מעבר לתוכן

- - - - -

האם הייתם נכנסים למערכת יחסים רצינית עם בחורה שלא רוצה לקחת גלולות?

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#16 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 13/12/2008 - 18:49

אני מבינה שאפחד פה לא שמע על ההמצאה הזניחה הזו שנקראת דיאפרגמה....:אוי:

לדיאפרמה יש אחוזי הגנה מאוד נמוכים יחסית לגלולות או קונדומים.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#17 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 01:42

לדיאפרמה יש אחוזי הגנה מאוד נמוכים יחסית לגלולות או קונדומים.

נכון. 95% זה מאוד נמוך יחסית ל 99%. אבל אם לא רוצים ו/או יכולים להשתמש בדברים אחרים אז זה הפיתרון.

#18 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 01:46

נכון. 95% זה מאוד נמוך יחסית ל 99%. אבל אם לא רוצים ו/או יכולים להשתמש בדברים אחרים אז זה הפיתרון.

מדבקה...

#19 NoReality

NoReality

NoReality - It's wishful thinking!

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 01:56

אני מתה על הנושאים האלה.
אני מציעה שבשביל ילדים טפשים ממין זכר, שלא רוצים להשתמש בקונדום כי זה "פוגע להם בהנאה", ימציאו כדורים הורמונליים שמעקרים להם את הזרע באופן זמני.
תופעות לוואי לטווח קצר - לא חסר.
תופעות לוואי לטווח ארוך - לא ידוע (היינו, יש מצב שבעוד 30 שנה יהיה לכולנו סרטן, אנחנו לא יודעים, פשוט כי זה לא נמצא בשוק מספיק זמן. ).
נו - לוקחים?

אם אני לוקחת או לא לוקחת גלולות זה ענייני האישי, יתרה מזו, בחורה יכולה לקחת גלולות ועדיין לדרוש ממי שאיתה שישתמש בקונדום - זה הגוף שלנו, לא שלכם - שצריך לסבול במקרה של "תקלה".
תתבגרו בבקשה, זה כבר ממש מייאש לטחון את אותם נושאים אידיוטיים עד דק.

"Jim, what is it that you want to be loved for?" Ayn Rand, "Atlas Shrugged"

Sapere Aude

Despair.com
מריקודים סוערים עם העט והנייר...
שאריות של מחשבה (הבלוג...)

#20 orih

orih

חזר לת"א ועדיין חי לפי שעון New-York

• רשומים+
  • 991 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 04:46

השאלה היא אחרת- על מה האחריות לאמצעי מניעה, ומה יותר קריטי- זה שהגבר לא מוכן להשתמש בקונדום, או שהאישה לא מוכנה להשתמש בגלולות.

קריטי זה להיכנס להריון לא רצוי.
אם לאישה אין סיבה רפואית/תופעות לוואי ואם חברים מספיק זמן ויודעים שלאף אחד מהפרטנרים אין איידס או מחלות אחרות - אז אני לא רואה סיבה שהאישה לא תיקח גלולות ותפטור את הגבר מלשים קונדום:
עם קונדום זה פחות מהנה, לא תמיד נוח ודי פוגע בספונטניות ובזרימה - זה כמו שבכדורסל מאמנים לוקחים time out כדי לקטוע את המומנטום של הקבוצה היריבה.
עם גלולות זה פשוט החוויה הטבעית.
חוץ מזה - האשה נפגעת הרבה יותר מהריון לא רצוי - אז אני אומר הכי טוב זה לסמוך על עצמך - עדיף שתגני על עצמך ולא תסמכי עליו שהוא יגן עליך

דרך אגב, אני הייתי חבר של מישהי, תקופה ארוכה מאוד והיא לא יכלה לקחת גלולות מסיבות הורמונליות. ברור שלא נפרדתי ממנה בגלל זה (וגם לא חשבתי בכיוון אפילו) - אבל זה בהחלט ביאס לפעמים...

Posted Image
Satan is inside all of us - in our hearts"
He's what makes us not want to go to work, or exercise, or tell the truth
He's what makes us want to party and have sex with each other all night long
"He's that little voice in your mind that says "Fuck you" to the people you hate

#21 אורח - אופטימוס

אורח - אופטימוס
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 09:24

אני מכיר מישהי שנכנסה להריון עם גלולות, היא שכחה כנראה לקחת פעם או פעמיים באותו החודש, ורוב הזמן הם שכבו עם קונדומים,
והיא נכנסה להריון חוץ רחמי שבנס התגלה בזמן וטופל ללא נזק (לפחות בינתיים)
אז יש פלופים עם כל אמצעי המניעה
ובעקרון קונדומים זה אמצעי מניעה לא משהו בכלל, ואם הוא לא יושב טוב, הבחורה לא רטובה, אתם לא מורידים אותו מיד וכו וכו, אז אתם קרובים להיות הורים...
וכשהבחורה בת 25-26 ומעלה, אני חושב שרוב הרופאים ממש לא ימליצו על הפלה
אז קחו את זה בחשבון

#22 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 10:41

אם לאישה אין סיבה רפואית/תופעות לוואי ואם חברים מספיק זמן ויודעים שלאף אחד מהפרטנרים אין איידס או מחלות אחרות - אז אני לא רואה סיבה שהאישה לא תיקח גלולות ותפטור את הגבר מלשים קונדום:
עם קונדום זה פחות מהנה, לא תמיד נוח ודי פוגע בספונטניות ובזרימה - זה כמו שבכדורסל מאמנים לוקחים time out כדי לקטוע את המומנטום של הקבוצה היריבה.
חוץ מזה - האשה נפגעת הרבה יותר מהריון לא רצוי - אז אני אומר הכי טוב זה לסמוך על עצמך - עדיף שתגני על עצמך ולא תסמכי עליו שהוא יגן עליך

דרך אגב, אני הייתי חבר של מישהי, תקופה ארוכה מאוד והיא לא יכלה לקחת גלולות מסיבות הורמונליות. ברור שלא נפרדתי ממנה בגלל זה (וגם לא חשבתי בכיוון אפילו) - אבל זה בהחלט ביאס לפעמים...

מצד אחד אתה צודק, אבל מצד שני אתה שוכח שלקחת גלולות זה להתערב במערכת ההורמונלית של הבחורה. וגם אם שום דבר עוד לא הוכח מדעית,עדיין יש לזה השפעות- חלקן לטווח הקצר וחלקן לטווח הארוך. אחת ההשפעות, דרך אגב, היא הפחתה רצינית בחשק- ככה שבעצם זה לא שפחות תיהנה, אלא ממש פחות תיהנה :הממ: .
שוב, הנקודה שלי הייתה אחרת- לא מה פחות מגן או פחות כיף, אלא על מי האחריות לדאוג לאמצעי מניעה. במקרה כמו שאתה אומר, ששני בני הזוג נבדקו והכל סבבה אז אפשר לחשוב הלאה אבל עדיין לבחורה יש את הזכות לבחור אם היא רוצה לקחת גלולות או לא, כי בלי קשר להריון היא מתערבת לעצמה בגוף וזו זכותה לחשוש מכך. משום מה לאחורנה נתקלתי ביותר ויותר סיפורים של בחורים שלא מודעים לכך ומאשימים את הבחורה בגלל זה. מסכימה מאוד אם מי שאמר/ה שלשחוק על ימים בטוחים זה חוסר אחריות של שני בני הזוג מאחר וזה מ-מש לא אמין.

דרך אגב- בלי קשר לויכוח אני מסכימה עם זה שמאחר והנשים הן שנפגעות הכי הרבה מהריון לא רצוי הן צריכות לדאוג לעצמן..
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#23 אורח - Guest_אלמונית_*

אורח - Guest_אלמונית_*
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 10:46

משום מה לאחורנה נתקלתי ביותר ויותר סיפורים של בחורים שלא מודעים לכך ומאשימים את הבחורה בגלל זה.

בגלל מה? בגלל אי לקיחת גלולות?

#24 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 10:55

כאלה שמבחינתם אם היא לא מוכנה לקחת גלולות אז בעיה שלה. כאלה שעושים "דווקא" ומוכנים להסתכן בהריון לא רצוי במקום לשים קונדומים. יש לי חברה שהיא לא היתה מוכנה לקחת גלולות והוא לא היה מוכן לשים קונדום. שנה וחצי כל חודש היא היתה בטוחה שהיא בהריון.... או מקרה אחר שהבחור החליט שהוא לא מאמין באמצעי מניעה כי זה נוגד את הטבע. נו באמת.
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#25 אורח - Guest_אלמונית_*

אורח - Guest_אלמונית_*
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 11:45

יש לי חברה שהיא לא היתה מוכנה לקחת גלולות והוא לא היה מוכן לשים קונדום. שנה וחצי כל חודש היא היתה בטוחה שהיא בהריון....

אני הכי מופתעת שהיא לא נכנסה להריון אחרי 1.5 של מין לא מוגן. דרך אגב, לפי הגדרה רפואית אם לא נכנסים להריון אחרי שנתיים של מין - יש לבדוק בעיות פוריות.
הייתי בטוחה שאחרי משפט ראשון יבוא "שנה וחצי הם לא שכבו". לפחות ככה זה היה, אם הבחור היה איתי. למען האמת, הייתי שולחת אחד כזה לכול הרוחות. קונדומים לא פוגעים בו ואם הוא לא מוכן לשים - סימן שלא איכפת לו ממנה בכלל. כול כך רצתה לבצע הפלה או להפוך לאם חד-הורית או מה? בחיים לא שמעתי סיפור כזה.

ובחור שדיבר על אי-טבעיות של אמצעי מניעה - היה צריך לשמוע על אי טבעיות של סקס ללא ילדים וללא תשלום מזונות במשך 21 שנה אח"כ. בטח זה הכול היה משחק כדי לא לשים קונדום, ולא היה נגד גלולות לבחורה.

#26 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 11:48

אני מתה על הנושאים האלה.
אני מציעה שבשביל ילדים טפשים ממין זכר, שלא רוצים להשתמש בקונדום כי זה "פוגע להם בהנאה", ימציאו כדורים הורמונליים שמעקרים להם את הזרע באופן זמני.
תופעות לוואי לטווח קצר - לא חסר.
תופעות לוואי לטווח ארוך - לא ידוע (היינו, יש מצב שבעוד 30 שנה יהיה לכולנו סרטן, אנחנו לא יודעים, פשוט כי זה לא נמצא בשוק מספיק זמן. ).
נו - לוקחים?

:הממ:
כבר קיימים יקירתי ...
הטיעון המנצח-- "תיקח אתה גלולות!!"
והפשרה הניצחית - "חצי שנה את וחצי שנה אני, הולך?" :אוי:
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#27 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 12:10

טבעי חוץ מזה שזה פוגע בחשק המיני שלה (תופעת לוואי ידועה של גלולות) אבל כל עוד החשק המיני של הגבר לא נפגע אז אין בעיה, נכון?
כל גלולה יש לה תופעות לוואי. זה שאני בוחרת לספוג את התופעות לוואי כי בקטע הזה אני סומכת רק על עצמי (וגם לא ממש) כי אני יודעת שלא משנה מה יקרה, וכמה שהוא ינסה להיות שם המחיר שאני אשלם יהיה יותר גדול, זה זכותי, אבל אני ממש יכולה להבין בנות שלא לוקחות גלולות.

אני לא יכולה להבין בנות שלא מסכימות לא לגלולות ולא לקונדום, ומסתמכות רק על הימים הבטוחים. זה באמת לשחק לוטו עם החיים שלך לדעתי.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#28 orih

orih

חזר לת"א ועדיין חי לפי שעון New-York

• רשומים+
  • 991 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 13:02

מצד אחד אתה צודק, אבל מצד שני אתה שוכח שלקחת גלולות זה להתערב במערכת ההורמונלית של הבחורה. וגם אם שום דבר עוד לא הוכח מדעית,עדיין יש לזה השפעות- חלקן לטווח הקצר וחלקן לטווח הארוך. אחת ההשפעות, דרך אגב, היא הפחתה רצינית בחשק- ככה שבעצם זה לא שפחות תיהנה, אלא ממש פחות תיהנה :הממ: .

טבעי חוץ מזה שזה פוגע בחשק המיני שלה (תופעת לוואי ידועה של גלולות) אבל כל עוד החשק המיני של הגבר לא נפגע אז אין בעיה, נכון?
כל גלולה יש לה תופעות לוואי. זה שאני בוחרת לספוג את התופעות לוואי כי בקטע הזה אני סומכת רק על עצמי (וגם לא ממש) כי אני יודעת שלא משנה מה יקרה, וכמה שהוא ינסה להיות שם המחיר שאני אשלם יהיה יותר גדול, זה זכותי, אבל אני ממש יכולה להבין בנות שלא לוקחות גלולות.

אם לאישה אין סיבה רפואית/תופעות לוואי

איפה בדיוק לא הייתי מספיק ברור אם הקטע של אם אין תופעות לוואי? - ירידה בחשק המיני=תופעות לוואי... לא למלוק לי את הראש סתם...
היו לי חברות שלקחו גלולות ורובן לא התלונו על תופעות לוואי - בטח לא על ירידה בחשק המיני. יש לי גם מספיק חברים שחברה שלהם על גלולות והן חרמניות על. כנראה שזה לא קרוה לכולן.
בקשר לנזקים לטווח ארוך - יש גלולות כבר כמעט 50 שנה - אני די בטוח שיש מספיק מחקרים בנושא.
בכל מקרה ברור שהבחירה של לקחת גלולות או לא לקחת גלולות היא של האישה - כל אדם אחראי לגופו וזכותה גם לא לקחת גלולות

גלולות לגבר - לא שמעתי על זה - ואם יש תופעות לוואי אז אותו דבר - עדיף לא לקחת

בקשר לאחריות - ברור שעל שני בני הזוג במידה שווה - אבל כמו שאמרתי הבחורה נפגעת יותר ולכן במקומכן הייתי קודם כל סומך על עצמי. היתה מישהי שסיפרה לי שהיא שכבה עם איזה מישהו שבאמצע הוריד את הקונדום בלי שהיא שמה לב - די נדהמתי מזה - אבל כנראה שלא חסרים מנייקים

וסיוון - סליחה שאני בוטה אבל החברה שלך מטומטמת אם היא נשארה עם בחור כזה יותר משניה וחצי

Posted Image
Satan is inside all of us - in our hearts"
He's what makes us not want to go to work, or exercise, or tell the truth
He's what makes us want to party and have sex with each other all night long
"He's that little voice in your mind that says "Fuck you" to the people you hate

#29 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 13:11

איפה בדיוק לא הייתי מספיק ברור אם הקטע של אם אין תופעות לוואי? - ירידה בחשק המיני=תופעות לוואי... לא למלוק לי את הראש סתם...
היו לי חברות שלקחו גלולות ורובן לא התלונו על תופעות לוואי - בטח לא על ירידה בחשק המיני. יש לי גם מספיק חברים שחברה שלהם על גלולות והן חרמניות על. כנראה שזה לא קרוה לכולן.
בקשר לנזקים לטווח ארוך - יש גלולות כבר כמעט 50 שנה - אני די בטוח שיש מספיק מחקרים בנושא.
בכל מקרה ברור שהבחירה של לקחת גלולות או לא לקחת גלולות היא של האישה - כל אדם אחראי לגופו וזכותה גם לא לקחת גלולות

גלולות לגבר - לא שמעתי על זה - ואם יש תופעות לוואי אז אותו דבר - עדיף לא לקחת

בקשר לאחריות - ברור שעל שני בני הזוג במידה שווה - אבל כמו שאמרתי הבחורה נפגעת יותר ולכן במקומכן הייתי קודם כל סומך על עצמי. היתה מישהי שסיפרה לי שהיא שכבה עם איזה מישהו שבאמצע הוריד את הקונדום בלי שהיא שמה לב - די נדהמתי מזה - אבל כנראה שלא חסרים מנייקים

וסיוון - סליחה שאני בוטה אבל החברה שלך מטומטמת אם היא נשארה עם בחור כזה יותר משניה וחצי

לא.. אין מספיק מחקרים בנושא. יש בנות שלא רוצות להכניס לתוך הגוף שלהן הורמונים, זכותן. למה שהגבר לא ישים קונדום ולא יפטור אותי מלקחת גלולות? גם אני סומכת על עצמי, אבל אני לא חושבת שזה התפקיד שלי לשפוט מישהי שבוחרת לא להשתמש בגלולות, זה לא שזה איזה תוסף מזון טבעי.

מסכימה עם השורה האחרונה.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#30 elora

elora

quirky and redundant

• רשומים+
  • 988 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 14:50

הוריד את הקונדום והיא לא שמה לב?
הזוי...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים