות ב-3 חודשים ראשונים משתמשים בקונדומים) אם יש רגשות עמוקים אני מניח שהייתי שוקל את העניין יותר לעומק
יש גם את הטבעת הזו שמהווה תחליף לגלולות והבנתי שיש לה משמעותית פחות תופעות לוואי

אני מבינה שאפחד פה לא שמע על ההמצאה הזניחה הזו שנקראת דיאפרגמה....:אוי:

זה כמו ה-sponge מסיינפלד ?
:lol:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#10 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 12:55

השאלה היא אחרת- על מה האחריות לאמצעי מניעה, ומה יותר קריטי- זה שהגבר לא מוכן להשתמש בקונדום, או שהאישה לא מוכנה להשתמש בגלולות.

מסכימה.

וחוצמזה, לדעתי יש הבדל גדול בין בחורה שעושה הפסקה של כמה חודשים כדי להסדיר את ההורמונים שלה ואת תופעות הלוואי ( :בכיין: ) לבין מישהי שלא מוכנה לקחת באופן עקרוני.
אם הבחור באמת מעוניין, והקשר הופך רציני, למה לתת לעניין כזה להפריע?
אם הוא נותן, כנראה שמשהו לא תקין אצלו או בקשר\ וזה כבר סיפור אחר.

לגבי בחורה שלא מוכנה באופן עקרוני לקחת - זה כבר נתון לשיקול הבחור , ולכמה היא שווה את זה. (כמו ש p&B כתב).

תמונה מצורפת

#11 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 13:17

זה כמו ה-sponge מסיינפלד ?
:lol:

sponge worthy :lol:

#12 אורח - Guest_אורחת1_*

אורח - Guest_אורחת1_*
  • אורחים

פורסם 13/12/2008 - 13:20

בחורה שעושה הפסקה של כמה חודשים כדי להסדיר את ההורמונים שלה ואת תופעות הלוואי

את יודעת שאם משתמשים בגלולות במשך שנים, אז הפסקה של חודשיים תעזור כמו נתינת שיקויים למת?
ודיברתי על מישהי שהפסיקה למשך חצי שנה וזה לא עזר. לפעמים בעיות נשארות למשך כל החיים. קראתי על נשים ששתו גלולות, הפסיקו ואחרי 10 שנים עדיין יש את ההשפעה. גם לא יודעים כל השפעות עדיין.

והתקן תוך רחמי לא כדאי לפני שיולדים. עלול לגרום לבעיות בפוריות.

#13 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 13:41

את יודעת שאם משתמשים בגלולות במשך שנים, אז הפסקה של חודשיים תעזור כמו נתינת שיקויים למת?
ודיברתי על מישהי שהפסיקה למשך חצי שנה וזה לא עזר. לפעמים בעיות נשארות למשך כל החיים. קראתי על נשים ששתו גלולות, הפסיקו ואחרי 10 שנים עדיין יש את ההשפעה. גם לא יודעים כל השפעות עדיין.

והתקן תוך רחמי לא כדאי לפני שיולדים. עלול לגרום לבעיות בפוריות.

לא אני לא יודעת (אם כבר - אז יודעת את ההיפך), וגם את לא, כי כל אחת מגיבה באופן שונה לחלוטין מהשנייה, לאחת זה יעזור ולאחת לא. אז לתת דיעה ואמירה מאוד החלטית כמו שלך, היא חסרת בסיס וגם מטעה אחרים.
לעומת זאת, אני מבינה ומסכימה עם כל שאר הדברים שאמרת,
ואם מישהו לא לוקחת גלולות (מסיבותיה שלה), והקשר הופך רציני, צריכים לשקול אמצעי מניעה אחרים. אם מישהו יעזוב מישהי רק בגלל שהוא רוצה להפסיק עם הקונדומים... זה לא אומר דברים חיוביים על הקשר או על הבחור, וכבר כתבתי את זה למעלה.

תמונה מצורפת

#14 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 18:37

עד כמה שקונדום מבאס ובאמת מקשה על ההנאה, זו זכותה של הבחורה לא לקחת גלולות ולא כל כך משנה מהן הסיבות לכך. אני הייתי מתאכזב מכך אבל זה לא מה שהיה גורם לי להיפרד ממישהי.
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#15 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 18:46

נגיד והייתם מתחילים לצאת עם מישהי ובשלב מסויים היא הייתה אומרת לכם זאת בגלל:
- או כמו שמישהי שאני מכירה הייתה על גלולות ונגרמו לה תופעות לוואי רציניות (שלא תמיד נעלמות גם אחרי שמפסיקים עם גלולות. קראתי על כאלה שלא נעלמות אף פעם - בעיות הורמונליות וכו).
- או גלולות גורמות לה היעדר חשק ואינה רוצה להרוג את הליבידו שלה, לשכב במיטה ו"לחשוב על אנגליה".
לא תמיד להחליף גלולה מהווה פתרון.

- או היא מפחדת מהדברים האלה למרות שאף פעם לא לקחה גלולות, ולא מוכנה להמשיך לקחת אותן במשך שנים של חיים משותפים. נגיד במספר חודשים ראשונים - כן (עדיף מהפלה), אבל במערכת יחסים רצינית - לא.
אחרי לידה אפשר לנסות להשתמש בהתקן תוך רחמי, אבל לפניה נשארים רק קונדומים.

האם הייתם מוכנים להמשיך איתה?

(דברים כאלה לא נאמרים בפגישה ראשונה כמובן, אלא בשלב מתקדם יותר ביחסים. נגיד אחרי כחודש של פגישות, כשהתחלתם לבנות על לקיים יחסי מין).

יש כל כך הרבה סיבות טובות לא לקחת גלולות. אני חושבת שאם הבחור אוןהב את הבחורה הוא צריך להתפשר. יש היום קונדומים מאוד דקים שאומנם עולים הרבה אבל מצד שני גם גלולות זה לא זול וגם עלול לפגוע.
בכלל, היית מעדיף בחורה על גלולות אבל בלי חשק או בחורה עם המון חשק וקונדום?
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים